Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius


QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 15:23)
ir kodel, nes subliusko jusu galejimas ikasti? lotuliukas.gif tai atsakysit, kaip zmogui patekti i ta nemokama Lt dokutrantura, jei neturi pinigu pabaigti magistratura? ar cia jau per sudetingas klausimas?

biggrin.gif oi, apie kokia magistratura rasai??? Rasei, kad drauge nestojo i doktorantura, nes nebuvo pinigu. Tai nestojo kad magistro neturejo ar pinigu??? biggrin.gif
Va:

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 13:02)
mano dauguma draugiu baigusiso magistratura, veina dokturantura, kodel nejo kitos i dokturantura, nes finansiskai negalejo.
Atsakyti

Pati susiradau, taigi niekuom nesiskirai visa sistema, tik mokesciai didesni pas mus uz moksla, tai ka cia turejai is vis omenyje?

https://www.study.eu...-fees-in-france

vel bele pasigincyti, jums toks kazkoks hobis? :hmm:

Dabar paskaityk visas mano buvusias zinutes sita tema. Konkreciai sali minejau? NE. Tai cia pirma. Antra, tu cia susiradai ne PhD studijas, o visas studijas bendrai. Trecia - atsikabink. As nesuprantu koks tau tikslas bandyti suprasti sistema, kurios tau nereikes ir siaip nerauki nieko ta tema. Jau priskretusi buvai prie manes del sveikatos apsaugos. Vemei nesamones, issidirbinejai, iki kol neparasiau detaliai ir paneigiau visus tavo kliedesius.

Apsiribok temomis, kurias ismanai. Jei tokiu yra isvis.

Gincytis tai cia tavo hobis, nes netingi googulinti i kaire ir desine bele kokia tema vien tik tam, kad pagristi savo fantazijas. Eik geriau paaiskink visam pasauliui kaip pagal tave angliskai zodzius tarti, bo niekas nezino, tik tu viena.

Atsakyti

biggrin.gifoi, apie kokia magistratura rasai??? Rasei, kad drauge nestojo i doktorantura, nes nebuvo pinigu. Tai nestojo kad magistro neturejo ar pinigu??? biggrin.gif
Va:

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 13:02)
mano dauguma draugiu baigusiso magistratura, veina dokturantura, kodel nejo kitos i dokturantura, nes finansiskai negalejo.

As Airijos tvarkos neismanau, bet man labai keista istorija, kad doktorantura studijuojantis zmogus dirba bare idant uz studijas apsimoketu. Ta prasme turi magistra, istojo i doktorantura ir dirba bare. As gal tarkim nieko neismanau, bet man skamba absoliuciai nelogiskai.

Atsakyti

Na jau uz dr tai tikrai negaleciau susimoketi, ten gal 20 000 metams biggrin.gif
Magistra jeigu labai norisi, labai susispaudus.
Bet neteko nei cento uz jokia pakopa moketi. ax.gif

O Lietuvoje isvis egzistuoja mokama doktorantura? Man atrodo, kad yra vieta, arba papuoli i ja, arba ne.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 17, 17:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sazininga" data-cid="72435737" data-time="1558101852"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukaoi, apie kokia magistratura rasai??? Rasei, kad drauge nestojo i doktorantura, nes nebuvo pinigu. Tai nestojo kad magistro neturejo ar pinigu??? vartotojo įkelta nuotrauka
Va:

</p><div>QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 13:02)</div><div>mano dauguma draugiu baigusiso magistratura, veina dokturantura, kodel nejo kitos i dokturantura, nes finansiskai negalejo.
<div style="text-align:right;"><{POST_SNAPBACK}></div></div><p></p></div></blockquote><p>As Airijos tvarkos neismanau, bet man labai keista istorija, kad doktorantura studijuojantis zmogus dirba bare idant uz studijas apsimoketu. Ta prasme turi magistra, istojo i doktorantura ir dirba bare. As gal tarkim nieko neismanau, bet man skamba absoliuciai nelogiskai.
</p>

Tai gal baras koks labai ypatingas, neuztenka magistro lotuliukas.gif

Turet proto kad ba8gt magistra, bet neturi tiek, kad susirastu normalesni darba?o ir kam tas dr tada jeogu svajones apsirib9ja barais. mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 05 17, 17:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72435725" data-time="1558098597"><div><p>Na jau uz dr tai tikrai negaleciau susimoketi, ten gal 20 000 metams vartotojo įkelta nuotrauka
Magistra jeigu labai norisi, labai susispaudus.
Bet neteko nei cento uz jokia pakopa moketi. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O Lietuvoje isvis egzistuoja mokama doktorantura? Man atrodo, kad yra vieta, arba papuoli i ja, arba ne.
</p>

Yra man rodos. Bet vienetai eina, brangu, tokrai jau turo reiket to dr. Su vienu "studijavomr", jam per 50,zinomos vilniaus imones vienas is vadovu. Musu vadovas buvo tas pats, tai kaip ji keikdavo, kad nieko nesupranta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 17 gegužės 2019 - 17:01

biggrin.gifoi, apie kokia magistratura rasai??? Rasei, kad drauge nestojo i doktorantura, nes nebuvo pinigu. Tai nestojo kad magistro neturejo ar pinigu??? biggrin.gif
Va:

QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 16, 13:02)
mano dauguma draugiu baigusiso magistratura, veina dokturantura, kodel nejo kitos i dokturantura, nes finansiskai negalejo.

rasau ilgas zinutes, nepatinka, parasau trumpa amzinai 100-tai paskui interpretaciju ir klausimu. Visaip buvo, del magistraturos , kita drauge baige magistratura, bet toliau negalejo studijuoti, nes visgi reikejo daugiau pinigu , znmonem noris tokiu metu kurtis gyvenimus greiciau. As itksliai tikria neatsimenu nei tu sumu, nei salygu, bet ji pvz gavo labai gera darba su tuo metu labai geru atlyginimu Lietuvoje (apie 1500 lt i rankas) ir to atsisakyti paprasciausiai negalejo, o dar salia ir studijuoti irgi. Dar viena panasiai, isemigravo, nes po magistraturos nerado darbo uz normalu atlyginima, o dar  visgi 5 m studiju su zemom pajamom tikrai ne kiekvienam patempiami. Ta drauge, kuri baige, nors ja ir islaike tevai, bet gyveno labai jau skurmniai tuos metus, nuomavosi butuka be patogumu, tai nezinau ,kaip be tevu pagalbos butu buve, as tikrai abeoju kad ten buvo kazkokia normali stipendija tuo metu, kaip dabar ,kad rasot. Jei taip viska zinot, tai gal zinot ir stipendiju dydzius 2000m mazdaug ? Galesim tada palyginti paskaiciuoti, kaip pragyenti buvo galima.

Taigi, isvardinau daug visokiu situaciju, pasirkikit, kokia jums patinka ir ieskokit prikibti prie ko toliau :) 

Atsakyti

Dabar paskaityk visas mano buvusias zinutes sita tema. Konkreciai sali minejau? NE. Tai cia pirma. Antra, tu cia susiradai ne PhD studijas, o visas studijas bendrai. Trecia - atsikabink. As nesuprantu koks tau tikslas bandyti suprasti sistema, kurios tau nereikes ir siaip nerauki nieko ta tema. Jau priskretusi buvai prie manes del sveikatos apsaugos. Vemei nesamones, issidirbinejai, iki kol neparasiau detaliai ir paneigiau visus tavo kliedesius.

Apsiribok temomis, kurias ismanai. Jei tokiu yra isvis.

Gincytis tai cia tavo hobis, nes netingi googulinti i kaire ir desine bele kokia tema vien tik tam, kad pagristi savo fantazijas. Eik geriau paaiskink visam pasauliui kaip pagal tave angliskai zodzius tarti, bo niekas nezino, tik tu viena.

Ai vietoj to,kad butum pasakiusi, kad Prancuzijoje, taip pat kaip Airijoje , tik kitose salyse kitaip, nors taip ri liko mistika kas kitaip, reikejo mistiskai taip rasinetis per kelias zinutes? :lol: 

Idomiai tu surpanti zmoniu domejimasi ir keliamus klausimus, tau jie automatiskai kliedesiai. zinosim, tai ir man savo kliedesiu nerasyk, po mano zinutemis.

:lol: tau lomkes, kai as pasakau teisybe , kaip ir paneigti neina, o pritari lomkes, tai reikia pardeti putotis :lol: 

Atsakyti

As Airijos tvarkos neismanau, bet man labai keista istorija, kad doktorantura studijuojantis zmogus dirba bare idant uz studijas apsimoketu. Ta prasme turi magistra, istojo i doktorantura ir dirba bare. As gal tarkim nieko neismanau, bet man skamba absoliuciai nelogiskai.

Taip, turejo magistra is education, ta tese ir phd, kad isidarbinti kaip mokytoja ar destytoja Airijoje nemazos problemos, jai rekejo nusipirkti kazkokia kaip licenzija, tiksliai nepamenu, arba tureti patirties, kad priimtu, aisku patirties neturejo ir tai licenzijai pinigu irgi ,dirbti full time kazkur irgi negalejo, tai dirbdavo savaitgaliais restorane, (ne bare) ir kelias dienas kaip sakiau savanoriavo uzsieme pabegeliu mokymu.

As irgi pamenu kaip stebejausi, kad su magsitru ir gerensio darbo neranda, pasirodo ir magistra reikia labai atidziai rinktis. opadavejos darbas vakarais jai tiko ir atlyginimas geras ir laikas patogus.

Is vis cia dirbti mokytoju labai komplikuota sistema, jie labai sunkiai gauna permanent pozicija, cia daug vienuoliu ir kunigu  uzeme tas pozicijas, todel daug airiu isvaziuoja i Uk. O ji net ne pedagogika studijavo, o education.

as tikrai detaliai nesidomejau ir nesigilinau, ka ji planuoja dirbti, kas jos ten per mokslai.

 

bet pagal mada dabar belekaip tureciau is taves issitycioti ir apvaryti, kad drisai suabejoti , tuo ka sakiau :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 17 gegužės 2019 - 17:57

Tai gal baras koks labai ypatingas, neuztenka magistro lotuliukas.gif

Turet proto kad ba8gt magistra, bet neturi tiek, kad susirastu normalesni darba?o ir kam tas dr tada jeogu svajones apsirib9ja barais. mastau.gif
Papildyta:
Yra man rodos. Bet vienetai eina, brangu, tokrai jau turo reiket to dr. Su vienu "studijavomr", jam per 50,zinomos vilniaus imones vienas is vadovu. Musu vadovas buvo tas pats, tai kaip ji keikdavo, kad nieko nesupranta biggrin.gif

jo butent, ne belenkaip :lol: kokios jus voosgi nudakes :lol:

visigi pasirodo ir Lietuvoje yra mokamu doktoranturu, nu nejaugi, kaip taip jus juk sazininga sake, kad nemokamos :lol: 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 16:14)
Jus sakiau SUMA , kuria reikejo moketi uz moksla magistraturaturoje, man tokios sumos nei nesisapnavo biggrin.gif , tada dirbom su vyru abu, dirbau juo nuo 3 kurso ir pinigu uzteko <strong>tik </strong>save issilaikyti, nuoma, maistas, keli drabuziai per metus. </p><p>Ir zinok, as ne viena tokia  smile.gif</p>

Tai gal bakalaure reikėjo labiau stengtis, kad vidurkis išneštų į nemokamą vietą?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 16:46)
<p>Baigiau tikrai gana gerais pazymiais, pagal tiek kiek jau as valiojau, bakalauras ir buvo man nemokamas, nors viena egza buciau neislaikiusi butu mokamas, tai studijavau tikrai nemazai ir sunkiai , nes moketi uz moksla nebuciau galejusi, buvau visada pirmame 10tuke studentu musu kurse, tai ne taip blogai manau.</p>
<p> </p>
<p>Taigi, ten kur stojau buvo 6 vietos nemokamos ir 6 mokamos. Klaipedos univeristete. Gal reikejo pasirinkti paparstesne magistratura, bet tos labai norejau, nes maciau realia prasme del  darbo, tik nepamasciau kas per konkurentai gali buti, ta magistratura buvo gana nauja pirmi ar antri berods metai ir dar ivede istatyma, kad tokio issilavinimo reikia tam tikriem darbuotojam, ka suzinojau jau veliau, kai pamaciau susirinkusius kolegas "studentus" su diplomeliais lotuliukas.gif . kai padaviau dokumentus ir suskaiciavo balus buvau 30+ kazkelinta, nuejau aiskintis, nes man niekaip ta suma nesigavo, ka jie ten parase, pasirodo neitrauke mano diplominio darbo, o buvau gavusi 10, taigi nemazas indelis, teko irodintei, perskaiciavo, tapau 7 lotuliukas.gif pirma tarp mokamu, tuo ir baigesi mano magistratura, nes jau tais metais kitur stoti negalejau , o kitais jau isvykau i Airija.</p>
<p> </p>
<p>O dabar studijuoju nemokamai magistraturoj smile.gif</p>

Va, pati ir atsakėt. ,,Gana gerais''.. Gana geri ir šešetai.. Bet normalu, kad jų nepakanka nemokamai magistrantūrai..
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 17, 18:04)

Yra man rodos. Bet vienetai eina, brangu, tokrai jau turo reiket to dr. Su vienu "studijavomr", jam per 50,zinomos vilniaus imones vienas is vadovu. Musu vadovas buvo tas pats, tai kaip ji keikdavo, kad nieko nesupranta biggrin.gif

Nesu girdejus apie mokamas vietas doktoranturoje. Bet galbut ir yra kokiam privaciam, nesidomejau.
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 05 17, 19:27)
Nesu girdejus apie mokamas vietas doktoranturoje. Bet galbut ir yra kokiam privaciam, nesidomejau.

Yra yra. Bent vgtu dar karteli paziurejau, gali finansuot ir oats doktorsntas, ir imone kokia.
Atsakyti