Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pagirti, padėkoti...

Man asmeniškai labai patiko ginekologė iš Tyzenhauzų D.Variakojienė,labai šilta,maloni moteriškė.
Atsakyti
QUOTE (elze @ 2004 09 03, 15:57)
gydytoja ginekologe Karoliniskiu poliklinikoje - Daiva Kersulyte

Pritariu 100 % thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Dar man patinka musu vaiku pediatre Karoliniskiu poliklinikoje - Lorita Budriene clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 04 rugsėjo 2004 - 18:01
QUOTE (Danguole55 @ 2004 09 04, 19:02)

Dar man patinka musu vaiku pediatre Karoliniskiu poliklinikoje - Lorita Budriene clap.gif

Pritariu dėl šitos gydytojos smile.gif Dabar ji mūsų gydytoja taip pat, na tikrai fantastiška gydytoja, nuostabiai bendrauja ir su tėvais,o su vaikais išvis pasakiškai, gerus patarimus duoda thumbup.gif
Atsakyti
Gydytojas ginekologas-akušeris Romualdas Juršėnas (Antakalnio moterų klinikos), gydytoja stomatologė Jūratė Gaulytė (Pūro stomatologijos klinika)
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2004 09 04, 22:40)
Gydytojas ginekologas-akušeris Romualdas Juršėnas (Antakalnio moterų klinikos), gydytoja stomatologė Jūratė Gaulytė (Pūro stomatologijos klinika)

Ir Jurseno akusere Laima Plungiene thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif Esu jai labai dekinga wub.gif
Atsakyti
MES SU VYRU EINAM PAS SEIMOS DAKTARE, TIKRAI LABAI FAINA GYD.STAKUTIENE. BET KAI GIME MAZYLIS PAS MUS NUO RYTO ATBEGO SESUTE IS POLIKLINIKOS (NAUJAMIESCIO), IR BENT JAU MUMS IR DAKTARE IR SESUTE TAI SUPER PATIKO, TAI VAIKA IR PALIKOM PAS JAS. PLIUS JOS GYVENA LABAI NETOLI MUSU. DAKTAREI IR SESUTEI GALIMA PASKAMBINTI KADA TIK ISKYLA BET KOKS SMULKUS KLAUSIMELIS, SESUTE APLANKO DAZNAI, NET NEKVIECIAMA, KARTAIS IESIOG PRO SALI EINA IR NUSPRENDZIA APLANKYTI smile.gif , IR SIAIP LABAI MALONI. GYD.CESNULIAVICIENE, O SESUTE TIESIOG VERUTE smile.gif
Atsakyti
Ginekologe Rita Dovydaitiene (Siaures pr., Kaune).
Gydytoja Afanasjeva (Kalnieciu pol).
Atsakyti
Gyd.ginekologe Vilija Variakojiene Traku ligoninej.
Nuostabus zmogus, fantastiska daktare thumbup.gif
Atsakyti
Pašilaičių poliklinikoje - šeimos gydytoja R.Dovydatienė. Patyrusi, rūpestinga, mokanti bendrauti su vaikais
Atsakyti
QUOTE (Mari @ 2004 09 04, 21:40)
Gydytojas ginekologas-akušeris Romualdas Juršėnas (Antakalnio moterų klinikos), gydytoja stomatologė Jūratė Gaulytė (Pūro stomatologijos klinika)

Jursenas - tikrai gydytojas is didziosios raides thumbup.gif
Ir jo akusere Laurisonyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chicony: 15 rugsėjo 2004 - 22:17
Tik geru zodziu galiu mineti Klaipedos odos ir veneriniu ligu dispanseryje Naujojoje Sodo gatveje (oj koks baisus pavadinimas ohmy.gif dirbancia gydytoja Elena Grazina Bugiene wink.gif sioje istaigoje dirba ir priimineja kokios 8 gydytojos, priimineja tiek vaikus, tiek sugausiuosius wink.gif as esu alergiska daug kam ir isvis mano lab problemiska oda, taip kad teko beveik per visu ten esanciu gydytoju kabinetus pereiti wink.gif dauguma ju ne tik kad nezino kokius vaistus paskirti, bet ir atvirai parodo pasislykstejima paciantu bukle (zinia, aki kurie odos berimai ne kaip atrodo wink.gif jos bijo prie ligoniu prisiliesti, ir isvis apziurineja pacienta per 5 metrus...
O gyd. Bugiene nebijo or paciupinet, ir paziuret ir siaip pakalbint thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o be to, ji daznai lankosi seminaruose, taigi ir jos gydymo metodai ir zinios yra naujos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadele: 23 rugsėjo 2004 - 22:32
KMUK suaugusiu endokrinologas Algis Markauskas superinis gydytojas, neskaiciuojantis savo darbo valandu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti