Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Ale planuojančių mažai bėr 😁o gal yra kokia fb grupė ten tupit 🤔😆

Atsakyti

Panasu, kad aktyviausios jau su pilvukais :) o kitos gal pavasariu dziaugiasi;)

Atsakyti

Spenelius jei persti po ov tai geras zenklas :) bet velgi pozymiai ateina ir praeina 😅

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 25, 16:05)
<p>Ale planuojančių mažai bėr 😁o gal yra kokia fb grupė ten tupit 🤔😆</p>


as irgi vis uzeinu paziureti ar kas ka parase ax.gif

QUOTE(deraramos @ 2018 04 25, 17:11)
<p>Panasu, kad aktyviausios jau su pilvukais smile.gif o kitos gal pavasariu dziaugiasi;)</p>



as pridaviau disertacija ir dabar ciupau kursinius lam.gif . kaip nuotaikos deraramos?


galit pazvengti is manes doh.gif , zodziu ,kad nepamirsti gerti duph as uzsistacius zadintuva 6.30. suskamba, praryju ir uz pusvalandzio keliuosi. tai skamba jau tas mano zavusis zadintuvas, as ji atjungiu, sugraibau autopilotu maza guzikeli.. makt ji burnon uzgeriu vandeniu ir toliau miegu rolleyes.gif . atsikeliu uz pusvalandzio, ziuriu kad guli ta mano tablietka hmm.gif .. miegojau langu praviru.. sedziu sau tyliai ir mastau koki vabalioka busiu pribaigus savo skrandzio sultim doh.gif gerai nors kad nesukramciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
-hal-, net smalsu, ka ten uzmusei biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

As tai tikrai dziaugiuos pavasariu. Jokiu testu negadinu, tyrimu nesidarau, tai net ner ka ir pasipasakot... Nebent apie gyvenima ksime. Dabar mano rupestis gelynus susiformuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 04 25, 18:05)
-hal-, net smalsu, ka ten uzmusei  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

As tai tikrai dziaugiuos pavasariu. Jokiu testu negadinu, tyrimu nesidarau, tai net ner ka ir pasipasakot... Nebent apie gyvenima ksime. Dabar mano rupestis gelynus susiformuot  biggrin.gif

ka grazaus sodinsi? jai mergos nieko pries as pasidalinsiu savo idejom, bus apie ka paplepeti kol mm laukiam ax.gif

zodziu turim soda, o sode tas tarybinis geltonas sodo namelis yra. as ji noriu sutvarkyti i va taoki, ka manot? forma irvisa kita grynai tokia ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Hal 😍😍daryk būtinai svajonių kampelis mano 😀🤗 

***** kad skaniai kažką surijai 😂

Na net nežinau ar O atėjo ar praejo nes nežaidžiu su Ot.. tempa pakilo pažastį nes pradejau svaiguliuot galvoju matuosiu žiuriu 37.2 tai arba O patsivilko arba nežinau 😂 ..oi blin tiek nd pavarėm ir negi nebus nt teigiamo 😂😂😂😂mums pavasaris  😂😂😂 gal ir nebus spėju darysim pertrauką porą mėnesių jai daba nepagausim nes jau protas čiuožia 🙁

Atsakyti

Spenelius jei persti po ov tai geras zenklas :) bet velgi pozymiai ateina ir praeina 😅

Būtent 😁😂kai nėra jų sugalvoti galima 😄 bet ant papulių iškart sunkiau palieka 🙂 bent jau anakart ženklas buvo jie ..dabar bijau svajot ir tikėt nes jai vėl ne bus laabai liūdna iš naujo 

Atsakyti
teip mergaites as tik nom nom nom kazka essen.gif essen.gif ir sakes lotuliukas.gif

QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 25, 19:08)
<p>Hal 😍😍daryk būtinai svajonių kampelis mano 😀🤗 
</p><p></p><p> ***** kad skaniai kažką surijai 😂</p><p></p><p>Na net nežinau ar O atėjo ar praejo nes nežaidžiu su Ot.. tempa pakilo pažastį nes pradejau svaiguliuot galvoju matuosiu žiuriu 37.2 tai arba O patsivilko arba nežinau 😂 ..oi blin tiek nd pavarėm ir negi nebus nt teigiamo 😂😂😂😂mums pavasaris  😂😂😂 gal ir nebus spėju darysim pertrauką porą mėnesių jai daba nepagausim nes jau protas čiuožia 🙁</p>


nd gerai ax.gif maniskiks islekes, man jau smegenis spaudziablush2.gif



QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 25, 19:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="deraramos" data-cid="72082575" data-time="1524676361"><div><p>Spenelius jei persti po ov tai geras zenklas smile.gif bet velgi pozymiai ateina ir praeina 😅</p></div></blockquote><p>Būtent 😁😂kai nėra jų sugalvoti galima 😄 bet ant papulių iškart sunkiau palieka 🙂 bent jau anakart ženklas buvo jie ..dabar bijau svajot ir tikėt nes jai vėl ne bus laabai liūdna iš naujo </p>


o jus geriau megaukites, nieko jus nestabdykit bet ir neskaiciuokit, ikalk blyn kokios sampes ir atsipalaiduok ax.gif na kiek gi galima stresuoti gi mirksiukas.gif ateis tas musu laikas, pamatysi 4u.gif

del to nameliuko, nusiunciau nuotrauka mb. sakau pasidarom vasaros projekta, turesim savo viecike nuo visu akiu, ziuresim ka sakys ax.gif siaip tai labai noreciau..
Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 04 25, 21:45)
ka grazaus sodinsi? jai mergos nieko pries as pasidalinsiu savo idejom, bus apie ka paplepeti kol mm laukiam  ax.gif

zodziu turim soda, o sode tas tarybinis geltonas sodo namelis yra. as ji noriu sutvarkyti i va taoki, ka manot? forma irvisa kita grynai tokia  ax.gif


Zodziu, kadangi esam naujakuriai, tai lyg stebejumo faze, bet lyg kazka ir darant. Cia jau buvo vieta gelem, tai kai ka palikau, bet dauguma islupau. Kol kas prikisau visur naslaiciu, tai smagu nes dabar visur rysku ir spalvota. Dar daiginuosi levandas, ir laukiu kol ugtels surfinijos, gvazdikiukai Ir lobelijos. Dar labai noriu vedrynu, dudesniu levandu, ciobreliu, salavijo, portulaku, freziju sluoteliniu... Durnaropes gal kokios... Ir turejau tokius iiiilgus idelius medinius lovius. Ten planavau priset kvieciu, rugiageliu ir aguoneliu, bet... Atveze drauge braskiu daigu, pas mane niekas nesukasta, tai sukisau tas braskes i tuos lovius biggrin.gif

Tavo svajoniu namuko man nerodo per tel :/

QUOTE(- hal - @ 2018 04 25, 22:20)
nd gerai  ax.gif  maniskiks islekes, man jau smegenis spaudzia


O mum su nd biski bedos, nes ponas nepaveza kruvio... [COLOR=yellow]
Atsakyti

Katute gal kokių stres b ar stiprinančių vitaminukų 🤔 savajam irgi papirkau (nesu visom keturiom už tuos papildus bet darbas stresas daro savo o mityba taip pat nepilnavertė  :frusty:​ ) nes darbo krūvis žiaurus gryžta naktimis anskti išvažiuoja bet sakiau to "reikalo "negalim apleisti reikia abiem naudinga 😁😜

 

išvardinai mano kvietkas 😂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 26 balandžio 2018 - 10:46
QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 26, 11:45)
<p>Katute gal kokių stres b ar stiprinančių vitaminukų 🤔 savajam irgi papirkau (nesu visom keturiom už tuos papildus bet darbas stresas daro savo o mityba taip pat nepilnavertė  frusty.gif​ ) nes darbo krūvis žiaurus gryžta naktimis anskti išvažiuoja bet sakiau to "reikalo "negalim apleisti reikia abiem naudinga 😁😜</p>
<p> </p>
<p>išvardinai mano kvietkas 😂


Gal reikes.
Buvau nupirkus vienu, tai biski gere, biski ne, kaip jau pasiseke prisimint. Streso jis pats sau prisidaro, o kad baisu kruvi vilktu, tai dabar tikrai nera. Mityba, kaip pas visus, nei sveikuolis, nei ten kokiais kebabais gyvas smile.gif O tu nd ne tiek ir dsug, bet jie taip sukoncentruoti gaunasi, kad sako, as jauciuosi toks nusi...s, kad i kitas mergas isvis net ziuret bijau 😄

Tai geliu skonis sutampa biggrin.gif
Atsakyti