Įkraunama...
Įkraunama...

Būsto pardavimas, kai yra nepilnamečių vaikų

QUOTE(Jurgut @ 2013 02 16, 09:32)
Taigi praejusi si etapa galiu pasakyti, kad zmogiskumo taip ir nesulaukiau biggrin.gif Iki paskutines akimirkos kol isejau is teismo pastato... Bet tiek to biggrin.gif Pagal kabinejimasi prie kiekvienos smulkmenos, nesitikejau, kad prasymas bus patenkintas.
Galiu tik padrasinti kitus, nes man sake, kad paprastam zmogeliui siu dokumentu be advokato susirinkti praktiskai neimanoma, kas atitinkamai kainuoja iki 100lt. Bet as pabandziau ir pavyko. Prasymas patenkintas. Dziaugiuosi be galo, bet dar labiau didziuojuosi savimi, nors ir kainavo nervu nemazai biggrin.gif

tai va... kad nereiktų eikvot tų nervų, mums viską sutvarkė advokatas - viso to kaina 200 Lt. ir dvi dienos laukimo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgut @ 2013 02 06, 16:51)
Merginos reikia SKUBIOS PAGALBOS

norint ikeisti bankui perkama buta vienas is reikalingu pateikti dokumentu yra pazyma apie pajamas. KLAUSIMAS: uz koki laikotarpi jis turi buti?


Dažniausiai bankas už metus laiko duoda, bet iš ankstesnių postų suprantu, kad ir u-trumpesnį laikotarpį galima paimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Solar* @ 2013 02 23, 01:41)
Dažniausiai bankas už metus laiko duoda, bet iš ankstesnių postų suprantu, kad ir u-trumpesnį laikotarpį galima paimti ax.gif

Tai cia ne bankas tokias pazymas duoda, o darbdaviai, tiksliau buhaltere biggrin.gif Mums uzteko 3 menesiu abieju pajamu.

Atsakyti
QUOTE(Jurgut @ 2013 02 23, 20:01)
Tai cia ne bankas tokias pazymas duoda, o darbdaviai, tiksliau buhaltere biggrin.gif Mums uzteko 3 menesiu abieju pajamu.


Mums reikėjo iš banko pristatyti, todėl ir parašiau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, turiu toki klausima. perkame buta VLN, seimininkai turi nepilnameciu vaiku, visi dokai yra tik negauna teismo leidimo. ar gali taip buti, kad posedis yra nukeliamas? ar kazkas su tuo susidure? ar mums yra meluojama nes nesusitvarko doku leidimui? aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
sveikos,labai noriu jusu patarimu,gal kas susiduret su tokia situacija: mes pirkom buta issimoketinai,pasirasem pas notara pirkimo-pardavimo sutarti ,kad per 5 metus turim issimoketi g.gif dabar jau ir gyvenam tam bute,mokam menesines imokas thumbup.gif ir dar turim buta,kuri norim parduoti,mes visa seimyna esam registruoti tam bute g.gif ir dabar kaip suprantu negalim parduoti buto,kol neturim kur registruotis su mazameciu vaiku g.gif nes naujojo buto pardsavejas,nesutinka,registruoti musu,kol neismokejom pinigu g.gif gal galit patarti,ka daryti tokioje situacijoje? o gal pakanka nunesti ivaiku teises,pirkimo pardavimo sutarti parodyti,juk vaikas nelieka gatveje,sutartis notaru patvirtinta g.gif kad leistu parduoti senaji buta? labai laukiu atsakymo,aciu wub.gif
ir aplamai gal galit parasyti,nuo ko pradeti tvarkyti dokumentus,kur pirmiausia kreiptis,pirma kart esam tokioj situacijoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrumelis79: 11 kovo 2013 - 15:17
Gal kas esate susidure, kokiu argumentu reikia teismui, norint gauti leidima?
Viso sito leidimo tikslas - uztikrinti vaiko gyvenamaja vieta po buto pardavimo.
Gyvename tevu bute, ju sutikimas yra, vaiko gyvenamaja vieta ten deklaruosime po notarines sutarties sudarymo. Sio buto pirkti neketiname, todel preliminari sio buto pirkimo pardavimo sutartis nebus sudaroma.
Ar geriau sudaryti ta sutarti del akiu, svarbu, kad teismas turetu ja pries akis?

Ar gali buti kitu argumentu be preliminarios pirkimo pardavimo sutarties?
Atsakyti
QUOTE(La Lobe @ 2013 03 14, 13:54)
Gal kas esate susidure, kokiu argumentu reikia teismui, norint gauti leidima?
Viso sito leidimo tikslas - uztikrinti vaiko gyvenamaja vieta po buto pardavimo.
Gyvename tevu bute, ju sutikimas yra, vaiko gyvenamaja vieta ten deklaruosime po notarines sutarties sudarymo. Sio buto pirkti neketiname, todel preliminari sio buto pirkimo pardavimo sutartis nebus sudaroma.
Ar geriau sudaryti ta sutarti del akiu, svarbu, kad teismas turetu ja pries akis?

Ar gali buti kitu argumentu be preliminarios pirkimo pardavimo sutarties?

Teismo leidimo reikia, kai norite parduoti savo būstą, ir turite nepilnamečių vaikų. Parduodami turite užtikrinti, kad vaikai nenukentės- arba pirksite geresnį būstą, ar statysitės namą ir pan. Rizikinga parduoti būstą, o su vaikais keltis pas tėvus, nebent toks žingsnis žymiai pagerintų vaikams gyvenimo sąlygas. Kitu atveju teismas gali neduoti leidimo parduoti būstą.
Atsakyti
Sveiki, mums reikia gauti teismo leidimą parduoti butą, nes yra nepilnamečių vaikų, jau kaip ir viskas aišku, tik gal kas galit patikslint į kokį vaiko teisių skyrių kreiptis Vilniuje, kur konkrečiai?
Atsakyti
sveiki, gal padės kas susigaudyti 4u.gif mes perkam namą. Kitą savaitę einam pas notarą. Ir parduodam butą. Tai dabar nežinau, kokius dokumentus dėl buto pardavimo galiu jau pradėti tvarkyti? Ar nieko negaliu, kol nepasirašėm namo pirkimo-pardavimo sutarties? Pas mane 2 nepilnamečiai vaikai.
Atsakyti
Susidūriau su problema. Ketiname parduoti butą, tačiau yra 2 nepilnamečiai vaikai.
Bute jau keletą metų patys negyvename, jame registruotas tik vyras. Su vaikais gyvename ir deklaravę gyvenamą vietą name, kuris yra mano tėčio. Ar gali teismas neduoti leidimo parduoti butą? ir kiek galioja teismo išduota pažyma?
ačiū
Atsakyti
Laba diena visoms!
Gal kas nors galės padrąsinti... Labai džiaugiuosi dėl tų, kuriem teismas pasakė ,,taip" thumbup.gif Mes įsigijome sklypą, norime statyti namą, kol statytume, gyventume pas mano tėvus. Belieka gauti leidimą parduoti butą, kuriame darbar gyvename ir kuris yra pagrindinė vaikų gyvenamoji vieta (turtas).
Taigi, bandysime gauti teigiamą atsakymą pateikę šiuos dokumentus (vaikų gimimo liudijimo ir kitų turimų dok neminėsiu):
1. įrodymą, kad turime sklypą;
2. pažymą, kad mano vaikų deklaruota gyvenamoji vieta yra pas mano tėvus (mano deklaruota gyvenamoji vieta ten pat jau nuo 1996metų);
3. buto panaudos sutartį (kad mano tėvai sutinka, kad pas juos gyventume, kol bus pastatytas namas);
4. pažyma apie pajamas? (ar reikia?)

Kaip manote, ar pavyks gauti leidimą? Kaip supratau, kad ne visada dokumentai viską sprendžia, bet žmogiškasis faktorius... Agentė mums siūlo pasirašyti (pvz. su mano tėvais) jų buto pirkimo-pardavimo preliminarią sutartį, neva iš jų pirksime butą, bet man kažkaip nesinori eiti šituo keliu g.gif verysad.gif Nebent labai reikės unsure.gif Patarkite, prašau, kaip geriau elgtis blush2.gif 4u.gif
Atsakyti