Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

As varda renku tarptautini, kad skambetu visom kalbom ir reiksme butu nekvaila.

Dabar niekas i galva nelenda visai. Tope mergaitei yra Ella , bet neiseis deti tokio( nrs portugaliskai Ella reiskia ji ) 

Berniukui is vis varijantu nera .  Noriu retesnio trumpo . 

Atsakyti
QUOTE(Zunkelis @ 2018 02 20, 20:22)
O kiek Jums metų, kad jau taip surimtėjote???  31? ...net neįtikėtina skaityti jog motinystė tokia skirtinga, skirtinguose amžiaus tarpsniuose ;) Gimdysim drauge whe he  yahoo.gif

Aš manyčiau jog jau ryti pradėjau... mhhhh... surijau ant karto 250 gr riešutų poką :/ jaučiuosi kalta... ir vyras pabandė galvą padėti ant krūtinės tai ojjjj... kad suskaudo, bijau net prisiliesti :/

O Jums kokie Simptomai reiškiasi?



na metais daugiau ax.gif ne tai, kad surimtejau, tikriausiai niekada ir niekaip. Gal labiau atsakinga tapau. Nors ziuriu i dukra ketvirtoke ir galvoju, jetau, negi cia mano vaikas biggrin.gif ir gincijames kaip paaugles, burtus traukiams, kas antram aukste lovos miegos. Ji salyga kazkada iskele, kad reikia brolio ar seses, su salyga, kad nedaug reks hmm.gif

simptomu man kolkas jokiu, net keista si karta, bet gal anksti dziaugiuos.

Zunkelis, o jus kiek pamenu Tenerifej. Jurioj pusej? jei pietinej, tai galiu patart kur skaniai nuvaziuot pavalgyt. O siaip su maistu ten prastai, per kelias atostogas skaniai valgiau tik kelis kartus )) bet va prisiminiau ir taip mandariniu sulciu uzsimaniau. Lietuvoj ju nera unsure.gif
Papildyta:
del vardu, tai jei niekas nepasikeis ir svies taip kaip dabar sviecia, tai berniukas gaus tecio varda )) o mergaite... jai tetis varda isrinkes ir sake, kad gimdysiu tol, kol mergaites nebus, kad tokiu vardu pavadint galetu doh.gif taip kad...

o del seimos ir vaiko eiliskumo, tai mano biologinis antras, bendras seimoj - ketvirtas )) Vyras apie 5 svajojo, taip kad dar ne pabaiga biggrin.gif

Atsakyti

Mano dukra gavo savo proprosenelės vardą. Jeigu bus mergaitė, duosiu kitos prosenelės. Man kažkaip labai rūpi geneologija, noriu, kad vaikai savo šaknis žinotų. O vardų reikšmėms per didelio dėmesio neskiriu. Man patinka ilgi ir reti vardai, labiau lietuviški. Bet abiejų prosenelių vardai ne lietuvių kilmės. Iki pat gimdymo niekam nesakėm kokį vardą išrinkom, šį kartą irgi nesakysim :)

O dabar su 400 mg per parą visai neteplioja?

 

Man netepliojo ir anksčiau :)

Atsakyti
Felicija666, mes pietuose ;) Žinoma būtinai patarkite kur ir ką valgyti, nes kainos neatitinka kokybės ir netgi lb nusivylėme vieta, kurioje patį pirmą kartą gavomr maisrą Wow!!! Vakar valgiau makaronus su sardinėm, kurių nebuvo arba jos ištirpo padaže wha ha... Šnd paella be žuvies, apsurdas, bei kažkokį paskystėjusį tiramisu, kur pas mus iš pardės skanesnis ;)

Man kilo tokia mintis mus suskaičiuoti ;) ir surašyti kiekvienos numatomą gimdymo datą, tada gal net visos geriau susigaudysime ;) Prašau nepastebėtos prisiduoti ir pasitaisyti. Pradedam:

Felicija666 -> spalio 22
Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda ->
saulele18 ->
Mama meška ->
Tinap ->
Carol ->
Kelionenaujai ->
Musiuke ->
Paukstuke3 ->
ARDUAA ->
Krisulita ->
Kitten' ->

Prašau prirašykite savo gimdymo datas ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 20 vasario 2018 - 23:07

Felicija666 -> spalio 22
Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda ->
saulele18 ->
Mama meška ->
Tinap ->
Carol -> spalio 24
Kelionenaujai ->
Musiuke ->
Paukstuke3 ->
ARDUAA ->
Krisulita ->
Kitten' -
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carol: 20 vasario 2018 - 23:09

Felicija666 -> spalio 22
Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda -> spalio 7
saulele18 ->
Mama meška ->
Tinap ->
Carol -> spalio 24
Kelionenaujai ->
Musiuke ->
Paukstuke3 ->
ARDUAA ->
Krisulita ->
Kitten' -



​Bet ryt bus aiskiau , data pasivelins 😉

Atsakyti

Labas rytas, 

mano data neaiški, pagal mm būtų spalio 23, bet ovuliacija vyko vėliau, tai turėtų nusikelti kažkiek, jei kas nors kreips  į tai dėmesį.

Felicija666 -> spalio 22
Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda -> spalio 7
saulele18 ->
Mama meška ->
Tinap -> spalio 23
Carol -> spalio 24
Kelionenaujai ->
Musiuke ->
Paukstuke3 ->
ARDUAA ->
Krisulita ->
Kitten' -

Atsakyti
QUOTE(Tinap @ 2018 02 21, 06:10)
<p>Labas rytas, </p><p>mano data neaiški, pagal mm būtų spalio 23, bet ovuliacija vyko vėliau, tai turėtų nusikelti kažkiek, jei kas nors kreips  į tai dėmesį.</p><p></p><p><span>Felicija666 -> spalio 22</span>
<span>Zunkelis -> spalio 22</span>
<span>BaraLinda -> spalio 7</span>
<span>saulele18 -></span>
<span>Mama meška -></span>
<span>Tinap -> spalio 23</span>
<span>Carol -> spalio 24</span>
<span>Kelionenaujai -></span>
<span>Musiuke -></span>
<span>Paukstuke3 -></span>
<span>ARDUAA -></span>
<span>Krisulita -></span>
<span>Kitten' -</span></p>

Man irgi lb įdomiai, nes pastojau 12-ktą ciklo dieną, ko nelb planavau..., nes visad naudojomės tuo natūraliu būdu, niekad negėriau jokios chemijos. Tai pagal idėją pas mane turėtų paankstėti 2-iem dienom ;) Nors žinai, niekad nežinai kada ten tas realus apvaisinimas įvyko, gal ten tas spermitozoidas gyveno dar 3-is dienas ir kantriai laukė biggrin.gif

Kaip savijautos??? Man be sutinusių papų nieko daugiau, jetau kaip gerai, negaliu atsidžiaugti... Vakar besiurbdama vit.D taip nudegiau per pora h., kad wow..., o dar pradžioj kaip tyčia kremo nesitepiau, galvoju ką čia ta vasario saulė neįveiks manęs wha ha... Bet neskauda tik visa oda šoką gavus. Šnd busiu jau su balta maike ir deginsiu tik kojas ir rankas, užteks ir tiek...

Tinap, primink savo simptomus??? ...nes mūsų data kaip ir panaši ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 21 vasario 2018 - 09:51
QUOTE(Tinap @ 2018 02 21, 08:10)
<p>Labas rytas, </p><p>mano data neaiški, pagal mm būtų spalio 23, bet ovuliacija vyko vėliau, tai turėtų nusikelti kažkiek, jei kas nors kreips  į tai dėmesį.</p><p></p><p><span>Felicija666 -> spalio 22</span>
<span>Zunkelis -> spalio 22</span>
<span>BaraLinda -> spalio 7</span>
<span>saulele18 -></span>
<span>Mama meška -></span>
<span>Tinap -> spalio 23</span>
<span>Carol -> spalio 24</span>
<span>Kelionenaujai -></span>spalio 15
<span>Musiuke -></span>
<span>Paukstuke3 -></span>
<span>ARDUAA -></span>
<span>Krisulita -></span>
<span>Kitten' -</span></p>

Atsakyti
Labas rytas. Na, jei pagal skaiciuokle, tai mano data spalio 13. Ziuresim ka per pirma konsultacija pasakys. O jei, vadovautis tendencija - butu gerai ir iki spalio datraukt. Pirmas vaikas gime 9 dienom anksciau, antras 11, trecias - visu menesiu. Visi pagal skale pilnai isnesioti. Pries trecia gimdyma paskutini menesi labai daug skanu turejau, nes buvo bedu su kepenu rodikliais ir siaip visi daktarai uz galvu susieme vaiksciojo, koks dickis auga. Pagimdziau menesiu anksciau, svoris 3490 g. Jei butu pilvely iki termino tupejes - butu tikrai virs 4,5 kg... O pasnekejus su gydytoju jis mane nuramino, kad gimdymo data ir varijuoja plius minus 3 savaites, kadangi kiekvienos moters organizmas skirtingas ir vaisiu subrandina nevienodai.


Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda -> spalio
saulele18 -
Mama meška - spalio 13
Tinap -> spalio 23
Carol -> spalio 24
Kelionenaujai -
Musiuke -
Paukstuke3 -
ARDUAA -
Krisulita -
Kitten' -
Atsakyti

Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda -> spalio 
saulele18 -
Mama meška - spalio 13
Tinap -> spalio 23
Carol -> spalio 24
Kelionenaujai -
Musiuke - spalio 12
Paukstuke3 -
ARDUAA -
Krisulita -
Kitten' -

Atsakyti

Labas rytas. Na, jei pagal skaiciuokle, tai mano data spalio 13. Ziuresim ka per pirma konsultacija pasakys. O jei, vadovautis tendencija - butu gerai ir iki spalio datraukt. Pirmas vaikas gime 9 dienom anksciau, antras 11, trecias - visu menesiu. Visi pagal skale pilnai isnesioti. Pries trecia gimdyma paskutini menesi labai daug skanu turejau, nes buvo bedu su kepenu rodikliais ir siaip visi daktarai uz galvu susieme vaiksciojo, koks dickis auga. Pagimdziau menesiu anksciau, svoris 3490 g. Jei butu pilvely iki termino tupejes - butu tikrai virs 4,5 kg... O pasnekejus su gydytoju jis mane nuramino, kad gimdymo data ir varijuoja plius minus 3 savaites, kadangi kiekvienos moters organizmas skirtingas ir vaisiu subrandina nevienodai.


Zunkelis -> spalio 22
BaraLinda -> spalio
saulele18 -
Mama meška - spalio 13
Tinap -> spalio 23
Carol -> spalio 24
Kelionenaujai -
Musiuke -
Paukstuke3 -
ARDUAA -
Krisulita -
Kitten' -

Maniskis gime irgi 35sav ir svere 3,4kg nnu bet vistiek toks mazytis buvo, new born rubeliai buvo per dideli. 

Atsakyti