Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. 175 TEMA (KOVAS)

Foxlady, saunuole, kad imiesi sporto :) tik gal treneris ne kazka, nes persistengei, o to tikrai nereikia!!

GUZIKAI as be zodziu, AISKU MATOSI!!! AAAAAA!!!

motiejau, jau neitraukiau taves i sarasa.. :unsure: parasysiu az del testu, tikiuos nepamirsiu vakare :) zadu nt siandien vakare kartoti, planavau rytoj, bet neislauksiu. Kazko biski nesveika.. Bet temp vel tik vos pakilus 36.8 ryte.

Atsakyti

Itartina tavo temp, motiejau :) ka pavasaris, gandrai parskrenda :D

Atsakyti

Sveikos mergaites  :4u:  :4u:  :4u: 

Savaitgali atsvenciau gimtadieni, visi atvyke aplankyti linkejo man tik vieno - vaikuciu, vaikuciu, vaikuciu!!!!  :wub:  

Dabar dar nekantriau laukiu vizito pas gine, nes taip norisi, kad ji viska patvirtintu, apziuretu ir nuramintu mano nerimaujancia siela :rolleyes: 

Visi kele sampano taures uz mane ir vis snairavo, o ko pati nelieciu taures? tik sultys ir vanduo... Issisukau beveik be melo - sakau temperaturos turiu, vaistus geriu  :D 

Guzikai ir motiejau - laikau uz jus kumstukus  :4u: 

Atsakyti

Mano rapipreg baltas, bet ir be reikalo dariaus, slapimas skaidrus, ov testas vos matyti.. Priklausomybe ne kitaip :/

Varau pasisokti, gal pades atitrukti nuo minciu apie testus ir pozymius. Siandien vis pamaudzia kazkur kiausidziu vietose.. Bet toks ispudis, kad pms ateina. Kokia as issiblaskius!!

Beje visi tyrimai prg, prl normose ir per viduriuka. Tik tragiskai truksta D vit. Perpus dar deficito ribos.. Nusipirkau ampolyte, sake ant duonos uzlasint :) ir antikuniu per daug, cia del skydliaukes, taciau skydl hormonai tvarkoj. Na, atejo vyro eile :)

Atsakyti

Merginos, moterys, paneles. Prasau pasakykit, kad yra, ir kad si karta niekur nedings ta velnio juostele, prasau! +/- 9dpo

https://www.countdow...alleryid=745383

Guzikėli, aišku matosi :) ! Tylūs sveikinimai!

Atsakyti

Merginos, moterys, paneles. Prasau pasakykit, kad yra, ir kad si karta niekur nedings ta velnio juostele, prasau! +/- 9dpo

https://www.countdow...alleryid=745383

Uuu, ką matau, Guzikai  :yahoo: Tikrai gerai matyti, nereikia nei vartyti, nei bandyti įsižiūrėti  :D  Laaaabai stipriai linkiu, kad ryškėtų  :wub:  :4u:  

Atsakyti

vakar buvo pirma treniruote su treneriu, ir jauciuosi kaip visa sudauzyta, nakti net nemiegojau, nes galiu guleti tik ant nugaros, kas sake kad sportas sveika verysad.gifypac kojos kojos, negaliu net nuo kedes atsistoti be asaru, ka kalbeti apie lipima laiptais doh.gif

Sportas tikrai sveika, bet saikingas sportas  :)  O taip ir būna su treneriais, kad jie labai persistebgia su naujai atėjusiu žmogumi, nes turi savo planelius sportui ir nepritaiko kiekvienam individualiai... Atsimenu, kai lankiau asmenines mankštas pas fizioterapeutą (o gal kineziterapiautą :hmm:​ ), tai sakė, kad esminė taisyklė pradėti po truputį ir sunkinti treniruotes, o jeigu nutinka taip, kad padarai didesnę pertrauką, vėl grįžti prie lengvesnių treniruočių ir po truputį sunkinti  :)  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 05 kovo 2018 - 20:44

Guzikai, matosi puikiai ;-), nereikia jokio padidinimo stiklo :-), tylus sveikinimai ;-). Rytinis testukas? Kokie pojuciai?

FoxLady, zinomas jausmas. Man daznai taip skauda :-), sportuoju su vyru ir nei trupucio jis manes negaili :-). 

Vakar sniega kasem, kad galetume isvaziuoti tai taip nugara skauda, kad vaje vaje. 

Atsakyti

Ačiū mergikės už kumščiukus  :4u: bet mažai tikėtina 😥nd mažai buvo pernelyg mažai vaisingomis dienomis 😔 bet tempa toks reikaliuks kad pakšt ir nukrenta 

Guzikai  :wub:  laukaim ryškesnio arba jau Hcg :nestuke​ 

Atsakyti

Guzike!! Ateisiu dabar kasdien matyti ryskejimus :wub:  :yahoo:​ 

Atsakyti

Ačiū mergikės už kumščiukus  :4u: bet mažai tikėtina 😥nd mažai buvo pernelyg mažai vaisingomis dienomis 😔 bet tempa toks reikaliuks kad pakšt ir nukrenta 

Guzikai  :wub:  laukaim ryškesnio arba jau Hcg :nestuke​ 

Nu mazu jau nenukris ;-)

Atsakyti

Dar toks klausimukas ar dar nežinant ar yra  :nestuke gali sukilti kokios tai alerginės bėdos su oda  :unsure:  aš atsikeliau viena ryta baisybė veidas raudonas patines oda skauda deganti rankos niežti kojos niežti smulkiai paberta geriau tavegil nuėmė niežėjima koju rankų bet veidas peršti dilgčioja sausa oda tempia..kartais niežti ..galvoju gal rožinė dilgėlinė sukilo ar koks velnias  :unsure:  :huh2:šaltukui paspaudus  :blink: 

Ispaikyta kad tavo žodis D į ausį  :rolleyes: 

Atsakyti