Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

O tai kaip Tu skanui patekai be GP siuntimo? Čia juk viskas per GP eina.. mhhh...

Man skanas buvo fertility ligoninei 😉 

Atsakyti

Maitinant pastoti tikrai įmanoma, mėnesinės atsirado labai greitai, gal net du mėn nepraėjo po gimdymo, trumpai pasidžiaugiau :)

As jau po skano . Snd lygiai 7sav. Sirdute plaka  :nestuke  :wub:​  pataisysiu gimdymo data 3 d nusikelulia

sveikinu  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 21, 14:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72008520" data-time="1519221444"><div><p>O tai kaip Tu skanui patekai be GP siuntimo? Čia juk viskas per GP eina.. mhhh...</p></div></blockquote><p>Man skanas buvo fertility ligoninei 😉 </p>

Na taip, šiuo atveju čia tas pats kas privačiai ;)

O tai Jums buvo atliktas pilnas apvaisinimas, t.y. kaip apvaisina kiaušinėlį ir įstato į gimdą? Ar tik kažkokia pagalbinė procedūra?
Atsakyti

Na taip, šiuo atveju čia tas pats kas privačiai ;)

O tai Jums buvo atliktas pilnas apvaisinimas, t.y. kaip apvaisina kiaušinėlį ir įstato į gimdą? Ar tik kažkokia pagalbinė procedūra?

Pilnas icsi , nes man abu kiausintakiai pasalinti, buvobdu negimdiniai nestumai. Tad kito kelio pastoti man ir nebera. 

Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 21, 17:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72008730" data-time="1519232981"><div><p>Na taip, šiuo atveju čia tas pats kas privačiai ;)

O tai Jums buvo atliktas pilnas apvaisinimas, t.y. kaip apvaisina kiaušinėlį ir įstato į gimdą? Ar tik kažkokia pagalbinė procedūra?</p></div></blockquote><p>Pilnas icsi , nes man abu kiausintakiai pasalinti, buvobdu negimdiniai nestumai. Tad kito kelio pastoti man ir nebera. </p>

Oho... tai bent patirtys!!! Bet jeigu Jūs neturite kiaušidžių tai kiaišinėlis nėra Jūsų genų rinkinio forma, o kažkieno kito.

Beja kodėl Jūs neturite kiaušintakių? ...žinoma jeigu norite pasakoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 21 vasario 2018 - 19:58

Oho... tai bent patirtys!!! Bet jeigu Jūs neturite kiaušidžių tai kiaišinėlis nėra Jūsų genų rinkinio forma, o kažkieno kito.

Beja kodėl Jūs neturite kiaušintakių? ...žinoma jeigu norite pasakoti

Kiausides as turiu abi , kiausintakiu neturiu (kiausintakiai tai tubes,per kurias patenkta i is kiausidziu i gimda kiausinelis) o ju neturiu nes pastojau du kart juose, ir nestumas augo ten, buvo skubios operacijos . 

Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 21, 18:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72008786" data-time="1519235774"><div><p>Oho... tai bent patirtys!!! Bet jeigu Jūs neturite kiaušidžių tai kiaišinėlis nėra Jūsų genų rinkinio forma, o kažkieno kito.

Beja kodėl Jūs neturite kiaušintakių? ...žinoma jeigu norite pasakoti</p></div></blockquote><p>Kiausides as turiu abi , kiausintakiu neturiu (kiausintakiai tai tubes,per kurias patenkta i is kiausidziu i gimda kiausinelis) o ju neturiu nes pastojau du kart juose, ir nestumas augo ten, buvo skubios operacijos . </p>


O tai kaip kiaušidė kabo ten kažkur viduriuose nesujungta su gimda? Tai kur Jums kiaušinėlis subręndęs išteka??? Aš kažkaip išsivaizduoju jeigu šalina kiaušintakį tai ir kiaušidę
Atsakyti
man visa vakara Ramsteinai groja biggrin.gif sedziu, sutartis verciu ir taisau ir kaip tik darbinga aplinka tie riksmai sukuria ))

o dar man kazkodel siandien susviete, kad tiksliai zinau, ka turesim. Va toks aiskus suvokimas, net ne nuojauta, o faktas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felicija666: 21 vasario 2018 - 22:06

O tai kaip kiaušidė kabo ten kažkur viduriuose nesujungta su gimda? Tai kur Jums kiaušinėlis subręndęs išteka??? Aš kažkaip išsivaizduoju jeigu šalina kiaušintakį tai ir kiaušidę

Nu kazkur ir dingsta , jis gi milimetro dydzio. Daug video yra youtubei apir tai. Nesalina kiausidziu kartu su kiausintakiais tikrai :) 

Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 21, 20:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72008817" data-time="1519236854"><div><p>O tai kaip kiaušidė kabo ten kažkur viduriuose nesujungta su gimda? Tai kur Jums kiaušinėlis subręndęs išteka??? Aš kažkaip išsivaizduoju jeigu šalina kiaušintakį tai ir kiaušidę</p></div></blockquote><p>Nu kazkur ir dingsta , jis gi milimetro dydzio. Daug video yra youtubei apir tai. Nesalina kiausidziu kartu su kiausintakiais tikrai smile.gif </p>

Na kaskart vis kažką naujo išmokstu smile.gif Ačiū Jums ;)
Atsakyti
QUOTE(BaraLinda @ 2018 02 21, 23:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Zunkelis" data-cid="72008817" data-time="1519236854"><div><p>O tai kaip kiaušidė kabo ten kažkur viduriuose nesujungta su gimda? Tai kur Jums kiaušinėlis subręndęs išteka??? Aš kažkaip išsivaizduoju jeigu šalina kiaušintakį tai ir kiaušidę</p></div></blockquote><p>Nu kazkur ir dingsta , jis gi milimetro dydzio. Daug video yra youtubei apir tai. Nesalina kiausidziu kartu su kiausintakiais tikrai smile.gif </p>

Na aš ir užsimaniau paklausti, o tai jums mėnesinių nebūna?
Atsakyti

Na aš ir užsimaniau paklausti, o tai jums mėnesinių nebūna?

Buna 😁 pas mane viskas tas pats kaip ir pas visas tik neturiu kiausintakiu. Vyksta viskas . Tik naturaliai pastot negaliu ir tiek . Nes nei kiausinelis, nei sperma nepatenka i gimda :)) menesimes lb reguliarios kas 28d 

Atsakyti