Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018M. 172 TEMA (SAUSIS)

QUOTE(Gardi @ 2018 01 12, 02:32)
Tai jau daugiau nei du mėnesius abu su MB geriam folį,


Sveikos 4u.gif

Mes taip pat jungiamės prie planuojančių 4u.gif gal pasidalinsite kokį folį geriate ir ar tą patį su vyru bigsmile.gif ačiū 4u.gif p.s. aš pirmą kart išgirdau, kad ir vyrai geria folio rūgštį.. ar Jums gydytojai patarė?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 01 12, 17:01)
Sveikos 4u.gif 

Mes taip pat jungiamės prie planuojančių 4u.gif gal pasidalinsite kokį folį geriate ir ar tą patį su vyru bigsmile.gif  ačiū 4u.gif  p.s. aš pirmą kart išgirdau, kad ir vyrai geria folio rūgštį.. ar Jums gydytojai patarė?
Ačiū 4u.gif

Mūsų elementarus 400 mg iš Eurovaistinės. Gerti abiems patarė ginekologė, ne pati sugalvojau 4u.gif
Atsakyti

Mūsų elementarus 400 mg iš Eurovaistinės. Gerti abiems patarė ginekologė, ne pati sugalvojau 4u.gif

Aš geriu Pregnacare before Conception  :4u:​ 

Atsakyti

Oi beladona laikykis 🎈 mane irgi nuo visko pykina ir taip pat iš giedro dangaus užeina. Tik tiek kad nevemiu. Bet visada tas jausmas "na dar truputis ir vemsiu" 🙈 iš pradžių padėdavo alyvuogės ir imbiero arbata. Bet kai visai blogai, niekas nepadeda. Guliu lovoj ir dejuoju 🤣 Smagu dėl skaičiukų 😍

 

Oj pažįstamas jausmelis :) buvo ruduo tada, tai padėdavo tik vieninteliai kaimyno obuoliai, eidavom vakarais su MB obuoliauti :D kaip džiaugiaus, kad jie baigėsi tada kai baigėsi pykinimas :D ilgai aš tą medį prisiminsiu :D nusivesiu net vaikui parodyt :D

Dar padėdavo šaldytos uogos ar vaisiai, mango, vyšnios.. Pabandyk, tas šaltukas kažkiek apramina šleikštulį.

Aš kiek kartų bandžiau išsivemt, kišau pirštus, taip tikėjaus, kad padės, bet nesivėmė ir kiaurom parom kankindavaus, laikykis!

 

Beladona, kokie vaizdai! Laukiam susiplanavusių temoj :)

 

Sveikos naujokės, linkiu lengvai ir greitai :)

Atsakyti

nuo kelintos cd verta pradėti naudoti ov testus? :) spėju kokios 12tos ryte ir vakare  :hmm:​ 

Atsakyti

nuo kelintos cd verta pradėti naudoti ov testus? :) spėju kokios 12tos ryte ir vakare  :hmm: 

12 jau veloka, pirma karta pradek nuo kokios 9-10 cd

Atsakyti

Ačiū už priėmimą ir gerus linkėjimus smile.gif
Vabaliuk, mes visiškai panašios - man neseniai stuktelėjo 27. Bet aš nesijaučiu jokia senutė, priešingai smile.gif
Pas ginekologę lankiausi rudenį, pasidariau tyrimus, echoskopiją, sakė, kad esu sveika kaip ridikas ir tik pirmyn. Pasitikrinau gautus skiepus, skydliaukės bėdų neturiu, daugiau nežinau, ko bijoti biggrin.gifTai jau daugiau nei du mėnesius abu su MB geriam folį, aš po truputį atsisakiau paskanaujamos vyno taurės ir jaučiuosi beveik pasirengusi. Dar norėčiau pasigerinti mitybą. Ką savo racione pakeitėte Jūs, merginos?
Sulig Naujais metėm saugotis ir pirmą mėnesį testuojam save - kokia tikimybė pastoti vaisingomis dienomis su NLA, kokia tikimybė, kad einant iki galo pastosiu po ovuliacijos, žodžiu, tikrinam, ar aš iš tų, kurioms ir vėjas įpūstų biggrin.gifiš tiesų, keistai jaučiamės, nes mes kartu dešimt metų, bet visada skrupulingai saugojomės, net NLA neleisdavome sau, o dabar visi vartai atviri biggrin.gifnerimtas šis mėnuo dar planavime, jei šeštadienį sulauksiu turinčių prasidėti švenčių, nenustebsiu smile.gifo jau nuo kito mėnesio kibsim labai rimtai, aš norėčiau šiemet ir pastoti, ir pagimdyti...
Mus aplinka, beje, taip pat jau gerus metus spaudžia. Mano mama man pririnkusi drabužėlių tiek, kad vargu ar bereiks ką pirkti. Tas vienu metu labai erzino... bet viskam savas laikas. Pradėjome su MB apie tai nė nekalbėję sapnuoti mane nėščią ar savo būsimus vaikus. Diagnozė atėjo smile.gifo aš, niekada nemėgusi vaikų, jau kuris laikas negaliu netirpti dėl kūdikių...

As irgi senute dar nesijauciu :rolleyes:  viska vykdau pagal plana: mokslai, darbas, santuoka, namai, VAIKAI. bet is kitu nuolatos sulaukiu priminimo, kad laikas eina  :D 

Musu plamavima taip pat leme sapnai  :D  Tiesiog pradejau sapnuoti kudikius, gimdyma ir pan. Sakom - jau laikas  :wub: 

Foli gerti pradejom neseniai, todel rimtais darbais uzsiimsim tik nuo kovo men.  :rolleyes: 

Kadangi esu didele kavos megeja, zadu mazinti kavos kieki per diena (isgeriu 3-4 puodelius). O seip gyvensim iprasta gyvenima  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 01 13, 13:45)
nuo kelintos cd verta pradėti naudoti ov testus? smile.gif spėju kokios 12tos ryte ir vakare  hmm.gif​ 

As dabar tris menesius darausi ot, tai pirmaji teigiamas buvo 15cd, antraji 16cd ir si menesi tik 17cd. Ciklas 31 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 13 sausio 2018 - 18:34

Pas mane irgi 29-31 cd, ov jauciu apie 15-17ta.. Bet bandysiu gadint nuo kokios 10tos :)

Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2018 01 12, 21:13)
Mūsų elementarus 400 mg iš Eurovaistinės. Gerti abiems patarė ginekologė, ne pati sugalvojau  4u.gif



QUOTE(sashitta @ 2018 01 12, 22:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gardi" data-cid="71958007" data-time="1515777228"><div><p>Mūsų elementarus 400 mg iš Eurovaistinės. Gerti abiems patarė ginekologė, ne pati sugalvojau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš geriu Pregnacare before Conception  4u.gif​ </p>

Ačiū 4u.gif
kaip manot, ar galima gerti nakvišų aliejų ir folį? (turiu nusipirkus nakvišų.. galvočiau pabaigt pakuotę). Ačiū 4u.gif
Atsakyti

Foli tai jo, o del nakvisu aliejaus - ziuret ar jo reikia.

Mane sapnai visokie tarso. Vakar sapnavau, kad tyrimo metu isvis kiausintakiu nerado ri as ten panika keliu, kad kame reples, kodel nieks iki tol nepastebejo. Sian jau atvirksciai - kad pagimdziau, abu tokie laimingi, apsiasaroje. Dusioj zodziu bardakas ir nerimas velniai zino kokiam lygy.

Atsakyti

Ačiū 4u.gif
kaip manot, ar galima gerti nakvišų aliejų ir folį? (turiu nusipirkus nakvišų.. galvočiau pabaigt pakuotę). Ačiū 4u.gif

 

Nakvisas gerkit tik iki ov ;) po ov negerai, nes sukelia gimdos susitraukimus ir jei uzkibs zirniukas bus negerai. 

Atsakyti