Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

Velnias pasiskaiciau db kad geriau issamus tyrimas, nes parodo galimybes apvaisinti kiausialaste ir pan.. Ech.

Atsakyti

Sveikos :) tai va mano ciklas jau paskutinei savaitei, idomu pasidarė kada jus pradeda gadinti NT?  :geda: 

pvz aš tai jau pradedu prisigalvoti nestumo

pozymiu ir lekiu vis darytis  :frusty: 

Atsakyti

Ir man snd 23 cd, 11dpo, bet sedziu ramiai  :rolleyes:  pilva tempia tai manau pms vel. kol kas nepradejo tepliot, bet savaitgali prades jauciu  :blink: 

Atsakyti

Ceroc, sveika :) 

Aha grizau biski 😀 ant senatves sarai susisuko  😀 bet jauciu tuoj apsigalvosiu nes mergina mano baisiai turbine, tuoj prazilsiu per ja 🙈

Atsakyti

Ceroc, sveika :)

Aha grizau biski 😀 ant senatves sarai susisuko  😀 bet jauciu tuoj apsigalvosiu nes mergina mano baisiai turbine, tuoj prazilsiu per ja 🙈

Ko jau taip turbine? :D

Atsakyti

Kisulita  pilnai ir maistas galėjo užspazmint žarnyna aš dabar juodai vargstu irgi buna kaip tu sakei ir po to lekiu tekina viduriukus paleidžia .. nebgaliu visko ka anksčiau mėgau nes veikia nebe taip  🙄

Atsakyti

Kisulita  pilnai ir maistas galėjo užspazmint žarnyna aš dabar juodai vargstu irgi buna kaip tu sakei ir po to lekiu tekina viduriukus paleidžia .. nebgaliu visko ka anksčiau mėgau nes veikia nebe taip  🙄

Vaa, man irgi būna, kad suka pilvą, ypač nuo pieno... O nuo salotų pilvą pučia  :unsure:​ 

Atsakyti

Oho kaip čia tyku  :huh2:  :unsure:  pamačiau šiandien kaip siūlą rudoka po sysiaus na ir sėdžiu išsigandus bijau pajūdėti  :blink:​ 

Atsakyti

Oj tikuosi viskas gerai! Deja aš neturiu tame patirties  :hmm: 

Oho kaip čia tyku  :huh2:  :unsure:  pamačiau šiandien kaip siūlą rudoka po sysiaus na ir sėdžiu išsigandus bijau pajūdėti  :blink: 

Atsakyti

Kada pirmas vizitas, motiejau? Manau viskas gerai jei neskauda stipriai ir nekraujuoji..

Vyras treciadieni keliauja turto pasitikrinti, vis delto issamia darys. Tikiuos, viskas ok :) kol kas kelias d reikia susilaikyt nuo santykiu, tai atrodo labai norisi, kai negalima :D siandien 10 cd tai kaip tik po tyrimo galesim pradet 'darbuotis' vaisingomis dienomis. Ov testu dar nedarau, nera itarimo, kad si menesi ji galetu but anksciau.. Bus kaip visuomet :) laukiu savo gruodinuko :D aisku, juokas juokais.. Paskutiniu metu kazkokia pavasarine depresija puola, nuotaiku kaita nenormali.. Bet dziugina, kad saules vis daugiau :)

Atsakyti

Guzike, pasiutus musu merga 🙈😀 

Atsakyti

Labas vakarelis.

Atejau pasiguosti. Nesekmingas ir sis ciklas mums, parsivilko mano nelauktos drauges  :unsure:  4men planuose ir nieko. Bet net negalvojam pasiduoti :D  nu jau taip norisi. Akys vis dazniau krypsta y mazycius drabuzelius, vezimelius ir t.t. kiekviena nestuke palydziu akimis :rolleyes:​ 

Atsakyti