Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(cambala @ 2018 12 12, 10:22)


sprendžiant iš pastoriaus paaiškinimo, kad mokymo programa niekaip nenukentėjo, reiškia, tie pinigai buvo skirti pramogoms bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 11:16)
nu, ar dar bus kvailių, rėkiančių man, kad nereikia visko įsirašinėti, kai svarbesnio kažką darote? pasirodo, kad reikia net draudimo agentus
https://www.alfa.lt/...audimo-bendrove


čia vienpusiškai parašyta. Tas pats kas nieko.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 10:15)
matomai ne visų tiek pat stipri psichika,
tai dabar gali suėsti tą mamą galutinai ir pasakyti kokia jinai nevykėlė, o va tu tai asmenybė smile.gif aš jai tada tai perduosiu mirksiukas.gif

Čia pasiteisinimai? Vyrui irgi uzvozia neatlaikiusi?
Atsakyti
Manau, kad nevisai senai, musu SM ETATINES plesesi marskinius del bedarbiu, blogo profesiniio mokymo, ar pastorojo visisko nebuvimo ir t.t. ir t.t.

Taigi, sia temute straipsniukas -NUORODA CIA
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 10:15)

Mamos - irgi žmonės. Vat vieną žinau, kuri kas savaitę nuverkia kaip sunku, nes namas nuosavas užmiesty, du vaikai mokykliniai, vyras, jo reikalai, pačios darbas sudėtingesnis toks (ir kas, kad gerai uždirba, bet tai kokia to kaina?) vaikams kažkas nutinka, o ji darbe, ištrūkti negali, nervinasi iki vakaro.
Kas jai padės? Kas ją paglobos ir paguos? Jei pliaukšteltų neatlaikius, dar į kalėjimą įkištų.
Tau čia normalu?


Nu jo, ta kaunietė, kurią čia jūs ginat, tikrai kad nusikalus nuo darbų...

QUOTE(sazininga @ 2018 12 12, 10:41)
tai tegul virsininkui pliaukstelna sudetingesne uzduoti gavus, prie ko cia vaikai??? puse Lietuvos tokiu mamu. mano situacija lygiai tokia pat, ir namas uzmiesty, ir vaikai du, ir vyra, darba turiu. po bureliu vaikus surinkti turim, nes patys i uzmiesti negrizta, o ir tamsu jau. buna savaiciu, kai namo tik kokia 8 parsivelku. bet nepleksnoju vaikams, bandau kazkaip kitais budais ikalbet vaikus namu darbus atlikti ar nuo kompo eit.

Pas mane analogiškai. Tik vaikas jau vienas, bet vyro dažnai namie nebūna ax.gif , na ir namas nelabai užmiesty, pats po būrelių grįžta, nors dabar kai tamsu, stengiuos ištrūkt ir parvežti.

QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 11:16)
nu, ar dar bus kvailių, rėkiančių man, kad nereikia visko įsirašinėti, kai svarbesnio kažką darote? pasirodo, kad reikia net draudimo agentus
https://www.alfa.lt/...audimo-bendrove

Tai ir įrašinėk, kas draudžia, iš milijono įrašų gal ką sužvejosi biggrin.gif . Bet taip paranoja galima susirgti ax.gif


QUOTE(Moonte @ 2018 12 12, 14:04)
Manau, kad nevisai senai, musu SM ETATINES plesesi marskinius del bedarbiu, blogo profesiniio mokymo, ar pastorojo visisko nebuvimo ir t.t. ir t.t.

Taigi, sia temute straipsniukas -NUORODA CIA

Senai sakiau kad tie bedarbių mokymai tik laiko švaistymas. Negi sunku atskirti tuos, kurie nori mokyti nuo tų, kurie tik laiką prastumt ateina. Bet tai kaip pinigus "įsisavinsi" ax.gif . Va iš kur galima paimti mokytojų algoms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 11:16)
nu, ar dar bus kvailių, rėkiančių man, kad nereikia visko įsirašinėti, kai svarbesnio kažką darote? pasirodo, kad reikia net draudimo agentus
https://www.alfa.lt/...audimo-bendrove

Kaip tau sunku gyvent...Ar daug esi prifilmavusi, irasiusi ir pateikus atitinkamom institucijom? Tu paranoja jau sergi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 09:15)
Jei pliaukšteltų neatlaikius, dar į kalėjimą įkištų.
Tau čia normalu?
Papildyta:

nieko naujo po Saule... tipo anksčiau taip nebuvo biggrin.gif
Papildyta:

kaip kokie? minkšti ir demokratiški wub.gif aišku gi, kad ne karingieji vikingai mirksiukas.gif
Papildyta:
Bet tai ar galite suvokti nūdienos nenormalią realybę? Įtrauktas į teroristų sąrašus, bet neieškomas,

jo gestapo palikuonys negali ramiai gyventi kazko nekankindami...

tikrai taip, nei viena valdzia niekaip neiveda normaliu porgresiniu mokesciu....ir kaizn ar greit ives, visada istatymai palankus tai 10 proc turtinguju, kurie valdo 90 proc turto...


kazin kaip LIetuvoje bus, po to migracijos pakto pasirasymo, dar tas skurdas siuo atveju privalumas, gal nesiverst taip, kaip i Vokietija, Prancuzija...

inetegruojami doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 12 12, 14:04)
Manau, kad nevisai senai, musu SM ETATINES plesesi marskinius del bedarbiu, blogo profesiniio mokymo, ar pastorojo visisko nebuvimo ir t.t. ir t.t.

Taigi, sia temute straipsniukas -NUORODA CIA

Tai uzimtumo tarnybas reiktu isvis panaikint. Siaip tai internete siuli iv darbu, kas nori susiranda, o uzimtumo tarnyba tik valdzios pinigus asocialam svaisto. Dabar pvz yra irganizuojami tokie slaugos kursai. Cia mano viena pazistama ju lauke puse metu. Tai i tuos kursus vietu nera, kursai tie Siauliuose, ji pati is mazo miestelio. Tai ji gaus pinigus uz prasimokyta laika ir dar jai viesbuti( na gal koki bendrika), keliones islaidas apmokes. Neeis ji jokia slaugytoja dirbt, tiesiog tai nauji kursai, i kokius siuveju ji nenori.
Arba paimkim romus - viena moteris 25 metu turi 6 vaikus, soc dave 3 k buta, moka pasalpas ir kompensuoja mokescius uz komunalinius. Ten seimynele kontrabanda uzsiima, gyvena kaip inkstai taukuose, mina pastoviai soc slenkscius ir db.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 12, 14:28)
jo gestapo palikuonys negali ramiai gyventi kazko nekankindami...

tikrai taip, nei viena valdzia niekaip neiveda normaliu porgresiniu mokesciu....ir kaizn ar greit ives, visada istatymai palankus tai 10 proc turtinguju, kurie valdo 90 proc turto...
kazin kaip LIetuvoje bus, po to migracijos pakto pasirasymo, dar tas skurdas siuo atveju privalumas, gal nesiverst taip, kaip i Vokietija, Prancuzija...

inetegruojami doh.gif


Ko triscioji, eilini karta. Tu gi Arijijoje, aciu Dievui, tau ir visiem mums Lietuvoje gyvenantiems.
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2018 12 12, 14:39)
Tai uzimtumo tarnybas reiktu isvis panaikint. Siaip tai internete siuli iv darbu, kas nori susiranda, o uzimtumo tarnyba tik valdzios pinigus asocialam svaisto. Dabar pvz yra irganizuojami tokie slaugos kursai. Cia mano viena pazistama ju lauke puse metu. Tai i tuos kursus vietu nera, kursai tie Siauliuose, ji pati is mazo miestelio. Tai ji gaus pinigus uz prasimokyta laika ir dar jai viesbuti( na gal koki bendrika),  keliones islaidas apmokes. Neeis ji jokia slaugytoja dirbt, tiesiog tai nauji kursai, i kokius siuveju ji nenori.
Arba paimkim romus - viena moteris 25 metu  turi 6 vaikus, soc dave 3 k buta, moka pasalpas ir kompensuoja mokescius uz komunalinius. Ten seimynele kontrabanda uzsiima, gyvena kaip inkstai taukuose, mina pastoviai soc slenkscius ir db.


Apie tai kalba ir eina. Kad pasalpiniai (zmones kuriu tikslas gyventi uz pasalpas) diskredituoja bedarbius, kurie nori persikvalifikuoti ir rasti darba.
Va o musu SM etatines neva su aukstaisiais, baisiai nepatenkintos per mazu finansavimu, o viena is ju, net su putomis ant lupu irodinejo, kad Lietuvoje isvis tokio nera, o jei yra tai nepaklausiu prfesiju, na neprestizas jai, su universitetiniu mokytis siuvejos amato. Respektabiliau gyventi is bedarbio pasalpos.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2018 12 12, 11:13)
Čia pasiteisinimai? Vyrui irgi uzvozia neatlaikiusi?

vyro klaust reikia, ne manęs
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2018 12 12, 10:28)
čia vienpusiškai parašyta. Tas pats kas nieko.

gal tu ta vadybininkė, kad gyni? nu koks durnius taip šmeižtų viešai?
Atsakyti
kas spės prisirinkt, užteks ilgam, pirkt nereiks biggrin.gif https://www.alfa.lt/...aign=infoblokai
Atsakyti
LRT dienos tema vakarykštė - Karbauskis ir jo Sanca panca turbūt paspringo žiūrėdami 😂
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2018 12 11, 22:02)
Pamatines vertybes ir tautinis paveldas -  pliaukšėjimas ir visa kita prieštarauja vertybems.... irnesakyk.gif


Pamatinė tų, katrie per šiknas vaikams plekšnoja, vertybė - jų teisė plekšnoti. Ir viskas, kas rodo į tai, kad galbūt jie neteisūs, yra nesąmonė, išmislas, prieštaravimas jų vertybėms. Jie gi visada plekšnoja tik nestipriai, tik per storus kombinezonus, tik tada kai būtinai reikia ir kai trenkimas yra vienintelė įmanoma poveikio priemonė. O visi, kurie drįsta pasakyti, kad galbūt yra ir kitų galimybių, yra durniai, nes jau tooookioooo vaiko tai jie tikrai nėra gyvenime matę ar auginę.

Pas mane du berniukai. Ir aš jų nemušu. Ne todėl, kad jie idealūs ir viską daro teisingai. Todėl, kad aš jų mušti nenoriu. Nes yra kitų priemonių. Žinoma, jos reikalauja daugiau mano asmeninio laiko ir darbo su savim ir vaikais. Žinoma, paprasčiau būtų vožti ir taip savo tiesą įrodyti. Bet tai būtų mano asmeninis pralaimėjimas prieš save ir siaubinga gėda prieš vaikus.

Atsakyti