Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Visgi @ 2020 07 03, 12:34)
Šįryt (penktadienis) tiesiu taikymu į darbą?
Ne. Užvežiau jaunėlį į gimnaziją, nes laiko šiandien abitūros matematikos pasirinktą egzaminą, dar pakeliui užsukau į prekybos centrą_nusipirkau avokadų, varškės, ir tuomet jau į darbą.

Atostogauju tėviškėj, į darbą neinu.

QUOTE(errachka @ 2020 07 03, 12:57)
kuriuo valgymu nevalgot ar labai mažai suvalgot daržovių?-per pusryčius

Daugiausia valgau vakare, kai.po darbų gaminam mėsišką patiekalą. Kitsis laikais mažai valgau arba visai nebe.

Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau?
Taip, gana paprasta buvo užpildyt.

Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(Nastya @ 2020 06 30, 21:49)
Kasdienai naudojate kremus nuo saulės?

Visai nenaudoju, nes nebūnu ilgai saulėje

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 01, 07:04)
1.Alkaja, kaip tavo reikalai su vyru, ar nyksta atitolimas? Kaip tavo tėtis, kaip jis gyvena?

2. Jeigu pas jus namuose visą dieną dirbtų darbuotojai kažką, padarytumėt jiems kavos, valgyti?

1. Su vyru santykiai nusistovėjo kažkiek. Kitą savaitę pradės dirbti. Rado šiokį tokį darbą terminuotai, ne tai, apie ką svajojo, tai fizinis darbas, bet reikia už kažko kabintis.
Tėvukas normaliai dar, padedu kiek galiu, kasdien skambinu, bet dar juda, kruta, valgyt nusiperka ir išsiverda.
Šiandien paminėjom mamos mirties metines. Žiauriai greit tie metai praėjo. Kaip sapnas.

2. Dėl karštų valgių nežinau kaip būtų, bet kavos, sumuštinių ar saldumyno - tai būtinai padaryčiau

QUOTE(Visgi @ 2020 07 03, 11:34)
Šįryt (penktadienis) tiesiu taikymu į darbą?

Ketvirtadienį - penktadienį nedirbau, turėjau pora dienų atostogų

QUOTE(errachka @ 2020 07 03, 11:57)
kuriuo valgymu nevalgot ar labai mažai suvalgot daržovių?

Per pusryčius

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 03, 13:45)
Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau?

Pildžiau, kai tik pasirodė deklaracijos. Paprasta labai. Tik duomenis susitikrinau, ar visi suplaukę, nes vienais metais bankas buvo nesudėjęs duomenų, tai teko jiems skambint

Visgi, kaip Tavo abiturientui egzaminai einasi? Maniškiui neblogai kol kas, kaip jis pats sako.

Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų?
Aha, atsirado daug kirų, paryčiais pradeda sukti ratus po langais ir kvykia garsiai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alkaja: 04 liepos 2020 - 18:55
QUOTE(Alkaja @ 2020 07 04, 19:54)
1. Su vyru santykiai nusistovėjo kažkiek. Kitą savaitę pradės dirbti. Rado šiokį tokį darbą terminuotai, ne tai, apie ką svajojo, tai fizinis darbas, bet reikia už kažko kabintis.
Tėvukas normaliai dar, padedu kiek galiu, kasdien skambinu, bet dar juda, kruta, valgyt nusiperka ir išsiverda.
Šiandien paminėjom mamos mirties metines. Žiauriai greit tie metai praėjo. Kaip sapnas.

2. Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų?
Aha, atsirado daug kirų, paryčiais pradeda sukti ratus po langais ir kvykia garsiai.

Laba naktis,
1. Dabar eis tik.geryn, kai įsidarbino, pamatysi. Jam nuo to sėdėjimo namuose nervai pakrikę buvo. O dabar, kai padirbs, pats nenorės namuose sėdėt.

Tėvukas, kad pats daug ką susitvarko, yra šaunuolis. Kuo jis ilgiau sugebės taip pats tvarkytis, tuo jam pačiam gyvenimas atrodys dar vertingas. Tėvai labiausiai palūžta, kai sveikatos netenka.
O tu pati susigyvenai, susitaikei su netektimi? Ar dar vis labai sopulinga vieta?
Patenkinta, kaip paminklą padarė?

2. Nea, tokių įkyrių nėra. Rytais pas mus kitoks, malonus paukščių čiulbėjimas girdisi, lakštingalos irgi.

Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?
Paskutiniu metu man taip.yra. Šiandien pagaminau vištienos troškinį su daržovėmis. Tik lašą aliejaus pyliau, o į pabaigą grietinės ir kečupo įdėjau. Na tikrai nebuvo labai riebu. Bet man visą vakarą stovėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 04 liepos 2020 - 23:59
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 01, 08:04)
Jeigu pas jus namuose visą dieną dirbtų darbuotojai kažką, padarytumėt jiems kavos, valgyti?
Kiek yra buvę tokių situacijų tai būdavo labai įvairiai. Būna padarau, būna ne. Pagal situaciją. Būna tik arbatos/kavos, būna ir normalaus karšto maisto.
QUOTE(Visgi @ 2020 07 03, 12:34)
Šįryt (penktadienis) tiesiu taikymu į darbą?
Ne, nedirbau.
QUOTE(errachka @ 2020 07 03, 12:57)
kuriuo valgymu nevalgot ar labai mažai suvalgot daržovių?
Per pusryčius.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 03, 14:45)
Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau?
Taip, paprastesnė.
QUOTE(Alkaja @ 2020 07 04, 19:54)
Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų?
Ant tiek, kad trukdytų miegot tai ne, o pastaruoju metu ir taip ankstokai atsikelt pavyksta.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 05, 00:57)
Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?
Retai, bet pasitaiko.

Sveikos mirksiukas.gif
Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai? - Pradžiai permesčiau skelbimus, bet manau ir pažįstamų paklausinėčiau, dar aišku priklauso ir nuo mano tikslų, nes normalią šiltą vietą dažnu atveju nelengva surasti smile.gif
Atsakyti

Ar vasarą labiau mėgstat nešioti basutes ar batelius/sportbačius/kedus?

Laisvalaikiu labiau sportbačius

Kasdienai naudojate kremus nuo saulės?

Tik kai ketinu ilgai būti saulėje

Jeigu pas jus namuose visą dieną dirbtų darbuotojai kažką, padarytumėt jiems kavos, valgyti?

Pasiūlyčiau kavos ir gal dar prie kavos sausainių

Šįryt (penktadienis) tiesiu taikymu į darbą?

taip

kuriuo valgymu nevalgot ar labai mažai suvalgot daržovių?-per pusryčius

Ko gero irgi pusryčiams. 

Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau?

Kaip man dirbančiam tai paprastesnė. Bet kas turi papildomas pajamas iš kažkokios veiklos, tai buvo sudėtingiau. Man jas skaityti irgi kol kas sudėtinga. Dar reikia priprast, kur kas parašyta. Su senąja jau buvo viskas labai lengva, nes žinojau kur kokioj eilutėj kas yra. 

Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų?

Šiai dienai ne. Bet rudenį netoliese buriuojasi gervės. Va tada tai tikrai trukdo paryčiais miegot. 

Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?

Vasara labiau norisi lieso. Kartais norisi to riebesnio,. bet ne visada man virškina skrandis. Tikrai labai apsunksta virškinimas ir tada man pradeda skaudėti galvą. Todėl vengiu. 

Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai? 

Ieškočiau visaip. 

Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur?

Ne. 

Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
QUOTE(errachka @ 2020 07 03, 11:57)
kuriuo valgymu nevalgot ar labai mažai suvalgot daržovių?-per pusryčius
Pusryčiaujant nevalgau visai daržovių.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 03, 13:45)
Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau? Taip, gana paprasta buvo užpildyt.
Pildžiau. Supaprastinta.
QUOTE(Alkaja @ 2020 07 04, 18:54)
Visgi, kaip Tavo abiturientui egzaminai einasi? Maniškiui neblogai kol kas, kaip jis pats sako.

Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų? Aha, atsirado daug kirų, paryčiais pradeda sukti ratus po langais ir kvykia garsiai.
Kad žinok visai gerai, kaip kad sakė. Dabar, rugpjūtį, rezultatų laukiam smile.gif

Kad ne, jokie.
Pastebėjau tik, kad kelias pastarąsias dienas, apie pietus ir į antrą dienos pusę, iš kažkur atklydę kirai ir žuvėdros klykauja.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 04, 23:57)
Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?
Paskutiniu metu man taip.yra. Šiandien pagaminau vištienos troškinį su daržovėmis. Tik lašą aliejaus pyliau, o į pabaigą grietinės ir kečupo įdėjau. Na tikrai nebuvo labai riebu. Bet man visą vakarą stovėjo.
Aš nevalgau apskritai riebaus, per sunkus man toks maistas, nebent žuvį riebią tik racione.
QUOTE(Nastya @ 2020 07 05, 21:36)
Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai? - Pradžiai permesčiau skelbimus, bet manau ir pažįstamų paklausinėčiau, dar aišku priklauso ir nuo mano tikslų, nes normalią šiltą vietą dažnu atveju nelengva surasti smile.gif
Lygiai taip pat ir aš, t.y. ir vienaip ir kitaip.
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 07, 07:37)
Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur? Ne.
Buvom, prie Katedros, t.y. prie Mindaugo tilto. Mes vakar apskritai visai dienai buvome išvažiavę, kai centras ir senamiestis čia pat, tai ar automobiliu ar dviračiu...; prieš vidudienį į Simono Daukanto aikštę_prezidento sveikinimą klausėmės, paskui po senamiestį, vėliau į Belmontą, paskui į Vilniaus universiteto botanikos sodą, tada atgal į senamiestį, tuomet prie Mindaugo tilto, himną sugiedojom ir namo.

Pateikus deklaraciją- į pliusą ar į minusą šiemet?
Į -5€.
Atsakyti
Laba!
QUOTE(Nastya @ 2020 07 05, 22:36)
Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai? - Pradžiai permesčiau skelbimus, bet manau ir pažįstamų paklausinėčiau, dar aišku priklauso ir nuo mano tikslų, nes normalią šiltą vietą dažnu atveju nelengva surasti  smile.gif

Visais frontais ieškočiau ir intensyviai labai

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 07, 08:37)
Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur?</strong></p><p>Ne. </p>

Ruošėmės, bet pradėjo lynot ir namie sugiedojom.

QUOTE(Visgi @ 2020 07 07, 12:49)
Buvom, prie Katedros, t.y. prie Mindaugo tilto. Mes vakar apskritai visai dienai buvome išvažiavę, kai centras ir senamiestis čia pat, tai ar automobiliu ar dviračiu...; prieš vidudienį į Simono Daukanto aikštę_prezidento sveikinimą klausėmės, paskui po senamiestį, vėliau į Belmontą, paskui į Vilniaus universiteto botanikos sodą, tada atgal į senamiestį, tuomet prie Mindaugo tilto, himną sugiedojom ir namo.

Pateikus deklaraciją- į pliusą ar į minusą šiemet?
Į -5€.

Šaunuoliai!

Jau ir sugrąžino virš 300 Eut. Aš visur reikalavau kvitų už automoblio remonto ir būsto remonto paslaugas, nes juk galima susigrąžinti GPM. Va ir gavosi didelė grąžintina suma.

O jūs deklaruojat remonto išlaidas?
Atsakyti
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 07, 08:37)
Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur?
Buvome pas brolio žmoną sodyboje.
QUOTE(Visgi @ 2020 07 07, 12:49)
Pateikus deklaraciją- į pliusą ar į minusą šiemet?
Į +.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 07, 15:02)
O jūs deklaruojat remonto išlaidas?
Dalinai. Vienur su visom sąskaitom ir oficialumais kainas uždainuoja tokias, kad ir grąžinimas nepadengia ax.gif

Sveikos mirksiukas.gif
Ar dovanotumėt kažkam augintinį? - Tik tokiu atveju, jeigu žinočiau, kad tikrai nori, kad būtent tokio, o ne kitokio ir tikrai pasiruošę auginti ir t.t. Man kažkoks kosmosas kai žmonės nutaria iš lempos padovanot kitiems katiną, šunį, žiurkėną ar dar ką wacko.gif doh.gif Niekada taip nesugalvočiau.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 05, 00:57)
Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?

Ne, aš jo net nevalgau

QUOTE(Nastya @ 2020 07 05, 22:36)
Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai? -

Tik saavo jėgomis

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 07, 08:37)
Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur?

Namie buvau, bet negiedojau

QUOTE(Visgi @ 2020 07 07, 12:49)
Pateikus deklaraciją- į pliusą ar į minusą šiemet?

Gavau 108 eur

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 07, 15:02)
O jūs deklaruojat remonto išlaidas?

Kokio remonto?

QUOTE(Nastya @ 2020 07 07, 20:09)
Ar dovanotumėt kažkam augintinį? -

Ne


SVEIKOS, senai matytos 4u.gif

siunčiatės filmus, ar žiūrite Online? (paskutiniu metu visus filmus žiūriu tik per Youtube)
Atsakyti


QUOTE(k@mylye @ 2020 06 26, 08:46)
Dažnai grilinat?

Iš viso - ne

QUOTE(Nastya @ 2020 06 27, 23:20)
Ar tenka, turit kur ravėti? Ar mėgstat? -

Taip, bet nėra kur – sodas parduotas, savo žemės neturiu

QUOTE(Agrefa @ 2020 06 29, 06:31)
Kai vakarojat savaitgaliais, su alkoholiu dažniau, ar be? Jei su alkoholiu, ką dažniausiai gurkšnojat?

Tokių savaitgalių su alkoholiu nebūna, tad ir negurkšnoju nieko

QUOTE(k@mylye @ 2020 06 29, 09:49)
Kaip savaitgalį praleidot?

Namie

QUOTE(Agrefa @ 2020 06 30, 11:06)
Kai pas jus atvažiuoja svečių, padedat ant stalo, ką atsiveža?

Taip, visada

QUOTE(k@mylye @ 2020 06 30, 15:05)
Tai kaip ta audra naktį pas Jus?

normaliai


patinka vasara - viena savaitė karštis, kita savaitė lietūs? (taip, net labai)
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2020 07 07, 20:09)
Ar dovanotumėt kažkam augintinį? - Tik tokiu atveju, jeigu žinočiau, kad tikrai nori, kad būtent tokio, o ne kitokio ir tikrai pasiruošę auginti ir t.t. Man kažkoks kosmosas kai žmonės nutaria iš lempos padovanot kitiems katiną, šunį, žiurkėną ar dar ką  wacko.gif  doh.gif Niekada taip nesugalvočiau.

Irgi jokiu būdu ne. Nesuprantu aš tokių dovanų ir pritariu nuomonei.

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 20:45)
SVEIKOS, senai matytos 4u.gif

siunčiatės filmus, ar žiūrite Online? (paskutiniu metu visus filmus žiūriu tik per Youtube)

Kur tu prapuolusi? Kaip sekasi tau ir tavo šeimynai? Gal.su vaikais prie jūros buvai?

Irgi žiūriu tik.per Youtube filmus, patinka per Youtube žiūrėt.

Patinka ir man, kai ne visos karštos savaitės. Toks oras kaip.šiandien man tobulas. Galėtų visa vasara tokia būt.

Laba,
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?
Būna. Va ir dabar l.noriu valgyt ir galvoju, ar tik neslinksiu į šaldytuvą.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Kur tu prapuolusi? Kaip sekasi tau ir tavo šeimynai? Gal.su vaikais prie jūros buvai?
---
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

kaip ir niekur. Birželio mėn.dvi savaites buvau išėjus į karantino biuletenį vaiko slaugai.
Vyras po staigios ir netikėtos operacijos. Kas stebino daugelį bigsmile.gif mane labiausiai blink.gif Vaikai sveiki. Nuo vakar abu Sporto stovyklose (sūnus su rankinio komanda Šilinikų kaime netoli Kalingrado pasienio, dukra - GSC, netoli namų, vakarais pareina).
Šeimoje kai kokie pasikeitimai. NE skyrybos, ne.
Dirbu ten pat, džiaugiuosi, kad dirbu. Nors ir maža alga, bet pastovus darbas - nereikia bijoti, kad vieną dieną pasakys, jog tu nereikalinga.

---
retai lendu


LABAS RYTAS 4u.gif

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? (keisčiau būtinai, nes sveikata brangiau už bet kokius pinigus. Geriau mažiau, bet sveika 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Kur tu prapuolusi? Kaip sekasi tau ir tavo šeimynai? Gal.su vaikais prie jūros buvai?
---
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

kaip ir niekur. Birželio mėn.dvi savaites buvau išėjus į karantino biuletenį vaiko slaugai.
Vyras po staigios ir netikėtos operacijos. Kas stebino daugelį bigsmile.gif mane labiausiai blink.gif Vaikai sveiki. Nuo vakar abu Sporto stovyklose (sūnus su rankinio komanda Šilinikų kaime netoli Kalingrado pasienio, dukra - GSC, netoli namų, vakarais pareina).
Šeimoje kai kokie pasikeitimai. NE skyrybos, ne.
Dirbu ten pat, džiaugiuosi, kad dirbu. Nors ir maža alga, bet pastovus darbas - nereikia bijoti, kad vieną dieną pasakys, jog tu nereikalinga.

---
retai lendu


LABAS RYTAS 4u.gif

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? (keisčiau būtinai, nes sveikata brangiau už bet kokius pinigus. Geriau mažiau, bet sveika 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Kur tu prapuolusi? Kaip sekasi tau ir tavo šeimynai? Gal.su vaikais prie jūros buvai?
---
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

kaip ir niekur. Birželio mėn.dvi savaites buvau išėjus į karantino biuletenį vaiko slaugai.
Vyras po staigios ir netikėtos operacijos. Kas stebino daugelį bigsmile.gif mane labiausiai blink.gif Vaikai sveiki. Nuo vakar abu Sporto stovyklose (sūnus su rankinio komanda Šilinikų kaime netoli Kalingrado pasienio, dukra - GSC, netoli namų, vakarais pareina).
Šeimoje kai kokie pasikeitimai. NE skyrybos, ne.
Dirbu ten pat, džiaugiuosi, kad dirbu. Nors ir maža alga, bet pastovus darbas - nereikia bijoti, kad vieną dieną pasakys, jog tu nereikalinga.

---
retai lendu


LABAS RYTAS 4u.gif

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? (keisčiau būtinai, nes sveikata brangiau už bet kokius pinigus. Geriau mažiau, bet sveika 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Kur tu prapuolusi? Kaip sekasi tau ir tavo šeimynai? Gal.su vaikais prie jūros buvai?
---
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

kaip ir niekur. Birželio mėn.dvi savaites buvau išėjus į karantino biuletenį vaiko slaugai.
Vyras po staigios ir netikėtos operacijos. Kas stebino daugelį bigsmile.gif mane labiausiai blink.gif Vaikai sveiki. Nuo vakar abu Sporto stovyklose (sūnus su rankinio komanda Šilinikų kaime netoli Kalingrado pasienio, dukra - GSC, netoli namų, vakarais pareina).
Šeimoje kai kokie pasikeitimai. NE skyrybos, ne.
Dirbu ten pat, džiaugiuosi, kad dirbu. Nors ir maža alga, bet pastovus darbas - nereikia bijoti, kad vieną dieną pasakys, jog tu nereikalinga.

---
retai lendu


LABAS RYTAS 4u.gif

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? (keisčiau būtinai, nes sveikata brangiau už bet kokius pinigus. Geriau mažiau, bet sveika 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Kur tu prapuolusi? Kaip sekasi tau ir tavo šeimynai? Gal.su vaikais prie jūros buvai?
---
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

kaip ir niekur. Birželio mėn.dvi savaites buvau išėjus į karantino biuletenį vaiko slaugai.
Vyras po staigios ir netikėtos operacijos. Kas stebino daugelį bigsmile.gif mane labiausiai blink.gif Vaikai sveiki. Nuo vakar abu Sporto stovyklose (sūnus su rankinio komanda Šilinikų kaime netoli Kalingrado pasienio, dukra - GSC, netoli namų, vakarais pareina).
Šeimoje kai kokie pasikeitimai. NE skyrybos, ne.
Dirbu ten pat, džiaugiuosi, kad dirbu. Nors ir maža alga, bet pastovus darbas - nereikia bijoti, kad vieną dieną pasakys, jog tu nereikalinga.

---
retai lendu


LABAS RYTAS 4u.gif

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? (keisčiau būtinai, nes sveikata brangiau už bet kokius pinigus. Geriau mažiau, bet sveika 4u.gif )
Atsakyti