Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Sim@ @ 2020 03 21, 13:16)
SVEIKOS 4u.gif klausimų nėra, nes apie corona esu vienos nuomonės ir į diskusijas nenoriu leistis. taip, kad iki 4u.gif

Sim, juk nebūtina kalbėti tik apie virusus. Klausimus galima klausti apie bet ką.

Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 21, 12:46)
Agrefa, ką skaitai? Ką kitos skaitot įdomaus? Kokį filmą gerą matėt? Ar kokį virtualų koncertą?
---
Ar perkat dabar kokius rūbus internetu?
Nusipirkau kelis žurnalus, pradėjau skaityt knygą "Dykumų gėlė", kiekvieną vakarą jau suguldžius vaikus su vyru pažiūrime po filmą. Ieškojome serialo, bet niekas neužkibo. Filmai kol kas visi irgi tokie so, so. Ne tokie, kad galėčiau rekomenduot ir sakyt wow.
---
Ne, nieko neperku, nebuvo poreikio.
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 21, 13:16)
SVEIKOS 4u.gif klausimų nėra, nes apie corona esu vienos nuomonės ir į diskusijas nenoriu leistis. taip, kad iki 4u.gif
Nebūtina plėtoti temą apie virusą mirksiukas.gif

hi.gif
Turit kerzų tipo batus? - Turiu vienus, bet nalabai jie man prilipę.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2020 03 20, 22:18)
Skaitot, sekat naujienas apie virusą? - Pradžiai skaičiau, domėjausi nemažai, dabar nustojau. Pagalvojau, kad tik nerimą varo.

Dabar tik tiek, kiek fb antraščių paskaitau.
Daugiau nebe.

QUOTE(Alkaja @ 2020 03 21, 12:46)
Agrefa, ką skaitai? Ką kitos skaitot įdomaus? Kokį filmą gerą matėt? Ar kokį virtualų koncertą?
Paskutinę perskaičiau Tylioji pacientė. Labiausiai patiko pabaiga, buvo netikėta

Ar perkat dabar kokius rūbus internetu?
Reikėtų džinsų, bet nežinau, kaip nusipirkti internetu, ne visi modeliai man tinka ir patinka, o iš paveiksliuko sunku spręsti

Žinok,.nieko o nieko. Kaip kokia senolė, užsikabinau už rusiškų kelių serijų filmų, kuriuos žiūriu per televizoriaus youtubą. Ten jau būna visos serijos sukeltos, tad tik baigiasi filmas,.iš karto.kitą pradedu. Kur būna ištęsta,.vis į priekį pasuku ir toliau žiūriu. Jau pati save baru,.bet vis tiek dar žiūriu.

Pirkau palaidinukę baltą trumpomis rankovėmis ir sūnui sportinės aprangos komplektuką.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 21, 22:18)
Turit kerzų tipo batus? - Turiu vienus, bet nalabai jie man prilipę.

Ne,.neturiu.

Laba,
Turit grynųjų piniginėj? Daug?
Piniginėj tik keli cnt.
Viskas kortelėje.
Atsakyti
Labas vakaras mirksiukas.gif
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 11, 01:37)
Turit kažkokį nerimą, neišspręstą klausimą, kuris jus graužia? Taip, yra toks vienas. Nežinia, kiek dar liko iki tol, kol išaiškės viskas.
Nerimas yra.
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 12, 19:17)
Ar mėgstate/dažnai naudojate rankų kremus? Rankų kremai - mano silpnybė, būtinai naudoju, ypač patinka vakare prieš miegą gerai įtrinti rankas
Dažnai
QUOTE(Nastya @ 2020 03 16, 17:44)
Dirbate nuotoliniu būdu iš namų ar einate į įprastą darbo vietą? O gal išvis nedirbate ir "atostogaujate"?
Nuotoliniu.
QUOTE(Sim@ @ 2020 03 17, 22:01)
kaip manote, ar bus pratęstas karantinas mokiniams? (manau, kad taip. Sklando kalbos, jog pratęs dar iki po velykinių atostogų)
Bus, ir ne tik mokiniams.
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 19, 11:48)
Kaip apskritai nuotaikos karantino metu? Įdomios. Neaiškumas yra kaip viskas pasisuks.
Slogios. Globali nelaimė žmonijai. Baisu. Man tai čia kaip Černobylio scenraijus, tik pasauliniu mastu.
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 20, 21:04)
Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos? Nebuvo dabar jokių planų vykt kažkur.
Nebuvo dabar.
QUOTE(Nastya @ 2020 03 20, 22:18)
Skaitot, sekat naujienas apie virusą? Pradžiai skaičiau, domėjausi nemažai, dabar nustojau. Pagalvojau, kad tik nerimą varo.
Kad specialiai sekt, tai ne.
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 21, 12:46)
Agrefa, ką skaitai? Ką kitos skaitot įdomaus? Kokį filmą gerą matėt? Ar kokį virtualų koncertą?
Skaitau dabar

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(Nastya @ 2020 03 21, 22:18)
Turit kerzų tipo batus? Turiu vienus, bet nalabai jie man prilipę.
Turiu.
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 22, 15:41)
Turit grynųjų piniginėj? Daug? Piniginėj tik keli cnt. Viskas kortelėje.
Turiu. Virš 400.

Gal žiūrėjote kokį filmą iš tų senesnių taip vadinamų?
Aham (nors ir buvau jį mačiusi kažkada) rolleyes.gif
https://www.imdb.com/title/tt0110413/
https://www.youtube....h?v=NH_oB8E07Xw
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 22, 15:41)
Turit grynųjų piniginėj? Daug?
Turiu kelis šimtus. Tiksliai nežinau 280-320 ribose.
QUOTE(Visgi @ 2020 03 22, 21:33)
Gal žiūrėjote kokį filmą iš tų senesnių taip vadinamų?
Kažko tokio iš senesnių ne. Vakar su vyru žiūrėjome Congation (2011) (Lt. užkratas). Tai va apie tokią panašią viruso epidemiją pasaulyje, kaip dabar. Patiko. Rekomenduoju.

Laba mirksiukas.gif
Nešiojat dabar kaukes, pirštines? Turi dezinfekcinio skysčio? - Ne, neturiu nei kaukės, nei pirštinių. Stengiuosi dažnai plaut rankas ir neliesti veido. Kai būnu kur, stengiuosi neliest rankomis įvairių paviršių, duris kokias šikna/alkūne atidarinėju ir panašiai. Turim rankoms skysčio, tai jį naudoju, turiu dezinfekcinių servetėlių, tai telefoną pratrinu karts nuo karto, automobilyje paviršius pravaliau. Namuose visada turėjau dezinfekcinio skysčio paviršiams, tai jį irgi kartais naudoju pravalymui įvairių paviršių. Bet kol sodyboj sėdim tol ramu, bet jau pradeda atsibost man, todėl grįšim namo rytoj arba antradienį, miestan tsakant. Vistiek namuose kitaip. Vyrui taip ir taip reikia, nes reikalų darbinių yra. O į miestą kažkur nesiruošiam lysti betkokiu atveju. Plius, netyčia užtaikiau laiko barborai, tai irgi atveš ko reikia. Tai tik namai, kiemas ir pasivaikščiojimai beliks.
Atsakyti

Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos?

sūnui trumpa kelionė 

Skaitot, sekat naujienas apie virusą? -

nelabai. jos pąčios gan lenda į akis per tv ir fb 

Ar perkat dabar kokius rūbus internetu?

kol kas ne, bet gali tekti

SVEIKOS 4u.gifklausimų nėra, nes apie corona esu vienos nuomonės ir į diskusijas nenoriu leistis. taip, kad iki 4u.gif

galima ir apie ką nors kitką  :) 

Turit kerzų tipo batus? 

ne

Turit grynųjų piniginėj? Daug?

tik keli centai

Gal žiūrėjote kokį filmą iš tų senesnių taip vadinamų?

ne. man gyvenimas teka gan įprasta vaga

Nešiojat dabar kaukes, pirštines? Turi dezinfekcinio skysčio? -

Tik dezinfekcinį skystį. Man tos pirštinės kelia dviprasminškų minčių apie saugumą, būtent mano atvejų. Man geriau [po kiekvieno kliento nusiplauti rankas ir nusipurškti dezinfekciniu skysčiu. Jų būna dabar vos keli į dieną. 

Yra patarlė: nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. O ką gero Jums karantinas atnešė?

Jau matau, kad kažkiek susitaupo pinigų, nes mažiau vaikštau į parduotuves, mažiau važinėju ir mažiau kuro reikia. Darbe mažiau darbo. Lyg daugiau laisvo laiko atsiranda. 

Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 23, 10:01)
Yra patarlė: nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. O ką gero Jums karantinas atnešė?
Asmeniškai realiai tai nieko. Visiškai nieko. Pinigų išleidžiam mažiau aišku, bet atsižvelgus į tai, kad pajamos šiuo laikotarpiu irgi stipriai krito, tai nieko neišlošiam, o tik pralošiam.

Labas rytas mirksiukas.gif
Turėjot kokių naujų patirčių ne per seniausiai? - Šiandien turėsiu vieną biggrin.gif Bandysiu vyrą apkirpt, nes jau apaugęs, o karantinas berods iki gegužės užsitęs.
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 20, 12:23)
Ar yra dar be manęs kas dirba?</strong></p><p>Šiek tiek pavydžiu tiem, kas gali pabūti namuose. </p>

kol kas iš namų pilnu tempu
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 20, 22:04)
Buvot dabar numatę kažkur vykt, bet turėjot atidėt dėl siaučiančios ligos?
Nebuvo dabar jokių planų vykt kažkur.

tik į kaimą
QUOTE(Nastya @ 2020 03 20, 23:18)
Skaitot, sekat naujienas apie virusą? - Pradžiai skaičiau, domėjausi nemažai, dabar nustojau. Pagalvojau, kad tik nerimą varo.

neneorint esame info sūkury biggrin.gif
QUOTE(Alkaja @ 2020 03 21, 13:46)
Ar perkat dabar kokius rūbus internetu?
Reikėtų džinsų, bet nežinau, kaip nusipirkti internetu, ne visi modeliai man tinka ir patinka, o iš paveiksliuko sunku spręsti

ne
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2020 03 21, 23:18)
Turit kerzų tipo batus? - Turiu vienus, bet nalabai jie man prilipę.

taip, ir dar ieškau bigsmile.gif
QUOTE(Agrefa @ 2020 03 22, 16:41)
Turit grynųjų piniginėj? Daug?
Piniginėj tik keli cnt.
Viskas kortelėje.

aga
QUOTE(Visgi @ 2020 03 22, 22:33)
Gal žiūrėjote kokį filmą iš tų senesnių taip vadinamų?

ne,
neseniai Anna - žiūrėjom. Labai rekomenduoju!
QUOTE(Nastya @ 2020 03 22, 23:06)
Nešiojat dabar kaukes, pirštines? Turi dezinfekcinio skysčio? - Ne, neturiu nei kaukės, nei pirštinių. Stengiuosi dažnai plaut rankas ir neliesti veido. Kai būnu kur, stengiuosi neliest rankomis įvairių paviršių, duris kokias šikna/alkūne atidarinėju ir panašiai. Turim rankoms skysčio, tai jį naudoju, turiu dezinfekcinių servetėlių, tai telefoną pratrinu karts nuo karto, automobilyje paviršius pravaliau. Namuose visada turėjau dezinfekcinio skysčio paviršiams, tai jį irgi kartais naudoju pravalymui įvairių paviršių. Bet kol sodyboj sėdim tol ramu, bet jau pradeda atsibost man, todėl grįšim namo rytoj arba antradienį, miestan tsakant. Vistiek namuose kitaip. Vyrui taip ir taip reikia, nes reikalų darbinių yra. O į miestą kažkur nesiruošiam lysti betkokiu atveju. Plius, netyčia užtaikiau laiko barborai, tai irgi atveš ko reikia. Tai tik namai, kiemas ir pasivaikščiojimai beliks.

keletą kaukių ir keletą pirštinių
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 23, 11:01)
O ką gero Jums karantinas atnešė?</strong></p><p>Jau matau, kad kažkiek susitaupo pinigų, nes mažiau vaikštau į parduotuves, mažiau važinėju ir mažiau kuro reikia. Darbe mažiau darbo. Lyg daugiau laisvo laiko atsiranda. </p>

pinių tauposi-faktas
QUOTE(Nastya @ 2020 03 24, 11:20)
Turėjot kokių naujų patirčių ne per seniausiai? - Šiandien turėsiu vieną  biggrin.gif Bandysiu vyrą apkirpt, nes jau apaugęs, o karantinas berods iki gegužės užsitęs.

kol kas ne

užsiimat su vaikais, kai jie kasdien nuo ryto iki vakaro šalia? vakarais skiriam valandėlę UNO žaidimui
Atsakyti

Turėjot kokių naujų patirčių ne per seniausiai? - Šiandien turėsiu vieną biggrin.gifBandysiu vyrą apkirpt, nes jau apaugęs, o karantinas berods iki gegužės užsitęs.

Manęs laukia ko gero irgi tokia patirtis  :D 

Savaitės šeimos  meniu planavimas. Niekada taip nedarydavau. 

Šiandien pirmą kartą pirkau kosmetikos internetu.  :D 

O laukia dar sūnaus mokslai namuose. Irgi nemenkas iššūkis. 

užsiimat su vaikais, kai jie kasdien nuo ryto iki vakaro šalia?

Tiek pat kiek ir anksčiau. Gyvenam dabar taip pat, kaip ir atostogų metu. Reikia jam ir šunį pavedžiot, ir knyga paskaityt, ir dar šiaip palieku užduotėlių atlikt. Nes vien TV ir žaidimai būtų. Beje Karmaza rekomenduoja namuose turėti rėžimą. 

Atsakyti
Labvakar mirksiukas.gif
QUOTE(Nastya @ 2020 03 22, 22:06)
Nešiojat dabar kaukes, pirštines?
Turi dezinfekcinio skysčio? Ne, neturiu nei kaukės, nei pirštinių.
Taip_ir kaukes ir pirštines.
Turime. Užvakar vaistinėje nusipirkau.
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 23, 10:01)
Yra patarlė: nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. O ką gero Jums karantinas atnešė? Jau matau, kad kažkiek susitaupo pinigų, nes mažiau vaikštau į parduotuves, mažiau važinėju ir mažiau kuro reikia. Darbe mažiau darbo. Lyg daugiau laisvo laiko atsiranda.
Automatiškai tikriausiai išlaidų mažiau.
QUOTE(Nastya @ 2020 03 24, 10:20)
Turėjot kokių naujų patirčių ne per seniausiai? Šiandien turėsiu vieną biggrin.gif Bandysiu vyrą apkirpt, nes jau apaugęs, o karantinas berods iki gegužės užsitęs.
O taip, ir dar toookių savaitę laiko, kad... Pas mus pandemija sutapo su mamos onko diagnoze, kai regis turime namuos saugotis, o tenka, nori nenori belstis, minti slenksčius ir nosį kišti į poliklinikų ir ligoninių priimamuosius, o jau apie išgyventas jausenas mano, brolio ir tėčio; stresą ir šoką dėl artimo, tai net nekalbu, juolab kai turi nepalūžti ir patį sergantįjį palaikyti morališkai. Vienu žodžiu viskas susimetė į vieną krūvą, visaip kaip. Šiandien - ta diena, kai viskas sugulė ir susistygavo.
QUOTE(errachka @ 2020 03 24, 13:27)
užsiimat su vaikais, kai jie kasdien nuo ryto iki vakaro šalia? vakarais skiriam valandėlę UNO žaidimui
Abu - pilnamečiai, jaunėlis - gimnazistas abiturientas, atostogos. Mažylių nebėra pas mus smile.gif

Ar norėtumėt lietaus dabar?
Norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2020 03 24, 13:27)
užsiimat su vaikais, kai jie kasdien nuo ryto iki vakaro šalia?
Aš ir šiaip gan nemažai užsiimdavau, dabar tam tiesiog dar daugiau laiko. Užduotėlės, knygos knygelės, žaidimai, kas dieną lendam pasivaikščiot, kieme būnam. Įvairiai visko. Būna laiko tarpų, kai įjungiu filmukų kokių, tai ramu namie pabūna kurį laiką biggrin.gif , tada apsitvarkau savo reikalus ar valgyt padarau ir tiek. Lekia tos dienos ir per karantiną visai greitai.
QUOTE(k@mylye @ 2020 03 24, 16:54)
Manęs laukia ko gero irgi tokia patirtis  biggrin.gif
Visai neblogai pavyko turiu pasakyt biggrin.gif rolleyes.gif galėčiau persikfalifikuot į vyrų kirpėją biggrin.gif
QUOTE(Visgi @ 2020 03 24, 21:52)
Pas mus pandemija sutapo su mamos onko diagnoze...
---
Ar norėtumėt lietaus dabar?
console.gif 4u.gif
---
Nenorėčiau. Oras gražus labai, o jei būtų šilčiau būtų išvis fantastika. Lytų lietus, būtų niuru, užsidepresuočiau tikrai.
---
Visgi, įdomu kaip tavo sūnui su abitūros egzaminais bus. Kažką šiandien užmačiau ir vėliau viena ausim girdėjau, kad šiemet svarsto egzaminus atšaukt, kad visai nebūtų. O į universitetus stotų pagal dalykų metinius vidurkius. Bet dar viskas svarstymų stadijoje. Manau nesupyktų daugelis abiturientų dėl tokio sprendimo ax.gif

Ar jums patiko Lietuvos šių metų eurovizijos daina? - Man tai labai. Gaila, negalės pasirodyti.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2020 03 22, 21:33)
Gal žiūrėjote kokį filmą iš tų senesnių taip vadinamų?
Aham (nors ir buvau jį mačiusi kažkada) rolleyes.gif
https://www.imdb.com/title/tt0110413/
https://www.youtube....h?v=NH_oB8E07Xw

Žiūrėjau NELIEČIAMIEJI. Bet jis gal nelabai prie senesnių priskirtinas.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 22, 22:06)
Nešiojat dabar kaukes, pirštines? Turi dezinfekcinio skysčio? - Ne, neturiu nei kaukės, nei pirštinių. Stengiuosi dažnai plaut rankas ir neliesti veido. Kai būnu kur, stengiuosi neliest rankomis įvairių paviršių, duris kokias šikna/alkūne atidarinėju ir panašiai. Turim rankoms skysčio, tai jį naudoju, turiu dezinfekcinių servetėlių, tai telefoną pratrinu karts nuo karto, automobilyje paviršius pravaliau. Namuose visada turėjau dezinfekcinio skysčio paviršiams, tai jį irgi kartais naudoju pravalymui įvairių paviršių. Bet kol sodyboj sėdim tol ramu, bet jau pradeda atsibost man, todėl grįšim namo rytoj arba antradienį, miestan tsakant. Vistiek namuose kitaip. Vyrui taip ir taip reikia, nes reikalų darbinių yra. O į miestą kažkur nesiruošiam lysti betkokiu atveju. Plius, netyčia užtaikiau laiko barborai, tai irgi atveš ko reikia. Tai tik namai, kiemas ir pasivaikščiojimai beliks.

Aš iš viso nosies nekišu kelios dienos, tik kambarį vėdinu, vyras eina su respiratoriumi


QUOTE(k@mylye @ 2020 03 23, 10:01)
O ką gero Jums karantinas atnešė?</strong></p><p>Jau matau, kad kažkiek susitaupo pinigų, nes mažiau vaikštau į parduotuves, mažiau važinėju ir mažiau kuro reikia. Darbe mažiau darbo. Lyg daugiau laisvo laiko atsiranda. </p>

Pasodino pabūti namuose, išmokė neskubėti. Dar džiaugiuosi,
Kad paskolos neturiu. Būčiau labai pergyvenusi.

QUOTE(Nastya @ 2020 03 24, 10:20)
Turėjot kokių naujų patirčių ne per seniausiai? - Šiandien turėsiu vieną  biggrin.gif Bandysiu vyrą apkirpt, nes jau apaugęs, o karantinas berods iki gegužės užsitęs.

Kad ne. Bet kad tie plaukai įdomūs taps pas vyrus, tai taip. Pas mus irgi...

QUOTE(errachka @ 2020 03 24, 13:27)
užsiimat su vaikais, kai jie kasdien nuo ryto iki vakaro šalia? vakarais skiriam valandėlę UNO žaidimui

Irgi...

QUOTE(Visgi @ 2020 03 24, 21:52)
Ar norėtumėt lietaus dabar?
Norėčiau rolleyes.gif

Visgi. Įsivaizduoju jūsų šeimos nuotaikas ir rūpestį. Būkit stiprūs ir, svarbiausia, vieningi. Sunku, ypač pradžioje. Visada prisimenu, kaip Sim parašė, kad jos mama serga.

Irgi norėčiau, net labai. Stipraus lietaus.

Ar turit sodos namuose? Dažnai naudojat?
Nusipirkau, kai perskaičiau, kad su ja gerai nušveist stiklo keramikos paviršių. Anksčiau gana retai naudojau.
Papildyta:
Nastya, ir man labai labai patiko daina.
Atsakyti