Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Sveikos, aš tai vakar norėjau testą nusipirkti, bet nepirkau :D nes kitaip šįryt jau būčiau sugadinusi... o dar reiktų palaukti :D nes kitaip ritualas tapti gali labas rytas, atsikeli iš lovos, išsivalai dantis, pasidarai NT, papusryčiauji... :D Man tai užvakar maudė kairėje apačioje, vakar ir šiandien pilvo apačią kaip prieš mm, bet mmm neturėtų būti tik gegužės 6 d., tai dar ryškiai per anksti... Namuko foto nuostabi! Tobula vieta gaminti mažiukus :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 26 balandžio 2018 - 11:31

Man irgi siandien pilva maudzia.. Ir nt visa kruva spintelej :D bet dar tik 5ta dpo..

Atsakyti
kas cia visom yra.. man visa apacia maudzia.. 5 dienos iki mmm unsure.gif
Atsakyti

Gal nėščios draugiškai :D

Atsakyti

-hal-, o Tau ne 05-06? :) nes pamenu mums kartu turi neprasidėti :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 26 balandžio 2018 - 17:33
QUOTE(Ritutia @ 2018 04 26, 15:29)
<p>-hal-, o Tau ne 05-06? smile.gif nes pamenu mums kartu turi neprasidėti biggrin.gif</p>


turetu taip, ziuresim kas bus nes kai pazymejau kalendoriu ot teigiamus kalendorius pasislinko automatiskai. tai ziuresim kas bus rolleyes.gif

eik tu zinok nelabai nestuke.gif , pries pat buvo nd bet kazi ar tiek isilaike..
Atsakyti

panos, šiandien tokia laiminga jaučiuos!! be priežasties! :D ar man jau stogas važiuoja? dainuoju muziką pasileidus, lietuj pasivaikščiojau..  :pleasantry:​ 

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 04 26, 16:14)
<p>panos, šiandien tokia laiminga jaučiuos!! be priežasties! biggrin.gif ar man jau stogas važiuoja? dainuoju muziką pasileidus, lietuj pasivaikščiojau..  pleasantry.gif </p>


ha! geras! as apdujus. reikia mokytis , o as duriu volioju biggrin.gif
Atsakyti
Nebutina stogui vaziuot, kad butum laiminga!

As tsi pikta. A tik nebus pms... :/
Atsakyti

O man nuotaikų kaita n kartų per dieną  😁čia daina pasileidus dainuoju čia  jau rodos visus nudėt norėčiau ar pradangint 😣 

žiauriai pučia pilvą  :blink: pykina po valgio kiekvieno ..keistoka O  :huh2: jai O nes bt pakilo iki 37

Atsakyti
Man vel teplioja. Po vel niu.

Atskrido vel gulbes i kiema, nu dziugina mane tokie rytai iki negaliu. MB isveze vaika pas mociute, vaziuos ryt i Vilniu pas pusesere su pusbroliu. O as galiu knyga paskaityt pries dienos darbus! Ir rytojaus Moteru raliui ramiai ruostis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 04 27, 04:59)
Man vel teplioja. Po vel niu.

Atskrido vel gulbes i kiema, nu dziugina mane tokie rytai iki negaliu. MB isveze vaika pas mociute, vaziuos ryt i Vilniu pas pusesere su pusbroliu. O as galiu knyga paskaityt pries dienos darbus! Ir rytojaus Moteru raliui ramiai ruostis  biggrin.gif



ein sau kaip as pasiilgau viso sito -veikiu ka noriu periodo.. nes siuo metu tai - ka randat ta ir valgykit periodas, nes mama uzsiemus biggrin.gif
Atsakyti