Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gervuoge @ 2018 12 12, 10:46)
creminėje yra?

Yra
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2018 12 12, 11:26)
Turiu visokiu reikalu ir dziovykle ir lygintuva ir net lyginimo lenta smile.gif Tik klausimas kas tas garu reikalas... gal galima rekomendacija kokiam? Labai noreciau tada ir as kaledoms.... patarkite prasau koki cia reiktu rinktis parametrai ar i ka ten demesi kreipt?
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


jei čia apie garus, kur buvo minimi kalbant apie džiovykles, tai garų funkcija arba yra, arba nėra džiovyklėje. Būna ir skalbyklės su tokia funkcija. Pas mane skalbyklė garus naudoja skalbiant marškinius.
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2018 12 12, 09:49)
Nu tai vat ir sakau, nemoku naudotis. Bet marškiniai nelyginti tai negražiai atrodo unsure.gif

Tik dėl marškinių paklpjau 113€ biggrin.gif 100 metų iš principo nieko nelyginu kad tik jo pirkt nereiktų. Bet jau psio. Atėjo ir senajam galas.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 12 12, 14:16)
Tik dėl marškinių paklpjau 113€  biggrin.gif  100 metų iš principo nieko nelyginu kad tik jo pirkt nereiktų. Bet jau psio. Atėjo ir senajam galas.


Aš irgi brungų pirkau biggrin.gif bet gerai lygina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2018 12 11, 15:21)
Anksti dar nervuotis  mirksiukas.gif
Kad Jūsų žodžiai kai kam į ausį  biggrin.gif Aš apie atlaisvintus namus,o ne 14 dienos dėžę  rolleyes.gif

Sandrixxx, uzsakiau po ilgo laiko, kazka, matyt, praleidau, jus issikraustot? Bus kitas atsiemimo adresas? ax.gif
Atsakyti
Patarkite koki kavos aparatą geriau pirkti , žiūrėjau Saeco , delongi , miele ..... turėjom Aeg tai nelabai patenkinta ...🙂
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2018 12 12, 15:12)
jei čia apie garus, kur buvo minimi kalbant apie džiovykles, tai garų funkcija arba yra, arba nėra džiovyklėje. Būna ir skalbyklės su tokia funkcija. Pas mane skalbyklė garus naudoja skalbiant marškinius.


noup as apie garu lygintuva.... ax.gif mano dziovykle tikrai garu neturi nes ji tik dziovina is el be jokiu vandens padavimu. o skalbykle irgi nemanau kad turi smile.gif nors galvoju reiktu bet isitikinti...
nu bet as apie lygintuva turbut
Atsakyti
QUOTE(***Natalija*** @ 2018 12 12, 15:01)
Patarkite koki kavos aparatą geriau pirkti , žiūrėjau Saeco , delongi , miele ..... turėjom Aeg tai nelabai patenkinta ...🙂


Mes tokį turim https://www.topocent...m-510-55-m.html
aš šiaip negeriu kavos, bet vyras ir vaikai labai patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(***Natalija*** @ 2018 12 12, 14:01)
Patarkite koki kavos aparatą geriau pirkti , žiūrėjau Saeco , delongi , miele ..... turėjom Aeg tai nelabai patenkinta ...🙂

Jura
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2018 12 11, 19:31)
Sveikos kvapomanės, figos mylėtojos, parodykite kvapus, kurie Jums patys pačiausi su figa  rolleyes.gif


Man patinka si figa smile.gif

GIORGIO ARMANI FIGUIER EDEN
Atsakyti
mergaitės, gal kuri turit padovanoti/parduoti konkorėžių??
per mažai sodyboje prisirinkome.. unsure.gif
Atsakyti
Kas iš Centro (Gedimino prospektas ar jo apylinkės) gali paimti mano 595 siuntinuką? Šiandien jau buvau pas Sandrą, šią savaitę negalėsiu daugiau važiuoti. 4u.gif
Atsakyti