Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(Maja Di @ 2019 01 12, 10:54)
Kaip tik vakar baigiau skaityti Diane Chamberlain "Apsimesk kad šoki" knygą kurioje liečiama tema apie atvirą įvaikinimą. Rekomenduoju, tikrai labai gera knyga.

Aciu, einu ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 01 12, 10:54)
Kaip tik vakar baigiau skaityti Diane Chamberlain "Apsimesk kad šoki" knygą kurioje liečiama tema apie atvirą įvaikinimą. Rekomenduoju, tikrai labai gera knyga, lutukei ypač praverstų paskaityti.
Nu jo. Čia tokie semūnų žaidimai. Ne mokyklinukų. Geras pavyzdys patyčių klausimu. Tiesiai iš valstietiško seimo. Tikrai pramušta dugno skylė.

tai ir čia mokyklinukai sėdi? kas juos čia leido? Nematei kaip apie "puidurnių" vis rašė?
geras būdas nematyti SM kolegių, tik Širinskienę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 12 sausio 2019 - 12:48
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 12, 13:47)
tai ir čia mokyklinukai sėdi? kas juos čia leido? Nematei kaip apie "puidurnių" vis rašė?
geras būdas nematyti SM kolegių, tik Širinskienę

Gal nelygink forumo su Seimu. Ir jei tie kolchoznikai Gabrielių durnium būtų pavadinę, tai būtų visai kas kita, nei taikinį ių jo daryt.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 12, 09:58)
ir kas?
o kai jūs čia kelios save gi aukšto intelekto, kultūros laikančios, elitazzz tipo, visaip dergiatės iš valstiečių žaliųjų ar kitų, net pavardes iškraipote, tai jums galima? O jai pasijuokti negalima?

Pasijuokti? Sekantis žingsnis - viešos vudu apeigos, nes juk labai juokinga.
Sausio 13 osios išvakarėse. Seime. Sušaudytas oponento portretas ir makabriškai iššieptos valdančiųjų burnos. Prieš tai išsuktas nusikaltęs Lietuvai Skardžius ir aukščiau nei šventoji save laikanti dorovingoji ponia.
Kolchoznikų gerbėjams sueis, bet tie kurių galvose ne vien siūlas pradėjo atsipeikėti.
Atsakyti
Zinoma, valstieciai pasirode viame savo grazume... Bet mane kazkaip tai nenustebino, net desninga, senai diduma zinojome, kad jie yra degradave tartiufai. Nustebino gi tame tarpe esanti R. Baskiene, kuri kazkaip mokedavo atsiriboti, o gal tai buvo tik gera, tartiufine vaidyba, nes koks save gerbiantis zmogus susidetu su valstieciais...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 01 12, 13:30)
Nustebino gi tame tarpe esanti R. Baskiene, kuri kazkaip mokedavo atsiriboti, o gal tai buvo tik gera, tartiufine vaidyba, nes koks save gerbiantis zmogus susidetu su valstieciais...

Toje kompanijoje gal tik Džiugelis buvo naiviai apsikvailinęs ir Šakalienė neapsiskaičiavo ką ir su kuo daro. Kitiems priimtinos kolchozo lygio normos. Baškienė kartą bandė savaip, bet jau pirmo interviu metu savo nuomonę pakeitė į Karbauskio. Ji aukštai kolchoznikų kotiruojama, nors kita vertus nei premjero nei Seimo pirmininko posto garantuotai negaus, atsilaisvinus vietai. Po šios foto publikacijos ji tiek pat šlykšti kiek anie du. Tokio lygio veiksmų analogų galiu tik keliose valstybėse rasti.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 01 12, 14:30)
nes koks save gerbiantis zmogus susidetu su valstieciais...

O su kokiais reiketu susideti gerbiant save? mastau.gif
Asmeniskai as siuo metu nematau nei vienu. Visi vienodi.
Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2019 01 12, 14:50)
Šakalienė neapsiskaičiavo ką ir su kuo daro.

Daug kur tau pritariu, bet del jos tai nejuokinkit. biggrin.gif Lakstanti be nuomones.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 01 12, 14:15)
O su kokiais  reiketu susideti gerbiant save?  mastau.gif
Asmeniskai as siuo metu nematau nei vienu. Visi vienodi.
Papildyta:

Daug kur tau pritariu, bet del jos tai nejuokinkit.  biggrin.gif  Lakstanti be nuomones.

Seimas yra rinkėjų veidrodis. Pasakymas visi vienodi, lygiai taip reikštų manęs ir tarkim ubuntės suvienodinimu- apsaugokD net nuo tokios minties. Kaip mes su ja esame antagonistai, taip ir Seime. Nėra jie visi. Yra prokremliška ir provakarietiška kryptys. Yra liberalumas ir konservatyvumas. Yra moralė ir yra išsigimimo apraiškos. Yra elito ir yra iš užribio.


Aš jos nerinkau, jos nerinkčiau ir nejaučiu jokių palankumo ženklų. Bet nepaisant to, ji yra ne jos pažiūras atspindinčioje partijoje. Kokių galų susidėjo? Iš naivumo, kvailumo ar valdžios noro? Aš turiu savo pamąstymus.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2019 01 12, 13:30)
Zinoma, valstieciai pasirode viame savo grazume...


Tai tavo tevyne, tavo tauta pasirode grazume isrinkusi tuos ko ji verta.
Siaip nuomones skiriasi del valstieciu... visi jie vienodi... nes visus rinko tie patys rinkejai
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2019 01 12, 01:24)

Nu prie ko tie atėmimai? Girtuoklė motka pati savo vaiką pragėrė, niekas kitas čia nekaltas. Tu važiuoji į lankas. Aš nekalbu apie vaikų atėmimus apskritai, aš kalbu apie mergaitės situaciją. Juk niekas per prievartą nepražiodo ir gerklėn degtinės nesupila, alkoholikui ničniekas nepadės, jei pats to nenorės, pati nesusitvarko, lai kaltina tik save. Labai teisingai padarė, kad mergaitę paėmė! Pati matomai neturėjai alkoholikų tėvų, jei taip užjauti.

nu ne ji dirbo Vokietijoje, ir vaikus ateme is mociutes.

as nesakau, kad palikti vaikus su alkoholikais, as sakau sudaryti prieinamas salygas gydytis, dabar domejaisi, ka reiskia kokiam is mazo mietselio zmogui patekti i reabilitacija nrmalia.
ne mano tevai nebuvo alkoholikai.
Papildyta:
QUOTE(kin @ 2019 01 12, 09:24)
Jums su teksto suvokimu labai nekas.
Tevai neturi teises parinkti globeju.
Jie dalyvauja procese tuo, kad zino, kam perduotas vaikas ir gali ji lankyti. Teises spresti del globeju parinkimo jie neturi.
Ivaikinimas yra visiskai kitas dalykas nei globa. Cituojama info yra apie atvira ivaikinima. Jo atveju tevai gali parinkti itevius, bet tik normalhs, pvz, nepilnamete mama, kuriai vaikas labai rupi, bet ji supranta, kad nepajegs vaiko auginti.

Tokie tevai, kurie nesirupina vaikais, geria, vartoja narkotikus, neturi teises spresti del iteviu, nes jau yra neteke savo, kaip tevu teisiu del vaiko neprieziuros.

really , kaip ta sakini tada verti tu?
The birth parents decide who they want to adopt their child.

cia pati taip susigalvojai ar kur paeimiai ta informaija?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 12, 15:25)
Tai tavo tevyne, tavo tauta pasirode grazume isrinkusi tuos ko ji verta.
Siaip nuomones skiriasi del valstieciu... visi jie vienodi... nes visus rinko tie patys rinkejai


Na matai musu sutavimi didziausias skirtumas, visada buvo ir visada isliks, AS NIEKADA IR NIEKO NEABSORLIUTINU. Pries man ka rasydamas, prasau atsizvelkti i tai.

Todel mano galva nusisnekejai, kalbedamas apie visa Tevyna, ir visa tauta.

Velgi, as jau senai isaugau is vaikisko amziaus, tad ir mano kriterijai kitokie nei tavo.
Verte kaip tokia izvelgiu kituose aspektuose. Beje nemaza dalis cia bendraujanciu riknko visai kitus kandidatus. Ka padarysi, kokius irinko dauguma, kuri atejo balsuoti, tokius ir turime. Ar tai parodo tautos, Tevynes verte, abejoju.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2019 01 12, 14:15)
O su kokiais  reiketu susideti gerbiant save?  mastau.gif
Asmeniskai as siuo metu nematau nei vienu. Visi vienodi.



Saziningai nezinau, su kuo siuo metu verta susideti, na "neskanus" man dabartinis Seimas. Bobu turgus.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 12, 17:14)
nu ne ji dirbo Vokietijoje, ir vaikus ateme is mociutes.

as nesakau, kad palikti vaikus su alkoholikais, as sakau sudaryti prieinamas salygas gydytis, dabar domejaisi, ka reiskia kokiam is mazo mietselio zmogui patekti i reabilitacija nrmalia.
ne mano tevai nebuvo alkoholikai.
[b]Papildyta:[/b

O kodėl atėmė? Juk neatėjo taip iš gatvės ir nepaėmė, priežastis vistiek buvo kažkokia.

Nu apie kokias sąlygas tu kalbi? Kartoju, tu gali kišt į 10 reabilitacijų, pats žmogus turi to NORĖT, už rankutės kaip mažo vaiko nenuvesi. Reabilitacijų prisireikė mat, kas nori, susiima ir nebegeria.
Atsakyti