Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 15, 22:46)
turite namie vaistinėlę?
Turiu visą vaistinę, ne vaistinėlę biggrin.gif Sergam retai, bet daug ko turiu. Man patinka būt pasiruošus viskam, ypač kai yra maži vaikai.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 23:08)
Turit iš veliūro drabužių, patinka?
Neturiu. Ne mano skonio.
QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, 23:31)
Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?
Teko girdėti, kad yra mokestis, bet nežinojau koks. Tavo įkeltas skaičius kiek nustebino. Galvojau bus kokie 10-15k.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 07:02)
Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?
Neteko. Bet šiaip yra buvę kai iš kažkieno kalbų susidarai vieną vaizdą apie žmogų, o po to paaiškėja kitokia realybė.
QUOTE(k@mylye @ 2019 01 16, 10:05)
Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?
Ne.
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 10:29)
Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?
---
Nastya, gal kažkur rekomenduotum apsilankyti Lvove.
Irgi labai greitai.
---
Esu lyg jau rašiusi, paieškosiu posto vakare. Jei nerasiu, bandysiu dar kart raštelt.
QUOTE(Visgi @ 2019 01 16, 12:16)
Aukcione esat ką pirkusi?
Jei kalbame apie tikrą aukcioną tai ne, asmeniškai nesu buvus. Jei kalbame apie online aukcionus, tai teko kelis kartus gyvenant UK pirkt per ebay. O dabar karts nuo karto perkam automobilius per aukcionus.
O su tikrais aukcionais UK dirba vyro draugelis, tai kai ten gyvenom vis kažko gaudavom papigiai, nes galima buvo įsigyti visokių konfiskuotų ir pan. dalykų tikrai gerom kainom.

Laba mirksiukas.gif
SITUACIJA. Stovit eilėj ir kažkas užlenda prieš jus. Jūs pasakot kažką tam žmogui ar pratylit? - Šiandien taip buvo. Stovim su drauge ir įlenda prieš mus toks naglas vyras. Aš aišku nutylėt negaliu, tai liepiau varyt į eilės galą kaip visi normalus žmonės. O draugė man sako, nu ir kas, tegul, gal skuba. Nu jau ne. Aš galėčiau užleist žmogų, jei jis prieitų, paprašytų, pasakytų, kad skuba ir panašiai. Ir taip yra buvę. Bet tikrai ne tada kai naglai užlenda ir dar po to akis drąsko.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 01 16, 12:16)
Aukcione esat ką pirkusi?
Ne, nesu.

Ne, nesu.

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 16, 12:28)
šį kartą man biuletenis - šiokia tokia trauma, dvi sėdėsiu namie

jei dirbate su privaloma pietų pertrauka, tai kelintą val.pas Jus darbe yra pietų pertrauka? (pas mane tk net nėra. Pietauju, kada atsilaisvinu)

blink.gif
Sveikatos!

Iš tiesų, kada noriu, tada pavalgau. O šiaip pietų pertrauką pradedu 11,30 val.

Per kur jums siunčia dažniausiai nuotraukas draugės, šeimos nariai?
Per viberį arba messengerį. Bet labiausiai man per viberį patinka.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 06:03)
Ar turit tokią draugę, kuri jums ir varge, ir džiaugsme , su.kuria vyksta betarpiškas bendravimas, nuiširdus, atviras? Tarkim, galėtumėt jai naktį paskambint, kad primtų, privežtų kažką, kažkokį tel.numerį duotų, na bet ką. Kuri, žinot, į jus nebijos kreiptis, pasipasakot kažkokius rūpesčius, įsimylėjimus. Su kuria dažnai susibėgat kavos išgert nors valandžiukei, nes jums abiems to reikia

Turiu

QUOTE(kami_ @ 2019 01 13, 10:18)
Ką paskutinį kartą sveikinote su gimtadieniu ir kada?

Dukterecia neseniai
Su praejusiu ir Tave wub.gif

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 13, 10:18)
savaitgaliais pusryčiaujate kelintą val.dažniausiai?

Ivairiai,nes prabundam kasdien skirtingai

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 10:23)
Per langą jums matosi vaizdas, kad kieme vaikai su rogėm duodasi?

Ne,namie pro langa matau kitus namus ir didziuli kalna

QUOTE(Nastya @ 2019 01 13, 14:56)
Rašant žiūrite į klaviatūrą ar ne?

Senajam kompiutery neziuredavau,dabar,kai turiu nauja,uzmetu aki,bet ipratau jau

QUOTE(kami_ @ 2019 01 13, 15:28)
Kada paskutinį kartą pirkote dildę nagams?

Gruodi
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 15:54)
Gaminat tipo tortilijų suktinius?

Gaminu kesadilijas dazniau,nei suktinukus. Bet suktinukai irgi labai skanu

QUOTE(Nastya @ 2019 01 13, 20:11)
Kokie planai ateinančiai savaitei? Tik darbas ar ir dar kažkas?

Pasiemiau laisvu nuo siandien iki pirmadienio,konkreciu planu nera kol kas

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 13, 21:02)
Jeigu noras būtų sietinas su televizija, ko norėtumėt?

Vienareiksmiskai geresnio turinio

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 14, 05:48)
ar per savo gimtadienį perkate, gaminate tortą, ar apsieinate be jo? (

Pati meciau gaminti tortus,bet nuperku

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 14, 06:34)
O kokia tradicija pas jus darbe dėl gimtadienio vaišių ?

Visiskai jokiu nera,kieno gimtadienis,ta pasveikinam visi atskirai,pasikabinam ant kabineto duru lapa su sveikinimu,tiesiog,kad visi zinotu,jog kazkieno gimtadienis. O vaisiu niekada niekad nenesa jokiu ir nereikia istikro
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2019 01 14, 08:51)
tai žiema baigėsi, lauke kur ne kur sniegas, bet daugiausiai balos. Kaip manote, bus dar žiema?

Pas mane dar tik dabar ziema prasidejo,iki sios savaites buvo grynas ruduo. Dabar jau pugos,salciai,sniego kalnai,pagaliau wub.gif

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 14, 09:04)
Jūsų antroji pusė su ūsais ar be?

be

QUOTE(Nastya @ 2019 01 14, 15:05)

Skaitot kokius nors blogus? 
O jūs norėtumėt taip "į pensiją" išeit anksčiau laiko ir išvykt kažkur toli pagyvent sau?

Konkreciu vienu nesaku,neturiu savo mylimiausiu
Noreciau,manau taip ir bus ax.gif

QUOTE(Alkaja @ 2019 01 15, 09:14)
Kuriais metais susikūrėt FB anketą ir dėl kokių priežasčių?

2009 metais,pamenu dar FB kaip tuscia puslapy kuriame nebuvo nei per daug nariu,nei daug kazkokiu funkciju. Del ko susikuriau nepamenu..

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 11:39)
Kaip manot, kelintą val. šiandien būsit namuose po darbų ir reikalų visokių?

Vakar grizau anksciau namo,berods pries 15val

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 16:18)
Yra, kad kažkokia narė nuvylė, nustebino blogąjaprasme dėl kažko? Nebūtina sakyti, kas, dėl ko?

Buvo seniau,dabar jau nebe

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 17:41)
Ar jūs pati, jus supantys žmonės neserga dabar?

ne

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 19:24)
[b]Ar mašiną nuo sniego nuvalot normaliai, ar tiesiog greituoju budu, kad tik kelią ir šiek tiek pro šoninius langus matyt  biggrin.gif ?

Visada nusivalau pilnai visus langus
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 01 16, 13:38)
SITUACIJA. Stovit eilėj ir kažkas užlenda prieš jus. Jūs pasakot kažką tam žmogui ar pratylit? -

žinoma, kad pasakyčiau

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 13:43)
Sveikatos!
--
Per kur jums siunčia dažniausiai nuotraukas draugės, šeimos nariai?

4u.gif
--
per messendžerį

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 18:18)
Yra, kad kažkokia narė nuvylė, nustebino blogąjaprasme dėl kažko? Nebūtina sakyti, kas, dėl ko?

yra

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 18:58)
Turit namuose indaplovę? -

ne

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 19:41)
Ar jūs pati, jus supantys žmonės neserga dabar?

Taip, sergu aš

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 21:24)
Ar mašiną nuo sniego nuvalot normaliai, ar tiesiog greituoju budu, kad tik kelią ir šiek tiek pro šoninius langus matyt  biggrin.gif ? -

Nežinau, tai vyro pareiga savo mašina rūpintis. O kaip jis ją valo man neįdomu



tos, kurios gyvenate daugiabučiuose, ar aikštelės prie Jūsų yra mokamos? (dar ne, bet namo bendrijos pirmininkas ruošia sutartis, kad įvest mokestį. Tik mane tai lb nervina, kai mūsų kiemo aikštelėje dažniau stovi tėvelių mašinos, kurios atveža vaikus darželin, mokyklon, ir popiet jų laukia iš darželių/mokyklų. Tai, kokiu tikslu mokėti turėsim mes, namo gyventojai? blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 19:41)
Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?

Klausimas, kam neaktualu skrydžiai - su kuo paskutiniu el.paštu susirašinėjot?

Nepirkau,negaliu planuotis atostogu dar
Su bendradarbe

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 15, 21:46)
turite namie vaistinėlę?

taip

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 21:49)
Perkat/mėgstat bomžpakius?

Vakar bomzpakis,siandien ramenas biggrin.gif biggrin.gif nepirkau,nors cia pilna ju,azijietisku. Bet neatrandu savo skonio

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 22:08)
Turit iš veliūro drabužių, patinka?

ne

QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, 22:31)
Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?

Neteko

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 06:02)
Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?

lyg ne

QUOTE(k@mylye @ 2019 01 16, 09:05)
Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?

Dar neteko kol kas

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 09:29)
Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?

Priklauso nuo aplinkybiu,jei lietuviai,greitai,jeigu ivairiu tautu kazkiek sunkiau. Vienus greiciau perprantu,kitus sunkiau tuomet

QUOTE(Visgi @ 2019 01 16, 11:16)
Aukcione esat ką pirkusi?

Tik internetiniuose esu pirkusi

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 16, 11:28)

jei dirbate su privaloma pietų pertrauka, tai kelintą val.pas Jus darbe yra pietų pertrauka?

Kasdien kitu metu einu,kaip iseina
Atsakyti

Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?

Jei noriu, tai greitai. 

Aukcione esat ką pirkusi?

Ne nesu

jei dirbate su privaloma pietų pertrauka, tai kelintą val.pas Jus darbe yra pietų pertrauka?

12-13 val. 

Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 01 16, 11:38)
SITUACIJA. Stovit eilėj ir kažkas užlenda prieš jus. Jūs pasakot kažką tam žmogui ar pratylit?

Nesekau nieko,atpratau nuo pabambejimu

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 11:43)
Per kur jums siunčia dažniausiai nuotraukas draugės, šeimos nariai?

Tik mesenger

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 16, 14:32)

Nežinau, tai vyro pareiga savo mašina rūpintis. O kaip jis ją valo man neįdomu
tos, kurios gyvenate daugiabučiuose, ar aikštelės prie Jūsų yra mokamos? (dar ne, bet namo bendrijos pirmininkas ruošia sutartis, kad įvest mokestį. Tik mane tai lb nervina, kai mūsų kiemo aikštelėje dažniau stovi tėvelių mašinos, kurios atveža vaikus darželin, mokyklon, ir popiet jų laukia iš darželių/mokyklų. Tai, kokiu tikslu mokėti turėsim mes, namo gyventojai? blink.gif )

Tai reiskia,kad Jusu kiemo aikstele tikriausiai taps uzdara (speju) ir namo pirmininkas specialiai nori apmokestinti ja,kad tokie zmones nebevaziuotu i aikstele,o jei vaziuotu,bent susimoketu. O namo gyventojai tokiais atvejais dazniausiai nemoka,nes turi spec leidimus

Sveikos rolleyes.gif geresniu ar blogesniu naujienu isgirdot paskutiniu metu? Isgirdau gal nevisai geru del darbo,nori keisti siek tiek politika del mamu su vaikais (pas mus mamos ar teciai su vaikais turi spec. darbo laika suderinta su darzeliu ar mokykla). Ir kadangi musu skyrius nebenori derintis prie tokiu zmoniu,nes yra nepatogumu,juos tikriausiai visus issiuntines dirbt i kitus imones skyrius,padalinius,kur toks darbo laikas yra tinkamesnis. Tai ziurint i ateiti,visai nesinori iseiti kitur dirbti,nes ir mokytis viska is naujo,specifika kiek kitokia,na zodziu..Lyg naujas darbas butu. O dar kolektyvas pas mus geriausias,kitur tokio nebus cool.gif tai dar neaktualu,bet keistas ju sprendimas ir profsajunga tyli,sutiko. Hmm... unsure.gif
Atsakyti
[quote=Agrefa,2019 01 15, 18:18]
Yra, kad kažkokia narė nuvylė, nustebino blogąjaprasme dėl kažko? Nebūtina sakyti, kas, dėl ko?
Ne, nėra. O ir perpratus esu visas ir nei vuena nepasielgė kažkaip kitaip, netikėtai ir pan.
[/quote]
kad labai jau-ne
[quote=Nastya,2019 01 15, 18:58]
Turit namuose indaplovę? - Aha. Neįsivaizduoju gyvenimo be jos biggrin.gif
[/quote]
analogiškai biggrin.gif
[quote=Agrefa,2019 01 15, 19:41]
Ar jūs pati, jus supantys žmonės neserga dabar?
Šeimoje visi sveiki, bet serga kolegių, vyro brolio vaikai. Pusseserė serga.
[/quote]
koelgų nemažai iškritę
[quote=Nastya,2019 01 15, 21:24]
Ar mašiną nuo sniego nuvalot normaliai, ar tiesiog greituoju budu, kad tik kelią ir šiek tiek pro šoninius langus matyt biggrin.gif ? - Jei nutinka taip, kad reikia valyt, tai stengiuosiu daugiau mažiau normaliai. Ant stogo tik dažniausiai palieku, kartais ant kapoto irgi.
[/quote]
dabar netenka to daryt
[quote=Agrefa,2019 01 15, 21:41]
Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?
Aha, į Lvovą.
Klausimas, kam neaktualu skrydžiai - su kuo paskutiniu el.paštu susirašinėjot?
Su dukterėčia.
[/quote]
ne tai kad labai pigiai, bet proto ribose - į Bremeną
[quote=Visgi,2019 01 15, 23:02]
Ar buvo taip, kad vakar kas iš kolegų strigo kelyje ir atvažiavo vėliau į darbą?
Buvo, visą valandą, dėl Narbuto kalno. Na, aš ir ne ką geriau_darbe tik apie 10h buvau.
[/quote]
lyg ne
[quote=Sim@,2019 01 15, 23:46]
turite namie vaistinėlę? (taip)
[/quote]
taip
[quote=Nastya,2019 01 15, 23:49]
Perkat/mėgstat bomžpakius? - Itin retai.
[/quote]
ne
[quote=Agrefa,2019 01 16, 00:08]
Turit iš veliūro drabužių, patinka?
Neturiu, todėl ir klausiu, įdomu.
[/quote]
turiu, pradedu mėgt biggrin.gif
[quote=Visgi,2019 01 16, 00:31]
Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?
Teko, žiūrim, įdomu.
[/quote]
nea
[quote=Agrefa,2019 01 16, 08:02]
Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?
Teko, pažinau ir labai labai nustebau dėl vienos žinomos moters, daininkės.
[/quote]
taip
[quote=k@mylye,2019 01 16, 11:05]
Esat patyrusios pilną narkozę? Jei taip, kiek kartų?</strong></p><p>Nesu nei karto. </p><p></p>
[/quote]
taipgal 5 k
[quote=Agrefa,2019 01 16, 11:29]
Ar greitai pritampat prie naujų žmonių būrio, prie kolektyvo, arba, tiesiog, ar greitai įeinat į kontaktą su žmogumi?
[/quote]
taip
Papildyta:
[quote=Visgi,2019 01 16, 13:16]Aukcione esat ką pirkusi?
Ne, nesu.
[/quote]
ne
[quote=Sim@,2019 01 16, 13:28]jei dirbate su privaloma pietų pertrauka, tai kelintą val.pas Jus darbe yra pietų pertrauka? (pas mane tk net nėra. Pietauju, kada atsilaisvinu)
[/quote]
kiekvienas laisvai renkasi, man dažnai 12,12,30 gaunasi
[quote=Nastya,2019 01 16, 13:38]SITUACIJA. Stovit eilėj ir kažkas užlenda prieš jus. Jūs pasakot kažką tam žmogui ar pratylit?
[/quote]
oi ,e aš labai net netyliu biggrin.gif
[quote=Agrefa,2019 01 16, 13:43]Per kur jums siunčia dažniausiai nuotraukas draugės, šeimos nariai?
Per viberį arba messengerį. Bet labiausiai man per viberį patinka.
[/quote]
viber
[quote=Sim@,2019 01 16, 16:32]tos, kurios gyvenate daugiabučiuose, ar aikštelės prie Jūsų yra mokamos? (dar ne, bet namo bendrijos pirmininkas ruošia sutartis, kad įvest mokestį. Tik mane tai lb nervina, kai mūsų kiemo aikštelėje dažniau stovi tėvelių mašinos, kurios atveža vaikus darželin, mokyklon, ir popiet jų laukia iš darželių/mokyklų. Tai, kokiu tikslu mokėti turėsim mes, namo gyventojai? blink.gif )
[/quote]
jos uždaros, nes tai išperkama nuosavybė
[quote=Aidos,2019 01 16, 16:44]geresniu ar blogesniu naujienu isgirdot paskutiniu metu?
[/quote]
o čia tai rimta...ir aš šiek tiek turiu iššūkių- ne ta linkme juda tam tikri susitarimai dėl naujo biuro

darbe naudojatės ausinėm?-retaii
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo errachka: 16 sausio 2019 - 16:17
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 20:41)
Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?

Kaip tik šiom dienom skaitinėjau apie kelionę į Lvovą. Planuoju ir aš kažkada ten nulėkt. Faina Jums 4u.gif
Visa šeima varysit?
Aš niekur nepirkau.

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 15, 22:46)
turite namie vaistinėlę?

Jei klausi apie dėžutę su visokiais būtinais vaistais visiems gyvenimo atvejams, tai neturim tokios. Virtuvės lentynėlėj yra tik likučiai vaistų, kurių kažkada liko. Vis tvarkydama peržiūriu ir išmėtau išėjusius iš galiojimo. Namie nėra beveik jokių atsargų vaistų, išskyrus Ibumetino (šito turiu turėt pastoviai, jei skauda galvą) ir tie likučiai. Mes labai mažai vartojam vaistų, o jei prireikia, nueinam ir nuperkam

QUOTE(Nastya @ 2019 01 15, 22:49)
Perkat/mėgstat bomžpakius?

Aš nesu net valgius tų užpilamų makaronų. O mano vaikai labai retai, bet užsimano tų bomžpakių. Sako, kad jiems skanu

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 23:08)
Turit iš veliūro drabužių, patinka?

Aš neturiu. Tik dukra turi treningus ir sijoną

QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, )
Dakaras - pasaulinio garso lenktynės. Ar teko girdėti koks tai yra mokestis (komandinis) vien tik už dalyvavimą?

Nežiūriu. Nežinau, koks mokestis. Tik manau, kad labai daug

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 07:02)
Ar teko susidurti realiai su žmogumi, žinomu, dažnai rodomu per tv, sukūrusiu teigiamą įvaizdį, bet per tą susidūrimą, pažinimą jo pamatėt, kad tas žmogus visai ne toks ir net gi ne dėl charakterio bruožo, bet dėl poelgių, veikų, už kurias galoima ir bylinėtis?

Neteko

QUOTE(Nastya @ 2019 01 16, 12:38)
SITUACIJA. Stovit eilėj ir kažkas užlenda prieš jus. Jūs pasakot kažką tam žmogui ar pratylit? -

Yra ir man taip buvę. Aš ramiu balsu, bet garsiai esu paklausus, ar aš jau nematoma tapau. Žmogus pasimetė.
Bet šiaip būna labai bjaurių ir nemandagių žmonių, kuriems viskas dzin.

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, )
Per kur jums siunčia dažniausiai nuotraukas draugės, šeimos nariai

Per Whats'apą arba mesendžerį

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 16, 15:32)
tos, kurios gyvenate daugiabučiuose, ar aikštelės prie Jūsų yra mokamos? (dar ne, bet namo bendrijos pirmininkas ruošia sutartis, kad įvest mokestį. Tik mane tai lb nervina, kai mūsų kiemo aikštelėje dažniau stovi tėvelių mašinos, kurios atveža vaikus darželin, mokyklon, ir popiet jų laukia iš darželių/mokyklų. Tai, kokiu tikslu mokėti turėsim mes, namo gyventojai? blink.gif )

Pas mus ir galvoja ateity padaryt asmenines stovėjimo vietas su įvardintu mašinos numeriu. Ir uždės šlagbaumą, kad svetimi nestatytų mašinų. Gyventojai, kurie norės sau vietų automobiliui, turės kažkiek sumokėt.

QUOTE(Aidos @ 2019 01 16, 15:44)
geresniu ar blogesniu naujienu isgirdot paskutiniu metu?

Nieko blogo neišgirdau

Ar nešiojat žiemą sukneles?
Nenešioju, nes neturiu jokios šiltos suknelės
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2019 01 16, 16:44)
geresniu ar blogesniu naujienu isgirdot paskutiniu metu?

jk neišgirdau

QUOTE(errachka @ 2019 01 16, 17:16)
darbe naudojatės ausinėm?-

ne

QUOTE(Agrefa @ 2019 01 15, 21:41)
Vis skelbia pigius skrydžius. Pirkot kažkur nebrangiai bilietus? Į kur?
////
Klausimas, kam neaktualu skrydžiai - su kuo paskutiniu el.paštu susirašinėjot?

Nepirkau, nes neskraidau niekur, o ir nesiruošiu – ne mano tai kišenei
//
El.paštu nebesusirašinėju – ne madoj

QUOTE(Visgi @ 2019 01 15, 23:02)
Ar buvo taip, kad vakar kas iš kolegų strigo kelyje ir atvažiavo vėliau į darbą?

Nežinau, nebendrauju su kolegomis



vakarieniavote? (dar ne, nes pas sūnų buvo atėjęs klasiokas nuo 14.30 val.ir nebuvo kaip virtuvėje suktis, nes pas mus kambarys su virtuve bendrai)
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 01 16, 12:38)
Esu lyg jau rašiusi, paieškosiu posto vakare. Jei nerasiu, bandysiu dar kart raštelt.

SITUACIJA. Stovit eilėj ir kažkas užlenda prieš jus. Jūs pasakot kažką tam žmogui ar pratylit? - Šiandien taip buvo. Stovim su drauge ir įlenda prieš mus toks naglas vyras. Aš aišku nutylėt negaliu, tai liepiau varyt į eilės galą kaip visi normalus žmonės. O draugė man sako, nu ir kas, tegul, gal skuba. Nu jau ne. Aš galėčiau užleist žmogų, jei jis prieitų, paprašytų, pasakytų, kad skuba ir panašiai. Ir taip yra buvę. Bet tikrai ne tada kai naglai užlenda ir dar po to akis drąsko.

Neieškok, neapsikrauk mirksiukas.gif . Aš internete jau išsitraukiau info.

Nuo mano nuotaikos priklauso. Galiu ir nutylėt, galiu bambėt ir rautis stipriai. Ano vyras tai visai nenutyli. Kartais net gana chamiškai pasako, o man gėda būna.

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 16, 15:32)
O kaip jis ją valo man neįdomu
tos, kurios gyvenate daugiabučiuose, ar aikštelės prie Jūsų yra mokamos? (dar ne, bet namo bendrijos pirmininkas ruošia sutartis, kad įvest mokestį. Tik mane tai lb nervina, kai mūsų kiemo aikštelėje dažniau stovi tėvelių mašinos, kurios atveža vaikus darželin, mokyklon, ir popiet jų laukia iš darželių/mokyklų. Tai, kokiu tikslu mokėti turėsim mes, namo gyventojai? blink.gif )

Nėra mokamų.


QUOTE(Aidos @ 2019 01 16, 15:44)
Sveikos  rolleyes.gif geresniu ar blogesniu naujienu isgirdot paskutiniu metu? Isgirdau gal nevisai geru del darbo,nori keisti siek tiek politika del mamu su vaikais (pas mus mamos ar teciai su vaikais turi spec. darbo laika suderinta su darzeliu ar mokykla). Ir kadangi musu skyrius nebenori derintis prie tokiu zmoniu,nes yra nepatogumu,juos tikriausiai visus issiuntines dirbt i kitus imones skyrius,padalinius,kur toks darbo laikas yra tinkamesnis. Tai ziurint i ateiti,visai nesinori iseiti kitur dirbti,nes ir mokytis viska is naujo,specifika kiek kitokia,na zodziu..Lyg naujas darbas butu. O dar kolektyvas pas mus geriausias,kitur tokio nebus  cool.gif tai dar neaktualu,bet keistas ju sprendimas ir profsajunga tyli,sutiko. Hmm... unsure.gif

Laba!
Kažkaip neutralu viskas. Gal gera galima laikyt skrydžio bilietų nupirkimą.


QUOTE(errachka @ 2019 01 16, 16:16)
darbe naudojatės ausinėm?-retaii

Nea, nereikia.

QUOTE(Alkaja @ 2019 01 16, 18:36)
Kaip tik šiom dienom skaitinėjau apie kelionę į Lvovą. Planuoju ir aš kažkada ten nulėkt. Faina Jums 4u.gif
Visa šeima varysit?

Ar nešiojat žiemą sukneles?
Nenešioju, nes neturiu jokios šiltos suknelės

Laba,
Be šeimos, trys merginos varom.

Pradėjau nešiot unsure.gif .

QUOTE(Sim@ @ 2019 01 16, 18:39)
vakarieniavote? (dar ne, nes pas sūnų buvo atėjęs klasiokas nuo 14.30 val.ir nebuvo kaip virtuvėje suktis, nes pas mus kambarys su virtuve bendrai)

Aha, jau pavalgiusi.

Saldumyno valgėt šiandien?
Tinginio dariau vakar. Šiandien valgiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 16 sausio 2019 - 19:37
QUOTE(Agrefa @ 2019 01 16, 20:26)
Saldumyno valgėt šiandien?

nieko saldaus nevalgiau



darbas, kurį dirbate - mėgstamas? (taip, labai. Tik gaila, kad nesėkminga metų pradžia blink.gif )
Atsakyti