Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

Eisit į kokį nors kultūrinį renginį?

Ne,siuo metu turiu labai daug darbo,tai jokiu renginiu. Visos jegos skirtos poilsiui

esat disciplinuota?

Manau taip

Ačiū visoms už pasisakymus dėl padėkos,manau pasinaudosiu keliais variantais,pasitarsiu su vyru dar :) 

Ir kaip Jums ši vasara praėjo? Ar liko daug gerų atsiminimų? Ar labiau laikot tokia eiline,niekuom neįspūdinga? Mums ši vasara kažko įspūdingo neatnešė,atostogos buvo labiau skirtos ne ilsetis,o susitvarkyti reikalus įvairius,linksmesnius ir nelabai. Bet svarbu dabar pasitinkam rudenį su daug planų ir optimizmo :) 

Atsakyti

tos, kurios darotės pedikiūrą ne pačios, tai kas kiek laiko einate jį darytis?

Daryčiausi ne pati,tai eičiau dažnai,nes man greit reikia tvarkyti kulnus,nuospaudas

Sulaukėt kokio nors komplimento šiomis dienomis?

Grizus po atostogu sulaukiau keliu “darbiniu” komplimentu. Koleges kelios dziaugesi,kad grizau,nes be manes sunku buvo ir siaip nebuvo su kuo paplepet

O kaip tavo pirstas???

toms kas devi ziedus, ar nusiimat vkare ar maudantis, ar pastoviai ant pirstu?

Visada nusiimu eidama miegoti. Negaliu kitaip uzmigt net

kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?

Simtalapis ir lakrisa

O jus kokie vilioja saldumynai? 

Bandeles

Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?

Neteko

Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą?

Parduodamu namu

Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?

Ne

kur ką pietavot?

Namie pica

ką veikiate?

Lovoj

Ar noretumete,jog si tema kazkur kitur issikeltu,i kita foruma ar FB grupe? Ar jungtumetes ir ten prie temos? Nenoreciau. Nors ir nebepatinka man SM forumas visai (laaabai sunkiai man atidaro SM puslapi per telefona) bet si tema kazkaip cia labai prigijus yra. Aisku,jei visos nusprestu issikelti,galbut ateiciau kartu,bet siaip manau siai temai labai tinka butu SM 

Atsakyti
Laba smile.gif ,
Ačiū visoms už sveikatos palinkėjimus. Švietė pirštą, nėra lūžio, tik labai stiprus sumušimas.
QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 20:05)
Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?

Neužmačiau, nenačiau.

QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 21:33)
Šį, ketvirtadienio, vėlų vakarą griaudi, dunda, žaibuoja, pliekia žaibais ir lietumi?
O taip, nžn kaip kitur, bet Vilniuje_ taip, apart lietaus, nes nulijo vos vos.

Aham, buvo taip tą vakarą.

QUOTE(Nastya @ 2019 08 29, 22:23)
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą? - Automobilių.

Dėl buto rolleyes.gif .

QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 12:00)
Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?
Turiu, aktorių, Raolu Bova. Kaip tik vakar žiūrėjau šį jo,
apie italų misiją Irake ir kovą prieš islamo teroristus,
šiandien turėčiau baigti, jei spėsiu. Įtampos bežiūrint uch!

vartotojo įkelta nuotrauka

Kad ne, neturiu.

QUOTE(errachka @ 2019 08 30, 14:25)
kur ką pietavot?-gruzinų namuose

Vakar ant grotelių kepėm vištenos kepsnelius.


QUOTE(Sim@ @ 2019 08 30, 17:30)
ką veikiate? (vėl saugau vaikus)

Vakar labai daug dirbau prie koncervavimų-viriau slyvienę, vakavau agurkus ir pomidorus. Paskui draugė užsuko, kavinomės.

QUOTE(Nastya @ 2019 08 31, 17:01)
Jūsų vaikai buvo/yra ramūs? - Mano ganėtinai ramūs, pasisekė galima sakyti. Va su drauge kalbėjom tai vis pasakoja kaip kartais negali nuramint verkiančio vaiko. Vienintelis dalykas kas padeda tai kai įsodina į auto kėdutę ir vyras ar ji pati išvažiuoja su vaiku pasivažinėt. Suka ratus aplink rajoną. Vaikui labai patinka važiuot, jis nusiramina, gan greit užmiega ir tada grįžta namo. Man tai kosmosas kažkoks  biggrin.gif Bet matyt reik rast priėjimą prie kiekvieno vaiko.

Aha, ramūs. Ir dabar ramus, gerietis.

QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 00:07)
Ar labiau laikot tokia eiline,niekuom neįspūdinga? Mums ši vasara kažko įspūdingo neatnešė,atostogos buvo labiau skirtos ne ilsetis,o susitvarkyti reikalus įvairius,linksmesnius ir nelabai. Bet svarbu dabar pasitinkam rudenį su daug planų ir optimizmo smile.gif </p><p></p>

Gal daugiau ramo vasara buvo, su poilsiu ir nedaug rūpesčių.

QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 00:21)
Ar noretumete,jog si tema kazkur kitur issikeltu,i kita foruma ar FB grupe? Ar jungtumetes ir ten prie temos? Nenoreciau. Nors ir nebepatinka man SM forumas visai (laaabai sunkiai man atidaro SM puslapi per telefona) bet si tema kazkaip cia labai prigijus yra. Aisku,jei visos nusprestu issikelti,galbut ateiciau kartu,bet siaip manau siai temai labai tinka butu SM </p>

Geras klausimas. Nesijungčiau kitur, ypač į fb neičiau.

Būna tokia vieta, kur su antra puse atskiruose kambariuose miegat?
Tėviškėj. Sūnui čia nejauku gulėt vienam ir guliu suo juo, o vyras miega kitam kambary.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2019 08 29, 12:42)
kurie saldumynai jus vilioja mažiausiai?-grietinėlė ir tortai

morengai, marcipanai situ nemegstu visai, ir dar visokie kremai grietineles


QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 15:45)
O jus kokie vilioja saldumynai?

cia mano beda verysad.gif saldainiai, sokoladai, ledai... verysad.gif

QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 20:05)
Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?

siaip teko, bet neturiu citatos, is 2008 metu biggrin.gif kur rasiau apie keliavima

QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 21:33)
Šį, ketvirtadienio, vėlų vakarą griaudi, dunda, žaibuoja, pliekia žaibais ir lietumi?

hm nepamenu jau kaip buvo pas mus, bet kad ne nebuvo zaibu, gal tik lynojo

QUOTE(Nastya @ 2019 08 29, 22:23)
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą?

namo, bet ne sau, idomu buvo kiek praso uz kaimynu biggrin.gif

QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 12:00)
Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?

nea

QUOTE(errachka @ 2019 08 30, 14:25)
kur ką pietavot?
siandien dar ne, bus namie, virsiu perliniu mesiska sriuba, jau kaip noriu


QUOTE(Sim@ @ 2019 08 30, 17:30)
ką veikiate? (vėl saugau vaikus)

namie, eisiu truputi padirbet prie darbo reikalu

QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 00:07)
Ir kaip Jums ši vasara praėjo? Ar liko daug gerų atsiminimų? Ar labiau laikot tokia eiline,niekuom neįspūdinga?

kaip cia pasakius, praejo greit, bet deja kazkokiu labai geru prisiminimu ji mums nepaliko. buvo ir netekciu, ir mirciu tai kazkaip..

QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 00:21)
Ar noretumete,jog si tema kazkur kitur issikeltu,i kita foruma ar FB grupe? Ar jungtumetes ir ten prie temos?
FB grupeje si tema netektu savo prasmes, kitam forume tai man nesvarbu gali ir buti, jungciaus. I sm ateinu del keliu temu tik praktiskai dabar..bet nenoreciau kad visai dingtu.




ka idomesnio veiksit rytoj, kas turit mokinukus? rolleyes.gif
na man tai darbo diena eiline,.
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 06:54)
Ačiū visoms už sveikatos palinkėjimus. Švietė pirštą, nėra lūžio, tik labai stiprus sumušimas.


Būna tokia vieta, kur su antra puse atskiruose kambariuose miegat?

nu va gerai, kad bent ner luzio, cia praeis.

ne, nera taip buve man rodos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 01 rugsėjo 2019 - 10:41
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Agrefa @ 2019 08 29, 15:45)
O jus kokie vilioja saldumynai?

Visi beveik, mažai yra ko nemėgčiau iš saldumynų

QUOTE(Visgi @ 2019 08 29, 20:05)
Kokį, visai atsitiktinai, metų senumo komentarą savo teko 'užmatyti' paskutinį kartą/ Ar aplamai teko jį 'užmatyti'?

Nieko neužmačiau

QUOTE(Nastya @ 2019 08 29, 22:23)
Kokius skelbimus žiūrinėjote paskutinį kartą?

Butų, namų.

QUOTE(Visgi @ 2019 08 30, 12:00)
Italijos pamėgtą aktorių ar aktorę turite?

Neturiu

QUOTE(errachka @ 2019 08 30, 14:25)
kur ką pietavot?

Šiandien nusprendėm, kad nieko negaminsiu, o valgysim picas

QUOTE(Nastya @ 2019 08 31, 17:01)
Jūsų vaikai buvo/yra ramūs?

Klausi turbūt apie tai, kokie buvo maži. Dukra buvo kažkiek ramesnė, tik užsispyrus. O sūnus buvo labai judrus, daug reikalaujantis dėmesio ir prastai miegantis naktim.

QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 00:07)
Ir kaip Jums ši vasara praėjo? Ar liko daug gerų atsiminimų? Ar labiau laikot tokia eiline,niekuom neįspūdinga?

Man ši vasara - pati blogiausia per visą mano gyvenimą - tai dėl mylimos mamos sunkios ligos ir netekimo. Merginos, aš dar niekaip neatsigaunu. Tik geras darbas, šeima kažkiek padeda užsimiršti.

QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 00:21)
Ar noretumete,jog si tema kazkur kitur issikeltu,i kita foruma ar FB grupe? Ar jungtumetes ir ten prie temos?

Nenorėčiau, kad mūsų tema kur nors keltųsi. Ar jungčiausi kitur - nežinau. Galbūt.
Bet nesikelkim niekur, likim čia. Gerai?

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 06:54)
Būna tokia vieta, kur su antra puse atskiruose kambariuose miegat?

Kad gal nebuvo tokios

QUOTE(grange @ 2019 09 01, 10:41)
ka idomesnio veiksit rytoj, kas turit mokinukus? 

Mano sūnus jau bus abiturientas, paskutinė gimnazijos klasė. Tai jau viską veiks su klasiokais. Man - irgi eilinė darbo diena.

Kaip praleidot paskutinę vasaros dieną?
Buvom sode, šiek tiek padirbėjom. Po to su dukra ėjom į "Kiną po vasaros dangum", žiūrėjom lietuvišką filmą "Širdys" su Rolandu Kazlu. Labai patiko
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 09 01, 10:41)
ka idomesnio veiksit rytoj, kas turit mokinukus?  rolleyes.gif
na man tai darbo diena eiline,.

Eisiu į mokyklą su sūnum. Po visų ceremonijų tikriausiai niekir neisim, nes visur bus marios žmonių.su vaikais.

QUOTE(Alkaja @ 2019 09 01, 17:51)
Man ši vasara - pati blogiausia per visą mano gyvenimą - tai dėl mylimos mamos sunkios ligos ir netekimo. Merginos, aš dar niekaip neatsigaunu. Tik geras darbas, šeima kažkiek padeda užsimiršti.

Kaip praleidot paskutinę vasaros dieną?
Buvom sode, šiek tiek padirbėjom. Po to su dukra ėjom į "Kiną po vasaros dangum", žiūrėjom lietuvišką filmą "Širdys" su Rolandu Kazlu. Labai patiko

4u.gif žinau, Alkaja,.suprantu ir užjaučiu. Aš dar iki šiol neatidariusi Mamos spintos, negaliu...
Bet suprask, kad Tavo Mama išsilaisvino iš kančių. Kažkaip reikia paleist viską, kas susitvenkę. Kažkaip reikia susitaikyt. Žinau, labai labai sunku.

Dirbau, vakavau ir koncervavau.

Žiūrėsit per TV3 šokio revoliuciją?
Nežinau net. Negaliu dar padakyti. Nėra, kad kabintų.
Atsakyti
QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 01:07)
Ir kaip Jums ši vasara praėjo? Ar liko daug gerų atsiminimų? Ar labiau laikot tokia eiline,niekuom neįspūdinga?
Vasara kaip vasara, sakyčiau įprasta kaip ir daugelis prieš tai buvusių vasarų. Nenutiko nieko nei ypatingai gero ar įsimintino, nei blogo. Vienu žodžiu vasarą užskaitau. Tik galėtų ji lėčiau bėgti ax.gif
QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 01:21)
Ar noretumete,jog si tema kazkur kitur issikeltu,i kita foruma ar FB grupe? Ar jungtumetes ir ten prie temos?
Jungtis tai matyt jungčiaus, bet nenorėčiau, man ir čia labai gerai rolleyes.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 07:54)
Būna tokia vieta, kur su antra puse atskiruose kambariuose miegat?
Kad ne, nebūna.
QUOTE(grange @ 2019 09 01, 11:41)
ka idomesnio veiksit rytoj, kas turit mokinukus?  rolleyes.gif
Keliausim į dukros mokyklos šventę, tuomet su draugais ir vaikais į HBH. Turim rezervuotą stalą. Šiandien jau kai skambinau šiek tiek perkelt rezervacijos laiką, tai pasakė, kad visi stalai užimti bigsmile.gif
QUOTE(Alkaja @ 2019 09 01, 18:51)
Kaip praleidot paskutinę vasaros dieną?
Gan vėlai grįžus iš miesto, išsimiegojom su vyru iki 10h, tuomet draugai pakvietė į brunchą, tai gan greit susiruošėm ir nuvarėm pusryčiaut/pietaut į Kablį. Porą valandėlių pasėdėjom ir nuvažiavom pas mano tėvus. Pas tėvus irgi judesys neplanuotai gavosi, atvažiavo teta su vyru, puskė su šeima. Pasibuvom iki vakaro, kepėm šašlus, burgerius. Na ir vakare grįžom namo, vaikų maudynės, susiruošimas rytojui ir tiek. Dabar va žiūrėsim trečią seriją to serialo kur Visgi buvo įmetus (buvau jau jį prieš tai išsisaugojus) - На краю. Visai užkabino.
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 20:26)
Žiūrėsit per TV3 šokio revoliuciją?
Specialiai tai tikrai ne, nebent ant fono kada ne kada.

Laba mirksiukas.gif
Pas jus visi puodukai bendri ar kiekvienas šeimoj turit savo? - Pas mus vaikai turi savo, o šiaip visi kiti vienodi, bendri. Gal būčiau kavos gėrikė tai nusipirkčiau kokį fainą tik sau mielą, o dabar neturiu.
Atsakyti
Su mokslo metų pradžia! 4u.gif

QUOTE(Nastya @ 2019 09 01, 22:38)
Pas jus visi puodukai bendri ar kiekvienas šeimoj turit savo? - Pas mus vaikai turi savo, o šiaip visi kiti vienodi, bendri. Gal būčiau kavos gėrikė tai nusipirkčiau kokį fainą tik sau mielą, o dabar neturiu.

Laba,
Sūnus turi savo. Kavai turim atskirus, iš Egipto parsivežtus. Iš jų skaniai geriasi.

Paskutinis atliktas veiksmas?
Nurinkau išdžiūvusius skalbinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 02 rugsėjo 2019 - 05:57
QUOTE(Sim@ @ 2019 08 30, 18:30)
ką veikiate? (vėl saugau vaikus)

darbas
QUOTE(Nastya @ 2019 08 31, 18:01)
Jūsų vaikai buvo/yra ramūs?

oi neee
QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 01:07)
Ir kaip Jums ši vasara praėjo? Ar liko daug gerų atsiminimų? Ar labiau laikot tokia eiline,niekuom neįspūdinga? Mums ši vasara kažko įspūdingo neatnešė,atostogos buvo labiau skirtos ne ilsetis,o susitvarkyti reikalus įvairius,linksmesnius ir nelabai. Bet svarbu dabar pasitinkam rudenį su daug planų ir optimizmo smile.gif </p><p></p>

daug veiklos,smagu - mėgstu vasarą biggrin.gif
QUOTE(Aidos @ 2019 09 01, 01:21)
Ar noretumete,jog si tema kazkur kitur issikeltu,i kita foruma ar FB grupe? Ar jungtumetes ir ten prie temos? Nenoreciau. Nors ir nebepatinka man SM forumas visai (laaabai sunkiai man atidaro SM puslapi per telefona) bet si tema kazkaip cia labai prigijus yra. Aisku,jei visos nusprestu issikelti,galbut ateiciau kartu,bet siaip manau siai temai labai tinka butu SM </p>

nea
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 07:54)
Būna tokia vieta, kur su antra puse atskiruose kambariuose miegat?
Tėviškėj. Sūnui čia nejauku gulėt vienam ir guliu suo juo, o vyras miega kitam kambary.

ne
QUOTE(Alkaja @ 2019 09 01, 18:51)
Kaip praleidot paskutinę vasaros dieną?
Buvom sode, šiek tiek padirbėjom. Po to su dukra ėjom į "Kiną po vasaros dangum", žiūrėjom lietuvišką filmą "Širdys" su Rolandu Kazlu. Labai patiko

svečiuose
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 20:26)
Žiūrėsit per TV3 šokio revoliuciją?
Nežinau net. Negaliu dar padakyti. Nėra, kad kabintų.

ne
QUOTE(Nastya @ 2019 09 01, 23:38)
Pas jus visi puodukai bendri ar kiekvienas šeimoj turit savo? - Pas mus vaikai turi savo, o šiaip visi kiti vienodi, bendri. Gal būčiau kavos gėrikė tai nusipirkčiau kokį fainą tik sau mielą, o dabar neturiu.

šiek tiek paranguoti biggrin.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 02, 06:57)
Paskutinis atliktas veiksmas?
Nurinkau išdžiūvusius skalbinius.

atspausdinau cv

ką paskutinio gėrėt?-mineralinį
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2019 09 02, 11:13)
ką paskutinio gėrėt?-mineralinį

Taipogi.

Norit nuo kažko atprasti?
Galvoju, kad reikia padaryt pertrauką būtent nuo mineralinio.
Atsakyti
Visgi, ir kaip tau skaitosi knyga APŠVIESTOJI? Perskaitei?
Aš ją nešiu neperskaitytą. Ne mano knyga. Neužkabino, nenoriu skaityt. Skaitau, bet kankinuosi.
Atsakyti

Labuka, 

 

na grįžtu po atostogų, po vasaros. Kažkaip tradiciškai per atostogas nėra  noro sėstis prie kompo, tai ir temutę užleidau. 

 

Jūsų nuomone, koks priimtas valdžios sprendimas buvo absurdiškiausias ir koks jums labiausiai patiko?

Absurdiškiausias - tas, kur reikėjo rodyti dokumentą absoliučiai visiems perkant alkoholį. 

Geriausias dabar greitai atsiradęs galvoja, tai vadinami mamadieniai, ir minimaliai pusdienis laisvas tėveliams per mokslo metų pradžios šventę. 

 

paskutinis geras serialas 

Paskutinis būtent žiūrėtas, tai yra dabar šiuo metu pažiūriu yra Draugai. Nieko rimto dabar nesinori žiūrėti, o šis labai gerai sueina vakare. 

 

Jeigu rūšiuojat šiukšles, kaip jūs jas rūšiuojat namuose, šiaip išskirstot, kur dedat-turit 3 šiukšliadėžes smile.gif?

Yra dvi šiukšledėžes. Į vieną eina popierius ir plastikas (toks ir konteineris pas mus vienas pastatytas), į kitą visos kitos. Stiklas iškart keliauja į stiklo konteinerį. 

 

Kas lygina Jūsų vyrams ar sūnums marškinius?

Dažniausiai aš 

 

Turit mylimiausią teatro aktorių iš taip vadinant jaunesnės kartos?

Kad ne. 

 

Kada paskutinį kartą matėt žaltį arba gyvatę?.

Prieš kelias savaites, prašliaužė per kelią. Vos spėjau sustoti. 

 

 

Kaip reaguojat į Vilniaus miesto savivaldybės svarstymus branginti parkavimą mieste? Galbūt tokių svarstymų yra ir jūsų mieste, kaip reaguotumėt? -

Man viskas OK. Kadangi šiame mieste būnu tik svečias. Visada renkuosi mokamas parkavimo vietas, dėl didesnio kiekio laisvų vietų skaičiaus ir patogesnės vietos. Mūsų mieste parkavimas nemokamas. Bet miestas nedidukas. 

 

 

Kokias sėklas paskutinį kartą pirkote?

Jei valgomas - tai moliūgų, saulėgrąžų, sėmenys. Jei sėjamų, tai nepamenu. Gal rugiagėlių. 

Ar esat darbšti, kaip manot? ax.gif.

Manau taip

 

laba, kokie savaitgalio planai? 

praeitą savaitgalį praktiškai visa šeima prasirgo. Sūnus pasigavo virškinimo trakto virusiuką, tai kritom visi paeiliui. 

 

 

Kaip nuotaikos prasidėjus rudeniui?

Man geros. Pasiilgau rudeninių drabužių, pasiilgau kasdienės rutinos. Sūnui irgi pabodo jau nuobodžiaut. Pasiilgo draugų ir treniruočių. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 04 rugsėjo 2019 - 08:48