Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Bet pati sau nesamoniu prisimastau, visokiu teoriju prisikuriu.

Na taip jau būna su tuo laukimu, laikas bėga lėtai, pradedi galvoti iš anksto, o kai jau leidi sau galvoti laisvai, tai mintys gali nuklysti labai toli... Tai reikia stengtis iš anksto neprisigalvoti ir nenusiteikti neigiamai :)

Atsakyti

Paguldė stebėjimui, nes turėjau 27sav nesėkminga nėštumą, nes nustojo augti.

Mergaitė irgi mažesnė 4 savaitėmis, tai paguldė kad galėtų stebėti.

Man testai anksti parodė .. 8 dienos po isodinimo (11d po punkcijos), bet visi organizmai skirtingi. Tad ramiai lauk ketvirtadienio ir stenkis nesinervint (aha. Žinau kad lengva sneket)

Atsakyti

Kas del Hcg, tai man net kraujo tyrimai rode per maza jo kieki. Nepaisant to, genetike sake, kad dukryte vystosi taip, kaip ir priklauso pagal savaites.

Manau, kad skirtingiems organizmams, skirtingai su tuo hcg buna.

Atsakyti

Paguldė stebėjimui, nes turėjau 27sav nesėkminga nėštumą, nes nustojo augti.

Mergaitė irgi mažesnė 4 savaitėmis, tai paguldė kad galėtų stebėti.

Maniškis matavimais irgi savaičių neatitinka nei pagal mm, nei pagal O ir taip nuo pirmų echo  :)  Nežinau kodėl taip yra, bet auga, juda, širdutės ritmas geras, stebi mus dažniau dabar  :)​ 

Atsakyti

Kas del Hcg, tai man net kraujo tyrimai rode per maza jo kieki. Nepaisant to, genetike sake, kad dukryte vystosi taip, kaip ir priklauso pagal savaites.

Manau, kad skirtingiems organizmams, skirtingai su tuo hcg buna.

Ir to hcg normų ribos labai plačios, nes visos moterys skirtingos. Aš tiek istorijų apie hcg prisiskaičiau forumuose, tai supratau, kad būna visko  :) 

Atsakyti

Maniske visad savaitę mažesnė buvo, bet va ties 33 savaitę sustojo ir per kelias savaites beveik nieko nepaaugo. Tai pripažino vaisiaus hipotrofija..

Atsakyti

Maniske visad savaitę mažesnė buvo, bet va ties 33 savaitę sustojo ir per kelias savaites beveik nieko nepaaugo. Tai pripažino vaisiaus hipotrofija..

O dabar kiek savaičių atitinka? Placenta nepasenusi, kraujotaka ir medžiagų tiekimas nesutrikęs?

Mums panaši situacija, tik maniškis neproporcingai auga, visas paaugęs, o pilvo dydis atsilieka daugiau nei dviem savaitėm, tai mažyliui svoris sunkiai auga, esame stebimi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 12 rugsėjo 2018 - 18:18

Pas mane tas pats - neauga pilvvelis. Tai ir reiškia vaiko hipotrofija. Kraujotaka gera, vandenų norma, placenta norma, duodasi kaip pasiutusi. Gimdos takai nepasiruošę, jai ten gera ir smagu 😂 bet ilgiau 38.5 neleis nešioti - su tokia diagnoze tokia praktika. Aš leidziuosi nuo pat nėštumo pradžios kraują skystinancius, dėl buvusios netekties, tai ačiū Die kad juos profilaktiškai gydytoja liepė leistis.. nes gal ir anksčiau viskas būtų pablogeje. Mano gimdos kraujotaka vienoj pusej suprastėjus,tai spėja kad dėl jos arba tiesiog genetiškai mažas vaikas. Mes su vyru gimė 2.6 ir 2.8kg pilnai išnešioti. Man dabar 37+3, atitinka apie 33-34. Jau nebežinau tiksliai :) guliu ir laukiu .. tikiuos pati sugalvos belstis

 

Kiek tau laiko primink? Kiek svorio rodo?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 12 rugsėjo 2018 - 19:06

ir vistik neigiamas...mm dar nera, tai toliau naudoju progesterona, veidas spoguotas kaip pries mm. turbut tuoj prasides.aisku, dabar nezinau, kaip po visu vaistu mano kiausialastes elgsis. jei NHS finansuos dar karta, bandysim. jei ne - geriau buciau linkusi vaikintis. tiesiog nera jokios garantijos... saldytu neturiu...reiktu pradeti viska nuo pradziu, vel tos adatos, vel tas karstis. mane ziauriai karscio bangos muse, tiesiog upeliais tekejau. kas valanda. restorane apie planavimus zino, bet mokykloj ne. specialiai planavome darytis rugpjuti, nes lengviau off gauti skanams. kaip as paaiskinsiu, kodel nuolat dingstu? nezinau, ka padariau ne taip...

Atsakyti

ir vistik neigiamas...mm dar nera, tai toliau naudoju progesterona, veidas spoguotas kaip pries mm. turbut tuoj prasides.aisku, dabar nezinau, kaip po visu vaistu mano kiausialastes elgsis. jei NHS finansuos dar karta, bandysim. jei ne - geriau buciau linkusi vaikintis. tiesiog nera jokios garantijos... saldytu neturiu...reiktu pradeti viska nuo pradziu, vel tos adatos, vel tas karstis. mane ziauriai karscio bangos muse, tiesiog upeliais tekejau. kas valanda. restorane apie planavimus zino, bet mokykloj ne. specialiai planavome darytis rugpjuti, nes lengviau off gauti skanams. kaip as paaiskinsiu, kodel nuolat dingstu? nezinau, ka padariau ne taip...

Ceroc- nenusimink :) mano pirmas ivf irgi buvo neigiamas ir nebuvo ka saldyti, ir po kaledu. Buvo labai sunku. Jau ruosemes antram ivf, purskiausi progesterona spali ir lapkriti turejom startuoti su ivf, bet is iprocio pasidariau NT ir jis buvo teigiamas! As buvau soke ir netikejau kad taip gali buti!!! Bet va mano kruopytei du menesiai 😍 linkiu ir jums tokio pat stebuklo :) zinau, kad dabar labai sunku, bet tu stipri moteris, nepasiduok! Del to spurdancio stebuklelio galim dar ne tokius kryziaus zygius nueit. 

Atsakyti

Pas mane tas pats - neauga pilvvelis. Tai ir reiškia vaiko hipotrofija. Kraujotaka gera, vandenų norma, placenta norma, duodasi kaip pasiutusi. Gimdos takai nepasiruošę, jai ten gera ir smagu 😂 bet ilgiau 38.5 neleis nešioti - su tokia diagnoze tokia praktika. Aš leidziuosi nuo pat nėštumo pradžios kraują skystinancius, dėl buvusios netekties, tai ačiū Die kad juos profilaktiškai gydytoja liepė leistis.. nes gal ir anksčiau viskas būtų pablogeje. Mano gimdos kraujotaka vienoj pusej suprastėjus,tai spėja kad dėl jos arba tiesiog genetiškai mažas vaikas. Mes su vyru gimė 2.6 ir 2.8kg pilnai išnešioti. Man dabar 37+3, atitinka apie 33-34. Jau nebežinau tiksliai :) guliu ir laukiu .. tikiuos pati sugalvos belstis

Kiek tau laiko primink? Kiek svorio rodo?

Man 35+2, svoris apie 2,1 kg., bet aš pati irgi vos 3 kg. svėriau, kai gimiau, tai matyt ir mažylis bus mažesnio svorio, nes pilvukas paauga per kiekvieną echo, tik lėtokai  :)  Tai tik gavau nurodymą kasdien skaičiuoti judesiukus ir jei ką, lėkti į priimamajį, tai laukiu kito echo, nes vėl neužilgo turiu pasirodyti :)

Tai jeigu iki 38,5 leido nešioti, tai neužilgo ir pasimatymas laukia  :wub:  Jeigu su vyru abu gimėte mažesnio svorio, tai gal tai ir lėmė, kad ir mažylė bus į tėvelius "kūdesnė"  :4u:  

Atsakyti

ir vistik neigiamas...mm dar nera, tai toliau naudoju progesterona, veidas spoguotas kaip pries mm. turbut tuoj prasides.aisku, dabar nezinau, kaip po visu vaistu mano kiausialastes elgsis. jei NHS finansuos dar karta, bandysim. jei ne - geriau buciau linkusi vaikintis. tiesiog nera jokios garantijos... saldytu neturiu...reiktu pradeti viska nuo pradziu, vel tos adatos, vel tas karstis. mane ziauriai karscio bangos muse, tiesiog upeliais tekejau. kas valanda. restorane apie planavimus zino, bet mokykloj ne. specialiai planavome darytis rugpjuti, nes lengviau off gauti skanams. kaip as paaiskinsiu, kodel nuolat dingstu? nezinau, ka padariau ne taip...

Nieko beveik neismanau apie ivf, bet gal dar yra vilties, kad viskas bus gerai?

Bet kokiu atveju linkiu stiprybes :4u: 

Nekaltink saves, nes tu padarei viska, ka galejai, tik ne viskas nuo musu paciu priklauso kartais :4u: 

As supratau, kad "vaiku laukimo kelias" sunkus, atrodo iveiki viena laipteli, o ziurek jau kitas dar statesnis taves laukia. 

Laukiu siandienos vizito pas ginekologe, sirdis dreba, vel teplioja, nu zodziu...

Atsakyti