Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

gal kas ka zino apie ''agotos grycia'' seskineje? ar verta ten vaziuoti pavalgti, kaip kainos? atrodo turetu buti neprastai, ten visada daug masinu salia stovi. noreciau realios nuomones kas ten buvo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man Kauno senamiestyje "Pas Stanley" visada malonu nueiti, ir maistas skanus, porcijos geros ir kainos normalios:) be to, jei lauke sedint vesu pasidaro, man labai patiko pledu ideja tenai 4u.gif kazkaip traukia mane tenai. Patinka padavejos, jos malonios, nors kiek sedint nugirdus tai tas Stanlis labai jau jas sokdina schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(linneka @ 2010 07 05, 20:12)
gal kas ka zino apie ''agotos grycia'' seskineje? ar verta ten vaziuoti pavalgti, kaip kainos? atrodo turetu buti neprastai, ten visada daug masinu salia stovi. noreciau realios nuomones kas ten buvo smile.gif 4u.gif

Draugai ten net vestuves svente,jiems ten skanu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isimylejus @ 2010 07 06, 11:47)
Man Kauno senamiestyje "Pas Stanley" visada malonu nueiti, ir maistas skanus, porcijos geros ir kainos normalios:) be to, jei lauke sedint vesu pasidaro, man labai patiko pledu ideja tenai 4u.gif kazkaip traukia mane tenai. Patinka padavejos, jos  malonios, nors kiek sedint nugirdus tai tas Stanlis labai jau jas sokdina schmoll.gif

Man "Pas Stanley" patinka- labai skanios Cezario salotos, taip pat gėrimai ir alchoholiniai kokteiliai ir aplinka labai jauki, tie pledukai, žvakės vakare tikrai jaukumo priduoda, nors visai neseniai atradau jį, bet visada malonu grįžti thumbup.gif
Atsakyti
is palangos kaviniu as isskirciau ,,PUSU PAUNKSME,,kitaip mes ji vadinam ,,SABONYNU,,dievinu ju virtuve,viskas ten mums beprotiskai skanu ka beimtum,(kainos aisku nemenkos),apatarnavimas auksto lygio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmartaa @ 2010 07 08, 13:57)
is palangos kaviniu as isskirciau ,,PUSU PAUNKSME,,kitaip mes ji vadinam ,,SABONYNU,,dievinu ju virtuve,viskas ten mums beprotiskai skanu ka beimtum,(kainos aisku nemenkos),apatarnavimas auksto lygio thumbup.gif

Va va kaip tik dabar aktualu ir mums pasiūlymai gerų kavinių Palangoje, vis tik atostogų metas 4u.gif O mums Palangoje (ir turbūt gal net ir visoje LT) labiausiai mėgstamas restoranas yra "Vandenis" wub.gif Dievinų jų virtuvę, aptarnavimą, jaukumą ir aplinką, na aišku pakainuoja šis malonumas, bet ne kasdien pietaujam ten, tik pasilepinam kelis kartus pr atostogas, bet norėtųs žinoti kokią jaukią vietelę papietauti kasdien pigesnėmis kainomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linneka @ 2010 07 05, 20:12)
gal kas ka zino apie ''agotos grycia'' seskineje? ar verta ten vaziuoti pavalgti, kaip kainos? atrodo turetu buti neprastai, ten visada daug masinu salia stovi. noreciau realios nuomones kas ten buvo smile.gif 4u.gif

agotos grycia kai gyvenau seskineje buvo mano kelio galas biggrin.gif ejau ir ejau,gamina sakniai,nebrangiai,porcijos didelessss smile.gif

del Palangos,labai labai rekomenduoju "ukrainietiska virtuve" Restoranas taip ir vadinasi,nerealus maistas,ne standartinis karbonadas,o super duper tuper skanus patiekalai,idomus,nerealus! Kainos labai prieinamos.As kas antra diena valgiau ten paprika idaryta vistiena ir ryziai su grybukais,nu zinokit skanumelis neispasakytas,visokiu uzkepeliu,zuvis nerealiai skani,apie 15 lt porcija. beje ten gamina nerealaus skonio barscius,didele porcija ( didziule tiesigo 12lt) puse porcijos,uztenka ir sau ir vaikui 7 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 08 liepos 2010 - 20:08
Sveikutės, žinovės 4u.gif
Gal žinote, ar galima kažkur rasti kavinių ar barų, kur būtų žaidžiami kažkokie komandiniai proto mankštos žaidimai? Užkabino štai šita informacija, bet kaip suprantu, čia jau pasibaigęs reikalas... O gal kažkur kitur tokią mintį kas realizuoja?
Atsakyti
as ir visu 100%uz ,,ukrainieciu virtuve,, thumbup.gif maistas superinis,kainos prieinamos,meniu nesikeicia jau daug metu,bet uztat viskas kaip ir buve,neismandrejo,rekomenduoju visiems,nenusivilsit tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, aš čia kaip ir naujas vartotojas, tad radau įdomia tema, norėjau pasidalinti, kad aš vis dažniau savo mėgiama pica iškeičiu į skanius Panemunės eglės čeburėkus (kaunas). Nesu didele mėgėja faršo, tad pradžioje skeptiškai žiūrėjau, bet pasirodo ju būna visokiu ir mano mėgstamiausi su sūriu.... mmmm... ten galima rasti ir su vištiena, aviena, kalakutiena net su strutiena smile.gif kas mėgsta saldžiai yra ir su varške smile.gif
Atsakyti
Noriu užvesti temą apie visiem puikiai žinomus čeburekus, kiek ieškojau, visur randu tik receptus ir patarimus kaip juos pasigaminti, bet ką daryti tinginiams, kurie nori greitai smile.gif praleidžiant gamybos procesą blush2.gif nesu mėgėja gaminti smile.gif kebabai jau nusibodo, pica irgi, o sushi labai jau "liesas maisteli" smile.gif tad o kodel i ne čeburekai? smile.gif
pasidalinkit savo patirtim ir nuomone apie čebureku taškus smile.gif
Atsakyti
Kaune Urmo bazej ir prie Autobusu stoties thumbup.gif
Atsakyti