Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(***Natalija*** @ 2018 12 12, 16:01)
Patarkite koki kavos aparatą geriau pirkti , žiūrėjau Saeco , delongi , miele ..... turėjom Aeg tai nelabai patenkinta ...🙂

mano jau stovi supakuotas Saeco Lyrika One Tach vietoj kalėdinės eglutės , nes ją puošiam tik prieš kūčias ☺ visi suka aplink ratus ir spėlioja kas toj dėžėj ten supakuota 😂 Rijada, laikykis 😉😂
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2018 12 12, 15:41)
Sandrixxx, uzsakiau po ilgo laiko, kazka, matyt, praleidau, jus issikraustot? Bus kitas atsiemimo adresas?  ax.gif

Jei apie Kalėdines dėžutes, tai aš turėčiau dalinti 4u.gif

QUOTE(musiukas111 @ 2018 12 12, 18:12)
Kas iš Centro (Gedimino prospektas ar jo apylinkės) gali paimti mano 595 siuntinuką? Šiandien jau buvau pas Sandrą, šią savaitę negalėsiu daugiau važiuoti.   4u.gif

O aš vėl negalėsiu sandėliuoti prekių unsure.gif sutikite paimti kas nors Musiuko111, prašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixxx: 12 gruodžio 2018 - 16:38
Sandrixx, o yra Vln 595 dezute? negavau laisko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fruttys @ 2018 12 12, 18:39)
Sandrixx, o yra Vln 595 dezute? negavau laisko  ax.gif

Nedalinu aš kol kas 595, niekas negavo pakvietimo 4u.gif čia į ateitį dėl Musiuko111 prekių prašinėju.
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2018 12 12, 18:51)
Nedalinu aš kol kas 595, niekas negavo pakvietimo 4u.gif  čia į ateitį dėl Musiuko111 prekių prašinėju.


aaa, aisku, jei Musiukui tiktu Rasos, galeciau paimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(musiukas111 @ 2018 12 12, 17:12)
Kas iš Centro (Gedimino prospektas ar jo apylinkės) gali paimti mano 595 siuntinuką? Šiandien jau buvau pas Sandrą, šią savaitę negalėsiu daugiau važiuoti.  4u.gif


jei bus šią savaitę, paimsiu smile.gif
Atsakyti
Kvapu zinoves, kas turit Tiziana Terenzi ekstrakta koki nors, ar jums laikosi kvapas? As turiu march XIX, man visai nelaiko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2018 12 12, 14:16)
Tik dėl marškinių paklpjau 113€  biggrin.gif  100 metų iš principo nieko nelyginu kad tik jo pirkt nereiktų. Bet jau psio. Atėjo ir senajam galas.



QUOTE(Kriziukas @ 2018 12 12, 14:30)
Aš irgi brungų pirkau biggrin.gif bet gerai lygina biggrin.gif

man reikia naujo.. turiu dar studentavimo laiku prifegusi vargsa 🤣😂

QUOTE(***Natalija*** @ 2018 12 12, 15:01)
Patarkite koki kavos aparatą geriau pirkti , žiūrėjau Saeco , delongi , miele ..... turėjom Aeg tai nelabai patenkinta ...🙂

Mes turim paprasta Saeco. Neturiu nei vieno nusiskundimo 😊
Atsakyti
QUOTE(Nonono @ 2018 12 12, 17:59)
Kvapu zinoves, kas turit Tiziana Terenzi ekstrakta koki nors, ar jums laikosi kvapas? As turiu march XIX, man visai nelaiko blink.gif



Turiu Tiziana Terenzi Laudano Nero. Laiko gerai.
Atsakyti
Panos , help.gif pirma kart skalbiau vilna skalbenkei (iki tol tik rankutem su meile wub.gif ) vilnos rezimu , skalbenke Siemens naujas modelis ,metu dar nera , pasirinko pati ji rezima 30 laipsniu ir 45 min, skalbe su ilgom pertraukom, viskas.o.k bet kai iskalbe slapias tas megztinis , vandenyje net sakyciau ... Ka cia taip turi but ? Pati turiu isgrezt ir kabint ? Ar cia jau mano masinka ku ku ? blink.gif

.........................................
apie kvepalus ,sakiau , kad Memo tyrineju , siandien gavau rinkini meginiu 4 , tai 2 pabandziau jau - vienas riesas Tiger's ,kitas Tamarindo kaifuoju nuo abu ( o juk labai isranki kvapams ir dar PMS ax.gif kai viskas erzina, fantastika ne kitaip )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evvva: 12 gruodžio 2018 - 18:38
QUOTE(giriufeja @ 2018 12 12, 19:25)
Turiu Tiziana Terenzi Laudano Nero. Laiko gerai.

o kas prekiauja, kur galima išuostyt roger gellet kvapus?
Papildyta:
QUOTE(evvva @ 2018 12 12, 19:34)
..........................
apie kvepalus ,sakiau , kad Memo tyrineju , siandien gavau rinkini meginiu 4 , tai 2 pabandziau jau  - vienas riesas Tiger's ,kitas Tamarindo kaifuoju nuo abu ( o juk  labai isranki kvapams ir dar PMS  ax.gif  kai viskas erzina, fantastika ne kitaip  )

turiu memo visą mėginukų rinkinį..niekas nepatiko
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2018 12 12, 20:34)
Panos ,  help.gif  pirma kart skalbiau vilna skalbenkei (iki tol tik rankutem su meile  wub.gif  )  vilnos rezimu , skalbenke Siemens naujas modelis ,metu  dar nera , pasirinko pati ji rezima 30 laipsniu ir 45 min, skalbe su ilgom pertraukom, viskas.o.k bet kai iskalbe slapias tas megztinis , vandenyje net sakyciau ... Ka cia taip turi but ? Pati turiu isgrezt ir kabint ? Ar cia jau mano masinka ku ku ? blink.gif

.........................................
apie kvepalus ,sakiau , kad Memo tyrineju , siandien gavau rinkini meginiu 4 , tai 2 pabandziau jau  - vienas riesas Tiger's ,kitas Tamarindo kaifuoju nuo abu ( o juk  labai isranki kvapams ir dar PMS  ax.gif  kai viskas erzina, fantastika ne kitaip  )

Jei yra apsauga nuo putų tai nors biškį putų lieka ir negręžia, reikia labai mažai skalbiklio pilti. Bent mano senoji skalbė taip darydavo, tai jau ji mane visiškai užkniso, tai išmečiau dar veikiančią biggrin.gif
Atsakyti