Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Žu žu @ 2019 12 11, 14:59)
taip. nusipirkom apleista sklypa, ieskojom gal kas kaime gali kelis krumus, medzius (rankos storio kamienu) ispjaut, siule 100 eur. neatsirado norinciu biggrin.gif


Nusipirkau piukla uz 40 eur pigiausia ir nupjoviau kas man reikejo. Tik kai kurios obelys daugiau kaip pusmetrio storio kamienais, tai ten sunkiai pjaustos su pigiu piuklu palikau kamienus graziai kol kas
Atsakyti

Atsimink,kad mes esam moterys,ir ne mums pjūklais mojuoti.Turim saugoti rankas.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 12 11, 12:55)
labai geras straipsnis, butent apie tai ir sneku, skurde murkdosi labai didele dalis zmoniu ir niekas jiem niekaip nepadeda, tik dar labiau murkdo su visokiais maisto banko davinais, kaip po kokio karo zmone snet maistui neuzsidirba doh.gif

pvz Suomija  ji mini, as dirbau ten viena vasara, viena suome dirbo su mumis, mums sake, kad ji gauna pasalpas ir, kad galetu jas gauti turi atidirbti pas ukininka. Nezinau aisku detaliu, bet ka Lietuvoje siulo gatves sluoti doh.gif Airijoje siulomi labia iv darbai pagal issilavinima, gebejimus, zmogus pvz gauna pasalpa ir dirba, atlyginimo negauna, bet igyja patirties ir gali paskui isidarbitni tokiam darbe, ir galu gale nesijauci aprastai, nes atlieka naudinga darba visuomenei, ne tik gyevna is pasalpu. jie neturi issilavinimo, ji gali gauti nemokaimai, persikvalifikuoti gali nemokamai. Vienu zodziu sukurta sistema padeti zmogui kilti, o ne degraduoti. Zinoma visur buvo ir bus tokiu, kurie nori degraduoti, to neuzdrausi, bet tei kas nori kabintis i gyvenima, tiem pagalba yra.

Lietuvoje gali gauti issilavinima, jei neturi, nemokamai.
Gali irgi persikvalifikuoti, nemokamai,priklausomai,kur nori, ir arba teks isdirbti tam tikra laika po to, arba ne.
Gatves sluot blogai, o pas ukininka dirbt labai gerai? Idomus darbu skirstymas.
Pas tave caro ruriko laiku zinios apie Lietuva, kaip isvaziavai pries 20 metu su nuoskaudomis, taip loji su tomis paciomis iki siandien.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 15:31)
<p>Atsimink,kad mes esam moterys,ir ne mums pjūklais mojuoti.Turim saugoti rankas.</p>


O kur jusu vyrai?
Atsakyti

O kur jusu vyrai?

Ne visos turi vyrus,kitų vyrai gal nesveikatingi atlikti tokius darbus.Tai ir tenka kažką samdytis.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 12 11, 15:08)
Nusipirkau piukla uz 40 eur pigiausia ir nupjoviau kas man reikejo. Tik kai kurios obelys daugiau kaip pusmetrio storio kamienais, tai ten sunkiai pjaustos su pigiu piuklu palikau kamienus graziai kol kas

pjuklas yra. Laiko nera.
Atsakyti
QUOTE(Žu žu @ 2019 12 11, 15:57)
pjuklas yra. Laiko nera.


As tai darbo metu tuo uzsiimu.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 11, 15:43)
Pas tave caro ruriko laiku zinios apie Lietuva, kaip isvaziavai pries 20 metu su nuoskaudomis, taip loji su tomis paciomis iki siandien.

Va būtent, tą aš irgi pastebėjau. Ypač, kai ji kalba apie medicinos seseris, nesuprasdama, kad jos, kaip med. slaugytojos, Universitete šiais laikais studijuoja. O gauna... O ji lygina medicinos slaugytojas su Kručinskiene. Ir daug tokių kliauzių unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 11 gruodžio 2019 - 16:26
QUOTE(Lisitėja2 @ 2019 12 11, 14:42)
Netoli mano sodybos yra miestelis,tai ten nupirko porą namų,apgyvendino soc remtinus.Tai kol seniūnas už nugaros stovėjo ir grasino pašalpas nuimti,tai susikasė po porą lysvių daržams.Kai seniūnas nusisuko,tai baigėsi visas rūpestis.Taip tas neravėtas lysves užsnigo
.O kai bandžiau porą tokių vyrukų pasisamdyti malkas sukapoti,tai mane toli toli pasiuntė.Neapsimoka atseit jiems dirbti tokį sunkų darbą.Ot ir pagailėk tokių.

tai ka as sakau, reikia sukurti nepatogumus, nuimtu pasalpas, greit sodas suzydetu, o dabar baisu ziureti,kas kaimuose darosi, ypac toliau nuo visu didmiesciu...Ar musu seneliai galejo ir pagalvoti, kad kaime mzonem reiks maisto daviniu doh.gif
As manau sveikam , igaliam zmogui visos pasalpos turi buti ribojamos, metam ar pan ir viskas. Isejai is darbo, gauni param akakziek laiko, o paskui turetu buti arb akursai, perkavilifikavimas arba daryk, ka nori.
Tai labai veda zmones i degradacija, baisu... nenori dirbti nedirbk, bet tai kodel juos reikia visa gyvenima islaikyti, bustus suteikti? blink.gif
O del kaimo del darbininku tai zinau, mums kai reikejo tai tik paauglius prisisaukem vaikinus, kitiem ne prestizas dirbti kazkam biggrin.gif Nei jokiu talku, nei paglabu, kaip seniau nera, prisimaldauti gali kazka su traktorium atvaziuoti, dar zinoma sumoki, ne uz dyka ir tai taip ant durniaus dana padaro,kad baisu...
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 12 11, 15:01)
Nors kartą tau pritariu. Bet tavo būsima seimūnė manau tau nepritartų. Ji gi ir į Seimą veržiasi,  nes galvoja, kad ten dirbti nereikia biggrin.gif

Kodel dabar mano, kad nenoriu smeizti zmogaus, tai jau, manai, ja palaikau?
Bet is kitos puses vis tiek nieko geriau nesidaro tame seime, kad kiti su kostiumais ir issilavinimu, nereiskia, kad jie kazka geriau zmoniu labui daro. Juk ne Krucinskiene sia ydinga sistema sukure, o tie, kas iki siol valdzioje buvo ir net ne zaliuju -valstieciu partija, nors jie irgi nelabai ka gero daro.
As kol kas nematau uz ka balsuoti.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 12 11, 15:43)
Lietuvoje gali gauti issilavinima, jei neturi, nemokamai.
Gali irgi persikvalifikuoti, nemokamai,priklausomai,kur nori, ir arba teks isdirbti tam tikra laika po to, arba ne.
Gatves sluot blogai, o pas ukininka dirbt labai gerai? Idomus darbu skirstymas.
Pas tave caro ruriko laiku zinios apie Lietuva, kaip isvaziavai pries 20 metu su nuoskaudomis, taip loji su tomis paciomis iki siandien.

As negalejau gauti perkvailikavimo nemokamai.
Tai kiekvienam savaip, kazkam gal bus geriau gatves sluoti nei pas ukininka, skaityk dar karta mano zinute, rasiau ,kad darbai turetu buti pagal issilvainima ir sugebejimus.
Kokiom dar nuoskaudom, pries 6 m isvaziavau, alio, mylimuke, kviecia Zeme. biggrin.gif

Tai sakai sistema labai gera siuo metu ir tikrai ner sveiku , igliu zmoniu, kurie gyvena is pasalpu, guana socialinius bustus?
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 12 11, 16:23)
Va būtent,  tą aš irgi pastebėjau. Ypač, kai ji kalba apie medicinos seseris, nesuprasdama, kad jos, kaip med. slaugytojos, Universitete šiais laikais studijuoja. O gauna... O ji lygina medicinos slaugytojas su Kručinskiene. Ir daug tokių kliauzių unsure.gif

zinau, bet man iprasciau vadinti med seserys, slaugytojos man asocijuojasi su sanitarem biggrin.gif . Tai prasau pasveiskit mane, jei jau sneku netiesa, man pazystama sake gauna minimuma, kaip sesele, netiesa?Ji ka tik baige studijas ir isidarbino vienoje ligonineje.
Juk buvo pasakyta, kas mazai uzdirba visi tinginiai ar jau persigalvojot?
Krucinskiene is vis nedirba, tai su ja nieko nelyginau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 11 gruodžio 2019 - 17:03