Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2019 01 03, 19:45)
reik kremo su vietiniu anestetiku visam paviršiui  biggrin.gif

Jooooooo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2019 01 03, 20:37)
Gal kas esate atrade stebuklingus merinukus kurie nekanda? Turiu gal 6 bet nei vieno nesiojamo.


Kazkada Ann Taylor pirkau, tai turbut pats svelniausias, nors man ir J.Crew nekanda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2019 01 03, 19:05)
Kas turit sita ar nera labai plačios rankoves?
https://www.uniqlo.c...cgid=women-sale

Normalios rankovės , ne siauros , bet ir nebaisiai plačios. Smagus megztukas wub.gif , labai nešiojamas , bet jautruolėms kąstų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites patarkit kokius vitaminus gerti, labai sausa oda.
Atsakyti

Man atejo tokia,kokia nuotraukoj.

Pasiemiau siuntini, mano pinigine irgi kaip nuorodoj, gal tik raudonesne, fotkej ciklamenine atrode.

 

Ačiū už pasisakymus  :4u:

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 01 03, 19:11)
Klausykit, o jusu neerzina tose ilgose piniginese, kur uztrauktukas per visa, kai isimineji kortele, ji uz uztrauktuko istisai kabinasi. Papirkau net pora, o nervina baisiai biggrin.gif tiesiog imest palaida korta mokejimo nedristu, kad nepastebejus kur nepamesciau.

Pradzioj labai trukde, dabar kazkaip isicikinau. Bet uz Guess ner patogesnes.

QUOTE(VILIMA @ 2019 01 03, 21:06)
Mergaites patarkit kokius vitaminus gerti, labai sausa oda.

Hialurona, A+E.
Atsakyti

zinokit maniske pinigine irgi skiriasi nuo parodytos nuorodoje, o ir prdine kaina ant etiketes 175 dol

Atsakyti
QUOTE(braskee84 @ 2019 01 03, 19:56)
Kazkada Ann Taylor pirkau, tai turbut pats svelniausias, nors man ir J.Crew nekanda 4u.gif


Ann Taylor man labai labai faini merinukai , drasiai be maikiu galiu det .
Atsakyti
QUOTE(kryziuke @ 2019 01 03, 20:37)
Gal kas esate atrade stebuklingus merinukus kurie nekanda? Turiu gal 6 bet nei vieno nesiojamo.


Pabandykit paieskot tokio, kad sudety butu kasmyro arba silko, turetu but ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2019 01 03, 21:06)
Mergaites patarkit kokius vitaminus gerti, labai sausa oda.

Kolageną
Atsakyti
QUOTE(VILIMA @ 2019 01 03, 23:06)
Mergaites patarkit kokius vitaminus gerti, labai sausa oda.

Naudoju Nature's Way Hydraplenish® with MSM, poveikis jaučiasi, ypač rankų ir pėdų odai, net žiemą nereikia rankų kremo. Taip pat gerai sanariams. Yra daugiau jį naudojančių ir gali pasakyti savo nuomonę.

P.S. jeigu domintų galėčiau vieną buteliuką (60 kaps.) perleisti 14 Eur, Vilniuje (pirkta per šias mergaites)
https://www.vitacost...lenish-with-msm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugaa: 03 sausio 2019 - 21:44
QUOTE(JMD @ 2019 01 03, 18:16)
Turiu panašų sijoną tik RL. Toks pat šilkinis alia. Jį dėviu prie trumpos odinukės rudenį ir arba ilgaaulių arba bačiukų. Labai gerai atrodo. Arba po ilgu paltuku. Kyšantis toks sijonas iš kokio pufferio arba šimtasiūlio down paletono labai žiauru  biggrin.gif



QUOTE(JMD @ 2019 01 03, 18:31)
Nu matai. Jei esi kitoj svorio kategorijoj to tak. Ale aš matuoju pagal savy. Tai jau labai ne kažką  biggrin.gif

man tie sijonai grazu ant kitu, bet su savo kriauses figura ir sedyne kur saule uzstoja atrodau sau kraupiai blink.gif su svarkais ir odinukem nerealiai man jie is sono paziuret 😎
Atsakyti