Įkraunama...
Įkraunama...

Spalinukai 2018

Sveikutes!!

Pagaliau pakeliau galva nuo lovos ir prisedau cia, prie jusu :) 

Labai aciu visoms, kas raset sveikinimus! 😍

Pykinimas kasdieninis uzpuole ir mieguistumas neispasakytas. Darbe dar kazkaip susikaupiu, o namuose tik uzvalgau ir kirviu i lova anksciausiai. Pramiegojus 12 valandu, atrodo pabundu ir po poros valandu vel miegoti noriu..

Darbe pranesiau virsininkams, tad labiau mane paziuri, rupinasi, kad nepersitempciau. Aptrumpino valandas, tad labai nesiskundziu anksciau namo grizti :) 

Sveikinu visas naujai prisijungusias!

Ir uzjauciu kam nepavyko!

Laikom kumscius, kad visoms viskas butu gerai! ;)

Atsakyti

Labas rytas merginos, kaip jauciates?  :4u: 

Carol uzjauciu ir linkiu labai greit prisijunkti prie nestukiu ir vel. Stiprybes tau  :4u: 

Kaip jusu sapnai merginos? As tai tokias pievas sapnuoju, nu visiska kosmosa  :blink:  kazkokias istisas nesamones, galvojau bus grazus sapnai sapnuosiu savo maziuka o cia visokie xfailai tik sapnuojasi  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(*malena* @ 2018 03 15, 09:24)
<p>Labas rytas merginos, kaip jauciates?  4u.gif </p><p>Carol uzjauciu ir linkiu labai greit prisijunkti prie nestukiu ir vel. Stiprybes tau  4u.gif </p><p>Kaip jusu sapnai merginos? As tai tokias pievas sapnuoju, nu visiska kosmosa  blink.gif  kazkokias istisas nesamones, galvojau bus grazus sapnai sapnuosiu savo maziuka o cia visokie xfailai tik sapnuojasi  hmm.gif​ </p>

Aš tai verslo planus. Šiandien sapnavau popiežių ir jam verslo planą kūriau biggrin.gif
Atsakyti

Malena, zinok as irgi kiekviena nakty tooookias nesąmones sapnuoju ...  :D taip nebuvo ankščiau..

Man taip sumažėjo simptomai, vis nerimauju. Krūtinė vos vos jautri šiandien ryte. Nors dar y tualetą nakty lakstau ir tik praeinu biski  reik man prisest :D pykinimas labai retai užeina ir tik trumpam, bet niekada nevemiau..

Nervina mane tik biski kas man paranoja iškart...  :huh2: 

Atsakyti

Kaip keista, o as visai nieko nesapnuoju. Arba nepamenu pabudus 😝 pykinimas neapleidzia, o erzina nerealiai... 

Atsakyti

Sapnuoju daug lb ir realius sapnus 😂 snd pvz erotini , bet vyro nebuvo tam sapne mano  :D  ir viska atsimenu ryte ...  :hmm:​ 

Atsakyti

vyrui sapna papasakojai? 🤣

Atsakyti

Sapnai tai tikrai is fantastikos srities! O ir poreikis miegoti yra nenormalus. Kaip kovojat su tokiu nuovargiu?

Jau net vyro gaila, kad viska daro, o as tik lovoj istisai...

Atsakyti

Malena, zinok as irgi kiekviena nakty tooookias nesąmones sapnuoju ...  :D taip nebuvo ankščiau..

Man taip sumažėjo simptomai, vis nerimauju. Krūtinė vos vos jautri šiandien ryte. Nors dar y tualetą nakty lakstau ir tik praeinu biski  reik man prisest :D pykinimas labai retai užeina ir tik trumpam, bet niekada nevemiau..

Nervina mane tik biski kas man paranoja iškart...  :huh2:

Taigi ir man tie simptomai dinge nors tu ka, ir baisu ir neramu ar tikrai cia i gera :unsure:  bet kaip man sake daktare kad normalu kad dingsta paskui vel atsiranda. Zodziu tikekimes kad mes tos laimingosios kuriu nestumas perdaug nekankina  :D 

Sapnuoju daug lb ir realius sapnus 😂 snd pvz erotini , bet vyro nebuvo tam sapne mano  :D  ir viska atsimenu ryte ...  :hmm:​ 

As irgi sianakt sapnavau erotini :D  ir taipogi jame vyro nebuvo  :D  nu bet visai neblogas sapnas buvo palyginus su kitom nesamonem pvz kaip slepiuosi miske krumuose i i mane ziuri gele didelem akim  :blink: 

Sapnai tai tikrai is fantastikos srities! O ir poreikis miegoti yra nenormalus. Kaip kovojat su tokiu nuovargiu?

Jau net vyro gaila, kad viska daro, o as tik lovoj istisai...

As vakar net nusigandau kad sitoks norejimas miegot kad ryte vos zadintuva isgirdau, o as keliuosi laabai anksti. Tai einu miegot irgi anksti, jauciu anksciau nei pensininkai  :D​ 

Atsakyti

Malena, man lygiai tas pats. Su pykinimu susitvarkau, bet tas nuovargis ir negalejimas pasikelti is lovos varo is proto. Atrodo jau ismiegu 12 valandu ir po poros vel galiu eit miegoti 😂 Bet prisiskaiciau, kad augant pilvukui tai yra labai normalu. 

Tikrai uzjauciu tas, kurios turi mazus vaikiukus ir laukiasi, neisivaizduoju, kaip sunku visiems demesio skirti ir dar paciai pailseti 😘

Atsakyti
Aveeno, kaip smagu jog viršininkai taip šiltai priėmė tokias naujienas. Aš tai tyliu ir nė šiukšt, planas atlaikyti iki gegužės pb., kol bus 18sav., tada išvažiuot atostogų ir tik gryžus pasakyti, lb lb tikiuosi jog viskas išdegs pagal planą ;) Pilvo pas mane iš vis dar nesimato, tik rytais jaučiu, kad kažkas ten jau yra...

Su miegu man normaliai, kažkaip netraukia itin lb, bet bendras nuovargis kažkoks yra, greičiau pavargstu. Imtymių santyku tarp mūsų su vyru nebūta jau daugiau nei 2 sav., ačiū D...., kad anas ir nelenda, bet pradėjau mastyti jog čia jau prastai ir reiktų susiimti... net įdomu kaip kitom? Darbe mane pykina tai pasikišu Raniberlo po žandu arba prilinmpa prie gomurio ir kokia valandą aš jį čiulpiu taip, kol pats intensyviausias darbo laikas praeina...

Dėl auginančių mažiukus tai tikrai baisu kaip ištverti tokią savijautą ir dar atidirbti.

Ajjj... dėl sapnų... Aš jų iš viso nesapnuoju arba nepamenu biggrin.gif man gerai nei popiežius nei padidintos gilės nesirodo biggrin.gif Manyčiau gal prisivalgot kokio nelb sveiko maisto prieš miegą nes tai tikrai turi ryšį su sapnais ir košmarais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunkelis: 15 kovo 2018 - 13:06

Sveikos :)

Sapnuoju ir aš visokias nesąmones...gaila erotiniai nelanko :D nors kai laukiausi dukros tai oj oj kokių būdavo...nors šiaip ne nėštumo metu tokių nesapnuoju.

Mano vyras irgi mažiau lenda, bet noras man nedingo niekur, tik dažniausiai...labai tingiu  :D​ 

Atsakyti