Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybė nuo Ex

Išsiskyrėm (mano manymu) dėl o, jog paskutiniais metais pradėjau jį spausti kurti šeimą, lauktis vaikų...o jis stipriai baidėsi, vis surasdavo visokių pasiteisinimų, kad to dar nereikia daryti, kad neturim savo buto, kad mane dar reikia "patikrinti", kad aš va perdaug į užsienį noriu, kad jam reikia karjerą susitvarkyti, gerą darbą susirasti...galiausiai jis įstojo į antrą bakalaurą...o aš po ilgų kankinimosi ir bandymų aiškintis kada kada, po ultimatumų...visgi vienąkart susėdom ir jis pasakė, kad "nenoriu, daug apie tai galvojau ir aš nenoriu". Aš išėjau. Kai skyrėmės mums buvo po 29 metus. Kažkada esu jo klaususi, kiek laiko tau reikėtų dar lukterti, kad susivoktum, ar norėtum jau šeimos. Jis atsakė: "bent 5 metų, kol va baigsiu naujas studijas, bet ir tai nežinau, ar galiu tau tai garantuoti".

 

jis nenorejo tos seimos su jumis, ir jums tai pasake labai graziai. ne mokslai, ne karjera, o tiesiog jus ne tas zmogus su kuriuo jis norejo seimos. ir viskas. ir nieko cia blogo ar baisaus, kiekvienam savo juk. sutiksit ir jus savo vyra, kuriam busit pati paciausia, ir kuria jis nores vesti. 

 

kartais tikrai keistai is sono atrodo, kodel taip sunku moterims patiketi, kad santykiu pabaigos priezastis buvo ne karjera, ne kita moteris kompanijoje, ne is blogos puses puciantis vejas, o tai kad vyras tiesiog jos nebemylejo. ir joks papildomas laikas, kantrybe ir laukimas nepades cia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 09 sausio 2018 - 15:36

Gerai, tikiu...

Skausmo tas suvokimas nenuima deja nei kiek, tik padidina.

 

Čia gal aš ir pati save užliūliavau, kad dėl jo mokslų ir nenorėjau priimti realybės, kad dėl nenoro ir nemeilės. Nieko aš ir nebelaukiu, tiesą pasakius, tai mane apėmęs tiesiog abejingumas, depresyvumas ir tuštuma. Kasdien atsikeliu, ir nejaučiu prasmės naujai dienai. Ateinu į darbą - išsiblaškau, įlendu čia - gaunu blaivios skaudžios realybės. Jei galėčiau, aš išraučiau tą jausmą iš savęs.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brekcija: 09 sausio 2018 - 15:53
Gal jau eikit i medziokle. Tiesiog apsizvalgyt kokio grobio buna. Taigi ne paskutini vyra paciupo kita lape?

Kol jus pergyvenate - kitos lapes medzioja ir pagauna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 09 sausio 2018 - 15:56
QUOTE(brekcija @ 2018 01 09, 15:49)
<p>Gerai, tikiu...
</p><p>Skausmo tas suvokimas nenuima deja nei kiek, tik padidina.
</p><p></p><p>Čia gal aš ir pati save užliūliavau, kad dėl jo mokslų ir nenorėjau priimti realybės, kad dėl nenoro ir nemeilės. Nieko aš ir nebelaukiu, tiesą pasakius, tai mane apėmęs tiesiog abejingumas, depresyvumas ir tuštuma. Kasdien atsikeliu, ir nejaučiu prasmės naujai dienai. Ateinu į darbą - išsiblaškau, įlendu čia - pasisemiu realybės. Jei galėčiau, aš išraučiau tą jausmą iš savęs.
</p>

O jus nenorit trp pazaisti? Turbut matet kaledine komedija su Benu Afleku, kuris neturejo seimos ir jam psichologas patare sudeginti nuoskaudas, parasytas ant popieriaus lapo?
Aisku vaziuot niekur jums nesiulau, bet gal tiesiog surasykit ant popieriaus lapo savo nuoskaudas ir sudeginkit. Gal palengves ir galesit versti nauja balta lapa?
Nes jus cia tikrai labai kankinates. Kol pati sau nepadesit, jokie psicholigai, kursai ir sm nepades.
Atsakyti
QUOTE(brekcija @ 2018 01 09, 15:49)
Gerai, tikiu...
Skausmo tas suvokimas nenuima deja nei kiek, tik padidina.
Čia gal aš ir pati save užliūliavau, kad dėl jo mokslų ir nenorėjau priimti realybės, kad dėl nenoro ir nemeilės. Nieko aš ir nebelaukiu, tiesą pasakius, tai mane apėmęs tiesiog abejingumas, depresyvumas ir tuštuma. Kasdien atsikeliu, ir nejaučiu prasmės naujai dienai. Ateinu į darbą - išsiblaškau, įlendu čia - pasisemiu realybės. Jei galėčiau, aš išraučiau tą jausmą iš savęs.

Mano akimis ziurint, tai tu, brekcija, progresuoji... Dabar esi pykcio ir depresijos stadijoje.
Issiskyrimo skausmas trunka ivairiai. Kai skiriasi jau gerokai apsidevejus jausmams, kai pilna nusivylimu, tai tada paprasciau uzversti ta puslapi. O kai ugnis dar karsta, jausmai liepsnoja, tai ojojoi.
Ten kur rasei apie isejima i vienuoles, tai man jau gerokai pasenes poziuris atrodo unsure.gif Man rodos, kad i vienuolyna reikia eiti, jeigu jauti pasaukima buti vienuole ir degi meile Dievui, o ne kokiam nors siaubingai susiidealizuotam jaunuoliui smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesnia: 09 sausio 2018 - 15:58
galima filmo pavadinima? mielai paziureciau smile.gif
Atsakyti

Gerai, tikiu...

Skausmo tas suvokimas nenuima deja nei kiek, tik padidina.

Čia gal aš ir pati save užliūliavau, kad dėl jo mokslų ir nenorėjau priimti realybės, kad dėl nenoro ir nemeilės. Nieko aš ir nebelaukiu, tiesą pasakius, tai mane apėmęs tiesiog abejingumas, depresyvumas ir tuštuma. Kasdien atsikeliu, ir nejaučiu prasmės naujai dienai. Ateinu į darbą - išsiblaškau, įlendu čia - gaunu blaivios skaudžios realybės. Jei galėčiau, aš išraučiau tą jausmą iš savęs.

apatija ir depresija yra visiskai normalus jausmai. ir jie praeis. reikia laiko.

svarbu nebuti struciui, bandanciam kisti galva i smeli ir pabegti nuo saves, o gerai suvokti kas cia buvo ir kodel buvo, kad nebedaryti tokiu klaidu ateityje. 

Atsakyti

Gerai, viską supratau, einu išsivemsiu. Šlykštu viduje.

Taip, per ilgai. Taip, į priekį. Einu.

Atsakyti
QUOTE(kin @ 2018 01 09, 16:00)
galima filmo pavadinima? mielai paziureciau smile.gif

" Isgyventi Kaledas". Senas filmas, berods 2004 metu, kiekvienais metais per iv kanalus rodo.
Bet kaip filmas lb fainas.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 01 09, 15:31)
Va todel tau likimas tau  vaiku ir neduoda, kad bjaurastis nesiveistu ( cia pagal tavo teorija).
Dabar galvoju, kad yra tokioj teorijoj tiesos kazkiek.

O kad tu psichine ir sunkeja tavo stadija - maziausiai 4 nariai nariai be manes ta patvirtino. Pries sventes tau dar nebuvo taip blogai kaip paskutiniu metu. O juk daviau patarima kaip senai sm pazistamai - kreipkis i medikus, nes pokyciai gali buti negriztami. Bet pati savo likimo kalvis esi. Nenori pasveikt - lakstyk laukais. Ir pifo pas taveaplankyt niekas neiles.

Tu jau čia už likimą kalbi ar kaip? biggrin.gif Šiaip tai tavo žiniai vaikų galima ir nenorėti, jei ką. Bet juk beprotė iki to niekaip neprieis ir nesusivoks, ania? biggrin.gif
Tie keturi nariai, kurie taip pat vargšiški kaip tu? Viena pletkus irgi amžinai nešiojanti, savo vaikų nesutvarkanti, kita visur smurtautojus įžvelgianti, o trečia ir taip trenkta pastoviai nikus keičianti neva pasislėps? Tai tokia tavo ta nevykusi armija? biggrin.gif Artistės jūs sudegusio teatro biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2018 01 09, 15:55)
O jus nenorit trp pazaisti? Turbut matet kaledine komedija su Benu Afleku, kuris neturejo seimos ir jam psichologas patare sudeginti nuoskaudas, parasytas ant popieriaus lapo?
Aisku vaziuot niekur jums nesiulau, bet gal tiesiog surasykit ant popieriaus lapo savo nuoskaudas ir sudeginkit. Gal palengves ir galesit versti nauja balta lapa?
Nes jus cia tikrai labai kankinates. Kol pati sau nepadesit, jokie psicholigai, kursai ir sm nepades.

Patarė ta, kuri 7 metus kankinasi ir niekaip sudeginti nesugeba biggrin.gif Ubuntu puoli, su šūdais maišia, kad ji savo patarimais nesinaudoja, bet pati iš tiesų šūde ir sėdi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 01 09, 16:39)
Tu jau čia už likimą kalbi ar kaip? biggrin.gif Šiaip tai tavo žiniai vaikų galima ir nenorėti, jei ką. Bet juk beprotė iki to niekaip neprieis ir nesusivoks, ania? biggrin.gif
Tie keturi nariai, kurie taip pat vargšiški kaip tu? Viena pletkus irgi amžinai nešiojanti, savo vaikų nesutvarkanti, kita visur smurtautojus įžvelgianti, o trečia ir taip trenkta pastoviai nikus keičianti neva pasislėps? Tai tokia tavo ta nevykusi armija? biggrin.gif Artistės jūs sudegusio teatro biggrin.gif
Papildyta:

Patarė ta, kuri 7 metus kankinasi ir niekaip sudeginti nesugeba biggrin.gif Ubuntu puoli, su šūdais maišia, kad ji savo patarimais nesinaudoja, bet pati iš tiesų šūde ir sėdi biggrin.gif

Jezus Marija,tu jau realiai pamisai. Daiktu aplink saves dar nemetai, praeiviu nepuoli?
Paprasyk kad kas is sono tavo rasliava paziyretu. Gi greitaja gal iskvies ir ramesne patapsi, jei i skyriu nuveztu 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 09 sausio 2018 - 16:43
QUOTE(cambala @ 2018 01 09, 16:42)
Jezus Marija,tu jau realiai pamisai. Daiktu aplink saves dar nemetai, praeiviu nepuoli?
Paprasyk kad kas is sono tavo rasliava paziyretu. Gi greitaja gal iskvies ir ramesne patapsi, jei i skyriu nuveztu 4u.gif .

Pamišai, tikrai pamišai, jei tau matosi, kad aš lakstau laukais biggrin.gif
Tikrai taip, duok kam nors iš aukštesnių organų perskaityti nuo pradžių, kaip birželio mėnesį pradėjai mane puldinėti kaip neėdęs šuva. Tikrai tave išveš, garantuoju.
Atsakyti