Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

QUOTE(mylimuke! @ 2019 05 17, 23:00)
Yra yra. Bent vgtu dar karteli paziurejau, gali finansuot ir oats doktorsntas, ir imone kokia.


Ir as nesu girdejus apie mokama doktorantura, nors pati dirbu su doktorantais. Bent musu aukstojoje mokama tik tada, kai nori apsiginti eksternu, be studiju, tada taip.
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2019 05 17, 23:09)
Ir as nesu girdejus apie mokama doktorantura, nors pati dirbu su doktorantais. Bent musu aukstojoje mokama tik tada, kai nori apsiginti eksternu, be studiju, tada taip.


Tiek nuolatinės, tiek ištęstinės doktorantūros studijos gali būti finansuojamos valstybės lėšomis, nuolatinės studijos dar finansuojamos iš ES struktūrinių fondų lėšų, o ištęstinės studijos - studijuojančiojo (ar jį remiančios institucijos) lėšomis.

https://www.vgtu.lt/...os-studijos/400
Eksternas tai nera istestines juk? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 17 gegužės 2019 - 22:29

Tai gal bakalaure reikėjo labiau stengtis, kad vidurkis išneštų į nemokamą vietą?
Papildyta:
Va, pati ir atsakėt. ,,Gana gerais''.. Gana geri ir šešetai.. Bet normalu, kad jų nepakanka nemokamai magistrantūrai..

Mano visu dalyku vidurkis buvo mazdaug, 8.5 buvau sakiau kurso virsuje, :P  diplomini apisgyniau 10ukui, gana gerai ir 6 man niekaip nesiderina, buvau 7 stojanciu sarase, jei buciau i kita stojusi specialybe buciau laisvai istojusi, bet nenorejau bet ko....  tai nustokit jau ieskoti siknoje slieku.

Nu bet kokios jus visos busit vriednos karsinti :lol:

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 05 17, 14:46)
Klaipedos univeristete.

Bet rašėt, kad bakalaurą labai finansiškai sunkiai studijavote VDU. Gerai prisimenu ir priimu. Nors jau tada man sukėlė įtarimą, kad VDU Jums istorijos paskaitas skaitė Nikžentaitis - šiaip jo "nuolatinis" universitetas yra Klaipėdos. Na, tada pagalvojau, gal užtaikėt į kokį "rotacinį" kursą; gi būna, kad universitetai keičiasi dėstytojais. Bet dabar sakot, kad į magistrantūrą norėjot stoti Klaipėdos universitete ir Jums pritrūko balų. Tai ar žinot, kad stojant į kito universiteto magistrantūrą Jums gali pritrūkti ne tik balų, bet ir kitame universitete bakalaure studijuotų dalykų? Ir kodėl iš VDU į KLU? Ar visada buvot KLU, tik, paminėjote VDU, nes jis " pakankamai neblogas universitetas", kaip pati rašėte. Beje, panašiai, kaip ir apie savo balus. Niekas juk nepatikrins mirksiukas.gif

Nesupraskit neteisingai: man tikrai neįdomi Jūsų biografija. Ir man nuoširdžiai vienodai, kokio universiteto kelintą pakopą Jūs baigėt ir ar iš vis nebaigėt bei kokiais balais. Tiesiog noriu parodyti, iš ko kyla nepasitikėjimas Jumis - Jūs painiojatės. Ir dėl ko?

Lukute, būtumėt daug įdomesnė, jei būtumėt tokia, kokia esat smile.gif Bent faktūra būtų unikali mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 18 gegužės 2019 - 15:43

Mano visu dalyku vidurkis buvo mazdaug, 8.5 buvau sakiau kurso virsuje, :P  diplomini apisgyniau 10ukui, gana gerai ir 6 man niekaip nesiderina, buvau 7 stojanciu sarase, jei buciau i kita stojusi specialybe buciau laisvai istojusi, bet nenorejau bet ko....  tai nustokit jau ieskoti siknoje slieku.

Nu bet kokios jus visos busit vriednos karsinti :lol:

Paklausei kaip istoti i nemokama vieta. Ir savo pavyzdziu pati atsakei. Gerai mokytis. Tu mokeisi nepakankamai gerai norint istoti i savo pasirinktas studijas. Kiti 6 istojo. Tai turejai buti geresne uz sesta. Nebuvai. 

Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 05 18, 16:40)
Bet rašėt, kad bakalaurą labai finansiškai sunkiai studijavote VDU.

Patiksinsiu. Vdu institute. Nezinau ka tai reiskia, bet tikrai kelis kart minejo, jog mokesi institute.
Atsakyti
Nemokamai istojau ir i bakalaura, i i magistrantura, nors konkursas buvo didelis, dar pokalbis su priemimo komisija.
Tik uz antra magistra mokejau, nes antro valstybe nefinansuoja.
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2019 05 18, 16:40)
Bet rašėt, kad bakalaurą labai finansiškai sunkiai studijavote VDU. Gerai prisimenu ir priimu. Nors jau tada man sukėlė įtarimą, kad VDU Jums istorijos paskaitas skaitė Nikžentaitis - šiaip jo "nuolatinis" universitetas yra Klaipėdos. Na, tada pagalvojau, gal užtaikėt į kokį "rotacinį" kursą; gi būna, kad universitetai keičiasi dėstytojais. Bet dabar sakot, kad į magistrantūrą norėjot stoti Klaipėdos universitete ir Jums pritrūko balų. Tai ar žinot, kad stojant į kito universiteto magistrantūrą Jums  gali pritrūkti ne tik balų, bet ir kitame universitete bakalaure studijuotų dalykų? Ir kodėl iš VDU į KLU? Ar visada buvot KLU, tik, paminėjote VDU, nes jis " pakankamai neblogas universitetas", kaip pati rašėte. Beje, panašiai, kaip ir apie savo balus. Niekas juk nepatikrins mirksiukas.gif

Nesupraskit neteisingai: man tikrai neįdomi Jūsų biografija. Ir man nuoširdžiai vienodai, kokio universiteto kelintą pakopą Jūs baigėt ir ar iš vis nebaigėt bei kokiais balais. Tiesiog noriu parodyti, iš ko kyla nepasitikėjimas Jumis - Jūs painiojatės. Ir dėl ko? 

Lukute, būtumėt daug įdomesnė, jei būtumėt tokia, kokia esat smile.gif Bent faktūra būtų unikali mirksiukas.gif

Dar sakė, kad trys aukštieji, du-ne LT🤭
Atsakyti
Mielos pašnekovės. Ar tikrai dienos tema anksčiau tyrinėjusi per 100 lapų šunį, tikrai verta tik neminėtinos asmens aptarimo? Nebespardykite gulinčio. Nei ji turi išsilavinimo, nei ji turi normalaus darbo, nei ji balsuoja. Juk visi tai seniai žinome. Kažkaip nebepadoru taip leistis vedžiojamam primityvo.

....
Kad į temą.
Europos Taryba grąžino rusijsi balsavimo teisę. Tai yra baisus smūgis visai demokratijai. Užtai ir buvo tiek puolimo prieš Kubilių. rusija viską padarė, kad jis netaptų EP vadovu.

Po savaitės rinkimai į ES. Pamąstykite, kokių atstovų Lietuva buvo išsiuntusi. Tokių paksų, tomaševskių, ropių , uspaskių yra prisiuntusios ir kitos valstybės. Nėr ko stebėtis, kad jie smalą pradeda virti. Patyrinėkite sąrašus, neužikraukite nuodėmės sau ant galvos. Juk tai labai svarbi institucija, lemianti mūsų vaikų gerovę ateityje.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 18, 19:21)
Europos Taryba grąžino rusijsi balsavimo teisę. Tai yra baisus smūgis visai demokratijai. Užtai ir buvo tiek puolimo prieš Kubilių. rusija viską padarė, kad jis netaptų EP vadovu.

Paminėjot mano žodį? Sakiau, kad gausite blogų žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 05 18, 19:55)
Paminėjot mano žodį? Sakiau, kad gausite blogų žinių smile.gif

biggrin.gif nemaniau, kad psichiatrinėse internetas prieinamas pacientams 🤣🤣🤣
Atsakyti

Bet rašėt, kad bakalaurą labai finansiškai sunkiai studijavote VDU. Gerai prisimenu ir priimu. Nors jau tada man sukėlė įtarimą, kad VDU Jums istorijos paskaitas skaitė Nikžentaitis - šiaip jo "nuolatinis" universitetas yra Klaipėdos. Na, tada pagalvojau, gal užtaikėt į kokį "rotacinį" kursą; gi būna, kad universitetai keičiasi dėstytojais. Bet dabar sakot, kad į magistrantūrą norėjot stoti Klaipėdos universitete ir Jums pritrūko balų. Tai ar žinot, kad stojant į kito universiteto magistrantūrą Jums gali pritrūkti ne tik balų, bet ir kitame universitete bakalaure studijuotų dalykų? Ir kodėl iš VDU į KLU? Ar visada buvot KLU, tik, paminėjote VDU, nes jis " pakankamai neblogas universitetas", kaip pati rašėte. Beje, panašiai, kaip ir apie savo balus. Niekas juk nepatikrins mirksiukas.gif

Nesupraskit neteisingai: man tikrai neįdomi Jūsų biografija. Ir man nuoširdžiai vienodai, kokio universiteto kelintą pakopą Jūs baigėt ir ar iš vis nebaigėt bei kokiais balais. Tiesiog noriu parodyti, iš ko kyla nepasitikėjimas Jumis - Jūs painiojatės. Ir dėl ko?

Lukute, būtumėt daug įdomesnė, jei būtumėt tokia, kokia esat smile.gifBent faktūra būtų unikali mirksiukas.gif

Taip, as baigiau VDU . Stojau i Klaipedos universiteta i magistratura ir neistojau, nepritruko man balu, del kazkokiu dalyku, ten buvo skaiciuojamas tik bendras vidurkis visu dalyku ,plius diplominio pazymys.

Daugiau aiskinti nematau prasmes, nes nenoriu daugiau atskleisti detaliu, kam man cia, kad paskui vel tampytumet?

As ir esu  tokia kokia esu, tik jusu bandymas atrasti kazkur kazkokiu "nusiklatimu, neatitikimu " daznai atrodo juokingas :) jei nebutumet tokios bjaurios nebutu baisu ir savo varda pavarde atskleisti ar bent specialybe, ka baigiau, o dabar ziuriu kuo daugiau apie save pasakoji, tuo jums smagiau paskui dergtis.

Atsakyti