Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Montekrista.back @ 2018 12 13, 11:02)
Panašu, kad siekiama tik apvaryti...


Labai panasu.

QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 11:07)
Jus cia ka norit teismo ar administracines bylas publikuot pilna apimtimi?
Ne visi atvejai tokie kurie telpa i 2 sakinius.


O ciau jau, kaip visada, nori - padarai, nenori - randi pasiteisinima.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 11:07)
Jus cia ka norit teismo ar administracines bylas publikuot pilna apimtimi?
Ne visi atvejai tokie kurie telpa i 2 sakinius.

Jei nesakai, reiskia taip yra kaip ir pastebejo montekrista.
Tokie verkslentojai ant valstybes kaip tu ir ubuntiene man iskart primena toki sovietini multika, kur kazkas mekeno " muuuuuuušė". Taip ir jus abu.
Atsakyti
Gruodzio menuo zaliems valstieciams baisiai nepalankus. Prisidirbe iki ausu, is to ka stebiu itariu, kad negalas, nes kiekviena diena vis naujienos.
Atsakyti
Jusu problema, kad jus LABAI RIBOTI.
Lietuva ir Rusija, arba vienas arba kitas. Nepriklausomybe arba Rusijos gresme.
Jums pasaulio problemos neegzistuoja, jus vis dar esate Rusijos erdveje ir viskas jusu galvelese sukasi apie ashi - Vilnius Maskva...

Todel ir nepabaigiami jusu rupesciai, ar kas varo ant Lietuvos ar kas diirba Putinui. Daugiau pas jus niekas galvelese netelpa.

Viskas jau taip matyta SSSR laikais, tik matyta Maskvoje ir Leningrade, kur uzdzombinti tarybiniai pilieciai ieskojo pateisinimu kodel SSSR turi tiek problemu. Viskas pasibaigdavo isvadomis, kad Amerikos imperialistai smeizia ir juodina soviettini "roju".

Jus kazkaip viska primityviai pakartojat tik su kitokia veliava...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 12 13, 09:29)
Sunku buvo tavo gimdytojams ir mokytojams...

sunkumai - grūdina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2018 12 13, 09:37)
Vat ką ir norėjau pasakyti - jei pliaukšnotojams pasakai, kad įmanoma su vaikais ir be trankymo jų susitvarkyti, tai jie būtinai pasakys, kad tu nežinai, kokių vaikų būna. Jūs nieko nežinot apie mano vaikus ir jų gerumo lygį, nei apie jų ramumą. Vaiko aktyvumas mano akyse taip pat nėra priežastis jį daužyti.
Čia tipo paauglius tėvai auklėja jiems per užpakalius delnais per kombinezonus pliaukšėdami? Ar čia tėvai nuo savo mažamečių vaikų kabinėjimosi ginasi kumščiais? Prie ko čia tie paaugliai?  Muša tėvai tuos, kurie dar apsiginti negali. Tuos, kurie dažnai dar ir kalbėti nelabai moka. Muša ir apsimeta debilais, neva tai auklėja jie matai. O Jūs čia apie besikabinėjančius paauglius... Savigyna Lietuvoj leidžiama.

galima ausikę nusukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 12 13, 12:10)
Labai panasu.
O ciau jau, kaip visada, nori - padarai, nenori - randi pasiteisinima.

Su mokesčiais ryškiai susiję.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 11:39)
Jusu problema, kad jus LABAI RIBOTI.



Prasyciau, pasidalinti ribotumo nustatymo testais, pagal kuriuos tamsta pastoviai tai nustatot kitaip mastantiems nei patsai.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2018 12 13, 11:44)
Su mokesčiais ryškiai susiję.


Ne. Turejau pazistama VMI, senai senai, tai ta man patare, kad geriau mokesciu nemoket, ir veiklos nerodyt, (pagauti sunku), nei saziningai moket ir padaryt nedidele klaida, (pagauti paprasta ir nubausti galima). Tada sako - ILGAI VERKSI. Tai as jokiu klaidu ir nedariau... Beveik.

Karta per durna galva toks pilietis padare pavedima 40 litu i imones saskaita. Tai tas pavedimas vos man nekainavo keliu tukstanciu mokesciu, nors tada jau veikla nevyko(sumokejo skola)... Bet sitai valstybei svarbu APIPLESTI. Pavyko irodyti, kad tas pavedimas su veikla nesusijes.
Pavyko.

Ai dar karta pradzioje, pries 20+ metu, mane patikrino ir rado klaidu, nubaude, bet pasirodo, kad klaida ta, kad per daug sumokejau, ne pagal ta grafa. Tai galu gale grazino daugiau permokejimo nei bauda. Tada baudos buvo mazos.

Taigi ne mokesciai.

Tai susije su kitais reikalais, kuriuose figuravo valstybines imones ir ju savivaliavimu.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 13, 11:43)
galima ausikę nusukt biggrin.gif


Jei tokia priemonė proporcinga Jums keliamai grėsmei, galima ir taip.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 12 13, 11:56)
Prasyciau, pasidalinti ribotumo nustatymo testais, pagal kuriuos tamsta pastoviai tai nustatot kitaip mastantiems nei patsai.


Jei kas jums pasako, kad NEMEGSTA TOS JUSU Lietuvos, taii jus tesugebat kisti Putina ir Rusija. Lyg atrodo pasaulis sudarytas is dvieju valstybiu.

O gal man LENKIJA patinka? (Nepatinka, bet va dar vienas variantas, kazkaip jums per sunku ikirsti ir toki nors ta valstybe saliai ir LT su ja turejo problemu praeityje)

Gal USA patinka?
O gal nieekas nepatinka...

Taigi paziurit googleje, kiek pasaulyje valstybiu ir surade, kad tikrai ne vien Rusija ir Lietuva - suprasit, kad plataus suvokimo testo nepraejot...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 11:39)
Jusu problema, kad jus LABAI RIBOTI.


Kokie faini yra žmonės, kurie žino kitų problemas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 13, 12:59)
Ne. Turejau pazistama VMI, senai senai, tai ta man patare, kad geriau mokesciu nemoket, ir veiklos nerodyt, (pagauti sunku), nei saziningai moket ir padaryt nedidele klaida, (pagauti paprasta ir nubausti galima). Tada sako - ILGAI VERKSI. Tai as jokiu klaidu ir nedariau... Beveik.

Karta per durna galva toks pilietis padare pavedima 40 litu i imones saskaita. Tai tas pavedimas vos man nekainavo keliu tukstanciu mokesciu, nors tada jau veikla nevyko(sumokejo skola)... Bet sitai valstybei svarbu APIPLESTI. Pavyko irodyti, kad tas pavedimas su veikla nesusijes.
Pavyko.

Ai dar karta pradzioje, pries  20+ metu, mane patikrino ir rado klaidu, nubaude, bet pasirodo, kad klaida ta, kad per daug sumokejau, ne pagal ta grafa. Tai galu gale grazino daugiau permokejimo nei bauda. Tada baudos buvo mazos.

Taigi ne mokesciai.

Tai susije su kitais reikalais, kuriuose figuravo valstybines imones ir ju savivaliavimu.


Aaaa... tai tamsta ne paprasta šiukšlė, bet vagianti šiukšlė ir dar tuo besididžiuojanti padugnė.
Atsakyti