Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

Mes irgi vargstam dabar su teismo leidimo parduoti savo buta, nes perkam kita doh.gif

MB vakar nunese popierius, tai liepe siandien pasiskambinti teisejui ar netruksta kokiu dokumentu. Buvom prideje preliminarias tiek pardavimo, tiek naujo buto pirkimo sutartis. Tai dar pareikalavo darbo uzmokescio is darbovietes ir banko garantinio rasto del paskolos gavimo...

Tikiuosi to uzteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirblis2 @ 2010 11 23, 13:15)
Mes irgi vargstam dabar su teismo leidimo parduoti savo buta, nes perkam kita  doh.gif

MB vakar nunese popierius, tai liepe siandien pasiskambinti teisejui ar netruksta kokiu dokumentu. Buvom prideje preliminarias tiek pardavimo, tiek naujo buto pirkimo sutartis. Tai dar pareikalavo darbo uzmokescio is darbovietes ir banko garantinio rasto del paskolos gavimo...

Tikiuosi to uzteks  smile.gif

drinks_cheers.gif taip, visų šitų reikia dokumentų mirksiukas.gif dar vaiko gimimo liudijimas, santuokos liudijimas ir pažyma iš registrų centro mums sakė reikalinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 11 12, 20:45)
O už kokį laikotarpį teismui reikia pažymos apie pajamas?  4u.gif

man irgi yra aktalus sitas klausimas... Ir jei as esu vaiko prieziuros atostoguose, pazyma isduoda sodra?
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2010 11 28, 22:57)
man irgi yra aktalus sitas klausimas... Ir jei as esu vaiko prieziuros atostoguose, pazyma isduoda sodra?

Aš kadangi butą pardaviau-pažymos nereikėjo... Reikia tik norint įkeisti butą... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 11 28, 23:15)
Aš kadangi butą pardaviau-pažymos nereikėjo... Reikia tik norint įkeisti butą... 4u.gif

Mes perkam nama su paskola ir ji ikeisim bankui. Siandien kaip tik busiu Sodroj, bet nezinau kokio laikotarpio pazyma imti...
Atsakyti
Manau, kad už metus tikrai tiks..... 4u.gif


Aš norėdama gauti leidimą pridėjau viską ką galėjau..... tarnybinio buto nuomos sut., net vaiko mokymosi mokykloje sutartį, kadangi jau N metų gyvename kitame mieste....
Pažymą iš darbovietės kiek metų dirbu joje....
Senelių sutikimus, jų pasų kopijas ir net dok., kad jie turi nuosavybę.....
Gavosi virš 10 priedų....

Bet teisėjui klausimų nekilo.... thumbup.gif
Tiesa Jonavos teisme niekas kopijų netvirtino....net nežiūrėjo į originalus.....

Kita pastaba, kad turėjau buto nuosavybės pažymą iš Registrų centro, kai butą pirkau.....
Netiko, reikėjo naujos pažymos.....
Kaip dok. priimanti sekretorė paaiškino, kad teismai reikalauja šių metų pažymos..... Bet Registrų centre greitai, 12 Lt ir pažymą išdavė.....
4u.gif
Atsakyti
Nu ka pasiskambinau i teisma, tai pasake, kad reikia einamu 12 menesiu pazymos. Gal kam pravers irgi.
Atsakyti
Dar vienas kvailas biurokratu istatymas.Kiek tokiu istatymu dar bus prikurta,prirasyta?Kiek laiko ir nervu sugaistama,pinigu ismetma,kai tuo metu gal galetumei laisvalaiki leisti su seima.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 29, 14:54)
Dar vienas kvailas biurokratu istatymas.Kiek tokiu istatymu dar bus prikurta,prirasyta?Kiek laiko ir nervu sugaistama,pinigu ismetma,kai tuo metu gal galetumei laisvalaiki leisti su seima.

drinks_cheers.gif nors tiek gerai kad nemokamas, bet laiko ir nervų tikrai atima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2010 11 29, 16:38)
drinks_cheers.gif nors tiek gerai kad nemokamas, bet laiko ir nervų tikrai atima  doh.gif

Tai kad nera nemokamas,turi buti dar specas kad graziai zodelius sudelioti,jeigu kas nepatinka teismui, jie per daug nesisaskina,jiems nusispjaut,kas ne taip jie nekomentuoja,pasiulo samdytis teisininka.O kainuoja teisininku islaikymas,visokiu priemeju,registraturu darbas.Ar tas istatymas veikia?Ar apsaugo vaikus?NE!
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2010 11 29, 14:54)
Dar vienas kvailas biurokratu istatymas.Kiek tokiu istatymu dar bus prikurta,prirasyta?Kiek laiko ir nervu sugaistama,pinigu ismetma,kai tuo metu gal galetumei laisvalaiki leisti su seima.

 i 
Tema ne apie tai.
Prašom nepradėt beprasmės diskusijos. Ačiū.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

Turėtų matytis....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 29 lapkričio 2010 - 16:14