Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Nastya @ 2019 08 26, 23:04)
Ar geras jūsų vaikų regėjimas? -

Geras labai

QUOTE(Aidos @ 2019 08 27, 11:41)
kaip atsidekotumet zmogui,kuris (neprasant Jusu,savo noru) padarytu Jums didele paslauga,darbine prasme? Uztartu vienu labai svarbiu klausimu darbe,kuris lemtu Jusu karjeros kilima? Tas zmogus,bendradarbis,su kuriuo siaip persimetat keliais zodziais,darbe smagiai paplepat minute kita,bet jokiu asmeniskumu?

Sumokėčiau pinigais – jie niekam dar nepamaišė

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 27, 12:04)
Eisit į kokį nors kultūrinį renginį?

Taip, šiandien į džiazo vakarą

QUOTE(errachka @ 2019 08 28, 11:56)
esat disciplinuota?-

Nežinau, ką reiškia?

QUOTE(Nastya @ 2019 08 28, 22:20)
Ar vaikai su jumis ir vyru kažkada miegojo bendroje lovoje? Nekalbu apie vienkartinius atvejus, turiu omeny pastoviai. -

Ne, niekada





LABAS RYTAS,

tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis? (dariausi pirmąkart liepos mėn. ir nežinau, kada eiti vėl - užsirašiau šiandienai ilgalaikiui bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2019 08 28, 11:56)
esat disciplinuota?-aga

Taip, esu.

QUOTE(Nastya @ 2019 08 28, 22:20)
Ar vaikai su jumis ir vyru kažkada miegojo bendroje lovoje? Nekalbu apie vienkartinius atvejus, turiu omeny pastoviai. - Tikrai ne. Gal tik keli išimtiniai atvejai yra buvę. Aš iš esmės esu prieš tai. Visų pirma nepatogu, visų antra vertinu ir privatumą/artumą su vyru. Kol buvo visai mažiukai tiesiog lovelė stovėjo prie lovos iš mano pusės, vėliau ta lovelė persikelė į kitą kambario vietą, vėliau į atskirą kambarį.

Kad miegotų visą naktį - tai ne. Bet buvo laikas, kai pas mus užmigdavo, bet aš perkeldavau į lovytę, šalia esančią.


QUOTE(Sim@ @ 2019 08 29, 06:04)
tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis? (dariausi pirmąkart liepos mėn. ir nežinau, kada eiti vėl - užsirašiau šiandienai ilgalaikiui bigsmile.gif )

Darausi tik vasarą.

Labas rytas,
Sulaukėt kokio nors komplimento šiomis dienomis?
Aha, kad esu smagi ir patrakusi, kaip senais gerais laikais. biggrin.gif
kaip aš vakar šokau per Lemon Joy...Labai viliuosi, kad pažįstami jokie nematė, kad nebuvo jų ten rolleyes.gif . Ir dar - man atrodo, kad kojos pirštą susilaužiau. Įdomu, jeigu ne iš karto nuvyksti apžiūrai į traumatologinį, reikia susimokėti? Ten lyg yra numatytas valandų skaičius, per kiek laiko reikia nuvažiuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 29 rugpjūčio 2019 - 06:50
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 26, 04:51)
Grange, smagu, kad atėjai!
Dėl tų varškėčių recepto-neturiu jo. Dedu iš akies visko. Bet, svarbiausia, neperkraut miltų ir jie tikrai bus superiniai, darant su grietine tešloje !


Važiuojat į susibėgtinį susitikimą pas pusseserę namuose, jūs esat atsakinga už desertą. Ką vežtumėtės?


aha gerai, kai kada turesiu varskes butinai isbandysiu.

na jau matau sauniai vezeis, jei vaziuociau as pas savo tai imciau vaisiu ir kokiu mazu pyrageliu ar ledu.


QUOTE(Nastya @ 2019 08 26, 23:04)
Daug galvojau, šiandien vėl nemažai kalbėjom dėl tų pasiūlymų, dar ryt kalbėsim. Kaip ir sutikau, daug išsukau savo naudai  rolleyes.gif Daug detaliau viską sužinojau, o ir ten planai pasikeitė kiek, tai darbų bus tik iki valentino dienos, po to gal dar kartas prieš mamos dieną.
---

nu va ir gerai, viskas susidelios savaime.


QUOTE(Aidos @ 2019 08 27, 11:41)
kaip atsidekotumet zmogui,kuris (neprasant Jusu,savo noru) padarytu Jums didele paslauga,darbine prasme? 
unsure.gif vaje knygas gal skaito? ar kokiu uzkandziu rinkini kai buna supakuoti, vistiek kazka tokio sunaudos gal unsure.gif arba koki power banka, darbo knyga, nors tokius tures aisku ..


QUOTE(Agrefa @ 2019 08 27, 12:04)
Eisit į kokį nors kultūrinį renginį?

nea


QUOTE(errachka @ 2019 08 28, 11:56)
esat disciplinuota?-aga

taip manau

QUOTE(Sim@ @ 2019 08 29, 06:04)
tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis? (dariausi pirmąkart liepos mėn. ir nežinau, kada eiti vėl - užsirašiau šiandienai ilgalaikiui bigsmile.gif )


pati daraus..

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 06:30)
Sulaukėt kokio nors komplimento šiomis dienomis?

Ir dar - man atrodo, kad kojos pirštą susilaužiau. Įdomu, jeigu ne iš karto nuvyksti apžiūrai į traumatologinį, reikia susimokėti? Ten lyg yra numatytas valandų skaičius, per kiek laiko reikia nuvažiuot.

kad auskarai grazus biggrin.gif
o del pirsto nejuokauk, ne del mokescio bet daugiau kad blogiau nebutu, jei skauda ir negali primint, geriau pasitikrint is kart.

toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu?
as nusiimu tik gryzus, nezinau kodel bet man taip parasciau namie, ir miegot nenoriu su ziedu. nors tipo sako vestuvinio nereikia nusiimt.. na bet cia prietarai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 29 rugpjūčio 2019 - 08:45
QUOTE(Nastya @ 2019 08 28, 23:20)
Ar vaikai su jumis ir vyru kažkada miegojo bendroje lovoje? Nekalbu apie vienkartinius atvejus, turiu omeny pastoviai. - Tikrai ne. Gal tik keli išimtiniai atvejai yra buvę. Aš iš esmės esu prieš tai. Visų pirma nepatogu, visų antra vertinu ir privatumą/artumą su vyru. Kol buvo visai mažiukai tiesiog lovelė stovėjo prie lovos iš mano pusės, vėliau ta lovelė persikelė į kitą kambario vietą, vėliau į atskirą kambarį.

fain bigsmile.gif
nea
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 29, 07:04)
tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis? (dariausi pirmąkart liepos mėn. ir nežinau, kada eiti vėl - užsirašiau šiandienai ilgalaikiui bigsmile.gif )

5-6 savaitės
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 07:30)
Sulaukėt kokio nors komplimento šiomis dienomis?

aga, ne vieno bigsmile.gif
QUOTE(grange @ 2019 08 29, 09:42)
toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu?
as nusiimu tik gryzus, nezinau kodel bet man taip parasciau namie, ir miegot nenoriu su ziedu. nors tipo sako vestuvinio nereikia nusiimt.. na bet cia prietarai..

nusiimu grįžus namo

kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?-grietinėlė ir tortai
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 08 29, 08:42)
o del pirsto nejuokauk, ne del mokescio bet daugiau kad blogiau nebutu, jei skauda ir negali primint, geriau pasitikrint is kart.

toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu?
as nusiimu tik gryzus, nezinau kodel bet man taip parasciau namie, ir miegot nenoriu su ziedu. nors tipo sako vestuvinio nereikia nusiimt.. na bet cia prietarai..

Laukiu prie gydytojos durų.

QUOTE(errachka @ 2019 08 29, 12:42)
kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?-grietinėlė ir tortai

Mažiausiai-saldainiai, šokoladai.
Labai vilioja tortai, pyragėliai, šimtalapis, plokštainiai.

O jus kokie vilioja saldumynai?

Vestuvinio nenusiimu. Jeigu pasipuošimui būnu užsimovus, nusiimu irgi iš karto.
Atsakyti
Labas vakaras mirksiukas.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 22, 00:30)
Ar esat darbšti, kaip manot? ax.gif Galvoju, kad tikrai taip rolleyes.gif
Manau kad taip.
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 22, 17:08)
laba, kokie savaitgalio planai? (jei nereikės kaimynės vaikų saugot, tai gal eisiu su savo vaikais pas senelį į sodą pasibūti)
Praėjusio savaitgalio planai buvo tokie kaip ir buvom numatę. Visą šeštadienį praleidome Kaune. Buvome čia (ir jau tokioje masinėje automobilių kolonoje atstovėjome išvažiuojant iš to drift'o, iš Kačerginės, kad ojei ojei, na, ne pirmą kartą važiuojame žiūrėti, bet pirmą kartą šitiek tų automobilių-žiūrovų buvo),

vartotojo įkelta nuotrauka

o vakare tiesiog po Kauną, ir į "Laisvės pikniką" užsukome. Galop nusprendėme į Vilnių negrįžti, nuvažiavome tiesiu taikymu į sodybą, į Dzūkiją, nors buvome gan vėlokai ten, bet dar ir pasėdėjome, pavakorojome, iki 01h.
O sekmadienį tiesiog prabuvome sodyboje, nulėkėm dar į Pivašiūnus prie ežero, ir jau važiuojant atgal iš sodybos į Vilnių dar stabtelėjome Trakuose, nes iš sodybos į Vilnių visad mums grįžti reikia per Trakus, tai ir ten pabuvome. O jau grožis, o jau oras pasakiškas, o jau žmonių žmonių... kamštis į Vilnių bezbožnas, tai jau sukome kitais keliais į Vilnių_per Letvarį.
QUOTE(Nastya @ 2019 08 22, 22:29)
Ar paskutiniu metu sujaukė kokia naujiena/pasiūlymas jums gyvenimą, šiaip sudėliotus planus ir t.t.?- Mintis tik labai sujaukė. Sulaukiau labai labai nerealaus pasiūlymo iš praeito savo darbo Londone bigsmile.gif Bet jei sutikčiau, metus laiko, reiktų bent kartą-du per mėnesį skristi į Londoną kelioms dienoms. Visiškai nebežinau ką daryt! Turiu laiko iki pirmadienio atsakymui unsure.gif
Kad ne. Aš sutikčiau, nes pasiūlymas nerealus kaip kad sakai, o ir skristi kartą ar du į mėnesį.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 22, 22:49)
Ar jaučiat nuovargį paskutiniu metu? Taio. Kažkaip labai greitai lekia laikas. Ur pavargstu nuo bėgimo.
Ne, nejaučiu nuovargio.
QUOTE(Nastya @ 2019 08 22, 23:17)
Turit odines/lateksines kelnes?- Turiu juodas, bet man jas labai reikia suderinti, kad neatrodyti vulgariai.
Turiu.
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 23, 22:02)
minėjot Baltijos kelio 30-tmetį kažkaip? (ne)
Gyvoje grandinėje susikibę už rankų. Jausenos, vaizdas, jausmas_nepakartojamas. Įamžinome ir nuotraukomis ir vaizdo įrašu, ir užvadinau "Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos, ąžuolai žaliuos, žemėj Lietuvos…"
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 24, 08:09)
Ar vonioj nuo lentynėlių visokius buteliukus nuimat kas savaitę, kad nuvalyt dulkes? Būna, kad ir nenuimu kas savaitę, neišvalau.
Taip, nuimu, įprotis toks išlipus iš vonios ar dušinės_akys užkliūva ir nuvalau.
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 24, 21:54)
Jūsų vaiko/ų mokykloje jau paskelbta, kada bus Rugsėjo pirmos šventė? (dar ne)
Mūsų vaiko gimnazijoje 09.02d.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 24, 22:55)
Jums kepti varškėčiai skaniausi su grietine, kažkokia uogiene ar be nieko? Man be nieko, bet aš juos vos ne kaip desertą kepu-į tešlą pilu grietinės, mušu kiaušinių, man kažkuo spurgų skonį primena.
Mažum be nieko arba su uogiene, net nžn.
QUOTE(Alkaja @ 2019 08 24, 23:00)
Kada paskutinį kartą buvot kapuose ir kieno kapą lankėt? Važiuoju į kapus ant mamos kapo kas 2-3 dienos. Ryt ryte vėl važiuosiu
Sekmadienį; mano senelių, vyro tėvų.

Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?
Iš serialų operos tsakant_2014 m biggrin.gif Šiandien ax.gif

"Visgi | 2014 06 11, 13:15| Не шедевр, конечно, но весьма милый и забавный, очень летний и легкийи сериал с лёгким юмором.
Весь актерский состав подобран просто замечательно. Талантливые и красивые актёры, на которых ещё и просто приятно смотреть.
Очень красиво снято, пейзажи просто завораживают, красивые декорации.
Добрая наивная сказка, уютный, отдыхающий сериал для просмотра долгих зимних вечеров.
Иногда просто не хочется смотреть фильмы тяжелые или сложные, иногда охота посмотреть что-нибудь легкое, без всяких заморочек.
Оригинального сериала я не смотрела (и не буду смотреть), наверно по этому этот сериал мне вполне хорошо смотрелся.
Приятного просмотра!

P.s. а вот ------ нарядили чересчур, сценаристы сильно перегнули палку. И название какое то нелепое, мне это название не соответствует сути фильма по сценарию. Только из за название не смотрела до сих пор этот сериал."
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2019 08 25, 09:06)
Naudojat eko sultinio kubelius? Tokius kaip zele pavidalo? Ne,bet pirma karta nusipirkau siandien. Pameginsiu,jei patiks,tikrai dazniau pirksiu
Ne, nenaudoju.
QUOTE(Aidos @ 2019 08 25, 09:15)
O Jums buna,kad nesinori bendrauti su niekuom,kaip tada elgiates darbe,kai neisvengsi bendravimo su kolegom? Buna,be abejo. Tuomet isigilinu labai i darba,valgyt kartais einu atskirai. Kartais norisi ramybes man,kai aplink tiek zmoniu darbe
Kartais tikrai būna. Kad irgi panašiai.
QUOTE(Aidos @ 2019 08 25, 09:25)
Kulinariniu knygu turit namie? Turiu 1 Beatos, ir dar viena blogeres “Duonos ir Zaidimu”,nors noreciau daugiau ju turet. Virtuvej laikyciau ant lentynos,man grazu taip smile.gif tikrai pirkciau visas Beatos ir Oliverio manau
Turiu.
QUOTE(Aidos @ 2019 08 25, 09:41)
Agne Jagelaviciute patinka Jums? Skaitot jos zurnala,sekat ja soc.tinkluose? Nezinau net,tokia dviprasme simpatija. Kartais patinka,kartais ne. Bet visumoj daznai sneka protingai mano nuomone. Gal elgiasi tik nelabai
50/50
QUOTE(Aidos @ 2019 08 25, 09:48)
Paliekat krautis telefonus per nakti? Palieku,nors zinau,kad negalima.
Palieku.
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 25, 09:56)
kas pusryčiams? (sardelės ir daug žalių daržovių)
Avižų duonelės riekelė su užteptu avokadu ir ant viršaus pomidoro riekelė. Žiauriai skanu!
QUOTE(grange @ 2019 08 25, 19:56)
ar lengvai isimenat vardus jei darbe pvz kas naujas ateina? as kaip kada, bet jei koks sunkus tai ilgai uztrunka, ypac is azijos saliu...
Lengvai.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 26, 05:51)
Važiuojat į susibėgtinį susitikimą pas pusseserę namuose, jūs esat atsakinga už desertą. Ką vežtumėtės? Galvojau tortą iš geros kepyklėlės/parduotuvės, bet jie tokie daugiau natūralistai, tai kažin, ar pertepimai visokie tiks. Jeigu nerasiu torto, galvoju,.kelwto rūšių plokštainių paimt-su varške kokia, kur jos daug, ar kažką panašsus į sūrio.pyragą.
Tortą iš tos savo pamėgtos kepyklėlės. Kai buvo sūnaus gimtadienis, pirkome iš ten, tikrai skanus, patikrintas laiko ir skoniu, ir kaina tikrai atitinka santykį, už 1,2 kg. sumokėjome 30 eurų ir tikrai buvo vertas, dingo momentaliai.
QUOTE(Nastya @ 2019 08 27, 00:04)
Ar geras jūsų vaikų regėjimas?- Šiaip geras, dabar va rugsėjo pirmą savaitę eisim pas gydytojus vėl žiūrėt, bet nejaučiu, kad būtų suprastėjęs.
Geras.
QUOTE(Aidos @ 2019 08 27, 12:41)
kaip atsidekotumet zmogui,kuris (neprasant Jusu,savo noru) padarytu Jums didele paslauga,darbine prasme? Uztartu vienu labai svarbiu klausimu darbe,kuris lemtu Jusu karjeros kilima? Tas zmogus,bendradarbis,su kuriuo siaip persimetat keliais zodziais,darbe smagiai paplepat minute kita,bet jokiu asmeniskumu?  Alkoholis netinka (negeria) kazkokios valgomos dovanos tikriausiai irgi nelabai (dideles skrandzio bedos). Cekio irgi nesinori,kad nebutu viskas taip aiskiai paversta pinigais..Jokio bilieto i rengini nenupirksi,pas mus ne kazin kas vyksta. Nezinau,patarkit,nes tikrai esu pasimetus. Bendradarbis,tai vyras,tad dar sunkiau biggrin.gif 
Kviesčiau į namus savaitgalio pietums ar savaitgalio vakarui.

Šį, ketvirtadienio, vėlų vakarą griaudi, dunda, žaibuoja, pliekia žaibais ir lietumi?
O taip, nžn kaip kitur, bet Vilniuje_ taip, apart lietaus, nes nulijo vos vos.



Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 29, 07:04)
tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis?
5-6 sav.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 07:30)
Sulaukėt kokio nors komplimento šiomis dienomis?
Gan dažnai sulaukiu kokio pagyrimo, bet nieko labai įsimenančio ar išskirtinio. Vyras šiaip pagyrė, kad gražiai atrodau šiandien. Sako visada gražiai, bet šiandien tiesiog švyčiu bigsmile.gif
---
Dėl traumatologinio nežinau, bet nemanau, kad reiks susimokėti. Betkokiu atveju geriau pasirodyk, padarys rentgeną ir bus ramu.
QUOTE(grange @ 2019 08 29, 09:42)
toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu?
Nusiimu.
QUOTE(errachka @ 2019 08 29, 13:42)
kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?
Paprasti saldainiai.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 16:45)
O jus kokie vilioja saldumynai?
Pyragėliai, sūreleliai, kanelės, macaroonsai, geras šokaladas ar saldainiai iš jo.
QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 21:05)
Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?
Kad nepamenu, neužmačiau paskutiniu metu.
QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 22:33)
Šį, ketvirtadienio, vėlų vakarą griaudi, dunda, žaibuoja, pliekia žaibais ir lietumi?
Mus žaibai turbūt aplenkė šonu.

Sveikos mirksiukas.gif
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą? - Automobilių.
Atsakyti
Sveikos! vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 27, 13:04)
Eisit į kokį nors kultūrinį renginį? Aham, rytoj į savo mylimą LEMON JOY.
Teip, į Čia vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ir į Čia vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(errachka @ 2019 08 28, 12:56)
esat disciplinuota?-aga
Ko gero ne visu 100%
QUOTE(Nastya @ 2019 08 28, 23:20)
Ar vaikai su jumis ir vyru kažkada miegojo bendroje lovoje? Nekalbu apie vienkartinius atvejus, turiu omeny pastoviai. - Tikrai ne. Gal tik keli išimtiniai atvejai yra buvę. Aš iš esmės esu prieš tai. Visų pirma nepatogu, visų antra vertinu ir privatumą/artumą su vyru. Kol buvo visai mažiukai tiesiog lovelė stovėjo prie lovos iš mano pusės, vėliau ta lovelė persikelė į kitą kambario vietą, vėliau į atskirą kambarį.
vartotojo įkelta nuotrauka
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 29, 07:04)
tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis? dariausi pirmąkart liepos mėn. ir nežinau, kada eiti vėl - užsirašiau šiandienai ilgalaikiui bigsmile.gif
3
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 07:30)
Sulaukėt kokio nors komplimento šiomis dienomis? Aha, kad esu smagi ir patrakusi, kaip senais gerais laikais biggrin.gif kaip aš vakar šokau per Lemon Joy...Labai viliuosi, kad pažįstami jokie nematė, kad nebuvo jų ten rolleyes.gif Ir dar - man atrodo, kad kojos pirštą susilaužiau. Įdomu, jeigu ne iš karto nuvyksti apžiūrai į traumatologinį, reikia susimokėti? Ten lyg yra numatytas valandų skaičius, per kiek laiko reikia nuvažiuot.
Nea. Kaip suprantu_koncertas buvo liuksiškas mirksiukas.gif Agrefa, o kaip tavo pirštas? Vis tik lūžis? Ar kreipeisi į gydytojus?
QUOTE(grange @ 2019 08 29, 09:42)
toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu? as nusiimu tik gryzus, nezinau kodel bet man taip parasciau namie, ir miegot nenoriu su ziedu. nors tipo sako vestuvinio nereikia nusiimt.. na bet cia prietarai..
Nebūna pastoviai, nusiimu.
QUOTE(errachka @ 2019 08 29, 13:42)
kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?-grietinėlė ir tortai
Kai aš apskritai ne saldumynų mėgėja, tai man tikrai sunku atsakyti. Tebūnie sausainiai, pyragėliai, bandelės, pyragai, plokštainiai, karameliniai įdarai ir riebūs, sviestiniai.
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 16:45)
O jus kokie vilioja saldumynai? Labai vilioja tortai, pyragėliai, šimtalapis, plokštainiai.
Neturiu tokių kurie man būtų labai.
QUOTE(Nastya @ 2019 08 29, 23:23)
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą? - Automobilių.
Olandijos.

Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?
Turiu, aktorių, Raolu Bova. Kaip tik vakar žiūrėjau šį jo,
apie italų misiją Irake ir kovą prieš islamo teroristus,
šiandien turėčiau baigti, jei spėsiu. Įtampos bežiūrint uch!

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 16:45)
Vestuvinio nenusiimu. Jeigu pasipuošimui būnu užsimovus, nusiimu irgi iš karto.

ledai, šakotis, šimtalapis
QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 21:05)
Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?
Iš serialų operos tsakant_2014 m biggrin.gif Šiandien ax.gif

kad ne
QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 22:33)
Šį, ketvirtadienio, vėlų vakarą griaudi, dunda, žaibuoja, pliekia žaibais ir lietumi?
O taip, nžn kaip kitur, bet Vilniuje_ taip, apart lietaus, nes nulijo vos vos.

vln tik naktį buvo
QUOTE(Nastya @ 2019 08 29, 23:23)
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą? - Automobilių.

vinted
QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 13:00)
Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?

nea

kur ką pietavot?-gruzinų namuose
Atsakyti

QUOTE(grange @ 2019 08 29, 08:42)
toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu?

Nedėviu išvis

QUOTE(errachka @ 2019 08 29, 12:42)
kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?-

Plakta grietinėlė, rafaelo

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 15:45)
O jus kokie vilioja saldumynai?

Visi likę

QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 20:05)
Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?

neteko

QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 21:33)
Šį, ketvirtadienio, vėlų vakarą griaudi, dunda, žaibuoja, pliekia žaibais ir lietumi?

Taip

QUOTE(Nastya @ 2019 08 29, 22:23)
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą? -

Pažinčių

QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 12:00)
Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?

neturiu

QUOTE(errachka @ 2019 08 30, 14:25)
kur ką pietavot?-

Mc Donalde



SVEIKOS 4u.gif

ką veikiate? (vėl saugau vaikus)
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 13:00)
Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?
Ne, neturiu.
QUOTE(errachka @ 2019 08 30, 15:25)
kur ką pietavot?
Mano šiandienos pietūs - dešrainis degalinėje.
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 30, 18:30)
ką veikiate?
Grįžom į Vilnių, nuvežėm vaikus pas tėvus, patys kolkas namuose. Eisim vakarot, naktinėt į miestą šiandien sokiai.gif

Laba hi.gif

Jūsų vaikai buvo/yra ramūs? - Mano ganėtinai ramūs, pasisekė galima sakyti. Va su drauge kalbėjom tai vis pasakoja kaip kartais negali nuramint verkiančio vaiko. Vienintelis dalykas kas padeda tai kai įsodina į auto kėdutę ir vyras ar ji pati išvažiuoja su vaiku pasivažinėt. Suka ratus aplink rajoną. Vaikui labai patinka važiuot, jis nusiramina, gan greit užmiega ir tada grįžta namo. Man tai kosmosas kažkoks biggrin.gif Bet matyt reik rast priėjimą prie kiekvieno vaiko.
Atsakyti