Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(sazininga @ 2019 05 16, 19:32)
biggrin.gif  biggrin.gif
Isduosiu paskapti. Kai mokaisi doktoranturoje tau moka pinigus. Ir paskaitu lankyti praktiskai nereikia, tad darbui nemaiso

Ir net daugiau nei minimumas. O jeigu dalyvauji projektuose, dar kazka darai, tai visai neblogai gali uzdirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 05 16, 19:32)
biggrin.gif  biggrin.gif
Isduosiu paskapti. Kai mokaisi doktoranturoje tau moka pinigus. Ir paskaitu lankyti praktiskai nereikia, tad darbui nemaiso

Sugriovet žmogaus tiesą, gyvules jūs 🤣
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 16, 20:43)
Sugriovet žmogaus tiesą, gyvules jūs 🤣

Dienos užbaigimui. Ačiū scare.gif
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 16, 21:46)
Dienos užbaigimui. Ačiū  scare.gif

Žiaurios, žiaurios.... Velnio apsėstos...
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 16, 19:42)
Ir net daugiau nei minimumas. O jeigu dalyvauji projektuose, dar kazka darai, tai visai neblogai gali uzdirbti smile.gif

Kur tavo moteriška prigimtis???
Atsakyti

 

 
Isduosiu paskapti. Kai mokaisi doktoranturoje tau moka pinigus. Ir paskaitu lankyti praktiskai nereikia, tad darbui nemaiso

 

Visaip  gal buvo? Nezinau dokturanturos taisykliu Lietuvoje ir juo labiau nezinau kaip buvo pries daug metu, bet man asmeniskai ir keliom draugem jau vien magistratura buvo stabdis, nes pakliuti i nemokamas vietas buvo labai sudetinga, tai kaip iki tos apmokamos dokturanturos prieiti?

Drauge , kuri baige, tai ja visa laika islaike tevai iki baigimo, paskui jai ir vyrui padejo nama pasistatyti, vyro tevai irgi pasiturintys irgi daug padejo, dirba destytoja privaciose koledzose  ir  dabar sau laimingai gyvena.

Airijoje niekas nemoka vien uz dokturantura, gali rasti sudaryti sutarti su kompanija, kuri pades tau tame moksliniame darbe, bet atlyginimas tuo periodu tik minimumas(dazniausiai), bet ir tai isimtiniu specialybiu, paprastuose , kaip pvz education , eina ir dirba i restoranus savaitgaliais merginos, kad isgyventi ir moketi reikia uz moksla dar.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 16 gegužės 2019 - 21:27
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 16, 20:43)
Sugriovet žmogaus tiesą, gyvules jūs 🤣

Dienos užbaigimui. Ačiū scare.gif
Atsakyti

Dienos užbaigimui. Ačiū scare.gif

jus kaip zubastiku gauja laukianti momento kam cia ikandus ir pakramcius, deja, ir vel neisdege...  :4u: kokius kramtukus isigykit, dantim galasti, nervus jusu paramins :lol: 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 21:24)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sazininga" data-cid="72434884" data-time="1558024361">
<div>
<p> </p>
<div> </div>
Isduosiu paskapti. Kai mokaisi doktoranturoje tau moka pinigus. Ir paskaitu lankyti praktiskai nereikia, tad darbui nemaiso
<p> </p>
</div>
</blockquote>
<p>Visaip  gal buvo? Nezinau dokturanturos taisykliu Lietuvoje ir juo labiau nezinau kaip buvo pries daug metu, bet man asmeniskai ir keliom draugem jau vien magistratura buvo stabdis, nes pakliuti i nemokamas vietas buvo labai sudetinga, tai kaip iki tos apmokamos dokturanturos prieiti?</p>
<p>Drauge , kuri baige, tai ja visa laika islaike tevai iki baigimo, paskui jai ir vyrui padejo nama pasistatyti, vyro tevai irgi pasiturintys irgi daug padejo, dirba destytoja privaciose koledzose  ir  dabar sau laimingai gyvena.</p>
<p>Airijoje niekas nemoka vien uz dokturantura, gali rasti sudaryti sutarti su kompanija, kuri pades tau tame moksliniame darbe, bet atlyginimas tuo periodu tik minimumas(dazniausiai), bet ir tai isimtiniu specialybiu, paprastuose , kaip pvz education , eina ir dirba i restoranus savaitgaliais merginos, kad isgyventi ir moketi reikia uz moksla dar.</p>

Ikisiu trigrasy savo. Bet jus labai klystat, sunus mano kaip tik kitais Metais dokturantura prades, deja kaip tik darboviete paims ji pilnu etatu dirbt ir sudarytos salygos laisvam atsiskaitymui.Cia Airija jei ka.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 16, 21:57)
Žiaurios, žiaurios.... Velnio apsėstos...
Papildyta:

Kur tavo moteriška prigimtis???

Turiu didelius papus ir gaminu neblogai.
Atsakyti

Ikisiu trigrasy savo. Bet jus labai klystat, sunus mano kaip tik kitais Metais dokturantura prades, deja kaip tik darboviete paims ji pilnu etatu dirbt ir sudarytos salygos laisvam atsiskaitymui.Cia Airija jei ka.

tai kur as klystu? gi apie tai ir rasiau, gal perskaitykit viska is eiles, pries kazka neigiant? surasiau tik visokisu atvejus, visaip buna ir toki aprasiau, kaip jusiskis, nesuprantu ka neigiat? Dirbu darbovieteje su kokiu 10 dokuranturos studentu.

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 22:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="DijaDeima" data-cid="72435072" data-time="1558035150"><div><p>Ikisiu trigrasy savo. Bet jus labai klystat, sunus mano kaip tik kitais Metais dokturantura prades, deja kaip tik darboviete paims ji pilnu etatu dirbt ir sudarytos salygos laisvam atsiskaitymui.Cia Airija jei ka.</p></div></blockquote><p>tai kur as klystu? gi apie tai ir rasiau, gal perskaitykit viska is eiles, pries kazka neigiant? surasiau tik visokisu atvejus, visaip buna ir toki aprasiau, kaip jusiskis, nesuprantu ka neigiat? Dirbu darbovieteje su kokiu 10 dokuranturos studentu.</p>

Nu raset, kad nemoka Airijoj niekas uz dokturantura. Arba minimuma moka, nesamone, jau besimokydamas daugiau nei minimuma gaudavo... Bet tegu jau bus jusu tiesa, as jau jusu briedu prisikaicius cia daug tikrai nesivelsiu i diskusijas su jumis kaip kitos, buvo cia mano antras postas ir paskutiniu.
Atsakyti

Nu raset, kad nemoka Airijoj niekas uz dokturantura. Arba minimuma moka, nesamone, jau besimokydamas daugiau nei minimuma gaudavo... Bet tegu jau bus jusu tiesa, as jau jusu briedu prisikaicius cia daug tikrai nesivelsiu i diskusijas su jumis kaip kitos, buvo cia mano antras postas ir paskutiniu.

dar karta perskaitykit, specialiai isemiau, kad per daug teksto neblaskytu jusu demesio:

 

Airijoje niekas nemoka vien uz dokturantura, gali rasti sudaryti sutarti su kompanija, kuri pades tau tame moksliniame darbe, bet atlyginimas tuo periodu tik minimumas(dazniausiai), 

 

Taigi, kas cia jum buvo neaisku, i mano sakini telpa ir jusu sunus, kuris dirba ir gauna daugiau, nei minimuma, nes taip susitare su darbdaviu, kaip supranu, bet tai nei taisykle , nei toku doktorantu dauguma,nei kartais to minimumo negauna is savo specialybes, o kaip minejau eina dirbi i restoranus, kad issilaikyt save ir studijuoja is savo lesu, nes pacios studijos irgi kainuoja, vadinasi jusu sunui pasiseke. Kiek jus pazystat zmoniu ,kurie studijuoja dokutrantura? Supraskit pagaliau, kad buna visokiu studiju ir visokiu situaciju.

Ir taip, studijuojant magistratura, pas mus konkreciai darbe, uzdirbama daug daugiau, o pradejus dokturantura nukrentama i minimuma, bet musu istaiga suteikia visa reikiama pagalba moksliniam tyrime, todel pas mus yra nuolatins doktorantu stygius, siuo metu nei vieno airio, visi is Azijos. Bet tai nereiskia, kad VISI tik minimuma gauna ir as net to nesakiau.

 

cia dar pridedu pvz mokescius kokie buna universitetose doktorantams, ir taip, ne visi randa darbdavius ar kazkokias istaigas, kas uz juos sumoketu 

 

https://www.tcd.ie/t...d-applications/

 

Va tas jusu noras kazka irodyti mane kartais vis dar stebina, paimu zinute iskraipau , o paskui kazka irodineju. :oh: jus megstat su savim pasigincyti? jau atsakiau viena karta, tereikejo imti perskaityti atidziau mano zinute, ne, ji toliau  man irodineja kazka :oh: paskui kitos karksi, kaip cia neidomu diskutuoti, nu nustokit sitas nesamones daryti.

 

ar tik norejot pasigirti, kad sunus istojo i doktorantura? :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 00:10