Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

Mes su seima, kaip atostogaujame palangoje, tai vazoujame truputi uz palngos link latvijos (nuo palangos apie 10km).Bet vaziuoti verta smile.gif .Labai grazi aplinka, maistas irgi labai skanus ypac zuvies patiekalai vaikui irgi valgio randu :zuvies pyrageliu visokiu, mesos patiekalu vaikui, ir mano abu vaikai valge thumbup.gif .Aptarnavimas irgi geras. tai va www.birutesuostas.lt .Man atrodo ten Petrikytes retoranas tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ingute @ 2003 09 12, 23:42)
Kaunietems galiu pareklamuoti naujai atsidariusi ir atsiremontavusi "Carlstona". As pati dar nebuvau (artimiausiu metu zadu apsilankyti), bet buvo mano mama, tai tikrai liko patenkinta. Jau mano mama tai tikrai isranki restoranu maistui  ;D Sake labi skanus patiekalai, ivairus meniu ir palyginus nera jau taip brangu, o ir aplinka jai sake patiko.
O kai jos pavalge dar priejo restorano virejas prancuzas ir pasiteiravo ar buvo skanu  ;D
Tai draugeskos apsalusios busvo, sake toks priejo "trys ant triju" ;D ;D ;D
Na reiks dar paciai apsilankyti, tada ivertinsiu  biggrin.gif wink.gif

greitu laiku atvyksiu i Lietuva atostogu.prasau patarti.i koki restorana nueiti,kad galeciau su drauge smagiai laika praleisti,butina gyva muzika ir malonus estrados dainininkas.zinoma sio restorano ar kavines norim tik Kaune.aciu
Atsakyti
Isduokit ar yra Vilniuj normaliu arabisku restoranu? Cia seima araba svecia tures, su maistu vienas vargas.. smile.gif numirs is bado dar.. biggrin.gif
Atsakyti
Drauge vakar pasakojo apie fantastiska Jaltos kavine Zveryne Vykinto g. (atrodo teisingai pamenu) rolleyes.gif Kavinukes maistas gaminamas is ekologiniu produktu. Yra ir vegetarisku patiekalu. Aplinka sake ne kokia, bet maistas superinis (sveikuoliskos drauges nuomone). Darbo laikas nuo 11val. Kai pati apsilankysiu, pasakysiu asmenine nuomone.
Atsakyti
Gerbiamos Mamos, turite tai žinoti, jei kalbame apie gražius dalykus:

Jogailos g. 13, pačiame centre veikia nedidelė, bet jauki kavinė intriguojančiu itališku pavadinimu „Amaretti“. Tai puikiai žinomas karčiųjų migdolų skonis, kuriuo lankytojus vilioja kavinukės savininkė Danutė Kaveckienė, siūlydama paragauti įvairių gardėsių: pyragų, sausainių, rasite ir tikrų naminių spurgų.

Saulės spinduliuose besimaudanti kavinė jau sulaukia pastovių lankytojų. Besišypsodama p.Danutė pasakoja, jog daug keliavo po pasaulį, lankėsi Pietų Afrikos Respublikoje, JAV, daugelyje Europos šalių: „Noriu, kad atėję žmonės čia atsipalaiduotų, galėtų atsigerti kavos, pavalgyti bei jiems dar liktų laiko pasivaikščioti. Juk galima pietų pertrauką išnaudoti geriau. Keliaujant po Ispaniją bei Italiją man patiko betarpiškas bendravimas, jaučiamas dėmesys kiekvienam lankytojui. Tuo tarpu Pietų Afrikos Respublikoje aptarnavimo sferoje dirba juodaodžiai – jiems svečias aukščiau visko, su klientais jie elgiasi labai pagarbiai. Reikia mokėti ne tik sutikti svečią, bet ir jį išlydėti. Lietuvoje sutikti moka, tačiau į svečią jau nebekreipiamas dėmesys kai jis susimoka sąskaitą. Šioje kavinukėje mes vadovaujamės kitais principais.“

Kavinukė jauki, joje yra vos 25 vietos, skamba širdį glostančios dainos – ir jauniems, ir vyresniems. Čia galima paragauti lietuviškos virtuvės puikiai pažįstamų patiekalų – valgiaraštis keičiasi kas dvi savaites, tačiau užsukę visada galėsite užsisakyti Kijevo kotleto, dvi skirtingas sriubas, iš kurių viena daržovių. Taip pat visada galėsite paragauti kibinų su sultiniu bei įvairių lietinių – lankytojų labiausiai pamėgti su špinatais. Kavinėje veikia greito aptarnavimo linija, taip pat gaminamas maistas išsinešimui, todėl skubantiems čia irgi verta užsukti. Patiekalai gaminami iš natūralių, šviežių produktų – ypatingas dėmesys skiriamas maisto bei ruošiamų gėrimų kokybei: „Pas mus galite atsigerti skanios, geros kavos – jos tiekėjai prižiūri, kad gėrimas atitiktų standartus. Vasarą pasiūlysime atsigaivinti šaltomis kavomis – jų turėsime net penkias. “ - pasakojo moteris. Taip pat vietoje spaudžiamos įvairios šviežių vaisių sultys.

„Kiekviena kavinė turi užsiauginti klientą – mes esame auginimo stadijoje.“ - pasakoja p.Danutė. Moteris džiaugiasi, kad žmonės sugrįžta su šiltais atsiliepimais.: „Atėjom į savo kavinukę.“ Jie puikiai žino, kad jiems bus pasiūlyta gera kava.

Daugiau apie Kavinukė "Amaretti"

Autorius: Elena Germanovič
Nuotraukos: kavinės
Meniu.lt informacija
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 04 05, 22:59)
greitu laiku atvyksiu i Lietuva atostogu.prasau patarti.i koki restorana nueiti,kad galeciau su drauge smagiai laika praleisti,butina gyva muzika ir malonus estrados dainininkas.zinoma sio restorano ar kavines norim tik Kaune.aciu

Su estrada tai nelabai gal rasit g.gif

Bet galit apsilankyti Bokšte (netoli muzikinio teatro, naujutėlis, draugai giria), Portofino (būna gyva muzika) arba Europos viešbučio restorane (kai kuriom dienom groja gyvą džiazą) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal galit patarti kur nueiti Vilniaus centre/senamiestyje pasėdėti "tarp mūsų mergaičių"? ax.gif Norim pirmadienį kažkur pradėti mergvakario šventimą -norisi įlysti kur į kokį kampą, kad niekas netrukdytų (nesiklausytų tongue.gif ), mes ten jaunąją testuosim, atlikinėsim užduotis visokias, bet būtų jauku, muzika, na vienžo smagu. Visą savaitę nete ieškau ir nerandu verysad.gif Būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Strazdute @ 2009 04 27, 08:54)
Sveikos, o gal galit patarti kur nueiti Vilniaus centre/senamiestyje pasėdėti "tarp mūsų mergaičių"?  ax.gif Norim pirmadienį kažkur pradėti mergvakario šventimą -norisi įlysti kur į kokį kampą, kad niekas netrukdytų (nesiklausytų  tongue.gif ), mes ten jaunąją testuosim, atlikinėsim užduotis visokias, bet būtų jauku, muzika, na vienžo smagu. Visą savaitę nete ieškau ir nerandu  verysad.gif Būčiau dėkinga už patarimus  4u.gif

www.amaretti.lt - beveik visi kriterijai atitinka 4u.gif
Atsakyti
Gal kam teko lankytis kavineje/bare/restorane (nezinau kaip teisingiau) "Boheme" ? Jis randasi centre, netoli Mokytoju namu. dabar tiksliai nusakyti negaleciau. "pokalbiai + vynas" sviecia ant iskabos, taciau kai buvau uzsukusi zmoniu visai nebuvo! nors viduj atmosfera tokia ... salta ir is tikro bohemiska! pasijauti lyg viduramziuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avetra: 27 balandžio 2009 - 20:27
QUOTE(Avetra @ 2009 04 27, 20:26)
Gal kam teko lankytis kavineje/bare/restorane (nezinau kaip teisingiau) "Boheme" ? Jis randasi centre, netoli Mokytoju namu. dabar tiksliai nusakyti negaleciau. "pokalbiai + vynas" sviecia ant iskabos, taciau kai buvau uzsukusi zmoniu visai nebuvo! nors viduj atmosfera tokia ... salta ir is tikro bohemiska! pasijauti lyg viduramziuose.

nesenai buvau ten su bendradarbiais...buvom vakare ( kokia 8 val)...zmoniu pilna buvo, gerai, kad rezervavom staliuka...asmenishkai man ten tokia shaltoka atmosfera...gal del to kad lubos aukshtos...per daug erdves, na net nzn....gal kur nors prie lango, ar kokiam kamputi butu maloniau sedeti....per vidury tai tikrai ne, dar kai ypac stalai labai arti vienas kito sustumti...apie maista nieko negaliu pasakyt, nes gerem vyna ir valgem suri....aishku vyno pasirinkimas milzinishkas (kas gerai)....
manau yra daug geresniu ir jaukesniu vietu tokio tipo "pokalbiai+vynas"....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreda: 28 balandžio 2009 - 14:51
ne nu kur cia sunkmecio metu i barus, restoranus beisi .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avetra @ 2009 04 27, 22:26)
Gal kam teko lankytis kavineje/bare/restorane (nezinau kaip teisingiau) "Boheme" ? Jis randasi centre, netoli Mokytoju namu. dabar tiksliai nusakyti negaleciau. "pokalbiai + vynas" sviecia ant iskabos, taciau kai buvau uzsukusi zmoniu visai nebuvo! nors viduj atmosfera tokia ... salta ir is tikro bohemiska! pasijauti lyg viduramziuose.

cia reikia eiti vakarais, su draugais smile.gif Dviese ten tikrai nera ka veikti.
Atsakyti