Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Agrefa @ 2020 03 01, 16:42)
Ar turit namuose silkės?
Neturime silkės.
QUOTE(Visgi @ 2020 03 02, 12:20)
Jei kavą geriat ar geriat ją vieną ar būtinai turite su saldumynu, saldėsiu?
Kavos negeriu, o jei arbatą, tai dažniausiai su kažkuo.
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 02, 14:17)
Kodūnus verdat ar apkepat keptuvėj?
Vaikams verdu, sau apkepu. Man apkepti skaniau.
QUOTE(kami_ @ 2020 03 02, 19:13)
Ką veikiate šiuo metu?
Sėjau sėklas visokias, apsitvarkiau, dabar prisėdau prie kompo atlikt vieną darbą ir paskaityt naujienų.
QUOTE(kami_ @ 2020 03 02, 19:43)
Kas paskutinis buvo pas jus svečiuose?
Tėvai.
QUOTE(Visgi @ 2020 03 03, 10:54)
Turite ir/ar naudojate įvairių prieskoninių aliejų žalioms lapinėms, ir ne tik, salotoms, daržovėms?
Taip.
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 03, 15:32)
Ar turit kažkokių negalavimų?
Kad ne, viskas gerai.
QUOTE(errachka @ 2020 03 05, 14:08)
varysit į Kaziuko mugę?
Ne, nebuvom grįžę dar.
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 06, 19:22)
Kovo 11 dieną eisite į renginius?
Irgi nebuvom.
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 06, 20:05)
nutiko kažkas netikėto?
Nieko tokio, nepaisant įvesto karantino.

Ar jums irgi neveikė SM kelias dienas? - Man nepasiekiamas buvo, metė klaidą.
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 06, 20:23)
Ar šią savaitę nepastebėjot, kad norėtumėt ilgiau miegot arba, kad mieguista esat?
Šiek tiek kelias dienas po kelionės taip jaučiausi, dėl laiko skirtumų.
QUOTE(Visgi @ 2020 03 07, 12:50)
Kaip dažnai darotės išsamius kraujo tyrimus?
Kartą per metus-pusantrų.
QUOTE(errachka @ 2020 03 07, 18:03)
jau žiemos rūbus ir batus suslėpėt?
Daugiau mažiau taip, bet ne visus.
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 07, 19:56)
būna, kad atsakote į klausimus ir ..neturite, ko paklausti?
Būna.
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 10, 22:38)
Ar būna pas Jus emocinių-psichologinių krizių,  kai viskas atsibosta ir nesimato jokio šviesuliuko tunelio gale?
Yra buvę, bet kai tą praeini, dažniausiai ateina dar geresnis etapas. O tu laikykis, viskas bus gerai 4u.gif
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 11, 01:37)
Turit kažkokį nerimą, neišspręstą klausimą, kuris jus graužia?
Neturėjau, bet įvestas karantinas ir susiklosčiusi situacija Europoje ir visame pasaulyje kelia daug nerimo, įvairių apmastymų darbo klausimais.
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 12, 19:17)
Ar mėgstate/dažnai naudojate rankų kremus?
Nelabai.
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 13, 20:32)
tai laimingos, kad vaikams karantinas ir prasitęs mokslo metai?
Nei laimingos, nei nelaimingos. Yra kaip yra ir tiek. Mums mokslo metai neprasitęs, perkėlė pavasario atostogas dalinai, taip pat visas ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu. Mūsų mokytoja jau pateikė visus prisijungimus prie jos naudojamų mokymo sistemų, taip pat visas užduotis, pastebėjimus ir panašiai siunčia per dienyną, plius vykdys vaizdo skambučius.

Sveikos mirksiukas.gif
Mes jau grįžę. Šiaip ne taip, su keliais atšauktais skrydžiais, bet svarbiausia grįžę rolleyes.gif
Dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? O gal išvis nedirbate ir "atostogaujate"? - Praeitą savaitę grįžus dar spėjome susitvarkyti svarbiausius reikalus, o dabar ką įmanoma nukėlėme, kai ką tvarkysime nuotoliniu būdu. Savaitgalį išvažiavome į sodybą, pabūsime kurį laiką čia rolleyes.gif turime daug laiko sau. Ofisą uždarėme ir visi dirbs iš namų, kitur, kur negalime priimti gyvai klientų, kol kas žmones laikom ir jie dirba, nes yra įvairių prisikaupusių darbų, kurie buvo atidėliojami, kurie nebuvo labai būtini, bet jei karantinas bus pratęstas, greičiausiai reikės išleisti juos atostogų... O vairuotojai mūsų jau atostogauja, nes darbo jiems deja, nėra. Gerai bent tiek, kad irgi spėjo grįžti į Lietuvą, o ne užstrigo kažkur Europoje pakeliui.
Šiaip situacija paskutines savaites labai suprastėjusi, bent jau pas mus, kritęs Rusijos rublio kursas iškart viskam atsiliepė. Plius atšaukti užsakymai ir t.t. Žiūrėsim kas čia bus. Ar tik nebus naujos krizės pradžia unsure.gif Galbūt teks staigiai persiorientuoti į šiek tiek kitokią veiklos kryptį, kaip ir per praėjusią krizę.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2020 03 16, 17:44)
Ar jums irgi neveikė SM kelias dienas? -
---
Dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? O gal išvis nedirbate ir "atostogaujate"? -

taip, neveikė Sm man kelias dienas.
dirbu kaip įprastai. Žmonių tik medikai ir maistas visas tik išsinešimui (dėžutėse)


LABA VAKARA 4u.gif

kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams? (manau, kad taip. Sklando kalbos, jog pratęs dar iki po velykinių atostogų)
Atsakyti

Ką veikiate šiuo metu?

Dirbu 

Kas paskutinis buvo pas jus svečiuose? 

Uošvis 

Ar turit kažkokių negalavimų?

Ne

varysit į Kaziuko mugę?

ne

Kovo 11 dieną eisite į renginius? 

ne

nutiko kažkas netikėto? 

nesugalvoju

Ar šią savaitę nepastebėjot, kad norėtumėt ilgiau miegot arba, kad mieguista esat?

Būna man kartais pavienių tokių dienų. 

Atsakyti

Kaip dažnai darotės išsamius kraujo tyrimus?

Kai gydytojas paskiria Tai yra kas antrus kas trečius metus. 

jau žiemos rūbus ir batus suslėpėt?

Pusiau

Kokias turite skintas gėles namuose?

Šiuo metu nėra

Jeigu moteris pasako, kad jai nepatinka Kovo 8 proga dovanojamos gėlės, patikit?.

Aš irgi netikiu 

Turit artimų/tolimų pažįstamų, giminių, draugų kurie planuoja kandidatuoti į seimą šį rudenį? -

ne

Ar būna pas Jus emocinių-psichologinių krizių, kai viskas atsibosta ir nesimato jokio šviesuliuko tunelio gale?

Būna. Bet tada vadinasi man reikia kažkokių pokyčių. Nors ir nedidelių. 

Turit kažkokį nerimą, neišspręstą klausimą, kuris jus graužia?

Buvo. Bet jau nebėra 

Ar mėgstate/dažnai naudojate rankų kremus?

Dažnai 

tai laimingos, kad vaikams karantinas ir prasitęs mokslo metai? (ne, absurdas kažkoks blink.gifkorona ne vaikų liga, bet lai karantinuojasi biggrin.giftėveliai papirks maisto per tas dvi savaites vaikams ir maisto centrai liks patenkinti manau wub.gif)

Kažkaip nefainiai susiskaitė klausimas. Yra kaip yra. Daroma taip, kad virusas kuo mažiau plistų. Neaišku kokių dar liekamųjų reiškinių bus. Todėl imamasi visų įmanomų priemonių. Tuo tarpu reikia būti ir patiems atsakingiems ir imtis atsargumo priemonių. 

Atsakyti

Dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? O gal išvis nedirbate ir "atostogaujate"?

Dirbam įprastai. Esam tie kurie negali nei iš namų dirbti, nei negalim klientų nepriimti. 

 

kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams? 

Manau taip. Mokykla jau išsiuntė viešą pranešimą, kad ruošiasi nuotoliniam mokymui. 

Kaip apskritai nuotaikos karantino metu?

Įdomios. Neaiškumas yra kaip viskas pasisuks. 

Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 17, 22:01)
kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams?
Kažkaip įtariu, kad pratęs ir mokiniams ir visiems kitiems valstybiniu mastu. Mokykla šiandien atsiuntė laišką, kad jei ką, yra pasiruošusi mokymo procesą nuotoliniu būdu vykdyti iki vasaros.
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 19, 11:48)
Kaip apskritai nuotaikos karantino metu?
Nu tokios. Irgi įvardinčiau kaip įdomios. Laiką leidžiam tik su šeimyna sodyboje. Šiaip trūksta man veiksmo, žmonių. Dvi savaites ok, susigalvojam veiklos ir su vaikais ir atskirai sau, bet jei bus ilgiau, nežinau kaip čia reikės. Nes toks uždaras gyvenimas ne man. Plius, su vyru turime daug įvairių apmąstymų dėl verslų. Tai nuotaikos įvairios, nors stengiamės išlaikyt pozityvą ir šiaip aš tokia, kad visada sakau, kad viskas bus gerai rolleyes.gif

Sveikos mirksiukas.gif
sėjot gal jau pavasariui šio bei to? - Pasėjau pomidorų, visokių žalumynų, kelias gėles.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 07, 20:56)
būna, kad atsakote į klausimus ir ..neturite, ko paklausti? (gana dažnai blink.gif )

Būna
QUOTE(Nastya @ 2020 03 07, 23:04)
Kai keliaujate, skrendate kažkur, ar perkate kažką oro uosto duty free? - Kaip kada, būna perku, būna ne. Kartais alkoholio, kartais lauktuvių, esu pirkus kosmetikos, kvepalų. Pagal situaciją.

dažniausiai ne
QUOTE(Visgi @ 2020 03 09, 11:36)
Kokias turite skintas gėles namuose?
Baltas tulpes.

tik katinukų
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 09, 18:02)
Jeigu moteris pasako, kad jai nepatinka Kovo 8 proga dovanojamos  gėlės, patikit?
Nea, netikiu. Galvoju, kad taip sako, nes jai tiesiog nedovanoja gėlių.

irgi ne
QUOTE(Nastya @ 2020 03 09, 18:31)
Turit artimų/tolimų pažįstamų, giminių, draugų kurie planuoja kandidatuoti į seimą šį rudenį? - Yra. Vienas žmogus labai nustebino savo tokiu noru.

ne
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 10, 23:38)
Ar būna pas Jus emocinių-psichologinių krizių,  kai viskas atsibosta ir nesimato jokio šviesuliuko tunelio gale?

būna
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 11, 02:37)
Turit kažkokį nerimą, neišspręstą klausimą, kuris jus graužia?
Taip, yra toks vienas. Nežinia, kiek dar liko iki tol, kol išaiškės viskas.

dabartinė situacija
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 12, 20:17)
Ar mėgstate/dažnai naudojate rankų kremus?
Rankų kremai - mano silpnybė, būtinai naudoju, ypač patinka vakare prieš miegą gerai įtrinti rankas

ištisai
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 13, 21:32)
tai laimingos, kad vaikams karantinas ir prasitęs mokslo metai? (ne, absurdas kažkoks blink.gif korona ne vaikų liga, bet lai karantinuojasi biggrin.gif tėveliai papirks maisto per tas dvi savaites vaikams ir maisto centrai liks patenkinti manau wub.gif )

ne
Papildyta:
dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? - kadangi po atostogų -
privaloma saviizoliacija, dirbam iš namų kažkaip, vaikas aplink...sudėtinga


Papildyta:
kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams? (manau, kad taip. Sklando kalbos, jog pratęs dar iki po velykinių atostogų) - taip, ir netik jiems

Papildyta:
Kaip apskritai nuotaikos karantino metu?</strong></p><p>Įdomios. Neaiškumas yra kaip viskas pasisuks - daug neaiškumo, tuo pat metu ir nerimas
Papildyta:
sėjot gal jau pavasariui šio bei to?- Pasėjau pomidorų, visokių žalumynų, kelias gėles. - tik svogūnai ant palangės
Papildyta:
kaip be grožio paslaugų planuojat suktis?-tai man sudėtingiausia, nežinau ką su plaukais teks daryt biggrin.gif
Atsakyti

sėjot gal jau pavasariui šio bei to? 

Tikrai taip. Truputi pomidorų, gėlių. Turiu kelis agurkų daigus jau gan nemažus, dideliuose vazonuose. Šiais metais kaip niekad labai turiu tokiems dalykams įkvėpimo. 

kaip be grožio paslaugų planuojat suktis?

Labai laiku susiruošiau į kirpyklą ir sūnus labai laiku pasiprašė, kad nuvežčiau. Na o daugiau antakius pati pasipešiosiu, manikiūrus truputi pamiršim. Tik man labai gaila tų verslų kurie turėjo stoti visiškai. 

Ar yra dar be manęs kas dirba?

Šiek tiek pavydžiu tiem, kas gali pabūti namuose. 

Atsakyti
Laba visoms, pasiilgau jūsų !

QUOTE(Alkaja @ 2020 03 12, 19:17)
Ar mėgstate/dažnai naudojate rankų kremus?
Rankų kremai - mano silpnybė, būtinai naudoju, ypač patinka vakare prieš miegą gerai įtrinti rankas

Porečiai naudoju. Dabar pagalvojau, kad net ir neturiu namie, tik darbe.

QUOTE(Sim@ @ 2020 03 13, 20:32)
tai laimingos, kad vaikams karantinas ir prasitęs mokslo metai? (ne, absurdas kažkoks blink.gif korona ne vaikų liga, bet lai karantinuojasi biggrin.gif tėveliai papirks maisto per tas dvi savaites vaikams ir maisto centrai liks patenkinti manau wub.gif )

Ne, nesidžiaugiu.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 16, 17:44)
Ar jums irgi neveikė SM kelias dienas? - Man nepasiekiamas buvo, metė klaidą.

Dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? O gal išvis nedirbate ir "atostogaujate"? - Praeitą savaitę grįžus dar spėjome susitvarkyti svarbiausius reikalus, o dabar ką įmanoma nukėlėme, kai ką tvarkysime nuotoliniu būdu. Savaitgalį išvažiavome į sodybą, pabūsime kurį laiką čia  rolleyes.gif  turime daug laiko sau. Ofisą uždarėme ir visi dirbs iš namų, kitur, kur negalime priimti gyvai klientų, kol kas žmones laikom ir jie dirba, nes yra įvairių prisikaupusių darbų, kurie buvo atidėliojami, kurie nebuvo labai būtini, bet jei karantinas bus pratęstas, greičiausiai reikės išleisti juos atostogų... O vairuotojai mūsų jau atostogauja, nes darbo jiems deja, nėra. Gerai bent tiek, kad irgi spėjo grįžti į Lietuvą, o ne užstrigo kažkur Europoje pakeliui.
Šiaip situacija paskutines savaites labai suprastėjusi, bent jau pas mus, kritęs Rusijos rublio kursas iškart viskam atsiliepė. Plius atšaukti užsakymai ir t.t. Žiūrėsim kas čia bus. Ar tik nebus naujos krizės pradžia  unsure.gif Galbūt teks staigiai persiorientuoti į šiek tiek kitokią veiklos kryptį, kaip ir per praėjusią krizę.

Neveikė irgi!

Dirbu ir nuotoliniu, ir darbe. Jeigu einu į darbą, turim derintis, kad viena kabinete dirbtų - kad nebūtų kontakto su žmonėmis.

QUOTE(Sim@ @ 2020 03 17, 22:01)
kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams? (manau, kad taip. Sklando kalbos, jog pratęs dar iki po velykinių atostogų)

Manau, kad taip.

QUOTE(k@mylye @ 2020 03 19, 11:48)
Kaip apskritai nuotaikos karantino metu?</strong></p><p>Įdomios. Neaiškumas yra kaip viskas pasisuks. </p>

Nepanikuoju. Galvoju, kad viskas iki biržeio mėn.gali tęstis. Aišku, nuostolių daug bus.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 19, 22:41)
sėjot gal jau pavasariui šio bei to? - Pasėjau pomidorų, visokių žalumynų, kelias gėles.

Nea, nieko nesėjau dar.

QUOTE(errachka @ 2020 03 20, 09:14)
dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? - kadangi po atostogų -
privaloma saviizoliacija, dirbam iš namų kažkaip, vaikas aplink...sudėtinga

kaip be grožio paslaugų planuojat suktis?-tai man sudėtingiausia, nežinau ką su plaukais teks daryt biggrin.gif

Jūs po kelionės?

Jaučiu, su plaukų dažymu bus problemų.

QUOTE(k@mylye @ 2020 03 20, 11:23)
Ar yra dar be manęs kas dirba?</strong></p><p>Šiek tiek pavydžiu tiem, kas gali pabūti namuose. </p>

Namuose buvau 2 dienas, visas kitss darbe buvau. Nepatogu iš namų dirbt. Bet sveikata ir saugumas yra svarbiausia.

Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos?
Nebuvo dabar jokių planų vykt kažkur.

Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2020 03 20, 09:14)
kaip be grožio paslaugų planuojat suktis?
Kol kas viskas ok. Manikiūrą moku ir pati pasidaryt, plaukai sutvarkyti, kitos procedūros palauks. Viskas ok ties tuo.
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 20, 11:23)
Ar yra dar be manęs kas dirba?
Mes kaip ir minėjau sodyboj, bet kitą savaitę vyrui teks išvažiuot į miestą. Iš dalies gerai kai gaunasi nuotoliniu būdu daugumą dalykų susitvarkyti esant poreikiui.
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 20, 21:04)
Laba visoms, pasiilgau jūsų !
---
Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos?
4u.gif
--
Buvom numatę vykti į Baltarusiją, vyras turėjo skristi į Maskvą, taip pat yra suplanuotos atostogos gegužę. Gerai, kad tik skrydžiai kol kas. Bus matyt kaip bus.

Sveikos mirksiukas.gif
Skaitot, sekat naujienas apie virusą? - Pradžiai skaičiau, domėjausi nemažai, dabar nustojau. Pagalvojau, kad tik nerimą varo.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

Tikiuosi, kad dar visos sveikos ir artimieji sveiki

QUOTE(Sim@ @ 2020 03 13, 20:32)
tai laimingos, kad vaikams karantinas ir prasitęs mokslo metai? (ne, absurdas kažkoks blink.gif korona ne vaikų liga, bet lai karantinuojasi biggrin.gif tėveliai papirks maisto per tas dvi savaites vaikams ir maisto centrai liks patenkinti manau wub.gif )

Sim, manau, kad laimingų tokiu atveju nėra. Karantinas - būtinybė, o ne laimės paieškos. Visiems būtų geriau, kad jokie virusai nebūtų sukliudę mums dirbti, mokytis ir džiaugtis ateinančiu pavasariu, bet atsitiko taip, kad dabar reikia visiems sutelkti visas jėgas ir klausytis vyriausybės ir medikų, kad greičiau nugalėtume visus virusus. Dabar visiems svarbiausia turėtų būti išlikti sveikiems ir gyviems ir apsaugoti savo artimuosius.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 16, 17:44)
Dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? O gal išvis nedirbate ir "atostogaujate"?

Visą praeitą savaitę dar dirbau darbo vietoje. Kai kurie darbuotojai pasiėmė mokamas atostogas, kiti dirba, bet visi izoliuotai vieni nuo kitų.

QUOTE(Sim@ @ 2020 03 17, 22:01)
kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams?

Bus pratęstas, tai tikrai, bent jau iki gegužės mėn. Duok dieve, kad tiek ir užtektų. Niekas negali pasakyti, kaip viskas susiklostys.

QUOTE(k@mylye @ 2020 03 19, 11:48)
Kaip apskritai nuotaikos karantino metu?

Daug nerimo, baimių, panikos. Bet stengiamės būti optimistais, kad mes susitelkę viską galime įveikti. Kartais verkiu, perskaičius, kiek yra gerų žmonių, padedančių kitiems, aukojančių, dovanojančių.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 19, 22:41)
sėjot gal jau pavasariui šio bei to?

Nesėjau nieko. Buvom šiandien su vyru palėkę iki sodo pažiūrėt, kaip viskas laikosi. Pavasaris nepavaldus jokiems virusams, gėlytės, žaluma lenda iš po žemių, daug pumpurų. Šiltnamis mūsų senas, suplėšytas vėjo, reikia naują daryt. Tai ten sėti negaliu dar. O lauke dar per šalta. Gal namie pasisėsiu kokių žalumynų į vazoną.

QUOTE(errachka @ 2020 03 20, 09:14)
kaip be grožio paslaugų planuojat suktis?

Kol kas ramiai suksimės. Kaip tik prieš karantiną dar spėjau nusidažyti plaukus ir antakius susitvarkyti. O vėliau - kažkaip suksiuosi namų sąlygom. Čia tik smulkmena

QUOTE(k@mylye @ 2020 03 20, 11:23)
Ar yra dar be manęs kas dirba?

Aš dar dirbau praeitą savaitę. Bet, kiekvieną dieną, eidama darban, džiaugiuosi, kad dar galiu eiti ir turiu kur eiti. Visi maniškiai namie sėdi, man kaifas eiti į darbą. Norėčiau, kad taip ir liktų, visai nenoriu namie pabūt

QUOTE(Agrefa @ 2020 03 20, 21:04)
Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos?

Tik balandžio mėnesį turim Domino spektaklį, kuris jau tikriausiai atsikels į vėlesnį laiką. Bet jaučiu, kad ir mano kelionė į Londoną gegužyje neįvyks. Sesė buvo prisipirkus bilietų keliaut ir pas dukrą į Strasburgą, ir į Kiprą. Viskas nuplaukė

QUOTE(Nastya @ 2020 03 20, 22:18)
Skaitot, sekat naujienas apie virusą?

Seku, kitaip neįmanoma, vis tiek kažkur užmatai antraštes, ar FB, ar spaudoj. Bet norėčiau kuo mažiau neigiamos informacijos, nes stogą rauna dėl ateities.

Agrefa, ką skaitai? Ką kitos skaitot įdomaus? Kokį filmą gerą matėt? Ar kokį virtualų koncertą?
Paskutinę perskaičiau Tylioji pacientė. Labiausiai patiko pabaiga, buvo netikėta

Ar perkat dabar kokius rūbus internetu?
Reikėtų džinsų, bet nežinau, kaip nusipirkti internetu, ne visi modeliai man tinka ir patinka, o iš paveiksliuko sunku spręsti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alkaja: 21 kovo 2020 - 12:48
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 19, 11:48)
Kaip apskritai nuotaikos karantino metu?

daug geresnės nei, kad mokykloje vaikams (ypač, dukros mokytoja), jog jei vaikas užsikrės Corona, tai išart mirs bigsmile.gif na, didesnio absurdo nesugalvočiau net aš, žinodama, kad Coroa net ne vaikų liga blink.gif

QUOTE(Nastya @ 2020 03 19, 22:41)
sėjot gal jau pavasariui šio bei to? -

nieko nesėjau, nes neturiu žemės. Tėtis pardavė sodą

QUOTE(errachka @ 2020 03 20, 09:14)
kaip be grožio paslaugų planuojat suktis?-

man antakiai svarbiau nei plaukai. Nes plaukus galiu nusidažyti pati, o vat su antakiais - bijau pešioti:(

QUOTE(k@mylye @ 2020 03 20, 11:23)
Ar yra dar be manęs kas dirba?

taip, yra. Dirbu ir aš

QUOTE(Agrefa @ 2020 03 20, 21:04)
Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos?

neturėjau, nes man atostogos tik nuo balandžio 14

QUOTE(Nastya @ 2020 03 20, 22:18)
Skaitot, sekat naujienas apie virusą? -

nebe, nusibodo

QUOTE(Alkaja @ 2020 03 21, 12:46)
Ar perkat dabar kokius rūbus internetu?

rūbų ne, bet kosmetika tai perkama


SVEIKOS 4u.gif klausimų nėra, nes apie corona esu vienos nuomonės ir į diskusijas nenoriu leistis. taip, kad iki 4u.gif
Atsakyti