Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Alkaja @ 2019 09 01, 17:51)
Kaip praleidot paskutinę vasaros dieną?

nieko labai ypatingo, pardes, namie paskiau

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 01, 19:26)
Žiūrėsit per TV3 šokio revoliuciją?

ne

QUOTE(Nastya @ 2019 09 01, 22:38)
Pas jus visi puodukai bendri ar kiekvienas šeimoj turit savo?
bendri, visi skirtingi tie didieji arbatos vadinami. kavai megstu pasiimt koki mazesni, su lekstute.


QUOTE(Agrefa @ 2019 09 02, 05:57)
Paskutinis atliktas veiksmas?

pabaigiau pusryciaut vaisius.

QUOTE(errachka @ 2019 09 02, 11:13)
Norit nuo kažko atprasti?

valgymo vakarais...

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 08:42)
Kaip nuotaikos prasidėjus rudeniui?

geros, viskas normaliai.

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 08:55)
Sekantis Jūsų veiksmas?

darbe esu siaip.. tai reiktu rimciau padirbt; bet gan ramu dabar tai del to..

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 10:12)
Klausimas instagramo naudotojoms. Ar daug yra asmenų, kurių storius megstat pažiūrėt ir tikrai nuoširdžiai jos yra Jums įdomūs?
apie 10 zmoniu kuriais domiuos, na ir siaip draugai ar artimieji kas ka ideda.


QUOTE(Sim@ @ 2019 09 04, 10:31)
kokius garsus girdit dabar?
kolegas kalbancius ir tik ka greitoji praleke


Papildyta:

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 13:17)
Ar galėtumėte atsisakyti naudotis facebook ?
ne, nenoreciau ir negaleciau


QUOTE(errachka @ 2019 09 04, 15:05)
kiek interneto langų šiuo metu atidaryta?6

3


QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 05:42)
Seniai.pas kažką buvot palankynose? Kada, pas ką?

pries 2 sav sekmadieni, draugu sunaus krikstynos buvo 2 men.


Ar noretumet eit i darba sestadieni, bet su salyga, kad mokes dvigubai ta diena?

kartais gal ir noreciau, kokius max 2 sestadienius per menesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2019 09 05, 09:32)
valgymo vakarais...

kartais gal ir noreciau, kokius max 2 sestadienius per menesi  rolleyes.gif

Priminei mirksiukas.gif . Ir aš šito norėčiau atsisakyti.

Nenorėčiau. Esu dirbusi šeštadieniais. Man labai nepatiko. Na kokius 2 kartus per metus galėčiau.

Jeigu prašyčiau kažką parekomemduot bet kokiu klausimu, ką pasiūlytumėt?
Perskaityri Alice Feeney knygą ŽINAU, KAS TU ESI.
Panos, kįliausi 4,30 val., kad skaityt. Pradėjau vakar vakare 😀.. Perskaičiau. Nereali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 05 rugsėjo 2019 - 10:33
Sveikos 4u.gif

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 08:42)
Kaip nuotaikos prasidėjus rudeniui

Nekokios vis dar dėl tam tikrų priežasčių. Be to, man patinka vasara, šiluma, saulė, ploni rūbai. Nenoriu tamsių ir šaltų rytų, trumpų vakarų, šiltų rūbų, lietaus ir t.t

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 08:55)
Sekantis Jūsų veiksmas?

Išjungsiu kompiuterį

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 04, 08:56)
Tingiu googlint-tai.kiek proc.atlyginimo mokama per nedarbingumo laikotarpį.m kai būni ilgiau nei mėnesį biuletenyje?

62,06 proc.
Dabar nesvarbu, kiek laiko sergi: mėnesį ar ilgiau.
Agrefa, Tu turi nedarbingumą? Dėl kojos?

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 10:12)
Klausimas instagramo naudotojoms. Ar daug yra asmenų, kurių storius megstat pažiūrėt ir tikrai nuoširdžiai jos yra Jums įdomūs

Neturiu instagramo

QUOTE(Sim@ @ 2019 09 04, 10:31)
kokius garsus girdit dabar?

Ūžia skalbimo mašina ir sūnus garsiai mąsto apie sinusus, kosinusus - kažką kartojasi matematikai

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 13:17)
Ar galėtumėte atsisakyti naudotis facebook

Jei labai labai reikėtų, galėčiau. Bet nenoriu

QUOTE(errachka @ 2019 09 04, 15:05)
kiek interneto langų šiuo metu atidaryta?

Tik vienas - forumo

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 05:42)
Seniai.pas kažką buvot palankynose? Kada, pas ką?

Labai labai labai seniai

QUOTE(grange @ 2019 09 05, 09:32)
Ar noretumet eit i darba sestadieni, bet su salyga, kad mokes dvigubai ta diena?

Kokį vieną kartą į mėnesį norėčiau, bet tik man pačiai pasirenkant kurį šeštadienį

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 10:33)
Jeigu prašyčiau kažką parekomemduot bet kokiu klausimu, ką pasiūlytumėt?
Perskaityri  Alice Feeney knygą ŽINAU, KAS TU ESI.
Panos, kįliausi 4,30 val., kad skaityt. Pradėjau vakar vakare  😀.. Perskaičiau. Nereali.

Pažiūrėti filmą, spektaklį ar koncertą su Rolandu Kazlu. Man jis labai labai patinka.

Agrefa, užsirašiau tą knygą. Pažiūrėjau, kad yra dar viena jos knyga išleista "Kartais aš meluoju". Irgi turėtų būti gera. O gal jau skaitei?

Ar turit šiuo metu mėlynių ant kūno? Iš kur jos?
Turiu. Viena ant šlaunies - atsitrenkiau darbe į stalo kampą. Kita - ant pilvo, įkando kažkoks vabzdys, labai niežėjo, stipriai kasiau. Ir liko mėlynė. Net keista, taip nėra buvę.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 02, 06:57)
Paskutinis atliktas veiksmas?
Atrašiau trim žmonėm messengeryje.
QUOTE(errachka @ 2019 09 02, 12:13)
ką paskutinio gėrėt?
Kad irgi gazuoto mineralinio.
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 02, 21:32)
Norit nuo kažko atprasti?
Galvoju, kad reikia padaryt pertrauką būtent nuo mineralinio.
Kad ne, neturiu tokio noro. Kažkada irgi buvau sugalvojusi negert gazuoto mineralinio. Pabandžiau. Dvi dienas ištvėriau. Nu neskanu man kitoks vanduo, nesigeria.
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 09:42)
Kaip nuotaikos prasidėjus rudeniui?
Nuotaikos kaip nuotaikos. Darbingos.

Sveikos. Užsuku trumpam, daug darbų unsure.gif gal vėliau prisėsiu dar.
475

Darbe turit prieiga prie kitų žmonių privačios informacijos? Galėtumėt vat imt, betkokį vardą įvest ir kažką sužinot apie tą žmogų? - Nebent kas liečia dėl transporto priemones, taip pat finansinius įsipareigojimus galiu patikrinti.
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2019 09 05, 18:40)
62,06 proc.
Dabar nesvarbu, kiek laiko sergi: mėnesį ar ilgiau.
Agrefa, Tu turi nedarbingumą? Dėl kojos?

Agrefa, užsirašiau tą knygą. Pažiūrėjau, kad yra dar viena jos knyga išleista "Kartais aš meluoju". Irgi turėtų būti gera. O gal jau skaitei?

Ar turit šiuo metu mėlynių ant kūno? Iš kur jos?
Turiu. Viena ant šlaunies - atsitrenkiau darbe į stalo kampą. Kita - ant pilvo, įkando kažkoks vabzdys, labai niežėjo, stipriai kasiau. Ir liko mėlynė. Net keista, taip nėra buvę.

Aš ne dėl savęs dėl to biuletenio.apmokėjimo. Viena pažįstama užklausė, nežinojau ir pasidarė įdomu.

Neskaičiau šitos. Ačiū, kad užmatei. Po.SM prisijungsiu prie bibliotekos ir rezervuosiu smile.gif .

Neturiu šiuo metu mėlynių.

Ar dar perkat arbūzus?
Šiandien pamerkiau kaimiškus obuolius ir nusipirkau arbūzo.
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 13:17)
Ar galėtumėte atsisakyti naudotis facebook ?

nelabai

QUOTE(errachka @ 2019 09 04, 15:05)
kiek interneto langų šiuo metu atidaryta?

vienas

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 05:42)
Sim, kaip tavo savijauta šiai dienai?
////////////////
Seniai.pas kažką buvot palankynose? Kada, pas ką?

Nieko, rytoj pas šeimos gyd., bet žinau, kad biuletenis bus iki spalio pirmos, paskui į komisiją dėl grupės
////
Nebuvau

QUOTE(grange @ 2019 09 05, 09:32)
Ar noretumet eit i darba sestadieni, bet su salyga, kad mokes dvigubai ta diena?

Žinoma




QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 10:33)
Jeigu prašyčiau kažką parekomemduot bet kokiu klausimu, ką pasiūlytumėt?

Alkaja ir Nastya

QUOTE(Alkaja @ 2019 09 05, 18:40)
Ar turit šiuo metu mėlynių ant kūno? Iš kur jos?


Ne

QUOTE(Nastya @ 2019 09 05, 19:36)
Darbe turit prieiga prie kitų žmonių privačios informacijos? Galėtumėt vat imt, betkokį vardą įvest ir kažką sužinot apie tą žmogų? -

Neturiu, nes mano darbas – indų plovykla ir valgyklos salė

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 20:02)
Ar dar perkat arbūzus?

nebe


SVEIKOS 4u.gif

jei būtumėte mano vietoje ir Jums būtų diagnozuotas - iššeminis mikro insultas, pagulėjus ligoninėje, praėję skirtą reabilitaciją, šeimos gyd. toliau tęstų biuletenį tiek, kiek priklauso, kad po jo būtų galima važiuoti į komisiją dėl grupės, kaip Jūs visą šią info pateiktumėte savo darbdaviui? Nutrauktumėte biuletenį ir eitumėte į darbą, ar žiūrėtumėte savo sveikatos? (sergu nuo 07.24 d., biuletenyje privalau išbūti paskirtą laikotarpį, iki 10.01 dienos. Darbdavys šiai dienai žino, kad mano nedarbingumas yra iki 09.06 d.)
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2019 09 05, 19:36)
Darbe turit prieiga prie kitų žmonių privačios informacijos? Galėtumėt vat imt, betkokį vardą įvest ir kažką sužinot apie tą žmogų? - Nebent kas liečia dėl transporto priemones, taip pat finansinius įsipareigojimus galiu patikrinti.

Turiu. Galėčiau, bet naudoju tik darbo.tikslais.

QUOTE(Sim@ @ 2019 09 05, 20:17)
jei būtumėte mano vietoje ir Jums būtų diagnozuotas - iššeminis mikro insultas, pagulėjus ligoninėje, praėję skirtą reabilitaciją, šeimos gyd. toliau tęstų biuletenį tiek, kiek priklauso, kad po jo būtų galima važiuoti į komisiją dėl grupės, kaip Jūs visą šią info pateiktumėte savo darbdaviui? Nutrauktumėte biuletenį ir eitumėte į darbą, ar žiūrėtumėte savo sveikatos? (sergu nuo 07.24 d., biuletenyje privalau išbūti paskirtą laikotarpį, iki 10.01 dienos. Darbdavys šiai dienai žino, kad mano nedarbingumas yra iki 09.06 d.)

Tęsčiau tiek, kiek reikia. Po.pratęsimo praneščiau darbdaviui, kad pratęstas iki tada ir tada. Tu darai viską dėl savo sveikatos. Darai tai,kas numatyta įstatymuose, tad ramiai ir gydykis. Tu dirbti galėsi, kai po biuletenio.sugrši.

Ar prisiperkat nereikalingų daiktų? Buvo kažkada šitas klausimas.
Nea, neužsikabinu dėl.tokių dalykų.
Atsakyti

kiek interneto langų šiuo metu atidaryta?

3

 

Seniai.pas kažką buvot palankynose? Kada, pas ką?

prieš pusmetį gal. 

 

Ar noretumet eit i darba sestadieni, bet su salyga, kad mokes dvigubai ta diena?

Taip. Bet ne kiekvieną. 

 

Jeigu prašyčiau kažką parekomemduot bet kokiu klausimu, ką pasiūlytumėt?

Lenkijoje prie vieno ežero (staigiai nepamenu pavadinimo) buvo labai superiniai kebabai ir burgeriai. Na tikrai žiauriai skanūs. Ir jaučias, kad maisto produktai labai švieži. Vat juos rekomenduočiau išbandyti. 

 

Ar turit šiuo metu mėlynių ant kūno? Iš kur jos?

Tikrai rasčau ant kojų. Tik truputi kur barkšteliu ir atsiranda

 

Darbe turit prieiga prie kitų žmonių privačios informacijos? Galėtumėt vat imt, betkokį vardą įvest ir kažką sužinot apie tą žmogų?

Taip. Dalinę informaciją galiu matyti. Ne visą aišku. Tik tokią, kuri priklauso pagal pareigas 

 

Ar dar perkat arbūzus?

Kažkaip pastaruoju metu nepirkau. 

 

jei būtumėte mano vietoje ir Jums būtų diagnozuotas - iššeminis mikro insultas, pagulėjus ligoninėje, praėję skirtą reabilitaciją, šeimos gyd. toliau tęstų biuletenį tiek, kiek priklauso, kad po jo būtų galima važiuoti į komisiją dėl grupės, kaip Jūs visą šią info pateiktumėte savo darbdaviui? Nutrauktumėte biuletenį ir eitumėte į darbą, ar žiūrėtumėte savo sveikatos? (sergu nuo 07.24 d., biuletenyje privalau išbūti paskirtą laikotarpį, iki 10.01 dienos. Darbdavys šiai dienai žino, kad mano nedarbingumas yra iki 09.06 d.)

Tęsčiau biuletenį, jei jausčiau, kad man jo reikia. Mano darbas nėra labai intensyvus. 

 

Ar prisiperkat nereikalingų daiktų? 

Kaip ir ne. 

 

Kepinį kokį kepsit?

Taip. Užsimaniau obuolių pyrago. Noriu pavalgyti dar karšto. 

Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 06, 12:59)
Kepinį kokį kepsit?</strong></p>
<p>Taip. Užsimaniau obuolių pyrago. Noriu pavalgyti dar karšto. </p>

Skaniai skamba!

Šiandien nekepsiu nieko. Pavalgėm kavinukėj,.dar tinginio nusipirkom ir jau nieko daugiau nenoriu.

Koks jūsų vyro ūgis?
179 cm.
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 10:12)
Klausimas instagramo naudotojoms. Ar daug yra asmenų, kurių storius megstat pažiūrėt ir tikrai nuoširdžiai jos yra Jums įdomūs?

nesu naudotoja, bet atsisiuntus instagram turiu

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 21:07)
Ar prisiperkat nereikalingų daiktų?

ne

QUOTE(k@mylye @ 2019 09 06, 12:59)
Kepinį kokį kepsit?

tik marinuotus soja ir majonezu vištienos sparnelius

QUOTE(Agrefa @ 2019 09 06, 17:26)
Koks jūsų vyro ūgis?

174 cm biggrin.gif


SVEIKOS,

o savo vaikų ūgius žinote? (o, taip. Sūnus - 152 cm, dukra - 142 cm)
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 09:55)
Sekantis Jūsų veiksmas?
Eisiu užkąst, nes kažkaip užsinorėjau...
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 11:12)
Klausimas instagramo naudotojoms. Ar daug yra asmenų, kurių storius megstat pažiūrėt ir tikrai nuoširdžiai jos yra Jums įdomūs?
Yra, nežinau daug ar ne, bet tikrai yra. Jei iš lietuviškų tai labai mėgstu pažiūrėt ir visada žiūriu: Nataliją Bunkę, Agnę Jegelavičiutę, Makalių, Orijų Gasanovą, Simoną Lipnę, Simoną Nainę ir dar kelis mažiau žinomus žmones. Taip pat seku po kelias Rusijos ir Ukrainos vlogeres.
QUOTE(Sim@ @ 2019 09 04, 11:31)
kokius garsus girdit dabar?
Jokių.
Papildyta:
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 04, 14:17)
Ar galėtumėte atsisakyti naudotis facebook ?
Galėt galėčiau, bet nenorėčiau. Neturiu poreikio atsisakyt.
QUOTE(errachka @ 2019 09 04, 16:05)
kiek interneto langų šiuo metu atidaryta?
11.
QUOTE(grange @ 2019 09 05, 10:32)
Ar noretumet eit i darba sestadieni, bet su salyga, kad mokes dvigubai ta diena?
Na čia iš kurios pusės pažiūrėsi. Jei dirbant standartiniu grafiku tai ne, bet savo vietoj tai man nėra skirtumo, nes darbus dėlioju pagal save. Jei būtų vietoj to šeštadienio laisvadienių kitom dienom tai man ok.
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 11:33)
Jeigu prašyčiau kažką parekomemduot bet kokiu klausimu, ką pasiūlytumėt?
Visai neblogas tas serialas На краю.
QUOTE(Alkaja @ 2019 09 05, 19:40)
Ar turit šiuo metu mėlynių ant kūno? Iš kur jos?
Turiu ant alkūnės, trenkiau į sienos kampą biggrin.gif
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 21:02)
Ar dar perkat arbūzus?
Kad šiemet matyt pati tik vieną kartą ir pirkau.
QUOTE(Sim@ @ 2019 09 05, 21:17)
jei būtumėte mano vietoje ir Jums būtų diagnozuotas - iššeminis mikro insultas, pagulėjus ligoninėje, praėję skirtą reabilitaciją, šeimos gyd. toliau tęstų biuletenį tiek, kiek priklauso, kad po jo būtų galima važiuoti į komisiją dėl grupės, kaip Jūs visą šią info pateiktumėte savo darbdaviui? Nutrauktumėte biuletenį ir eitumėte į darbą, ar žiūrėtumėte savo sveikatos?
Viskas priklauso nuo to kaip jausčiaus, bet gal labiau linkčiau išbūt visą paskirtą laiką biuleteny.
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 05, 22:07)
Ar prisiperkat nereikalingų daiktų? Buvo kažkada šitas klausimas.
Kad nelabai, gal vienetiniais kokiais atvejais tik.
QUOTE(k@mylye @ 2019 09 06, 13:59)
Kepinį kokį kepsit?
Kugelį kepiau šiandien.
QUOTE(Agrefa @ 2019 09 06, 18:26)
Koks jūsų vyro ūgis?
188.
QUOTE(Sim@ @ 2019 09 06, 19:54)
o savo vaikų ūgius žinote?
Žinau, nes va neseniai visus matavo.

Laba mirksiukas.gif
O galėtumėt su žemesniu už save vyru bendraut, būt kartu? - Ne. Kad ir mano ūgio man nelabai bebe.gif Aš kaip aukštakulnių mėgėja, tai ir vyro reikia ne pusantro gesintuvo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2019 09 06, 18:54)
o savo vaikų ūgius žinote? (o, taip. Sūnus - 152 cm, dukra - 142 cm)

143 cm.

QUOTE(Nastya @ 2019 09 06, 20:28)
O galėtumėt su žemesniu už save vyru bendraut, būt kartu? - Ne. Kad ir mano ūgio man nelabai  bebe.gif Aš kaip aukštakulnių mėgėja, tai ir vyro reikia ne pusantro gesintuvo  hihihi.gif

Nelabai įsivaizduoju save su žemesniu. Bet sako, kad meilė akla, tai nežinau, kas susišviestų, jei tokį įsimylėčiau. Bet gal net nekabintų žemesnis, gal.irgi žemesnės ieškotų.

Laba,
Kaip manot, jei jums su vyru grėstų skyrybos (tfu tfu tfu), tarkim, su kita moterim susitikinėtų, negrįžinėtų ir pan. Jūs, pamatę, kad jis ant dviejų kėdžių sėdi, iš karto.skirtumėtės ar dar visom.išgalėm bandytumėt kažką daryt, kad jis grįžtų į šeimą?
Klausimas kilo dėl mano draugės. Daugiau nei 1,5 metų jos vyras susitikinėja su kita, jau ir matę žmonės juos yra kartu, ir žinutes draugė perskaito, ir namo vyras grįžta tik nakčiai. Bet draugė jo nepalieka, nes vyras ginasi, kad nieko neturi, kad dirba ilgai, kad niekas su niekuo jo nematė, nes jis nieko neturi ir pan. Bet draugė vis delsia. Galvoju, nu kaip taip galima, kokį ji pavyzdį rodo savo vaikams ir iki kiek save žemina. Bet gal man tik iš šono taip atrodo, gal.ir aš tokioje situacijoje taip pačiai elgčiausi. Nors vėl netikiu, ne mano principams taip. Iš karto nepalikčiau gal, jei būtų l.geras vyras ir jei ir savo kaltės matyčiau, bet ir metų nesitąsyčiau, čiuožtų tolyn. Bet daug kurios patarimus žarsto vienokius, o kai pačios į tą pačią situaciją įlipa, elgiasi ne taip, kaip žarstė patarimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 07 rugsėjo 2019 - 05:35