Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 172 TEMA (SAUSIS)

Malvinija tai isirasyk i gala sarasiuko :4u:

Atsakyti

Oi beladona laikykis 🎈 mane irgi nuo visko pykina ir taip pat iš giedro dangaus užeina. Tik tiek kad nevemiu. Bet visada tas jausmas "na dar truputis ir vemsiu" 🙈 iš pradžių padėdavo alyvuogės ir imbiero arbata. Bet kai visai blogai, niekas nepadeda. Guliu lovoj ir dejuoju 🤣

Smagu dėl skaičiukų 😍

Atsakyti

[b]Kisulita[/b], grazi temute, tokia ziemiska  :wub:  As gerai, tyrimus vakar pakartojau, prg 86, hcg 20180  :wub:  23 diena einu i pirma pasimatyma su zirniuku  :wub:   Pradejo uzvakar pykinti, taip kaip per filmus rodo  :lol:  

O dar gražesnė temutė, kai tavo nick'as jau prie susiplanavusių, ane?  :4u:  :D 

Nu va, tas prg tai šokinėja ir be reikalo nervus gadina, kai pakrenta   :unsure:

Kaip hcg paaugo  :blink:​  :D  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 10 sausio 2018 - 15:41

Jefimija, kada į naują darbą?  :)​ 

Atsakyti

Jefimija, kada į naują darbą?  :)​ 

Nuo vasario. Čia su ta sąlyga, kad leis man pradėti, pranešus džiugią naujieną :D . Pasakysiu savaitę prieš pradedant, turime jau suplanavę susitikimą, kad aptartume mano startą, atsiimsiu telefoną, laptopą ir visa kita.

Atsakyti

Nuo vasario. Čia su ta sąlyga, kad leis man pradėti, pranešus džiugią naujieną :D . Pasakysiu savaitę prieš pradedant, turime jau suplanavę susitikimą, kad aptartume mano startą, atsiimsiu telefoną, laptopą ir visa kita.

Tai jau neužilgo  :D​ 

Atsakyti

Nuo vasario. Čia su ta sąlyga, kad leis man pradėti, pranešus džiugią naujieną :D . Pasakysiu savaitę prieš pradedant, turime jau suplanavę susitikimą, kad aptartume mano startą, atsiimsiu telefoną, laptopą ir visa kita.

Darbo sutarti jau pasirasei?

Atsakyti

Kadangi savo mm sulaukiau, tai laikau kumščius ir labai labai tikiuos, kad gal vis tik pavyks užkibti šį mėnesiuką.  :angel_not:  Toliau geriu folio rūgštį, pasikoregavau ir mitybą, žodžiu, stengiamės paruošti savo organizmą permainoms  :rolleyes: . Nežinau, čia iš to begalinio noro ar kokius tai jau ženklus ir sapnai siuntinėja....  :unsure:  Šiandien sapnavau, kad pasidariau visą krūvą NT, net nežinau kiek, labai labai daug, ir visi su tokiom ryškiom II juostelėm, kad prabudus net apsidairiau, taip realiai viskas atrodė, kad net suabejojau ar tikrai sapnavau.  :D

 

Atsakyti

Darbo sutarti jau pasirasei?

Pasirašius aš ją seniausiai 🤣 šiaip netikiu, kad neleis pradėti - gi teismuose užtampyčiau. Tačiau aš turiu bandomąjį laikotarpį, įdomiau, kaip man seksis 🤣 na, bus kaip bus. Nesuku galvos - kaip nors išsiversime. 

Atsakyti

Pasirašius aš ją seniausiai 🤣 šiaip netikiu, kad neleis pradėti - gi teismuose užtampyčiau. Tačiau aš turiu bandomąjį laikotarpį, įdomiau, kaip man seksis 🤣 na, bus kaip bus. Nesuku galvos - kaip nors išsiversime. 

Pirma darbo savaite atnesk pazyma, kad laukiesi 😉

Atsakyti

01.21 - FoxLady nelaukia mmm
02.01 - Kisulita nelaukia mmm

02.06 - Ispaikyta nelaukia mmm
02.08 - deraramos nelaukia mmm


Atsakyti
Ačiū už priėmimą ir gerus linkėjimus smile.gif
Vabaliuk, mes visiškai panašios - man neseniai stuktelėjo 27. Bet aš nesijaučiu jokia senutė, priešingai smile.gif
Pas ginekologę lankiausi rudenį, pasidariau tyrimus, echoskopiją, sakė, kad esu sveika kaip ridikas ir tik pirmyn. Pasitikrinau gautus skiepus, skydliaukės bėdų neturiu, daugiau nežinau, ko bijoti biggrin.gif Tai jau daugiau nei du mėnesius abu su MB geriam folį, aš po truputį atsisakiau paskanaujamos vyno taurės ir jaučiuosi beveik pasirengusi. Dar norėčiau pasigerinti mitybą. Ką savo racione pakeitėte Jūs, merginos?
Sulig Naujais metėm saugotis ir pirmą mėnesį testuojam save - kokia tikimybė pastoti vaisingomis dienomis su NLA, kokia tikimybė, kad einant iki galo pastosiu po ovuliacijos, žodžiu, tikrinam, ar aš iš tų, kurioms ir vėjas įpūstų biggrin.gif iš tiesų, keistai jaučiamės, nes mes kartu dešimt metų, bet visada skrupulingai saugojomės, net NLA neleisdavome sau, o dabar visi vartai atviri biggrin.gif nerimtas šis mėnuo dar planavime, jei šeštadienį sulauksiu turinčių prasidėti švenčių, nenustebsiu smile.gif o jau nuo kito mėnesio kibsim labai rimtai, aš norėčiau šiemet ir pastoti, ir pagimdyti...
Mus aplinka, beje, taip pat jau gerus metus spaudžia. Mano mama man pririnkusi drabužėlių tiek, kad vargu ar bereiks ką pirkti. Tas vienu metu labai erzino... bet viskam savas laikas. Pradėjome su MB apie tai nė nekalbėję sapnuoti mane nėščią ar savo būsimus vaikus. Diagnozė atėjo smile.gif o aš, niekada nemėgusi vaikų, jau kuris laikas negaliu netirpti dėl kūdikių...
Atsakyti