Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi atsiliepimai apie gydytojus

Klaipeda
pediatre Romualda Černienė- blogiau nebuna
Vaidilute Konciute is Imbrasienies privacios ambulatorijos Kuncu gatvej-daro echoskopija, bet ne velnio nesupranta, ka mato

Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 09 03, 07:51)
Ginekologė Kudzienė

Kuo nusikalto Kudziene? As pas ja gal 7 metus lankausi, man viskas ciki. Ir nuolaidas padaro savo iniciatyva smile.gif
Atsakyti
Neatsakinga ji man atrodo ir tiek. Asmeniškai gal ir nepakenkė, bet turėdama problemų nėštumo metu pagalbos ir patarimų irgi nesulaukiau. Sprendžiau problemas savo jėgomis, lakstydama per visus gydytojus.

Pamiršau paminėti echoskopuotoją Miškinį iš Grybo g. Medicinos centro. Teko darytis nėščiai echoskopiją ir pas išgėrusį, teko matyti, kaip gavęs rezultatus, jog mano kūdikis ne auga, o "traukiasi" nėštumo metu, šiuos tyrimus išmetė ir po to išmatavo "iš akies" (na, aš echoskopuojant bent jau organų ir kūdikio kontūrus aiškiai matydavau). Nustatė jis man, kad vaikutis vystosi normaliai, gims apie 3400 gr., o gimė žymiai mažesnė, taip kaip ir buvo numatyta tame išmestame tyrime wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 09 03, 06:51)
Santariškių konsultacinės poliklinikos okulistė Jezukevičienė (atrodo tokia pavardė g.gif )

o Jezukeviciene ka negero pridare?
man ja rekomendavo kaip viena geriausiu okulistu, ir pazistama daktare, kuria pasitikiu... g.gif
ir buvau kelis kartus nuejusi pas ja, paliko gera ispudi...
Atsakyti
ginekologe ROTOMSKIENE ir LIAUDIENE- antakalnio klinikos mad.gif blink.gif
Atsakyti
Kalniečių poliklinikoje Kaune kardiologė ir skyriaus vedėja Žygienė. Kai man nustatė širdies ydą, aš aišku buvau be žado išgirdus šią naujieną, pasėdėjus kabinete paklausiau ar bus galima sportuoti, išvis kaip reikia elgtis turint širdies ydą, na tada ir prasidėjo, kaip pradėjo ant manęs kaukt, sakė eik ir nusižudyk jei tokia durna sad.gif o aš niekaip negalėjau suprasti kaip aš iš anksto galiu ką nors žinot apie šią ligą jei niekada su ja nesusidūriau, o ir tyrė mane tik įtardami kad kalio trūksta. Siaubas aprėkė, iškoliojo ir galiausiai išmetė per duris mano kortelę ir liepė eit šalin.Dar pridūrė, kad gali skųstis vistiek nieko nepeši aš čia vadas.Poliklinikos vadovybė bijo dėl jos trukšmą kelti, įtariu kad ji turi gerą užnugarį.Pasirodo, kad klinikų kardiologai irgi gerai Žygienę žino, ji su visais sakė taip elgiasi, o beto sužinojau, kad ji kelis metus gydėsi nervus.
Atsakyti
Vaikų chirurgė Larisa Dulksnienė.
Nukenteti nenukentejome, nes spejom laiku su vaiku pasprukti. Baisu, tokioms su zemes ukio padargais dirbti, o ne su vaikais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 06 rugsėjo 2004 - 14:34
ANTAKALNIO VAIKŲ POLIKLINIKA-GYD.VILČINSKAITĖ,SUAUGUSIŲ ANTAKALNIO POLIKLINIKA-GYD.NESTERENKO mad.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE (ursule @ 2004 09 03, 16:26)
ginekologe ROTOMSKIENE ir LIAUDIENE- antakalnio klinikos mad.gif blink.gif

O, Liaudiene tai visiskas pravalas! Pirma man nustate gimdymo data menesiu anksciau ir apreke, ko as cia taip anksti atejau. Paskui vis bardavo, kad per greitai storeju. O kai uzdegimo metu paskyre kazkokius praplovimus, tai po keliu dienu atsiduriau ligonineje.... Labai nerekomenduoju.
Atsakyti
ui...... vienos bedos per tuos gydytojus.... sad.gif
o as noreciau geru zodziu pamineti ginekologe Miklaseviciene is Karoliniskiu poliklinikos ir pediatre Lapienene. Ginekologe visada maloni, linksma, gerai priziuri, ir net jei reikia gerai duoti i kaili, tai tai daro svelniai. O pediatre... pamenu mane gyde, dabar mano vaikus, ir visuomet demesinga ir profesionali. Aciu Joms smile.gif
Atsakyti
mad.gif Sveikos mamos. Liuks tema. Mano sūnų vos nenumarino Brazauskienė ar panašiai. Naujagimių skyriuje dirbo, o gal ir dirba skyriaus vedėja. Gydė ir plaučių uždegimą ir dar daug baisių ligų apie 1 mėn. kol vaiką nenunuodijo vaistais. Tas vos išsikapstė. Aš po reanimacijos išsirašiau namo. Dar nenorėjo išleisti. Pati ohmy.gif nustačiau, kad mano sūneliui Vitui buvo pati paprasčiausia ALERGIJA ohmy.gif .Paskui man Vilniuje Alergologijos centre patvirtino mano diagnozę. Dabar Vitui 6 metai, o gydėmės pas tą daktarę kai buvo 3 savaitės. Dar po to kai išsirašiau (man pasakė apylinkės gydytoja) ta vadinamoji gydytoja paskambino į apylinkę ir pasakė, kad mano vaikelis turbūt jau miręs doh.gif . Norėčiau dabar jai nuvesti ir parodyti savo sūnų. Gaila, kad dabar gyvenu Kėdainiuose, o ne Panevėžyje.
Beje jei kada teks būti Kėdainiuose, tai pas vietinius chirurgus nesikreipkite - nemoka net gipsų uždėti. smartass.gif
Atsakyti
Jo Kedainiai geru chirurgu (labiausiai nemegau Lesevicio, o gal panasi pavarde, gerai nepamenu) neturi, bet va viena gera traumatologa tikrai turi- Juodis jo pavarde smile.gif
Atsakyti