Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas ir atsakymas

QUOTE(Sim@ @ 2021 02 01, 18:09)
Jei Jums kažkas skambina, o JŪs tuo metu negalite atsiliepti (rankos užimtos, nes laikote kažką; arba lipite laiptais; vairuojate mašiną; arba tiesiog nenorite atsiliepti), Jūs praėjus kažkuriam laikui, pati atskambinate, rašote sms žinutę su paaiškinimu, kodėl neatsiliepėte, ar laukiate, kol vėl Jums skambins? (dažniausiai rašau sms žinutę)

Dažniausiai perskambinu. Jeigu nelabai noriu šnekėti, sms parašau, paklausdama, ar kažko reikėjo.
Sekmadienį neperskambinau draugei, parašiau, kad pirmadienį pasuksiu. Ji buvo pasimatyme, nes vyras jos durniuot pradėjo. Ir norėjo pasipasakot, bet aš buvau su šeimyna namuose ir žinojau, kad negalesiu iki galo pasikalbėti, tik myksiu. Pirmadienį paskambinau.

Sim, kaip tu šiandien gyveni? Vyras dar vis galvoja imt paskolą?

QUOTE(Nastya @ 2021 02 01, 23:46)
Bet pas juos mes neapsistosime, tikrai nesugalvočiau grūstis visa šeimyna pas kažką, kad ir savaitei.

Ar esate melavę kažkam savo amžių? - Kiek pamenu ne arba gal juoko forma nebent. O turiu vieną pažįstamą tai visada nusuka bent kelis metus jei kas paklausia doh.gif

Oho, kokie planai pas jus! Šiaip faina ir gerai, kad taip! Noriu atostogų ir šiltų kraštų! bigsmile.gif

Nesu. Tikrai, nesąmonė kažkokia. Cirkas. Man tai būtų keista.

QUOTE(Alkaja @ 2021 02 02, 20:29)
Depresucha mane apima dėl dalykų, kurie liečia mūsų šeimą, vyro nedarbą, finansus. bet tai dalykai, kurie nesusiję su karantinu.

Ar turit kerzinius batus žiemai, kai daug sniego, išeit į mišką?
Ne, neturiu, bet jau pasigendu tokių batų

Tokia dalykai iš tiesų atima nervų ir graužia ilgai, kaip koks kirminas. Durniausia, kad savo rankom nepakeisi nieko. Vyrui sunkiai sekasi rast, ar jau tiesiog isibuvo namuose ir nelabai pats verčiasi per galvą, kad surasti?

Neturiu. Ir, iš viso, neturiu pasivaikščiojimui po mišką arba iš viso pasivaikščiojimui patogių batų. Norėtųsi tipo crocsų arba kerzų. Neturiu. Iki šiol nereikėjo. O dabar, kai kiekvieną dieną einu vaikščiot, norisi nepralaidžios ir šiltos, bekulnės avalynės.

Labas rytas,
Ar vaikštote nesikirpè, ar kažkas apkirpo jūs karantino laikotarpiu?
Nekirpo niekas. Dar visai normaliai. Va plaukus reikėjo dažyt, nusidažiau pati.
Puskė jau surado, kas apdažys ir apkirps ją. Panašu, kad žmonės jau ieško vadinamų skylių, kad būtų gražūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 03 vasario 2021 - 07:40
QUOTE(Alkaja @ 2021 02 02, 19:29)
Ar turit kerzinius batus žiemai, kai daug sniego, išeit į mišką?
Turiu. Turiu ir kerzinius, ir uggus labai šiltus ir timberlandus labai šiltus žieminius. Vaikštom ir žiemą daug, tai neprapuolu ax.gif
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 03, 07:37)
Ar vaikštote nesikirpè, ar kažkas apkirpo jūs karantino laikotarpiu?
Nekirpo niekas. Dar visai normaliai. Va plaukus reikėjo dažyt, nusidažiau pati.
Puskė jau surado, kas apdažys ir apkirps ją. Panašu, kad žmonės jau ieško vadinamų skylių, kad būtų gražūs.
O tų skylių pilna. Darbas "pogrindyje" verda. Virė kai dar Lietuvoje buvau gruodį, verda ir dabar. Puikiai tą žinau. Ir pilnai suprantu dirbančius nelegaliai. Galit sakyti ką norit, bet žiūrėčiau ką pačios darytumėt, kai reikėtų iš apverktinos 260 eurų išmokos pagyventi. Apie nelygias verslų sąlygas aš išvis nešneku. Kažkokios maximos matai dirba ir parduoda ką papuola, o maži prekybininkai negali. Tarkim gėlių galiu nueiti į maximą nusipirkti, o va jei nueisiu į gėlių turgų pro langelį rožių nusipirkti - tai jau virusą platinsiu (kur srautai N kartų mažesni). biggrin.gif Cirkas ir tiek. Kuo toliau tuo labiau mano požiūris keičiasi, o lyginant su pirmu karantinu išvis radikaliai pasikeitęs. Nes logikos didžiojoje dalyje sprendimų 0.
Atsakant į klausimą tai Lietuvoje niekur nėjau, nes nebuvo poreikio. Daug pasidarau ir pati, o ką reikėjo susitvarkiau Maskvoje. Legaliai. Jeigu būčiau buvusi Lietuvoje tai žiūrėčiau pagal situaciją.

Saulėti linkėjimai iš Tenerifės bye1.gif
Esat donavusios kraujo? - Taip, ne kartą.
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2021 02 04, 22:42)
Saulėti linkėjimai iš Tenerifės bye1.gif
Esat donavusios kraujo? - Taip, ne kartą.

Faina jums wub.gif wub.gif !
Man kaip tik į priminimus atėjo Nicos nuotraukos. Lygiai prieš metus ten buvau. Gražūs prisiminimai.

Ne, nesu. Bet pagarbos verti tie žmonės, kurie dovanoja.

Laba!
Ar esat užsikabinę skaičiuoti nueitus žingsnius?
Bijau užsikabinti. Bet užsiregistravau į mokyklų iššūkį. Ar taip, ar taip kas dieną vaikštau, tad kodėl gi nepabandžius. Vakar praėjau netoli 12000 žingsnių. Nenoriu užsikabinti, bet kabina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 05 vasario 2021 - 09:31
QUOTE(Nastya @ 2021 02 01, 23:46)
Ar esate melavę kažkam savo amžių? -

ne, niekada

QUOTE(Alkaja @ 2021 02 02, 20:29)
Ar turit kerzinius batus žiemai, kai daug sniego, išeit į mišką?

neturiu

QUOTE(Agrefa @ 2021 02 03, 08:37)
Sim, kaip tu šiandien gyveni? Vyras dar vis galvoja imt paskolą?
-------------------
Ar vaikštote nesikirpè, ar kažkas apkirpo jūs karantino laikotarpiu?

GYVENU GERAI.
VASARIO 2 d. - gavau antrą Covid-19 vakciną. Pirmą dieną viskas buvo OK, antrą dieną - užkilo tempa iki +37.2, vimdė, viduriavau, bet į darbą vistiek ėjau, nes niekas nepaaiškino, jog buvo galimybė imti nedarbingumą, nes skirti tokie, bet... Ėjau į darbą, žinoma, niekas neįvertino, jog dirbau su temperatūra, kojos pynėsi, kaulus laužė ir t.t., ir pan. Po darbo grįžusi išgėriau Paracatamolio, pamiegojau 1,5 val., paskui kas 4 val.gėriau Paracatamolį ir trečios dienos ryte ėjau į darbą. Po darbo, vakare karštis vėl užkilo iki +37.6. Pasak medikų, jei po vakcinų yra šalutinių poveikių, tai YRA LABAI GERAI, nes organizme pakankamai "prisigamins" antikūnių. Bus kaip bus. Šiandiena jaučiuosi puikiai.
O kas dėl vyro, tai nebendrauja su manim - aš juk PRIEŠAS. Jis nori naujos mašinos, lizinginės, o aš nebenoriu būti jo bendraskolė, nes žinant jo sveikatos būklę (vietoj privalomų gerti vaistų - jis mieliau renkasi alų), tiesiog NENORIU RIZIKUOTI.
Juolab, kad vakar gavus DU, nuliūdau, nes KMUK algą paskaičiavo pagal seną MMA. Pasiteisino, jog nespėjo pritaikyti naujo MMA. ABSURDAS kažkoks ir tiek.

Dėkoju, kad rūpiniesi 4u.gif

QUOTE(Nastya @ 2021 02 04, 22:42)
Saulėti linkėjimai iš Tenerifės bye1.gif
---
Esat donavusios kraujo? -

dėkui, o kaip TEN atsiradai? nereikėjo vakcinuotis?
---
norėjau tapti donore, deja, po turėto smegenų infarkto, ja būti negaliu

QUOTE(Agrefa @ 2021 02 05, 10:25)
Ar esat užsikabinę skaičiuoti nueitus žingsnius?

ne, tiesiog turiu išmanųjį laikrodį - jis kasdien skaičiuoja


SVEIKOS,

šiandien buvote lauke? (taip, nesenai grįžau iš pašto. Lauke pas mus yra -16, bet šiltai apsirengus, nesijaučia šaltis)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2021 02 06, 11:58)

šiandien buvote lauke? (taip, nesenai grįžau iš pašto. Lauke pas mus yra -16, bet šiltai apsirengus, nesijaučia šaltis)

Tai teko pasikankint po antro skiepo unsure.gif . Bet dabar viskas ok?

Buvau. Taip, kaip tu sakei-šalta, bet maloniai šalta. Mefžiai labai gražūs.

Laba,
Kokį aliejų naudojat?
Kepimui -iš Bonum Oleum alyvuogių aliejų ir ghee sviesto+saulėgrąžų aliejaus. Salitoms-linų sėmenų.
Atsakyti
Sveikos, damos 4u.gif

QUOTE(k@mylye @ 2021 01 21, 14:20)
Kokią knygą šiuo metu skaitote?

Šiltinė

QUOTE(Agrefa @ 2021 01 21, 17:15)
Ką / ar pirkot internetu, rizikuojant, kad nepataikysit?

Kad nieko paskutiniu metu nepirkau

QUOTE(Visgi @ 2021 01 21, 21:14)
Šiandien yra kas įstrigo, įsidėmėjote, įsimintiną frazę, citatą, reklaminę antraštę ir t.t. pan. ką nors ir nesvarbu kur_ ant tvoros, knygoje, lifte, laikraštyje, žurnale, portale, forume, ir pan.?

"Kad ir koks žalingas kitiems žmonėms, pyktis žalingiausias tam, kuris pyksta" - Sokratas

QUOTE(Nastya @ 2021 01 21, 23:08)
Pas jus darbe dėvimos kaukės?

Užsidedam tik tada, jei ateina, kas iš svetimų žmonių


QUOTE(errachka @ 2021 01 22, 12:04)
kokį įdomesnį vištienos receptą turit?

Paskutiniu metu labai pamėgom vištieną saldžiarūgščiam padaže

QUOTE(Sim@ @ 2021 01 22, 19:07)
pastarosiomis dienomis turėjote nenumatytų, neplanuotų išlaidų?

Pagrindinės ir labai didelės išlaidos nuo lapkričio mėnesio iki dar ilgai - investicija į dantis

QUOTE(Nastya @ 2021 01 24, 22:33)
Ar patinka jums medžio imitacijos apdaila automobiliuose?

Nepatinka

QUOTE(Agrefa @ 2021 01 29, 19:05)
Pamačiau, kad mano draugė labai pavydi ir mane tai erzina. Įsidarbino prieš porą mėn.i valstybinę institucija ir pradėjo bambeti, kad tam skyrė tokį priedą, o tam va tokį. Dieve, kaip man visa tai baisu. Nenoriu net bendrauti. Man čia žemiau visko. Kaip elgtis?Pasakyti, iš viso nebendrauti ir atitolti, ar kaip. Šiuo metu net bendrauti nenoriu. Nes ne tik šitas dalykas man akis bado. Kažkokia mužikiška vis labiau darosi.

Bendrauk kuo mažiau ir venk tų temų, kurios Tave vargina

QUOTE(Visgi @ 2021 01 30, 22:21)
Ką veikiate šiuo metu?

Užsakiau sesei knygas internetu ir atėjau į SM

QUOTE(Sim@ @ 2021 01 31, 13:42)
gal kuri žinote, ar Lietuvoje yra kažkoks amžiaus limitas imant paskolą?

Kaip ir nėra tokio, man taip atrodo, tik kuo senesnis, tuo trumpesniam laikui paskola. Nu aišku, jei žmogui 80 metų, tai kažin ar gautų didelę paskolą, nebent vartojamąją neilgam laikui su laiduotoju

Nastya, gero poilsio 4u.gif Baltai pavydžiu šilumos, saulės, ypač, kai pas mus link minus 20 juda šaltis

Ar laukiate atsidarant grožio įstaigų, nemaisto parduotuvių?
Laukiu, bet labiausiai laukiu judėjimo tarp savivaldybių ribojimo pabaigos
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 06, 12:58)
Kokį aliejų naudojat?

niekada nesureikšminu šito prdukto. Visada perku Norfoj tą, kuriam akcija būna

QUOTE(Alkaja @ 2021 02 08, 21:08)
Ar laukiate atsidarant grožio įstaigų, nemaisto parduotuvių?

ai, man jų kaip ir nelabai reikia. Jau du kartus plaukus dažiau namie, tiksliau dukra apdažė, kur nepasiekiau ir nemačiau. O kas dėl ne maisto, lai atsidaro nuo kovo pirmos, nes suplanavus iš Senukų pirkti naują orkaitę ir šaldytuvą didesnį.
Bet labiausiai laukiu leidimo važiuoti į kitą miestą ax.gif 4u.gif


LABA VAKARA 4u.gif

vakaro žinias žiūrite kas vakarą, ar būna, jog praleidžiate? (antras variantas)
Atsakyti
QUOTE(Alkaja @ 2021 02 08, 21:08)
Ar laukiate atsidarant grožio įstaigų, nemaisto parduotuvių?
Laukiu, bet labiausiai laukiu judėjimo tarp savivaldybių ribojimo pabaigos

Nėra, kad laukčiau. Dirbu nuotoliniu ir kažkaip tarsi sustojau laike. Man tikrai gerai taip, kaip yra. Pagalvojau net šeštadienį, kad nepasiilgau susitikimų su draugėm prie kavos puodelio mylimose kavinukėse. Užtenka pabendravimo telefonu. Nežinau, kodėl man taip yra ir kodėl neslegia visas "uždarymas". Gal tiesiog megaujuosi ramybe, neliko įtampos ir lėkimo. Niekas nevarsto kabineto durų ir nėra to-reikia greitai, čia ir dabar. Vienžo, nei laukiu atidarymų, nei nelaukiu, man tas pats. Nepasigendu to.

QUOTE(Sim@ @ 2021 02 08, 21:17)
vakaro žinias žiūrite kas vakarą, ar būna, jog praleidžiate? (antras variantas)
o
Irgi ne kas vakarą.

Ir kaip išrinktas mūsų atstovas Eurovizijos konkurso?
Man labai labai. Ir pati balsavau už juos, ir labai džiaugiuosi, kad juos siunčiame. Man jie wow!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 08 vasario 2021 - 21:30
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 05, 09:25)
Ar esat užsikabinę skaičiuoti nueitus žingsnius?
Specialiai nesistengiu daugiau surinkti, dėl įdomumo tik būna pažiūriu.
QUOTE(Sim@ @ 2021 02 06, 10:58)
dėkui, o kaip TEN atsiradai? nereikėjo vakcinuotis?
---
šiandien buvote lauke?
Maskvoje pabuvom ir tuomet iš jos nutarėm skristi į Tenerifę. Tiksliau dar Lietuvoje būnant žinojome, kad kažkur norime skristi po Maskvos, tik nepirkom bilietų į tolį. Būnant Maskvoje svarstėme kelis variantus ir pasirinkome Tenerifę.
Vakcinuotis nereikia, užtenka neigiamo testo. Jo reikėjo skrendant į Maskvą, po to dar vieno skrendant į Tenerifę ir aišku reikės grįžtant.
---
Buvom kone visą dieną.
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 06, 11:58)
Kokį aliejų naudojat?
Vieno pastovaus neturiu, alyvuogių vis kažkokį. Kartais įdomesnį kokį sėklų, kanapių ir pan.
QUOTE(Alkaja @ 2021 02 08, 20:08)
Nastya, gero poilsio 4u.gif Baltai pavydžiu šilumos, saulės, ypač, kai pas mus link minus 20 juda šaltis
---
Ar laukiate atsidarant grožio įstaigų, nemaisto parduotuvių?
Ačiū 4u.gif Pas mus gana šilta, bet baisaus karščio nėra. Dienomis 18-25, vakarais reikia megstinio ar striukės. Man mėgstančiai šilumą tai ir šaltoka kartais, o vyrui labai gerai, vaikams tuo labiau viskas tinka ax.gif
---
Tiesiog laukiu normalaus neribojamo ir nevaržančio gyvenimo, kad galima daryti tai ką nori, kada nori ir kur nori.
QUOTE(Sim@ @ 2021 02 08, 20:17)
vakaro žinias žiūrite kas vakarą, ar būna, jog praleidžiate?
Kai esame namuose ar sodyboje tai beveik visada žiūrime/eina ant fono.
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 08, 21:28)
Ir kaip išrinktas mūsų atstovas Eurovizijos konkurso?
Patinka.

Laba mirksiukas.gif
Jei įdomu tai va galiu trumpai apie kovidą Tenerifėje papasakoti (viską žinojome prieš skrendant). Kaukės čia privalomos visur išskyrus pliažus, baseinus ir kavines/restoranus. Turime komendanto valandą nuo 23 iki 5 valandos ryto - tačiau jinai mums niekaip nedaro įtakos, nes naktim niekur nevaikštom taip ar anaip. Vienu metu gali susitikti 4 namų ūkiai. Viskas veikia (parduotuvės, grožio paslaugos ir t.t.). Daugiau nieko tokio labai nepastebėjau, gyvenimo neįtakoja ir netrukdo.

Švęsit kažkaip valentino dieną? Turit kažkokių planų tai dienai? - Vyras sakė turi siurprizą, bet sunku man įsivaizduoti ką jis čia galėjo prigalvoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 08, 22:28)
Ir kaip išrinktas mūsų atstovas Eurovizijos konkurso?

aha, man ji irgi paitnka wub.gif

QUOTE(Nastya @ 2021 02 08, 23:46)
Švęsit kažkaip valentino dieną? Turit kažkokių planų tai dienai? -

AČIŪ UŽ IŠSAMIĄ INFO ax.gif klausiau vedama smalsumo tik:) ir apie Covid svečioje šalyje irgi įdomu - ačiū. NEs kartais atrodo, kad tik LT karantinas...
---
nešvęsiu. Su V nebendraujam dėl tos prakeiktos paskolos blink.gif blink.gif


SVEIKOS bigsmile.gif

karantino metu daugiau perkate el.parduotuvėse, ar vistik einate į realias? (perku ir taip, ir taip. Bet dg internetu)
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2021 02 08, 23:46)
Jei įdomu tai va galiu trumpai apie kovidą Tenerifėje papasakoti (viską žinojome prieš skrendant). Kaukės čia privalomos visur išskyrus pliažus, baseinus ir kavines/restoranus. Turime komendanto valandą nuo 23 iki 5 valandos ryto - tačiau jinai mums niekaip nedaro įtakos, nes naktim niekur nevaikštom taip ar anaip. Vienu metu gali susitikti 4 namų ūkiai. Viskas veikia (parduotuvės, grožio paslaugos ir t.t.). Daugiau nieko tokio labai nepastebėjau, gyvenimo neįtakoja ir netrukdo.

Švęsit kažkaip valentino dieną? Turit kažkokių planų tai dienai? - Vyras sakė turi siurprizą, bet sunku man įsivaizduoti ką jis čia galėjo prigalvoti.  biggrin.gif

Įdomu, kokie sergančiųjų skaičiai pas juos.

Skani vakarienė, širdutės, žodžiai❤️.

QUOTE(Sim@ @ 2021 02 10, 22:07)
karantino metu daugiau perkate el.parduotuvėse, ar vistik einate į realias? (perku ir taip, ir taip. Bet dg internetu)

Maistas iš Barboros. Daugiau iš niekur nieko nepirkau, nieko nereikia. Buvau suknutę internetu užsisakius iš Utenos trikotažo, bet ne užsakytą modelį atsiuntė ir grąžinau atgal. Dabar laukiu pinigų grąžinimo.

Laba,
Ar teko jums arba jūsų rato žmonėms dalyvauti laidotuvėse per karantiną? Jei taip, ar mažiau žmonių, ar stengiamasi laikytis nurodymų susirinkti iki 10 žmonių?
Kolegė anytą laidojo. Buvo labai mažai žmonių.
Dabar vyro tetos gyvenimas ant plauko kabo. Gydytojai prognozuoja, kad tai valandų klausimas. Galvoju, kad tokioje situacijoje turėtų kuo mažiau žmonių važiuoti. Ne giminaičių šeima, bet tik šeimos atstovas. Nes pačios tetos šeimos žmonių jau gautųsi apie 10.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 11 vasario 2021 - 08:26
QUOTE(Sim@ @ 2021 02 10, 21:07)
karantino metu daugiau perkate el.parduotuvėse, ar vistik einate į realias?
Čia Tenerifėje einam į realias, Maskvoje irgi ėjom į realias, bet buvo užsakymų ir internetu. Lietuvoje gal šiek tiek dažniau pradėjau pirkti iš Barboros, o kitose parduotuvėse panašiai, nelabai ilgai buvau kai jau viskas buvo uždaryta, tad nepajaučiau skirtumo, nes nebuvo poreikio kažko tokio pirkt.
QUOTE(Agrefa @ 2021 02 11, 08:24)
Įdomu, kokie sergančiųjų skaičiai pas juos.
---
Ar teko jums arba jūsų rato žmonėms dalyvauti laidotuvėse per karantiną? Jei taip, ar mažiau žmonių, ar stengiamasi laikytis nurodymų susirinkti iki 10 žmonių?
Dabar 25-30 naujų atvejų per dieną. Tenerifėje apie milijonas gyventojų. Kaip tik atsilaisvino dabar karantinas ir čia, tai liko tik komendanto valanda ir ribojimas, kad prie staliuko kavinėje/restorane gali būti iki 6 žmonių (vaikai neskaičiuojami).
---
Man neteko. Draugė buvo gruodžio pradžioje, tai sakė buvo daug žmonių apie 50-60, sausakimša net ir šarvojimo salė buvo, tik tiek, kad vieni užeidavo, kiti išeidavo ir panašiai. Bet čia dar nebuvo tų didžiųjų ribojimų, nors kokie nurodymai laidotuvėms galiojo nežinau, nelabai kas ten žiūrėjo matyt.

Laba mirksiukas.gif
Jūra ar baseinas kelionėje? - Jeigu šiltas vanduo tai jūra.
Atsakyti