Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

Sveiki drinks_cheers.gif

Gal galetumet pasidalinti ispudziais ir nuomone apie restorana "Meksika"? :-)

Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2009 04 30, 12:33)
Sveiki  drinks_cheers.gif

Gal galetumet pasidalinti ispudziais ir nuomone apie restorana "Meksika"? :-)



Teko apsilankyti viena karta, restoranu as jo nelabai pavadinciau, na nezinau gal ten reikejo zinot ka rinktis is meniu, bet tai ka mes valgem man super didelio ispudzio nepaliko. Tokias tortilijas namie lengviausiai pasigaminu, gi nesunku idet surio ir mesytes. O ten viena kainuoja apie 10lt. Zodziu maistas man pasirode normalus, bet daugiau nemanau kad ten eiciau., tiesiog pabandziau ir tiek. Tiesa kave meksikietiskai buvo labai skani thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2009 04 30, 12:55)
Teko apsilankyti viena karta, restoranu as jo nelabai pavadinciau, na nezinau gal ten reikejo zinot ka rinktis is meniu, bet tai ka mes valgem man super didelio ispudzio nepaliko. Tokias tortilijas namie lengviausiai pasigaminu, gi nesunku idet surio ir mesytes. O ten viena kainuoja apie 10lt. Zodziu maistas man pasirode normalus, bet daugiau nemanau kad ten eiciau., tiesiog pabandziau ir tiek. Tiesa kave meksikietiskai buvo labai skani  thumbup.gif  thumbup.gif



Dekui uz pasidalinta patirti smile.gif O kaip aplinka ten, jauki, spalvinga ar nelabai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2009 04 30, 13:00)
Dekui uz pasidalinta patirti smile.gif O kaip aplinka ten, jauki, spalvinga ar nelabai? smile.gif


Nu normali, bet daugiau tokia bohemiska, tikrai nera prabangi. Gal yra nuotrauku restorano tinklalapyje.
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2009 04 30, 14:24)
Nu normali, bet daugiau tokia bohemiska, tikrai nera prabangi. Gal yra nuotrauku restorano tinklalapyje.


Tinklalapyje tai tokios foto, kur sunku bendra vaizda iziuret, taip plius-minus smile.gif na, reikes pabandyti apsilankyti, nes jis tikriausiai vienintelis meksikieciu 'restoranas' vilniuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beje @ 2009 04 30, 10:23)
cia reikia eiti vakarais, su draugais smile.gif Dviese ten tikrai nera ka veikti.


su draugais ar draugu, ar drauge, juk pokalbiai su vynu nebutinai masiniai. o iki keliu dirba Boheme?
Atsakyti
LAbai patiko restoranas gan naujas THE ROYAL THAI BANGKOK Sv. Mykolojaus g. interjeras puikus ir maistas taipogi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2009 05 15, 10:16)
LAbai patiko restoranas gan naujas THE ROYAL THAI BANGKOK Sv. Mykolojaus g. interjeras puikus ir maistas taipogi  thumbup.gif

Kokia ten virtuve?
Mane labiausiai domina susi, as juos dievinu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 05 19, 16:49)
Kokia ten virtuve?
Mane labiausiai domina susi, as juos dievinu  tongue.gif


Ten tailandietiska virtuve, taciau nemegstantiems astriai gali nepatikti, nes astroki patiekalai ten. O siaip aptarnavimas - thumbup.gif.
Atsakyti
Vilniuje gal ir yra daugiau idomesniu vietu, bet Kaune tai man "Pizza Jazz" islieka patys geriausi 4u.gif Skanus maistas, stilinga aplinka ir grazi muzika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gluodena @ 2009 05 21, 12:05)
Vilniuje gal ir yra daugiau idomesniu vietu, bet Kaune tai man "Pizza Jazz" islieka patys geriausi  4u.gif  Skanus maistas, stilinga aplinka ir grazi muzika  wub.gif

Va va...Vilniuje irgi labai gera Pizza Jazz yra Rimi Savanoriu pr. ...ypac antrame aukshte, kur sedi kaip lektuve, nu man labai patinka wub.gif maistas tai tikrai labai skanus....labai daug kur ragavau didkepsnius, bet cia yra pats skaniausias "Pipirinis didkepsnys", visiems siulau paragauti...mmm wub.gif ...na aishku ir kaina jo solidi yra, apie 45 lt rolleyes.gif nu bet uztat verta thumbup.gif ir kokteiliu pasirinkimas platus...labai skanus "Swimming pool", toks zydras bigsmile.gif niam niam wub.gif
Ir muzika tokia "a la relax"...na vienu zodziu tikrai gera vieta .... thumbup.gif
Atsakyti
O as vakar uztikau labai keista vieta, bet picos ten tikrai skaniausios vilniuje. Sevcenkos 16, prie "daiktu viesbucio" yra tokie lauke keli sketukai svyturio, o uz ju baisios durys su uzrasu pica&kebabai. Ten dirba pats sau vienas savininkas marokietis, labai malionus zmogenas. Ir pica nu tai tiesiog nereali. TIkrai rekomenduoju isdrysti uzeit, nes uz tos baisios isores slepiasi tikras perliukas smile.gif
Atsakyti