Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(lutuke123 @ 2019 03 21, 21:48)
kiek kartu Jav padejo Lietuvai?   blink.gif ar cia viltis durniu motina? Kazkaip nuo ju pagalbos siram, libanieciam ir irakieciam, man plaukai siausiasi, kazkaip nesinori tokiso pagalbos, tau norisi?  blink.gif

ir kaip mus okupave buvo ir kankino estai, lenkai ir latviai?  blink.gif

o kaip su vokieciais, su jais lyg draugauja Grybaite musu, net Merkel uzstojo kazkada lotuliukas.gif jie musu nezude, nekankino , okupave nebuvo???
Papildyta:

tai cia ale nematot, kaip kiti kandidatai ir kitos partijos vadinamos durniais, debilais, kolhocnikais, nei veinos jauciu tokiso zinutes nepastebejit ar ne? o va pasakymas kad sventoji Simonyte netinka i prezidentus, tai jau izeidimas lotuliukas.gif
ne dvigubi pas jus, o keturgbi standartai ir morale matomai tokia pat.... visai kaip prezidentes dabartines unsure.gif

Ko cia ardaisi? Ar as sakiau ka priesingai?
O rusai mum labai ka padejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 21 kovo 2019 - 21:03
Kepenis šiandien skaldė anekdotus. Kas galvoje turi žmogui susisukti, kad šitiek kliedesių viešai paleistų. Keistas Verygos požiūris. Nusikalbėjimus numenkino, atseit " Dainius nėra medikas". Tai kodėl KODĖL profesionalai leidžiate tokiems neišmanėliams kalbėti viešai, kodėl suteikiate tribūną analfabetams ? ! Juk kalbama apie žmonių sveikatą, o ne pernykštes bulves.

Puteikius apleidžia savi. Ojojoj.


Vėl nauja/ sena giesmė apie blogą JAV. Blogi kapitalistai, buržujai, geria proletariato kraują.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 21, 21:02)
Ko cia ardaisi? Ar as sakiau ka priesingai?
O rusai mum labai ka padejo?

Jei ne priesingai, tai sakai visgi gerai draugauti su Rusija? ir nustok su savo haliucinaciju igarsinimasi, kur tu koki ardymasi sugebi imatyti?

Rusai zmones taip. pvz Viena istorija - prisiminima skaiciau apie is tremties pabegusia mergaite, jai rusai labai daug padejo isgyventi... ir kitiem tremtiniam padejo, ten kur galejo, kur salia gyveno, rusai gi buvo tokie pat zmones kaip ir lietuviai, nukenteje nuo to paties rezimo, revoliuciju, apgauti ideju graziu sukurtu apie geresni gyvenime, kaip ir lietuviu dalis...kodel toks nusistatymas pries kitas tautas?kuom lietuviai geresni uz rusus?
Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2019 03 21, 21:40)
Kepenis šiandien skaldė anekdotus. Kas galvoje turi žmogui susisukti, kad šitiek kliedesių viešai paleistų. Keistas Verygos požiūris. Nusikalbėjimus numenkino, atseit " Dainius nėra medikas". Tai kodėl KODĖL profesionalai leidžiate tokiems neišmanėliams kalbėti viešai, kodėl suteikiate tribūną analfabetams ? ! Juk kalbama apie žmonių sveikatą, o ne pernykštes bulves.

Puteikius apleidžia savi. Ojojoj.
Vėl nauja/ sena giesmė apie blogą JAV. Blogi kapitalistai, buržujai, geria proletariato kraują.

demokratijos nori, o zmoniu teises i laisva zodi ne?tau demokratija tik tai, ka liepia partija?

tai nenusikalbejimas, o faktai, sis virusas plinta per lyt parteriu keitima, jei susituoks abu skaistus ir bus visa laika istikimi, siuo virusu neuzsikres, arba tai jau bus labai labai mazas sansas...

ir jau tiek mergaiciu mire po sio skiepo, tiek suluosinta, kad siuolyti si skiepa, man yra nusikaltimas. kazkada visi prie jo prisideje, bus taip pat smerkiami kaip holokausta surenge..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 22 kovo 2019 - 00:48
As apakus. Kulturis paveldo departamenta reikia gerai ispurtyt. Ne pirmas kartas, kai leidzia daryt nesamones isbraukdami vertybe is registro.
Ir daugiau niekas tu medziu nesaugo, tik gyventojai. Kurie nepritare ir nepritare...

https://www.lrytas.l...iklos--9670872/

Traku Vokes dvare visi medziai nesveiki.
Idomu, ar tos tyrimu isvados kur nors realiai dalyvauja, ar kas nors jas mato be projektuotoju.

https://www.15min.lt...gus-971-1019336

O ziniasklaida deja sudirba tik kai jau su benzopjuklais stovi prie medziu. Jeigu tiek pat pastangos idetu kai dar tik rengiamas projektas, tai nereiketu prieiti prie tokii absurdu ir stabdyti jau pradetu darbu doh.gif Nes nors visuomenei svarbus projektai praktiskai visi yra viesinami, bet kur ju ieskoti, kas kaip vyksta, tai turi specialiai jau tuo dometis ir ieskoti.
Stai sostine turi stipria dviratininku bendruomene, kaip ir uostamiestis, tai tik pabandyk ka jiems nepatinkancio padaryti, kovos iki paskutinio.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 03 22, 01:47)
Jei ne priesingai, tai sakai visgi gerai draugauti su Rusija? ir nustok su savo haliucinaciju igarsinimasi, kur tu koki ardymasi sugebi imatyti?

Rusai zmones taip. pvz Viena istorija - prisiminima skaiciau apie is tremties pabegusia mergaite, jai rusai labai daug padejo isgyventi... ir kitiem tremtiniam padejo, ten kur galejo, kur salia gyveno, rusai gi buvo tokie pat zmones kaip ir lietuviai, nukenteje nuo to paties rezimo, revoliuciju, apgauti ideju graziu sukurtu apie geresni gyvenime, kaip ir lietuviu dalis...kodel toks nusistatymas pries kitas tautas?kuom lietuviai geresni uz rusus?
Papildyta:

demokratijos nori, o zmoniu teises i laisva zodi ne?tau demokratija tik tai, ka liepia partija?

tai nenusikalbejimas, o faktai, sis virusas plinta per lyt parteriu keitima, jei susituoks abu skaistus ir bus visa laika istikimi, siuo virusu neuzsikres, arba tai jau bus labai labai mazas sansas...

ir jau tiek mergaiciu mire po sio skiepo, tiek suluosinta, kad siuolyti si skiepa, man yra nusikaltimas. kazkada visi prie jo prisideje, bus taip pat smerkiami kaip holokausta surenge..

Is kokio medzio tu iskritus? Ar ruskiu valdzia yra = visai tautai? Politiskai draugauti ir reiskia valdziu draugyste. As sito neisivaizduoju ir tsi budu absurdu absurdas. O tautos tarpusavy draugavo ir draugaus.
As taipogi zinau atveju, kai karo metu vokieciai daug padejo zydams.
Bet is paskiru zmoniu negali spresti apoe valdzia. Tokia isrinkt gali arba visiski debilai, arba rezultatai suklastojami.

Kepenio nusisnekejimas buvo, kad skiepai skatina paleistuvyste.
Tas pats kaip nusisneketi, jog lytinis svietimas skatina paleistuvyste.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 03 22, 00:47)
ir jau tiek mergaiciu mire po sio skiepo, tiek suluosinta, kad siuolyti si skiepa,

kiek?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 03 22, 02:47)

tai nenusikalbejimas, o faktai, sis virusas plinta per lyt parteriu keitima, jei susituoks abu skaistus ir bus visa laika istikimi, siuo virusu neuzsikres, arba tai jau bus labai labai mazas sansas...

ir jau tiek mergaiciu mire po sio skiepo, tiek suluosinta, kad siuolyti si skiepa, man yra nusikaltimas. kazkada visi prie jo prisideje, bus taip pat smerkiami kaip holokausta surenge..

O kaip jūs žadat užtikrinti savo vaikų skaistumą iki vedybų ir po to ištikimybę ir vieną vienintelį partnerį per visą gyvenimą?

Skaistybę anais laikais labiau užtikrindavo ne tėvų norai/liepimai, o grėsmė būti išmestam iš bendruomenės. Šiais laikais to nėra ir duok. d. nebus, tad įsivaizdavimas, kad tėvai lieps, ir vaikai klausys - naivus labai.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 03 21, 20:21)
Monteverte, ne Jums apie gražumą ar ne kalbėti, kai visus oponentus savo "durniais", "tupais" ir t.t. vadinat. O to termino aš tikrai nemačiau. Net nežinau, ką jis reiškia. O Jūsų patvorinę leksiką matau kas antrame Jūsų poste oponentams (net savo adresu su gavus). Taip kad kam kam, bet tikrai ne Jums mane gėdinti mirksiukas.gif Nors - jei norit, prašau biggrin.gif

ne kad noriu, o kad reikia jus gėdinti!
jūs visus aplink auklėjate, o pati neišsiauklėjate savęs taip, kad matytumėte (tiksliau norėtumėte pamatyti), kai baisiausiai apvadinamas, žeminamas jums nepatinkantis žmogus, politikas
batsiuvys be batų biggrin.gif
Atsakyti

O kaip jūs žadat užtikrinti savo vaikų skaistumą iki vedybų ir po to ištikimybę ir vieną vienintelį partnerį per visą gyvenimą?

Skaistybę anais laikais labiau užtikrindavo ne tėvų norai/liepimai, o grėsmė būti išmestam iš bendruomenės. Šiais laikais to nėra ir duok. d. nebus, tad įsivaizdavimas, kad tėvai lieps, ir vaikai klausys - naivus labai.

reikia ne tik savo vaiku skaistuma uztikrinti, bet ir ju partneriu.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 03 22, 11:22)
reikia ne tik savo vaiku skaistuma uztikrinti, bet ir ju partneriu.

Reikia vyra isrinkti dar vaikysteje ir ipareigoti tevus, kad uzaugintu dora ir skaistu jaunuoli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 03 22, 10:12)
ne kad noriu, o kad reikia jus gėdinti!
jūs visus aplink auklėjate, o pati neišsiauklėjate savęs taip, kad matytumėte (tiksliau norėtumėte pamatyti), kai baisiausiai apvadinamas, žeminamas jums nepatinkantis žmogus, politikas
batsiuvys be batų biggrin.gif

Monteverte, norint gėdinti, reikia bent ne ta leksika kalbėti, kuria neva gėdinat. Aš tokia nekalbu. O Jūs - kas antrame savo poste. Tai pirma. Antra. Kiek kartų Jums užkliuvęs terminas buvo pavartotas šioje temoje? Vieną, du? Į jį Jūs sureagavot - tokio termino niekas daugiau nevartoja. Kiek kartų Šimonytė buvo ne vienoje temoje ir ne vieną kartą Lutukės žeminama dėl savo asmeninės patirties? Apie tai kalba. Ir trečia. Pasikartosiu: aš nesu šios temos moderatorė, todėl ne man adresuoti turėtų būti priekaištai "viską matyti". Esu eilinė forumo narė, todėl į ką noriu - į tą reaguoju. Arba nereaguoju. Ir tai mano teisė. Tokia pati kaip ir Jūsų. Ketvirta: tai paskutinis mano postas Jums šia tema. Manau, kad jį supratot. Taškas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 03 22, 12:16)
Reikia vyra isrinkti dar vaikysteje ir ipareigoti tevus, kad uzaugintu dora ir skaistu jaunuoli biggrin.gif

Ne, reikia uždrausti seksą. Ir leisti tik gavus Kepenio parašą, kai jis įvertins, kad seksu užsiimsi tik dėl giminės pratęsimo.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 03 22, 11:42)
Monteverte, norint gėdinti, reikia bent ne ta leksika kalbėti, kuria neva gėdinat. Aš tokia nekalbu. O Jūs - kas antrame savo poste. Tai pirma. Antra. Kiek kartų Jums užkliuvęs terminas buvo pavartotas šioje temoje? Vieną, du? Į jį Jūs sureagavot  - tokio termino niekas daugiau nevartoja. Kiek kartų Šimonytė buvo ne vienoje temoje ir ne vieną kartą Lutukės žeminama dėl savo asmeninės patirties? Apie tai kalba. Ir trečia. Pasikartosiu: aš nesu šios temos moderatorė, todėl ne man adresuoti turėtų būti priekaištai "viską matyti". Esu eilinė forumo narė, todėl į ką noriu - į tą reaguoju. Arba nereaguoju. Ir tai mano teisė. Tokia pati kaip ir Jūsų.  Ketvirta: tai paskutinis mano postas Jums šia tema. Manau, kad jį supratot. Taškas.

Suprantate, jei aš kažkam kažką badau, tai tik todėl, kad grąžinti jam jo vemalus ir ant jo parodyti jo rąstą smile.gif
Šis Seimas nuo pat jo išrinkimo yra visaip kaip žeminamas: bendrai, atskirai po vieną asmenį ir t.t.
Nu bet jums tai "vienas, du kartai" biggrin.gif O jei jau kas drįso mat paliesti jūsų mylimą Šimonyyyytę, tai jūs jau garsiai kvyyykiat mirksiukas.gif
Nu čia taip susieiliavo, talentas, kurio neatimsit mirksiukas.gif Be to, gi jums geras sarkazmas patinka mirksiukas.gif
Atsakyti