Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Rimtai kai senokai dariaus testa nepamenu kuri juostele kontroline, kuri testine :D

Del vitaminu tai kol kas tik foli geriu. Dar paskyre kursa vit D tai jau pradelsiau laika isgert antra ampule, reiks nusipirkti.

Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 04 18, 00:53)
neduoda man per part.lt ir prisiregistravau ir viska, bet niekaip.. kazko nemoku. unsure.gif

tas kur vienas tai buvo labai ryskus, kontreline ir testine buvo vienos spalvos. o anie sakau tokie neaiskus. tas is desines tai kontroline pagulejus va iki vakaro isryskejo, o siaip buvo tokios pat spavos kaip testine.

Sveikos,
pasikartosiu su klausimu ax.gif
perkat šlapimo tyrimui skirtą indelį? ax.gif ir taip vis naują kiekvienai juostelei? huh.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti

As pasikartosiu su atsakymu, nes rasemes az :D naudoju ta pati, perplovus karstu vandeniu :)

Atsakyti
As irgi ta pati:)
Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 04 18, 11:31)
<p>As pasikartosiu su atsakymu, nes rasemes az biggrin.gif naudoju ta pati, perplovus karstu vandeniu smile.gif</p>



QUOTE(FoxLady @ 2018 04 18, 11:34)
As irgi ta pati:)

Ačiū 4u.gif

Deraramos - nu vėl man nerodė, kad atėjo žinutę.. tik spec.įlindus radau... unsure.gif ačiū!
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2018 04 18, 05:27)
Sveikos,
pasikartosiu su klausimu ax.gif 
perkat šlapimo tyrimui skirtą indelį?  ax.gif  ir taip vis naują kiekvienai juostelei? huh.gif
ačiū 4u.gif



as ta pati irgi rolleyes.gif praskalauju ir tiek. taigi nereikia is to induko gerti, vistiek tam paciam tikslui naudojamas ax.gif
Atsakyti

tas kur vienas tai buvo labai ryskus, kontreline ir testine buvo vienos spalvos. o anie sakau tokie neaiskus. tas is desines tai kontroline pagulejus va iki vakaro isryskejo, o siaip buvo tokios pat spavos kaip testine.

Na mano akimis tai visi neigiami  :)  Dar trūksta iki teigiamo :) O kokio jautrumo testukai?  :)​ 

Atsakyti

cia kaip mums vis kartojo,tarpkitko dar ir dabar turi drasos parasyti zinute, kad lt badu numirsi, cia duobe,skyle, pragaras ,prazutis ir zodziu juoduma pilmuka,visiskas krachas! o jau kad vaikai laimingi gryze, tai as melagiu melage esu. nes taip buti negali. vaikai tik Londeje laimingi buna, kur be sopingu kompo ir komerciniu pramogu nieko nenuveiksi. ten rojus, juk daiktu kruva gali nupirkti. sake as melage, vaikai verkia, atgal malduoja, nesjuk VISI VISKA ZINO GERIAU UZ MANE biggrin.gifbiggrin.gif

Oj, mane irgi erzina kai žmonės kalba lyg geriau žinotų... O ypač tos kalbos apie tai, kaip LT blogai, kad nėra čia gyvenimo ir normaliai neužsidirbsi ir apskritai nieko neturėsi  :oh:​   

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 04 18, 09:39)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72073455" data-time="1523998402"><div><p>tas kur vienas tai buvo labai ryskus, kontreline ir testine buvo vienos spalvos. o anie sakau tokie neaiskus. tas is desines tai kontroline pagulejus va iki vakaro isryskejo, o siaip buvo tokios pat spavos kaip testine.</p></div></blockquote><p>Na mano akimis tai visi neigiami  smile.gif  Dar trūksta iki teigiamo smile.gif O kokio jautrumo testukai?  smile.gif​ </p>



testukai 20 MIU, anas kur vienas foto tai zinok po tu 20 minuciu ir buvo ryskesne uz kontroline, o cia kai fotkinau tai is siuksliu dezes vakare istraukus biggrin.gif
va siandien taijau tikrai neigiamas, net klausimu nekyla del to. zodziu ND vakar nebuvo nes vyras i kelione isleke, paliko pasa namie, veziau i VLN.. nusiemiau su visais radarais konkreciai doh.gif.. dar pataikiau, kad sianakt visiskai jokio tolerancijos greicio virsijimui. oi bus man visa puokste.. ziezmarius nuo kedainiu per pusvalandi pasiekiau, kosmosas...
jai koks stipruolis liko nuo uzvakar tai gal ir pasiseks, bet labai abejoju ax.gif

Kisulia zinok as i tas kalba atsaunu, kad bunant tinginiu ten dar blogiau bus nei lt. lt nors mama pamaitins jau, ar kam kitam ant sprando sedesi. o svetur tau sakes biggrin.gif niekas nepagailes. jai proto nera tai ir uzsienis nepades.. pyksta tada zmones labai. sako kad as nusisneku, kad ypac UK gali visi labai gerai gyventi. kosmonautai tie zmones. visiski.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo - hal -: 18 balandžio 2018 - 12:50
as sulaukiu kai testine juostele ryskesne uz kontroline, ir tada laikau teigiamu smile.gif ir man neisblunka iki kito menesio biggrin.gif nes neismetu, to ciklo visus dedu salia ir ziuriu kaip ryskeja:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 18 balandžio 2018 - 12:53
QUOTE(- hal - @ 2018 04 18, 14:49)
kosmonautai tie zmones. visiski.

Žmonės visada geriau žino už kitus ką kada daryt, kur būt, ką veikt.. ir šiaip kaip gyvent 4u.gif Bandau jau su tuo susitaikyti.. nes dabartiniame momente, visi labai gerai žino, kad mums jau laikas turėti vaikų ir gana TINGĖTI gun_smilie.gif
Dėl mokslų, darbų, namų ar vestuvių nespėjo pavadovaut.. tai va...vaikų klausimų dabar jau įsijuosę gun_bandana.gif
Atsakyti

Visi mes esam ten kur mum kiekvienam asmeniskai geriausia. Visi su savo isgyvenimais. Man irgi pikta kai daug kas sneka kad emigrantas pardaves lietuva, o dar baisiau kai tave vadina fabriko vergu ir t.t. 

Nei pardaviau Lietuva, nei fabrike dirbu ir juolab gerbiu kiekvieno pasirinkima kur jam gyvent geriau. 

Negrazu labai kad zmones teisia ir smerkia vieni kitus, nezinodami ju gyvenimo ir, kad negerbia vieni kitu pasirinkimo.

Atsakyti