Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

Labukas, as tai atradau nebloga picerija Kaune. Skanios piciukes ir aptarnavimas malonus. Galima rasti ir netradiciniu picu. Atrodo keistai suderinti produktai, bet skonis fantastiskas. mirksiukas.gif
pabandykit pasiziuret Pica, salotos ir kitas maistas į namus Kaune
skanaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spin: 10 balandžio 2010 - 13:29
Visai smagu karts nuo karto grįžtant iš darbo pasėdėti "Pilies kepyklėlėje" (Vilniuje, Pilies gatvėje). Ten smagu, šilta, jauku. Ypač žiemos vakarais. Turi ką skanaus pasiūlyti. mirksiukas.gif Pyragai dieviški. Ypač karališkas tortas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 04 08, 17:02)
Mano nuomone, geriausia, jaukiausia ir mieliausia kavinė Vilniuje yra salotų baras "Mano Guru"  wub.gif
Puslapis

Sveikuoliška, labai skanios salotos, nuostabūs desertai, minkštos sofutės ir nuostabus aptarnavimas  thumbup.gif


Man "Mano guru" irgi thumbup.gif

O Kaune visai netikėtai atradau "Suflerio būdelę". Tikrai miela vieta.
http://www.laikas24....ukumo-sankirta/
Atsakyti
Ignoto gatveje yra labai jauki kavinuke "Baraka" ten vegetariskas maistas, bet labai skanus, nors as pati ne vegetare smile.gif prisivalgai taip maloniai, skanios arbatos ir vynai smile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo atradimais:

Man labiausiai patinka Rene, nerealus restoranelis: jaukus, isskirtinis ir maistas - tobulas. 4u.gif
Pilies gtv. kepyklele - savaitgalio pusryciams thumbup.gif
Verkiu restorano maistas wub.gif
Esse restoranas - puikus aptarnavimas, o ir maisto kokybe nepriekaistinga..
St. Michel - praleidom nepamirstama valentino d. vakara..
Saint Germain wub.gif

Gal zinote mazu ir jaukiu restoraneliu vilniuje? Gal kas buvote Blusyneje?


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneisha: 08 gegužės 2010 - 11:41
sveikutes.gal as ne i tema blush2.gif bet gal turite pasiuliti kur svesti pirmaja komunija vilniuje,virsuliskese,arba aplinkiniuose rajonose,nebrangiai.temos neseku,tai buciau dekinga,eigu parasytumet i az.aciu
Atsakyti
Sveikos, mamytes, man su dukryte atradimas buvo - Tores restoranas Uzupyje. Vaizdas nuo ju terasos - nerealus! Patiko, kad su vezimuku labai patogu pacioje kavineje laviruoti, erdves - per akis. Kalbant apie maista - tikrai ne pats pigiausias, bet skanus. Nutariau su vyru vakare ten nueiti, galiu tik isivaizduoti , koks istabus bus naktinio Vilniaus vaizdas is ju terasos. Beje, jie ten kazka minejo apie vynus, kuriu nenusipirksi prekybis centruose, reiks paziureti... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lunex @ 2010 05 11, 10:16)
Sveikos, mamytes, man su dukryte atradimas buvo - Tores restoranas Uzupyje. Vaizdas nuo ju terasos - nerealus! Patiko, kad su vezimuku labai patogu pacioje kavineje laviruoti, erdves - per akis. Kalbant apie maista - tikrai ne pats pigiausias, bet skanus. Nutariau su vyru vakare ten nueiti, galiu tik isivaizduoti , koks istabus bus naktinio Vilniaus vaizdas is ju terasos. Beje, jie ten kazka minejo apie vynus, kuriu nenusipirksi prekybis centruose, reiks paziureti...  drinks_cheers.gif


O jau atremontavo po gaisro Tores? g.gif
Atsakyti
Dirba... bet nemenkai jiems ten prireiks pinigelio pakloti i remonta. Taciau akiu nebade mirksiukas.gif ir geros nuotakos neugadino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smart'as @ 2010 03 25, 22:17)
Kaune man patiko "Pas Stanley", senamiesty, jauki aplinka, maistas nebrangus bet kartu ir paprastas, tai jei norisi ko nors prašmatesnio, tada reikėtų kažko kito pasieškoti. smile.gif Dar "Skliautas", prie Rotušės, tik ten jau triukšmingiau. Dar viena iš vietų, kurios įsiminė, kepsnių restoranas savanorių prospekte "Steak House Master Grill", tik gan seniai lankiausi, bet kai buvau, buvo labai jauku ir skanu smile.gif



Kiek teko valgyt Skliaute- baisiai nusivyliau, kainos nemazos, bet patiekalai tragiski. Pas Stanley, tai salotos skanios thumbup.gif Dar Vilniaus g. yra Retro Bordo Kepsniu Namai, tai ten irgi labai skanu, bet ir nepigu... Vilniaus G pradzioj, yra Arbatos klubas, ten man makaronai su krevetem ir spinatais skanus ir nera brangu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal zinote geru, bet nelabai brangiu sushi restoranu Vilniuje? labai uzsimaniau paskutiniu metu siu skanumynu bigsmile.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabiukasss: 02 liepos 2010 - 10:43
Mes siandien sustojome papietauti "Kletyje"kuris randasi kelyje Prienai - Vilnius, kazkur 18 km iki Prienu.. Na, buvo laaaabai skanu thumbup.gif thumbup.gif ir kainos nesikandzioja smile.gif
Atsakyti