Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Agrefa @ 2021 01 20, 22:23)

Ar jums labai sunku, kad karantinas, kad yra ribojimai? Gal jaučiate dėl to kažką panašaus į depresiją?

vienintelis kam nepritariu - ribojimai tarp savivaldybių, manau, karantinas būt buvęs efektyviau ar bent panašiai
QUOTE(k@mylye @ 2021 01 21, 15:20)
Kokią knygą šiuo metu skaitote?</strong></p><p>Gabi Kopp. Kodėl gi aš buvau mergaitė.</p>

naująją Lars Kepler Veidrodžių Žmogus
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 21, 18:15)
Ką / ar pirkot internetu, rizikuojant, kad nepataikysit?
Dažus virtuvei.

batus, bet tiko idealiai
QUOTE(Visgi @ 2021 01 21, 22:14)

Šiandien yra kas įstrigo, įsidėmėjote, įsimintiną frazę, citatą, reklaminę antraštę ir t.t. pan. ką nors ir nesvarbu kur_ ant tvoros, knygoje, lifte, laikraštyje, žurnale, portale, forume, ir pan.?

Raukšlės teturi žymėti vietas, kur anksčiau būta šypsenų - M TVen
QUOTE(Nastya @ 2021 01 22, 00:08)
Pas jus darbe dėvimos kaukės? - Ne itin.

taip
QUOTE(k@mylye @ 2021 01 22, 10:53)
Savaitgalio planų turite?</strong></p><p>Nieko ypatingo. Tiesiog apsitvarkymas namuose ir ilsėjimasis. 
</p>

bandysim į kaimą patekt

kokį įdomesnį vištienos receptą turit?- jau keletą kartų bandžiau, pasiteisino: pamirkau šiltam druskos vandeny krūtinėles, nusausinu, dedu prieskonių, kepu 250 tempoj ą0 min ir dviem valandom palieku orkaitėj - svarbiu neatidarinėt durelių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2021 01 21, 22:14)
Šiandien yra kas įstrigo, įsidėmėjote, įsimintiną frazę, citatą, reklaminę antraštę ir t.t. pan. ką nors ir nesvarbu kur_ ant tvoros, knygoje, lifte, laikraštyje, žurnale, portale, forume, ir pan.?

veterinarijos klinikoje ant sienos lipdukas: "Šuniukų/kačiukų neleiskite sėdėti ant klinikos fotelių", kai tuo tarpu vienas ryžas katinas gulėjo ant vieno iš fotelių ax.gif

QUOTE(Nastya @ 2021 01 22, 00:08)
Pas jus darbe dėvimos kaukės? -

o, TAIP

QUOTE(k@mylye @ 2021 01 22, 10:53)
Savaitgalio planų turite?

rytoj norėčiau draugę aplankyti, nes eidama iš mano gimtadienio, paslydo ir šian po rentgeno, sužinojo, kad lūžo net trys šonkauliai bigsmile.gif o sekmadienį - dukros gimtadienis - 11 m. (rytoj kelios draugės ateis, o sekmadienį - tėtis mano ateis ir mano brolis su žmona atvažiuos, nes krikšto tėvai)

QUOTE(errachka @ 2021 01 22, 13:04)
kokį įdomesnį vištienos receptą turit?-

jei kepu, tai tik "rankovėje"

LABA VAKARA 4u.gif
ačiū už sveikinimus 4u.gif 4u.gif

pastarosiomis dienomis turėjote nenumatytų, neplanuotų išlaidų? (o taip - šiandien šunytę vedžiau pas veterinarę, nes viduriavo kelias paras iš eilės, tai vaistų paskyrė ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 01 20, 21:23)
Ar jums labai sunku, kad karantinas, kad yra ribojimai? Gal jaučiate dėl to kažką panašaus į depresiją?
Depresijos man nebuvo ir nėra, bet visi tie ribojimai man labai nepatinka. Jaučiuosi suvaržyta. Man patinka daryt ką, kada ir kur noriu. Man trūksta bendravimo, judesio. Ten visokios kaukės ir pan. tai aišku nepatinka, bet gyvenimo man neįtakoja. Todėl dabar RU jaučiuosi labai gerai šiuo atžvilgiu. Yra rekomendacijos įvairios arba švelnūs ribojimai ir tiek. Va neužilgo į Tenerifę skrisim jau, tai irgi laukiu. Toks jausmas į Lietuvą norėčiau grįžti tik balandį/gegužę ir ne anksčiau kai susitvarkys situacija ir bus švelnesni ribojimai biggrin.gif Bet tuoj palaukim, pareis trečia banga rolleyes.gif
QUOTE(k@mylye @ 2021 01 22, 09:53)
Savaitgalio planų turite?
Buvome pas vyro draugus kitame mieste - Тверь.
QUOTE(errachka @ 2021 01 22, 12:04)
kokį įdomesnį vištienos receptą turit?
Labai pamėgom kamado kept ir išrūkyt šiek tiek. O jei paprastuoju būdu tai įdomesnio recepto neturiu.
QUOTE(Sim@ @ 2021 01 22, 19:07)
pastarosiomis dienomis turėjote nenumatytų, neplanuotų išlaidų?
Kad ne, nebuvo nieko labai neplanuoto.

Sveikos mirksiukas.gif
Matėt turbūt kokius masinius mitingus apturėjome vakar Maskvoje ir visoje Rusijoje. protest.gif Maskvoj kosmosas kas dėjos, visas pagrindines gatves centre uždarinėjo, prieigas prie pagrindinių aikščių. Interneto ryšį atjunginėjo tose vietose. Blokavo kelius miesto autobusais, spec. technika ir omonai po visą miestą zujo nuo ketvirtadienio vakaro. Iš tikrųjų tai baisu unsure.gif jau kaip visiems tas putinas atsibodęs. Labai tikiuosi, kad nuvers jį vieną dieną, kaip ir ябацька BY bash.gif

Ar patinka jums medžio imitacijos apdaila automobiliuose? - Ne, man nepatinka schmoll.gif
Atsakyti