Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

O dieve... Idomucia tarybinis mastymas pas tave labiau uz visus kartu sudejus. Kuo daugiau, kuo greiciau, kuo labiau.medalio sefas tau neduos, o nuvarytus arklius nusauna.
Nieko gero kai darbas su poilsiu amzinai susipynes, ilgqiniui neturi poilsio, nes skambineja kas nori kada nori, savaitgaliu neturi, atrodo normqlu, kad per sventes dirbsi ir t. T.
Man iki siol istriges ivykiw, kai kolega apsizenijo, jau buvo viena koja beveik lektuve medaus meneisui ir ji issikviete i darba, nes sefui "labai dege" ir nebuvo kas issprendzia. Aisku niekas ten nesudege dar n laiko po to, bet pikta uz kita zmogu, kad neturi jokiu ribu, vos ne nuo altoriaus nusitempe.
Dar vienas buvo, kitam kolegai operacija, po to direktore atejus tekstelejo, sako, jau gali sedeti, galit siust jam [medziaga]. Mirties patale guletu, ir tai lieptu dirbt.
As irgi vienu metu ikgai sededavau, bet paziurejau globaliau, kokia vis tik darbo vieta mano gyvenime, ir tikrai ne nr. 1. Man profesija patinka, bet daug daug dalyku gyvenime patinka ir be sito.
Atsakyti
Taip, praėjo tie laikai, kai bosas pasakė ir šventa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 10:34)
O dieve... Idomucia tarybinis mastymas pas tave labiau uz visus kartu sudejus. Kuo daugiau, kuo greiciau, kuo labiau.medalio sefas tau neduos, o nuvarytus arklius nusauna.
Nieko gero kai darbas su poilsiu amzinai susipynes, ilgqiniui neturi poilsio, nes skambineja kas nori kada nori, savaitgaliu neturi, atrodo normqlu, kad per sventes dirbsi ir t. T.
Man iki siol istriges ivykiw, kai kolega apsizenijo, jau buvo viena koja beveik lektuve medaus meneisui ir ji issikviete i darba, nes sefui "labai dege" ir nebuvo kas issprendzia. Aisku niekas ten nesudege dar n laiko po to, bet pikta uz kita zmogu, kad neturi jokiu ribu, vos ne nuo altoriaus nusitempe.
Dar vienas buvo, kitam kolegai operacija, po to direktore atejus tekstelejo, sako, jau gali sedeti, galit siust jam [medziaga]. Mirties patale guletu, ir tai lieptu dirbt.
As irgi vienu metu ikgai sededavau, bet paziurejau globaliau, kokia vis tik darbo vieta mano gyvenime, ir tikrai ne nr. 1. Man profesija patinka, bet daug daug dalyku gyvenime patinka ir be sito.


Man be reikalo neskambina. Ir man patinka geriau atostogauti ar tureti laisva laika, kai kazkas GALI paskambinti, nei sedeti ofise ir laukti laisvadeniu ar atostogu.
Praeita vasara teko nuo liepos vidurio iki rugpjucio vidurio rimtai padirbti, bet turejau dvi menesio ilgio atostogas. Plius dar laisvadeniu kada reikia.

Geriausia viska ivertina seimos nariai. MB sako, kad nesupranta uz ka man moka.

Dar cia yra viena "persidirbus", Ubuntiene, bet jai iki manes tai toli...

Naa gerai jau laikas vaziuot, valtis motorus jau vakarr pakroviau...
Atsakyti
Koks cia poiksis gali buti, kai kazkas GALI paskambinti. Negali 100 proc atsipalaidu9t. Nesamone. Geriau eit normaliu atostogu ir isjungt telefona visai.
Atsakyti

Nesupyk, bet kazkokia tarybine kontora, tikiu kad esi Prancuzijoje.
Siaip kai yra projektai, tai zmones dirba po 12 valandu 6 dienas. Aisku visokius ten ligonius, "turincius teises" aisku isleistu, bet tokiu zmoniu veliauu steengtusi ATSIKRATYTI, kad nedarytu prroblemu kitiems. Nebent kokie labai sugebantys ir dirbantys uz nedaug. Uztai kai prrojektas pdarytas, tai atsiimi ir atostogas ir uz perdirbta laika.
I visokius ten durnus istatymus, kurie reguliuoja ka nereikia - ziurima priesiskai, aisku laikomasi. Imone tai skirta kitiems tikslams o ne vaiku auginimu rupintis. Valstybe jei jau tokia rupsestinga tai turetu kompensuoti nuostolius, o ne paversti tevu imones priesais

Sakysim paziurejau i prrognoze - silta diena. Pasiimu laisva. Vaziuojam prie ezero. Paskambinau sefui - pasakiau kad siandiena manes nebus. Issiaiskinau, kad rytoj turiu buti, nes nieko nebus, visi ar atostogose ar parodose.
Na pabusim...

Nezinant nei salies, nei srities, nei imones nelabai galima kazka pasakyti. Tik isvedzioti. 

Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 00:07)
Nezinojau kad yra toks dalykas, sidabrine linija senoliams (panasiai kaip jaunimo linija) , labai nuosirdziai nudziugino toks projektas  wub.gif

taip, puiku, tik klausimas kiek paie ją žino? mano tėvai viskuo domisi, klauso pastoviai radijo ir negirdėję ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 19, 09:53)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="72454980" data-time="1560925491"> Pas jus supratimas apie darbus, kaip tipisku muzikeliu dirbanciu nuo 8 iki 17. Tiek zalos naudos prasme: "nesugrius", "nenumirs". Tiek primityviu suvokimu apie darbus dabar ir ju galimybes. Normaliuose darbuose nedarbo laikas ir darbo laikas yra labai persipyne. Yra ivairiu darbo rezimu, nuo projekto pridavimo pas uzsakova, kur laikas ir vieta fiksuoti, iki salyginio uzimtumo, iki uzimtumo "gal prireiks", iki visiskos laisves</blockquote> Gal jau tu nebenusisnekek. Projektas prie kurio dirbu kainuoja 200 mln ir mes dirbam prie jo paskutines stadijos, tad dabar tik nuo musu priklauso kada jis bus padarytas. Niekas nenumire jam isejus atostogu. Sugebejom uzduotis padaryti pries laika, isivaizduok. 

tai gal jums iš viso vadovo nereikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 19, 10:59)
Naa gerai jau laikas vaziuot, valtis motorus jau vakarr pakroviau...

gero pasibuvimo
Papildyta:
klimato kaita vis muša žmones https://www.gismeteo...nemate-70-metu/
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 19, 11:59)
taip, puiku, tik klausimas kiek paie ją žino? mano tėvai viskuo domisi, klauso pastoviai radijo ir negirdėję ax.gif

Tavo tevai rodiklis koks? Kad jie nezino, tai reiskia niekas nezino? Gaki eit pasavanoriaut, sugalvot, kaip isplatint dar labiau, gera darba padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 12:33)
Tavo tevai rodiklis koks? Kad jie nezino, tai reiskia niekas nezino? Gaki eit pasavanoriaut, sugalvot, kaip isplatint dar labiau, gera darba padarysi  mirksiukas.gif

kažkoks rodiklis
nes jie nemažai pažįstamų turi ir iš jų taip pat negirdėję smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 19, 11:50)
kažkoks rodiklis
nes jie nemažai pažįstamų turi ir iš jų taip pat negirdėję smile.gif

Meluoji. Rasei, kad tavo mocia su visais edasi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 06 19, 12:52)
Meluoji. Rasei, kad tavo mocia su visais edasi.

dar rėki?
ok, turėsiu pomeny rolleyes.gif
Atsakyti
Mylimuke, dekui uz parodyma tos linijos. Eisiu kaimynei pasakyt, ana vienisa labai, dukte uk gyvena. Numesta visai senole, o as irgi negaliu pastoviai jos bedu klausytis ir guost.
Manau labai geras projektas.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 19, 11:53)
dar rėki?
ok, turėsiu pomeny rolleyes.gif

Turek turek😂.
Tiesiog primenu ka rasei apie savo motina mirksiukas.gif .
Atsakyti
Tam projektui jau trys ar ketveri metai. Buvo laikas - per LRT aktyviai reklamavo. Keista, kad žmonės nežino. Akivaizdu, kad per mažai reklamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 19 birželio 2019 - 12:06