Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas


Tai vyras gal niekur neišvykęs, kartu dabar esat, jei po operacijos?
Sim,.aš irgi visada džuaugiausi, kad tu turi šitą darbą. Tu gal nepameni, bet aš l.gerai atsimenu, kai tau pasisuko šis darbas, nors vaikučiai dar ir nebuvo mokyklinukai, sakiau, kad būtinai darbinkis ir nedvejok. Džiaugiuosi už tave!

Nedirbčiau tikrai. Man atlyginimas nėra pirmoje vietoje.

O jums atlyginimas yra pats svarbiausias dalykas, kas liečia darbą?
Ne! Ilgai blaškiausi ir ieškojau, kol suradau šį darbą. Nebuvo jis toks labai gerai apmokamas, bet buvo kiti labai dideli pliusai. Metams bėgant užsitarnauji pasitikėjimą ir didesnį atlygį. Dabar esu patenkinta absoliučiai viskuo, nors ir labai daug įtampos būna, didelis informacijos kiekis. Būtų didelis netekimas, jeigu tektų iš jo išeiti.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 03, 14:45)
Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau?
Taip, gana paprasta buvo užpildyt.

vyras padarė tai

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 04, 19:54)
Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų?
Aha, atsirado daug kirų, paryčiais pradeda sukti ratus po langais ir kvykia garsiai.

nea

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 05, 00:57)
Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?
Paskutiniu metu man taip.yra. Šiandien pagaminau vištienos troškinį su daržovėmis. Tik lašą aliejaus pyliau, o į pabaigą grietinės ir kečupo įdėjau. Na tikrai nebuvo labai riebu. Bet man visą vakarą stovėjo.


neišskirčiau liesas/riebus/ Man būna sunkus nesunkus smile.gif. Nes gi avokadas irgi riebus smile.gif
QUOTE(Nastya @ 2020 07 05, 22:36)
Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai? - Pradžiai permesčiau skelbimus, bet manau ir pažįstamų paklausinėčiau, dar aišku priklauso ir nuo mano tikslų, nes normalią šiltą vietą dažnu atveju nelengva surasti  smile.gif

savom

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 07, 08:37)
Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur?</strong></p><p>Ne. </p>


namie
QUOTE(Visgi @ 2020 07 07, 12:49)
Pateikus deklaraciją- į pliusą ar į minusą šiemet?
Į -5€.

+

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 07, 15:02)
O jūs deklaruojat remonto išlaidas?

neremontavom nieko

QUOTE(Nastya @ 2020 07 07, 20:09)
Ar dovanotumėt kažkam augintinį? - Tik tokiu atveju, jeigu žinočiau, kad tikrai nori, kad būtent tokio, o ne kitokio ir tikrai pasiruošę auginti ir t.t. Man kažkoks kosmosas kai žmonės nutaria iš lempos padovanot kitiems katiną, šunį, žiurkėną ar dar ką  wacko.gif  doh.gif Niekada taip nesugalvočiau.

tik jei žinočiau ko konkrečiai reik ir kad su visais šeimos nariais suderinta

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 20:45)
siunčiatės filmus, ar žiūrite Online? (paskutiniu metu visus filmus žiūriu tik per Youtube)

siunčiam
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 21:18)
patinka vasara - viena savaitė karštis, kita savaitė lietūs? (taip, net labai)


ne
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?
Būna. Va ir dabar l.noriu valgyt ir galvoju, ar tik neslinksiu į šaldytuvą.


niekada
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 07:01)

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? (keisčiau būtinai, nes sveikata brangiau už bet kokius pinigus. Geriau mažiau, bet sveika 4u.gif )

keisčiau

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 09:03)
O jums atlyginimas yra pats svarbiausias dalykas, kas liečia darbą?

ne, bet trejetuke taip

kada paskutinį kart uogavot?-savaitgalį mėlynių pasirinkom
Atsakyti

Ar dovanotumėt kažkam augintinį?

ne. 

O jūs deklaruojat remonto išlaidas?

Bliamba net buvau pamiršus tokius dalykus. Tikrai gi šildymo katilą keitėm. Viskas buvo oficialiai, nes teikėm paraišką paramai. Reikia šiais metais tuo užsiimt. Irgi yra keletą sąskaitėlių auto remonto. 

siunčiatės filmus, ar žiūrite Online? 

Žiūrėdavau online. Bet kai jau pagrindinius puslapius užblokavo, tai nebelabai ir žiūriu. Ir be to vasara dabar. Daugiau laiko leidžiam terasoj. 

patinka vasara - viena savaitė karštis, kita savaitė lietūs? (taip, net labai)

Galėtų būti daugiau karščio. Man šiandien jau per šalta. 

Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

Oi ne. Vakarienė yra paskutinis mano valgymas. 

GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų? 

Aš išvis tokio darbo negalėčiau dirbti dėl migrenos. Aš turiu laikytis dienos rėžimo. O toks balaganas verstu darbo savaitę ryti vaistus nuo skausmo. 

O jums atlyginimas yra pats svarbiausias dalykas, kas liečia darbą?

Atlyginimas svarbu, bet nėra pirmoje vietoje. Ypač kai norimo darbo reikia paieškoti netgi ne vienerius metus. 

Esat skaičiavę kiek Jūsų organizmui reikia kilokalorijų per parą? 

Aha. Esu kažkada skaičiavusi iš smalsumo. 

Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2020 07 08, 12:48)
kada paskutinį kart uogavot?-savaitgalį mėlynių pasirinkom

Vakar - mėlyniavau ir voveruškavau.

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 08, 13:03)
Bliamba net buvau pamiršus tokius dalykus. Tikrai gi šildymo katilą keitėm. Viskas buvo oficialiai, nes teikėm paraišką paramai. Reikia šiais metais tuo užsiimt. Irgi yra keletą sąskaitėlių auto remonto. 

Esat skaičiavę kiek Jūsų organizmui reikia kilokalorijų per parą? </strong></p><p>Aha. Esu kažkada skaičiavusi iš smalsumo. </p><p></p>

Būtinai padeklaruokit, deklaracijos forma būtų prc912, paprastai užsipildo. Labai faina, kai sugrįžta pinigai.

Irgi esu skaičiavusi, bet nepamenu dabar rezultato.

Verdat uogienes žiemai ar daugiau šaldot ?
Verdu uogienes. Nevalgo pas mane šaldytų niekas. Vyras uogiejes labai kėgsta, kaip Karlsonas. Jau išviriau mėlynių uogienės, braškių, vyšnių.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 09:03)
Tai vyras gal niekur neišvykęs, kartu dabar esat, jei po operacijos?
---
O jums atlyginimas yra pats svarbiausias dalykas, kas liečia darbą?

ne, vyras po operacijos pabuvo 4 sav.biuletenyje, iš jų 2 sav. saveizoloiacijoj paskirtame viešbutyje pagal gyv.v. ir po savaitės išvyko į reisą. Sėkmningai dirba:)
--
atlyginimas man nėra svarbu - užtenka kiek moka, vistik biudžetinė įstaiga ir to pakanka:)

QUOTE(errachka @ 2020 07 08, 12:48)
kada paskutinį kart uogavot?-

oi, nepamenu

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 08, 13:03)
Esat skaičiavę kiek Jūsų organizmui reikia kilokalorijų per parą? 

neee

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 13:57)
Verdat uogienes žiemai ar daugiau šaldot ?

oi, ne. Vaikai jau dideli, aš dirbu - nusipirksim gatavųsmile.gif

LABAI ATSIPRAŠAU UŽ ANĄ PUSLAPĮ, NES PASTRIGĘS SM ryte buvo, tad pricitavo N kartų bigsmile.gif blink.gif




Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 20:45)
siunčiatės filmus, ar žiūrite Online?
Online žiūriu.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 21:18)
patinka vasara - viena savaitė karštis, kita savaitė lietūs?
Man nepatinka, kad dienom lyja, nes nieko normalaus nenuveiksi. Be to man jau kiek per šalta. Bet geriau šiek tiek vėsiau ir be lietaus, nei lietus.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 01:45)
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?
Labai retai.
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 07:01)
GYVENIMO SITUACIJA...
Aš keisčiau darbą pati.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 09:03)
O jums atlyginimas yra pats svarbiausias dalykas, kas liečia darbą?
Ne svarbiausiaus, bet prie svarbesnių tikrai.
QUOTE(errachka @ 2020 07 08, 12:48)
kada paskutinį kart uogavot?
Praeitą savaitę sodyboje kai buvome.
QUOTE(k@mylye @ 2020 07 08, 13:03)
Esat skaičiavę kiek Jūsų organizmui reikia kilokalorijų per parą?
Kažkada teko.
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 13:57)
Verdat uogienes žiemai ar daugiau šaldot ?
Niekad pati nesu virus, bet tiesiog uogų prisišaldau.

Laba mirksiukas.gif
Manot bus antra koronos banga ar ne? - Nežinau unsure.gif labai tikiuosi, kad ne.
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 04, 23:57)
1. O tu pati susigyvenai, susitaikei su netektimi? Ar dar vis labai sopulinga vieta?
Patenkinta, kaip paminklą padarė?

2. Ar jums nebūna taip, kad norisi tik lieso maisto? Kad nuo nors kiek riebesnio maisto nevirškina ir tiesiog stovi maistas?

1. Nelabai dar. Greitai tie metai praėjo, viskas dar šviežia, dar skauda. Ilgesys beprotiškas.
Dėl paminklo - kadangi mama palaidota prie mano mažytės sesutės, paminklas jau buvo. Tik visą nušlifavo, atnaujino ir naujas raides padarė. O kapavietę visą keitėm, atnaujinom. Šiaip patenkinti esam, nors dabar jau pasimato, ką galėjom daryti šiek tiek kitaip

2. Būna. Aną dieną kavinukėj pasiėmiau cepelinų su grietine, spirgučiais. Man jau buvo per riebu, ilgai stovėjo skrandy. Paprastai nevalgau taip riebiai

QUOTE(Nastya @ 2020 07 05, 21:36)
Jeigu reikėtų ieškoti naujo darbo ar ieškotumėte ir per pažįstamus ar tik savo jėgomis, per įvairius skelbimų portalus ir panašiai?

Visais kanalais

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 07, 07:37)
Vakar buvot kur nors nuvažiavę giedoti himno? Kur?

Nevažiavau niekur. Pasijungiau transliaciją iš Vilniaus ir su jais kartu pagiedojau

QUOTE(Visgi @ 2020 07 07, 11:49)
Pateikus deklaraciją- į pliusą ar į minusą šiemet?

Šiek tiek gavau pinigų dėl neišnaudoto NPD

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 07, 14:02)
O jūs deklaruojat remonto išlaidas?

Pernai neremontavom nieko per kitus, tik savo jėgom kažkiek. Jei remontuotų kažkas svetimas, deklaruočiau būtinai

QUOTE(Nastya @ 2020 07 07, 19:09)
Ar dovanotumėt kažkam augintinį?

Jokiu būdu

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 19:45)
siunčiatės filmus, ar žiūrite Online?

Niekada nesisiunčiu, visada žiūriu Online

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 07, 20:18)
patinka vasara - viena savaitė karštis, kita savaitė lietūs?

Man visai patinka

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 00:45)
Būna, kad naktį lendat į šaldytuvą kažko užkąsti?

Labai labai retai. Jau net nepamenu, kada taip buvo

Reikia kažką atsinaujinti iš buitinės technikos?
Man telefono naujo reikia, maniškiui jau 4 metai ir pradeda jau "ožius" rodyt kartais.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2020 07 08, 20:27)
Manot bus antra koronos banga ar ne? -

tai ŽINOMA, KAD BUS. Nežiūrėjai šį vakarą žinių?
pas mane darbe, jau paskelbė prieš dvi dienas, kad nuo 2020.10.16 dienos bus griežtas karantinas!!!
plikučiai juk pasirašė šiandien dėl kaukių grąžinimo dėvėti privalomai blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
manau, kad jie ne nuo ten pradeda - tegu neįsileidžia iš užzienio žmonių (dantis susitaisyt galima ir tenai, kur dirbi - juk vistiek PSD moka tenai bigsmile.gif )

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 08, 20:47)
Reikia kažką atsinaujinti iš buitinės technikos?

taip, reikia naujo šaldytuvo - po atostogų pirksiu, nes jau nusižiūrėjau

QUOTE(Alkaja @ 2020 06 30, 20:34)
Ar vasarą labiau mėgstat nešioti basutes ar batelius/sportbačius/kedus?

Basutes

QUOTE(Nastya @ 2020 06 30, 22:49)
Kasdienai naudojate kremus nuo saulės? -

ne

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 01, 08:04)
Jeigu pas jus namuose visą dieną dirbtų darbuotojai kažką, padarytumėt jiems kavos, valgyti?

Aš – Ne/ vyras - taip

QUOTE(Visgi @ 2020 07 03, 12:34)
Šįryt (penktadienis) tiesiu taikymu į darbą?

taip

QUOTE(errachka @ 2020 07 03, 12:57)
kuriuo valgymu nevalgot ar labai mažai suvalgot daržovių?-

Daržoves valgom su visais valgymais

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 03, 14:45)
Pildėt GPM deklaraciją? Paprastesnė, nei.anksčiau?

Taip, senai galėjo tokia būti paprasta

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 04, 19:54)
Ar paryčiais po jūsų langais klykia kokie nors paukščiai, kad miegot trukdytų?

Kad lyg ne



jei įves vėl privalomą kaukių dėvėjimą, dėvėsite? (gal ne. žinoma, jei nebauduos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 08 liepos 2020 - 20:02
QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 18:01)
LABAI ATSIPRAŠAU UŽ ANĄ PUSLAPĮ, NES PASTRIGĘS SM ryte buvo, tad pricitavo N kartų bigsmile.gif  blink.gif

Būna su SM psl.tokių kuriozų. Man panašiai irgi yra buvę.

QUOTE(Nastya @ 2020 07 08, 20:27)
Manot bus antra koronos banga ar ne? - Nežinau  unsure.gif labai tikiuosi, kad ne.

Galvoju, kad bus, nes pasaulyje dar siautėja šitas šlykštus virusas. Mano.grupiokė vos išsigelbėjo nuo jo, labai ilgai.ligoninėj gulėjo sunkios būklės. O jos tėčio nepavyko išsaugot, mirė.

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 08, 20:47)
1.  Šiaip patenkinti esam, nors dabar jau pasimato, ką galėjom daryti šiek tiek kitaip

2.  Reikia kažką atsinaujinti iš buitinės technikos?
Man telefono naujo reikia, maniškiui jau 4 metai ir pradeda jau "ožius" rodyt kartais.

1. Dažniausiai taip ir būna, kad po to, kai padaryta, pagalvoji, kad gal dar kitaip būtų buvę praktiškiau, geriau. Svarbiausia, kad visumoj patenkinti.
Aš irgi brandinu mintį perdaryt, kad būtų praktiškiau. Bet noriu dengt plokštėm, palikt tik siaurą ruoželį gėlėm apsodint. Bet čia po kelių metų, pataupyt reikia.

2. Reikėtų naujos skalbimo mašinos, bet kol veikia, tol naudosiu dar..

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 21:01)
jei įves vėl privalomą kaukių dėvėjimą, dėvėsite? (gal ne. žinoma, jei nebauduos)

Taip.

Ar seniai gavot atostoginius?
Birželio mėn.pabaigoje.
Atsakyti

Verdat uogienes žiemai ar daugiau šaldot ?

Labai minimaliai. Kartais tik. Kai kažkada atvežė vyšnių man 5 litrus, o aš užsimaniau uogienės. Va ir pasidariau. 

Manot bus antra koronos banga ar ne? 

Tikėtina kad bus 

Reikia kažką atsinaujinti iš buitinės technikos?

Šaldytuvas būtų neblogai atsinaujint. 

jei įves vėl privalomą kaukių dėvėjimą, dėvėsite? 

tai taip 

Ar seniai gavot atostoginius?

gegužės viduryje

Kada nusimato atostogos?

Liepos 20   :ploja2:  :vacation1:  :tourist5: 

Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 06:01)
GYVENIMO SITUACIJA - turiu draugę, kuri 16 metų dirba mūsų kaimo kavinėje, barmene-padavėja. Draugei - 52 metai. Dėl gausos ilgų darbo val., įvairių banketų, naktinio darbo (kartais tenka, jei banketas prasidėjęs nuo 18 val.užsitęsia iki ryto 4 - 5 - 6 val.), o kitą rytą jau 08.30 val.privalai būti darbe. Dirba - savaitę, savaitę laisva. Už dvi savaites į rankas gauna 800 eur.
klausimas - jei Jūs dirbtumėte tokį darbą, tokiu grafiku, gautumėte kas dvi sav.tokius pinigus ir vienądien suprastumėte, jog esate nebe jauniklė, kad jau sunkiau ir lakstyti per dieną, ir jėgos silpsta, keistumėte darbą, ar dirbtumėte, kol darbdavys atleistų?

Iš šitos situacijos nesupratau, ar draugei patinka tas darbas, ar ne, nežiūrint į nuovargį. Nes būna, kad tikrai darbe pavargsti ir sveikatos, nervų kainuoja, bet pats darbas patinka ir kaifuoji nuo jo.
PVZ. Aš tikrai neieškočiau naujo darbo draugės vietoj, jei man tas darbas būtų prie širdies, geriau pagalvočiau, kaip pasirūpinti savim per tas dvi savaites, kol išeiginės. Aišku, jei pats darbas užknisa ir nepatinka, tada - būtina ieškotis naujo.

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 08:03)
O jums atlyginimas yra pats svarbiausias dalykas, kas liečia darbą?

Taip, vienas iš svarbiausių dalykų, bet yra ir kitų svarbių

QUOTE(errachka @ 2020 07 08, 11:48)
kada paskutinį kart uogavot?

Jei miške, tai labai seniai, prieš kelis metus. Jei tinka ir sode, tada praeitą savaitgalį

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 08, 12:03)
Esat skaičiavę kiek Jūsų organizmui reikia kilokalorijų per parą? 

Neskaičiavau

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 12:57)
Verdat uogienes žiemai ar daugiau šaldot ?

Ir verdu, ir šaldau

QUOTE(Nastya @ 2020 07 08, 19:27)
Manot bus antra koronos banga ar ne?

Manau, kad taip

QUOTE(Sim@ @ 2020 07 08, 20:01)
jei įves vėl privalomą kaukių dėvėjimą, dėvėsite? (gal ne. žinoma, jei nebauduos)

Jei reikės, dėvėsiu

QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 22:04)
Ar seniai gavot atostoginius?

Pas mus atostoginiai būna su alga. Atskirai nemoka

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 09, 08:48)
Kada nusimato atostogos?

Nenusimato, nebent kelias dienas. Atostogų turėjau nedaug, ėmiau ir per karantiną, ir paimu, kai yra reikalų vis po kelias dienas. Taip ir išsinaudojo. Dabar tikriausiai imsiu rugpjūčio pradžioj kelias dienas

Turit namuose palapinę, miegmaišį?
Palapinės neturim, tik miegmaišį sūnui kažkada pirkom

Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2020 07 08, 23:04)
Ar seniai gavot atostoginius?

taip, liepos 3

QUOTE(k@mylye @ 2020 07 09, 09:48)
Kada nusimato atostogos?

liepos 13 - 26

QUOTE(Alkaja @ 2020 07 09, 18:59)
Turit namuose palapinę, miegmaišį?

taip


SVEIKOS 4u.gif

lyjo? (oi, dar ir kaip)
Atsakyti