Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 20:24)

Ar mašiną nuo sniego nuvalot normaliai, ar tiesiog greituoju budu, kad tik kelią ir šiek tiek pro šoninius langus matyt  biggrin.gif ? - Jei nutinka taip, kad reikia valyt, tai stengiuosiu daugiau mažiau normaliai. Ant stogo tik dažniausiai palieku, kartais ant kapoto irgi.

Nusivalau gražiai viską. BET iš darbo lėkdama, šiandien, tik stiklus atitirpinau prieky ir gale (geras dalykas ta funkcija), o šoninius stiklus nuvaliau su šepečiu. Daugiau nieko nevaliau, nes norėjau apšokt kamščius ir jau nesikuičiau. Tad būna ir taip.

Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?
Aha, į Lvovą.

Klausimas, kam neaktualu skrydžiai - su kuo paskutiniu el.paštu susirašinėjot?
Su dukterėčia.

Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 20:24)
Ar mašiną nuo sniego nuvalot normaliai, ar tiesiog greituoju budu, kad tik kelią ir šiek tiek pro šoninius langus matyt biggrin.gif ?
Normaliai jei neskubu, bet jeigu dega, tai greituoju būdu, visą kitą su vėjeliu nupučia biggrin.gif
QUOTE(kami_ @ 2019 01 13, 11:18)
Ką paskutinį kartą sveikinote su gimtadieniu ir kada?
kami_
QUOTE(Sim@ @ 2019 01 13, 11:18)
savaitgaliais pusryčiaujate kelintą val.dažniausiai?
Oi, mano pusryčiai savaitgaliais - patys nestabiliausi, nes pvz šį sekmadienį atsikėliau 12:40h.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 14, 06:24)
Jums geriau oras toks, kaip vakar buvo, apie 0 temperatūra, ar kai buvo šalta?
Nesu mėgėja košės-malošės, tad geriau -minusinė.
QUOTE(Sim@ @ 2019 01 14, 06:48)
ar per savo gimtadienį perkate, gaminate tortą, ar apsieinate be jo?
1 ir 3 variantas.
QUOTE(Sim@ @ 2019 01 14, 09:51)
tai žiema baigėsi, lauke kur ne kur sniegas, bet daugiausiai balos. Kaip manote, bus dar žiema?
Bus, bus dar.
Dar dėdulis Vasaris yra, kur pūgos siaučia ir pan,
QUOTE(Alkaja @ 2019 01 15, 10:14)
Kuriais metais susikūrėt FB anketą ir dėl kokių priežasčių?
Man regis nuo FB atsiradimo. Tiesiog, koja koja su media.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 17:18)
Yra, kad kažkokia narė nuvylė, nustebino blogąja prasme dėl kažko? Nebūtina sakyti, kas, dėl ko?
Ne, tikrai ne.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 18:41)
Ar jūs pati, jus supantys žmonės neserga dabar?
Mano visa vyrija serga, visi trys jau ant antibiotikų, ko retos gretos būna su tais antibiotikais; vienam apart visko angina, kitam- ausis, ir t.t.

Ar buvo taip, kad vakar kas iš kolegų strigo kelyje ir atvažiavo vėliau į darbą?
Buvo, visą valandą, dėl Narbuto kalno. Na, aš ir ne ką geriau_darbe tik apie 10h buvau.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 14, 11:04)
Jūsų antroji pusė su ūsais ar be?

be

QUOTE(errachka @ 2019 01 14, 11:33)
rašot rašaliniu parkeriu dar?-

ne

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 14, 12:19)
Kas pietums bus šiandieną?

Vokiškos sardelės, pekino – žalio agurko –majonezo salotos, virtos bulvės

QUOTE(Nastya @ 2019 01 14, 17:05)
Skaitot kokius nors blogus? -

ne

QUOTE(Alkaja @ 2019 01 15, 11:14)
Kuriais metais susikūrėt FB anketą ir dėl kokių priežasčių?


2005 09 13, 14:55 dirbau tada vienoje Kauno gimnazijų, tai kolegė prašneko apie SM forumą, sudomino ir padėjo užsiregistruot, nes planavau šeimą ir norėjosi kažko naujo, neatrasto

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 13:39)
Kaip manot, kelintą val. šiandien būsit namuose po darbų ir reikalų visokių?

Kadangi „ant bilieto“, tai namie buvau 11.30 val.

QUOTE(errachka @ 2019 01 15, 14:36)
dantų krapšukus ar dantų siūlus naudojat?-

Tik krapštukus



SVEIKOS ax.gif

turite namie vaistinėlę? (taip)
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 20:41)
Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?
Aha, į Lvovą.
Fainai! Kiek pamenu Kijeve porą kart buvot, Lvove ne? Tikrai turėtų patikt! Kada varot? Jei dar neradot kur gyvent, tai rekomenduoju žiūrėtis kuo arčiau площа ринок (jų centrinė aikštė).

Mes papigiai parovėm bilietus į Airiją. Lėksim keliom dienom.
QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, 22:02)
Ar buvo taip, kad vakar kas iš kolegų strigo kelyje ir atvažiavo vėliau į darbą?
Lyg ne, bet aš vakar ne nuo ryto buvau, nežinau.

Perkat/mėgstat bomžpakius? - Itin retai.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, 22:02)
Ar buvo taip, kad vakar kas iš kolegų strigo kelyje ir atvažiavo vėliau į darbą?
Buvo, visą valandą, dėl Narbuto kalno. Na, aš ir ne ką geriau_darbe tik apie 10h buvau.

Nea, laiku atvažiavo vakar.

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 15, 22:46)
Kadangi „ant bilieto“, tai namie buvau 11.30 val.

turite namie vaistinėlę? (taip)

Vaikai serga,.ar pačią pagavo virusas?

Turiu irgi.

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 22:49)
Fainai! Kiek pamenu Kijeve porą kart buvot, Lvove ne? Tikrai turėtų patikt! Kada varot? Jei dar neradot kur gyvent, tai rekomenduoju žiūrėtis kuo arčiau площа ринок (jų centrinė aikštė).

Mes papigiai parovėm bilietus į Airiją. Lėksim keliom dienom.
Lyg ne, bet aš vakar ne nuo ryto buvau, nežinau.

Perkat/mėgstat bomžpakius? - Itin retai.

Tikrai taip, buvom porą kartų. Ir visai dar nuskrisčiau, man tikrai ten labai patiko.
Dabar balandžio mėn.varom! Dar neužsieezervavom nieko. Ačiū dėl rekomendacijų, taip ir ieškosim mirksiukas.gif !
O jūs irgi fainiai sugalvojot!

Buvo momentas, kai darbe turėjau nusipurkus gal 4 indukus, tokios formos, kaip grietinės indas, firmos SUN YAN. Buvo l.skani. žinau, kad chemija, bet būtent ją valgiau.
Taip, kaip ir košių-aš jų nevalgau. Bet paliko draugė avižinių dribsnių poką. Ir užsikabinau-darbe užsipilu, išbrinksta ir labai skaniai su uogiene valgau. O absol nemėgau košių.

Turit iš veliūro drabužių, patinka?
Neturiu, todėl ir klausiu, įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 15 sausio 2019 - 23:10
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 12, 11:29)
Buvot kieme? Patiko?
Buvau. Patiko.
QUOTE(Nastya @ 2019 01 12, 18:23)
Jeigu turit/turėjot augintinių, tai išvažiuojant atostogų kam juos paliekat/paliktumėt?
Tėvai dažniau žiūri, nes tėvai arčiau gyvena mūsų, bet būna ir taip, kad vienu metu ir mūsų ir brolio šeima išvyksta atostogų, tai tėvai arba pas mus su augintiniais arba pas brolį, visaip, kartais dažniau gal pas mus, nes pas mus - akvariumas.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 11:23)
Per langą jums matosi vaizdas, kad kieme vaikai su rogėm duodasi?
Terasa, staliukas, kėdės, sniegas, vazonai, tujos, apšvietimas, medžiai, ir pan,..
QUOTE(Sim@ @ 2019 01 13, 11:34)
gerai miegojote praeitą naktį?
Gerai, bet trumpai.
QUOTE(kami_ @ 2019 01 13, 11:53)
TV šiuo metu įjungtas?
Taip. Sūnus Dakarą žiūri.
QUOTE(kami_ @ 2019 01 13, 16:28)
Kada paskutinį kartą pirkote dildę nagams?
Mažum prieš gerą pusmetį.
QUOTE(Nastya @ 2019 01 13, 22:34)
Jūsų vaikas/ai turi/turėjo roges?
Turėjo.
QUOTE(Sim@ @ 2019 01 15, 22:46)
turite namie vaistinėlę?
Ne.
QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 22:49)
Perkat/mėgstat bomžpakius?
Seniai pirkau, seniai valgiau, nežinau, bet jaučiu skanu būtu su tais skonio stiprikliais biggrin.gif

Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?
Teko, žiūrim, įdomu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, 23:31)
Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?
Teko, žiūrim, įdomu.

Ne, neteko, niekada nesidomėjau, nežiūriu jo.

Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?
Teko, pažinau ir labai labai nustebau dėl vienos žinomos moters, daininkės.
Atsakyti

tai žiema baigėsi, lauke kur ne kur sniegas, bet daugiausiai balos. Kaip manote, bus dar žiema? 

Bus. Dar visas vasaris ir kovas visoks būna. 

Jūsų antroji pusė su ūsais ar be?

be

rašot rašaliniu parkeriu dar?

ne. jau seniai ne

Kas pietums bus šiandieną?

Kepsnys su mišraine

Skaitot kokius nors blogus? 

ne. nei ant vieo neužsikabinau 

Kuriais metais susikūrėt FB anketą ir dėl kokių priežasčių?

2010 m. kai išėjau į dekretą. :D

Kaip manot, kelintą val. šiandien būsit namuose po darbų ir reikalų visokių?

apie 18:15 val. 

dantų krapšukus ar dantų siūlus naudojat?

siūlas 

Yra, kad kažkokia narė nuvylė, nustebino blogąjaprasme dėl kažko? Nebūtina sakyti, kas, dėl ko?

kad ne. 

Turit namuose indaplovę?

O taip. 

Niekas šiuo metu neserga. 

Iš tikro nelabai aš mašiną nusivalau nuo sniegų. Prasivalau langus ir tiek.  :P 

Atsakyti

Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?

Klausimas, kam neaktualu skrydžiai - su kuo paskutiniu el.paštu susirašinėjot?

Ne. Atostogoms turiu minčių kelionė automobiliu

Su klientais 

Ar buvo taip, kad vakar kas iš kolegų strigo kelyje ir atvažiavo vėliau į darbą?

ne. pas mus nebuvo pūgos ar nepravažiuojamo kelio

turite namie vaistinėlę? 

Šiokia tokia turiu

Perkat/mėgstat bomžpakius?

Ne. Neperku

Turit iš veliūro drabužių, patinka?

Neturiu. Kažkaip netraukia jie manęs

Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?

Negirdėjau. Įsivaizduoju, kad nemažas. 

Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?

Ne. Tokių neteko. Kaip tik atvirkščiai gal teko susidurti. Kuris užsiima keliais verslais ir labai tvarkingai, bet viešas įvaizdis šiek tiek kitoks sukurtas.  Tai va. Sukurtas įvaizdis dar ne viskas. 

Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?

Nesu nei karto. 

Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 01 16, 10:05)
Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?</strong></p><p>Nesu nei karto. </p><p></p>

Esu kelis kartus.

Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?
Taip, labai greitai. Kartais specialiai prilaikau atstumą kažkur viešoje vietoje (poliklinikoje, seminare ir pan.), kad pabūt vienai su savimi. Nes, žinau, jei pradėsiu kalbėt su žmogumi, kuris nori kalbėt, labai greitai ir lengvai pokalbis įsivažiuos ir plėsis.
Papildyta:
Nastya, gal kažkur rekomenduotum apsilankyti Lvove.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 16 sausio 2019 - 10:27
Laba mirksiukas.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 16:54)
Gaminat tipo tortilijų suktinius?
Gaminu, tačiau dabar rečiau, anksčiau dažniau gamindavau.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 22:02)
Jeigu noras būtų sietinas su televizija, ko norėtumėt?
Aš TV galima sakyti apskritai beveik nežiūriu, net nežinau kas laimėjo Lietuvos balsą, ar jau baigėsi ar nesibaigė X Faktorius ir pan.
Na, nebent trumpalaikis akies užmetimas, tam kartui, kaip kad va dabar pažiūriu (visa šeima stebim) Dakaro ralio apžvalgas.
Bet, ką su malonumu žiūrėčiau, ko norėčiau, tai apie keliones, t.y. tokio tipo kelionių projektus kaip kad Martyno Starkaus ir Vytauto Radzevičiaus.
Esu laidas jų žiūrėjusi, jų knygas esu įsigijusi ir perskaičiusi apie jų keliones. Man labai patiko.
QUOTE(Nastya @ 2019 01 14, 16:05)
Skaitot kokius nors blogus?
Taip, keletas.
QUOTE(errachka @ 2019 01 15, 13:36)
dantų krapšukus ar dantų siūlus naudojat?
Siūlus.
QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 17:58)
Turit namuose indaplovę?
Turim.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 23:08)
Turit iš veliūro drabužių, patinka?
Neturiu nes nepatinka. Man negražu.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 07:02)
Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?
Neteko su tokiu.
QUOTE(k@mylye @ 2019 01 16, 10:05)
Negirdėjau. Įsivaizduoju, kad nemažas.

Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?
Tikrai nemaža, vien sumokėti už galimybę ten būti jo komandai kainuoja štai tiek

vartotojo įkelta nuotrauka

Kiek kainuoja startuoti Dakare? | Benediktas Vanagas
Labai įdomu klausyti kai jis pasakoja iš ko susideda tas mokestis; koks vieno vien žmogaus įkainis komandoje, galimybė filmuoti mokestis, ir t.t. ir pan,. Kai turėsit laiko, neturėsit ką veikti, ir netingėsit, tai įdomumo dėlei siūlau pažiūrėti. Viso labo tik 7min.

Esu. 3.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 10:29)
Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?
Pakankamai greitai.

Aukcione esat ką pirkusi?
Ne, nesu.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 23:49)
Perkat/mėgstat bomžpakius? -

taip, perku ir pati valgau

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 00:08)
Vaikai serga,.ar pačią pagavo virusas?
///
Turit iš veliūro drabužių, patinka?

šį kartą man biuletenis - šiokia tokia trauma, dvi sėdėsiu namie
--
neturiu

QUOTE(Visgi @ 2019 01 16, 00:31)
Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?

ne ir ne, neįdomu - pakankamai turiu savų skolų ir rūpesčių

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 08:02)
Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?

neteko

QUOTE(k@mylye @ 2019 01 16, 11:05)
Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?

taip ir ne kartą. DAUG KARTŲ - nesuskaičiuosiu tiksliai, nes kaip žinia, pilna narkozė ištrina daug info iš žmogaus smegenų

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 11:29)
Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?

taip

QUOTE(Visgi @ 2019 01 16, 13:16)
Aukcione esat ką pirkusi?

taip, FB aukcione pernai daug ką esu nusipirkus buičiai


LABA DIENA ax.gif

jei dirbate su privaloma pietų pertrauka, tai kelintą val.pas Jus darbe yra pietų pertrauka? (pas mane tk net nėra. Pietauju, kada atsilaisvinu)
Atsakyti