Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Montekrista.back @ 2018 12 13, 10:20)
Kad ir prieš aplinkinius netaiko.


Man irgi kol kas pavyko isvengti rezimo spastu. Na neskaitant, kad valstybe bande 3 kartus mane apvogti. Pavyo atsiginti... butent pavyko per atsitiktinuma.
Du kartus valstybe apiplese... bendroje sumoje gal 1000 eur. Cia dar litu laikais...



Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 10:26)
Man irgi kol kas pavyko isvengti rezimo spastu. Na neskaitant, kad valstybe bande 3 kartus mane apvogti. Pavyo atsiginti... butent pavyko per atsitiktinuma.
Du kartus valstybe apiplese... bendroje sumoje gal 1000 eur. Cia dar litu laikais...

Nežinau tavo istorijos.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 10:26)
Na neskaitant, kad valstybe bande 3 kartus mane apvogti. Pavyo atsiginti... butent pavyko per atsitiktinuma.
Du kartus valstybe apiplese... bendroje sumoje gal 1000 eur. Cia dar litu laikais...

Valstybe ar bankai?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 12 13, 10:34)
Valstybe ar bankai?


Valstybe... prie ko cia bankai? Kas nesa pinigus i Sekundes, ar laik daugiau nei draudziama suma LT bankuose tai jau tu zmoniu problemos.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 09:29)
Nuveskit pirma LIETUVOS VALSTYBE pas psichologus. Valstybe, kuri nieko daugiau nezino tik policini, teisini ir finansini terora pries piliecius.


Pagal dabartinę politinę santvarką "Valstybė" yra jos piliečiai. Valdžia yra iš tų pačių piliečių, ne iš kosmoso ir ne kariuomenės nuleista. Serga piliečiai, serga ir valstybė. Ir visi laukia, kol "jie" pasikeis. Tada jau "aš" keisiuos. Nu ir nevyksta nieko. Dėl to, kad profesionali pagalba nėra pakankama ar prieinama nesiginčysiu, gali būti. Bet daug ką gali ir pats žmogus padaryti (nekalbu apie rimtas problemas, kur reikia profesionalaus įsikišimo, bet ne visos spręstinos problemos yra tokios). Tik noro dažniausiai nėra.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 10:41)
Valstybe...

O tai kaip ateme? Nedamokejo kazko?
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2018 12 13, 10:41)
Pagal dabartinę politinę santvarką "Valstybė" yra jos piliečiai.


Visuomet taip buvo. Net naciu Vokietija ir Stalino Rusija buvo PILIECIU VALSTYBE. Na gal ne 99.9 procentu balsuotu uz bet 80 procentu tai tikrai.
Nes valstybes isplauna smegenis... Taip pigiau nei didziule kariuomene ir nepatenkinti pilieciai.

Todel konfrontacija yra tarp tu isplautu ar nebuvusiu smegenu daugumos ir tu kurie ATSIRIBOJO nuo tokios valstybes ar tu, kurie nukenteje pamate kur gyvena.

Kol kas valstybe (bukos minios dauguma) viska sprendzia represijomis, o nori kad pilieciai mastytu kitaip
Atsakyti
jums reikia anarchizmo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 13 gruodžio 2018 - 10:50
QUOTE(cambala @ 2018 12 13, 10:45)
O tai kaip ateme? Nedamokejo kazko?


Nzn kokiu pagrindu man butu imanoma kazka moket ssu tokia darbo LT istorija (Patentai, imone neturejusi niekad pelno, darbas firmoje uz 0.02 etato.


Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2018 12 13, 10:49)
jums reikia anarchizmo?


Butent, kad tokioje visuomeneje imanoma tik anarchizmas, betvarke, nebaudziamumas arba baime gristi rezimai.

Va kazko normalaus neiseina sukurti.
Paziurekit i Rusija, ten net yra visa teorija, kad Rusijai reikia geleznes rankos, kitaip bus bardakas.
Jus ta teorija turit galvoje?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 10:55)
Nzn kokiu pagrindu man butu imanoma kazka moket ssu tokia darbo LT istorija (Patentai, imone neturejusi niekad pelno, darbas firmoje uz 0.02 etato.


Tai jei nerasai kaip ir del ko apvoge- nerasyk isvis.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 12 13, 10:57)
Tai jei nerasai kaip ir del ko apvoge- nerasyk isvis.

Panašu, kad siekiama tik apvaryti...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 12 13, 10:57)
Tai jei nerasai kaip ir del ko apvoge- nerasyk isvis.


Jus cia ka norit teismo ar administracines bylas publikuot pilna apimtimi?
Ne visi atvejai tokie kurie telpa i 2 sakinius.
Atsakyti