Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 18:33)
remkit remkit kara...tik paskui nedejuokit ,kai uz tai susimoketi reiks unsure.gif

tai va, irgi liūdna... nė vienas karas nieko gero neatnešė, vistiek kažkas daugiau nukentėjo, net jei ir laisvė po to atėjo...
Papildyta:
QUOTE(darvina @ 2019 01 11, 18:42)
ateis ruskis ir išveš visus Sibiran, ane ?

tai kad dabar baisesni ginklai. Sibirą dar dalis išgyveno...
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2019 01 11, 18:42)
ateis ruskis ir išveš visus Sibiran, ane ?


Neves. Net valstybe paliks atskira. Tik suras koki Kadyrovo analoga. Rusijos istatymai negalios. Bus bezpredelas. Gyvi pavydes zuvusiems.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2019 01 11, 18:51)
Nu baik svaigt. Jei mums su vyru kas atsitiktų, jokiu būdu nenorėčiau, kad mano vaikus augintų mano motina ar vyro tėvai, kurie yra skersą ant anūkų dėję. Tai kur tas kraujo ryšys, a?

nejau neturit neivienu geru giminaiciu, geriau butu svetimi? nekalbejau apie senelius, as pvz nieko geriau uz savo sese nezinau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 11, 19:09)
tai va, irgi liūdna... nė vienas karas nieko gero neatnešė, vistiek kažkas daugiau nukentėjo, net jei ir laisvė po to atėjo...
Papildyta:
tai kad dabar baisesni ginklai. Sibirą dar dalis išgyveno...

bet kokios jos d**** doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vilnera @ 2019 01 11, 18:53)
Mano vyras man vos susipažinus buvo artimesnis, negu nekurie giminaičiai, ypač tie, kuriuos per gyvenimą esu mačiusi vos kelis kartus. smile.gif

jus vis dar neskiriat vaikystes ir suagusio gyevnimo doh.gif jus neskiriat vaiku ir suaugusiu poreikiu, psichologines raidos, sugebejimu? jum rimtai tas pats poreikis mamos dabar ir vaikysteje? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(sazininga @ 2019 01 11, 18:54)
Jei atvirai, tai greiciausiai vienai savo draugei. Ji panasaus amziaus, kaip as, panasiu vertyviu, poziuriu, reiklumo sau ir seimai, panasiaus issilavinimo, panasios finansines padeties. Ji - labai panasi i mane. Todel jei ji sutiktu, noreciau, kad mano vaikus uzaugintu ji savo seimoje.
Is giminiu, pusbroliu turiu 12, tai gaaal dvi seimos yra, kuriose noreciau, kad mano vaikai augtu.

bet visgi jus noretumet nuspresti ar ne, ne, kad kazkokia ismailovai nusprestu? ar pasitiketumt agenturom. Kodel zelandijoje tevai parenka globejus ??? kodel tai negaletu buti ir pas mus?

as turiu sese gera, kuri tikiu pasirupinti vaikais gerai, nors tarp musu didelis skirtumas, ir vaikysteje mazai matemes, nes ji isvyko studijuoti , kai as tik pradejau mokykla lankyti, bet rysys tarp musu labai artimas visada buvo.

tai jei mano mama nebutu galejusi mane auginti tikrai nenoreciau buti augusi su nieko kitu tik su sese.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2019 01 11, 19:05)
liūdna...

taip
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 21:43)
Kodel zelandijoje tevai parenka globejus ??? kodel tai negaletu buti ir pas mus?

Is kur jus istrauket, kad nz tevai parenka globejus?
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 01 11, 17:00)
šikna dega? Draugelis suimtas.

Dega nedega, bet jai bent tokia aktualija sausio 13-os proga mirksiukas.gif

Mementoo, dėkui už priminimą dėl Ukrainos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 11 sausio 2019 - 22:29
https://www.lrkt.lt/...rientacija/1228
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2019 01 11, 22:38)

Puiku!
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 21:43)
nejau neturit neivienu geru giminaiciu, geriau butu svetimi? nekalbejau apie senelius, as pvz nieko geriau uz savo sese nezinau blink.gif

Kodel zelandijoje tevai parenka globejus ???

as turiu sese gera, kuri tikiu pasirupinti vaikais gerai, nors tarp musu didelis skirtumas, ir vaikysteje mazai matemes, nes ji isvyko studijuoti , kai as tik pradejau mokykla lankyti, bet  rysys tarp musu labai artimas visada buvo.

tai jei mano mama nebutu galejusi mane auginti tikrai nenoreciau buti augusi su nieko kitu tik su sese.
Papildyta:

taip

Na.. yra tų giminaičių daug, tiek iš motinos, tiek iš tėvo pusės, bet nei mes su jais bendraujam, nei įdomūs jiems esam. Dėl sesių dar pagalvočiau, nebent joms. Žinok, kartais tikrai geriau svetimi. Pvz mano sesės nemanau, kad mylėtų mano vaikus taip pat kaip savus, jaustusi nelygybė, o vaikai labai tai pastebi. Ir tu nespręsk palei save, tau gerai, kad jūs su sese artimos, bet juk nebūtinai taip yra ir pas kitus.

Kokie tėvai? Prasigėrę valkatos, kaip tos mergaitės motka?

Tai valio, tu turi, o yra kas neturi, arba turi, bet niekas nepageidauja svetimų vaikų augint. Aš sesers vaikų neauginčiau.

Baisiai tu žinai, ko būtum norėjusi, tarkim būtum įvaikinta Amerikoj ar kt šaly, kitaip kalbėtum.

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 01 11, 22:15)
Is kur jus istrauket, kad nz tevai parenka globejus?


Tad kodėl jie nusprendė įsivaikinti ne Naujosios Zelandijos, o Lietuvos piliečius? „Įvaikinimo procesas Naujojoje Zelandijoje yra labai sunkus ir sudėtingas. Ten visiškai kitokia sistema. O ir biologiniai tėvai ne tik dalyvauja procese, bet ir vėliau nuolat lankosi namuose ir panašiai. Įvaikinimo procesas visiškai kitoks, – pasakojo Nigelas. – Dėl sudėtingo proceso ir nusprendėme pasidomėti tarptautiniu įvaikinimu.“

https://kaunas.kasvy...a-pramogaudami/

The birth parents decide who they want to adopt their child.

Most adoptions in New Zealand are 'open adoptions'. This means that birth parents and adoptive parents maintain an ongoing relationship. In many cases birth parents continue to have a part in the child's life, if everyone agrees that's best. The nature of the relationship is set out in a contact agreement. Your social worker will talk with you about contact agreements.

https://www.orangata...adopting-in-nz/
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 11, 21:43)


bet visgi jus noretumet nuspresti ar ne, ne, kad kazkokia ismailovai nusprestu? ar pasitiketumt agenturom.

Na, tu klausei ar noreciau kad vaikai augtu pas gimines ar pas svetimus, o ne ar noreciau nuspresti pati.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2019 01 11, 22:45)
Na.. yra tų giminaičių daug, tiek iš motinos, tiek iš tėvo pusės, bet nei mes su jais bendraujam, nei įdomūs jiems esam. Dėl sesių dar pagalvočiau, nebent joms. Žinok, kartais tikrai geriau svetimi. Pvz mano sesės nemanau, kad mylėtų mano vaikus taip pat kaip savus, jaustusi nelygybė, o vaikai labai tai pastebi. Ir tu nespręsk palei save, tau gerai, kad jūs su sese artimos, bet juk nebūtinai taip yra ir pas kitus.

Kokie tėvai? Prasigėrę valkatos, kaip tos mergaitės motka?

Tai valio, tu turi, o yra kas neturi, arba turi, bet niekas nepageidauja svetimų vaikų augint. Aš sesers vaikų neauginčiau.

Baisiai tu žinai, ko būtum norėjusi, tarkim būtum įvaikinta Amerikoj ar kt šaly, kitaip kalbėtum.

Niekas nemyletu svetimu vaiku kaip savu, sventieji nebent. Bet vis tiek savigiminaiciai yra savi bent man, nes sventuju nebuvau sutikusi, o savi vis tiek nores geriausio vaikam ir myles, ne taip kaip savo, bet taip kaip seses vaikus, sneku apie normalius zmones...ne bomzus. As visu artimuju vaikus pasiimciau ir stengciausi auginti taip, kaip ju tevai juos augino, jei tik reiketu, aisku geriausia, kai visi vaikai su savais tevais...

tu skaitei straipsni apie ta seima, kam sitaip prisigalvoti? ji ne valkata, ji nelaiminga moteris, kuriai sunku buvo gyvenime ir paluzo. JI stengesi kiek galejo, kad padeti vaikam, pvz tam sunui, kuris cia atvykes eme paskola, kad sutvarkyti akis, jis butu prarades regejima.

Keista, man net klausimas toks nekyla.

zinau, nes ir taip sesuo man kaip antra mama buvo, net neisivaizduoju, kas gali noreti su svetimais zmonem vien del turtu gyventi, suprantu tikrai vaika galima apgauti sugundyti ypac gyvenusi skurdziai, bet tai ne ilgam galu gale tie auksiniai narveliai per gerkle islenda.
As esu bendravusi su vaikais, kurie gyveno globos namuose ir pas globejus, tai tie pas globejus neatrodo laimingesni, aisku i vidu neilisi, bet pora mergaiciu labai pykosi su globejais, nebuvo nei rysio,nei supratimo...vienaip ar kitaip ziuresi, jei tevai savo vaikais nesirupina, jei gyvenime kentes. Todel ir sakau, kad pirmiausia reiktu padeti tevam, seimoms, turi buti daugiau reabilitacijos centru ir labiau prieinamu zmonem, psichologu ne tu kurie paskui viska atraportuoja, o tikru... ir t.t.

Airijoje nesenai buvo tukstanciai atimtu vaiku , nelegaliai ivaikintu, prazudytu, pati tikriausiai girdejai, bet dabar sudare salygas veinisom mamoms juos augintis paciom, tikrai tai i gera, maziau nelaimingu vaiku...
Atsakyti
[quote=lutuke123,2019 01 11, 23:27]
Niekas nemyletu svetimu vaiku kaip savu, sventieji nebent. Bet vis tiek savigiminaiciai yra savi


Alio, gluse!!! Tas brolis siandien i U K isskridoo. Ka cia plesai vos ne savaite laiko? Isvadas savo besmegenej smegeninej jau pasidaryk.
As budama mylincio brolio vietoj jau tikrai dvi savaites islaukciau.. Bet kokio sprendimo
Tfu. Klydau, kai sakiau, jog broliui pirmenybe.
Atsakyti