Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

As irgi dziaugiuosi, kad gydytoja labai priziuri sio nestumo eiga, lankausi pas ja max kas 2 savaites.

Progesterona matavo tik pradzioj, dabar nebeziuri, bet duphaston dar geriu, tai manau, kad viskas ok su juo.

Dabar man jau 13+2, tai gydytoja ramina, kad didziausias rizikas jau praejau :)​ 

Aa, na jeigu papildomai geri progesteroną, tai jo neturi trūkti.

Tai jau nuo 10 sav. persileidimo tikimybė labai maža, o jeigu jau praėjo pavojingiausios 12, tai čia labai geras ženklas  :4u: 

Gal teplioja, nes gimda plečiasi, įtrūksta gleivinė  :hmm:  O gausiau teplioja ar keli lašiukai būna?

Atsakyti

Naaa, mane ir pagimdzius saldumynai tebetraukia, ypac bandeles  :oh:  einu su mazyle pasivaiksciot neimu nei euro nes pro bandeliu kepyklele visad praeinam, tai gelbeja tik tai kad nu neturiu nei euro  :lol:

Saunuole kad judi, sportuoji  :4u:  o ko lauki mergytes ar berniuko? 

Aš irgi stengiuosi nepirkti saldumynų, kad jų nebūtų namie ir būtų ramu, bet va, vyras nuperka vis, nori mane palepinti, sako, kad man galima :D Tai nežinau ką su juo daryti :D

Laukiame sūnelio  :4u: 

Beje, kaip vestuvės praėjo?  :D​  

Atsakyti

Aš irgi stengiuosi nepirkti saldumynų, kad jų nebūtų namie ir būtų ramu, bet va, vyras nuperka vis, nori mane palepinti, sako, kad man galima :D Tai nežinau ką su juo daryti :D

Laukiame sūnelio  :4u:

Beje, kaip vestuvės praėjo?  :D​  

Labai smagiai, issirinkau lb grazia ilga suknele, pasidariau sukuosena, makiaza, na ir ta diena jauciaus dyva  :nestuke​ 

Atsakyti

Labai smagiai, issirinkau lb grazia ilga suknele, pasidariau sukuosena, makiaza, na ir ta diena jauciaus dyva  :nestuke​ 

Super :wub:  O nepavargai, jau apie 6 mėn. nėštumo buvo? :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 15 rugsėjo 2018 - 14:57

Super :wub:  O nepavargai, jau apie 6 mėn. nėštumo buvo? :)

 Nea, dar ir ant aukstakulniu prabuvau iki vakarienes  :nestuke gerai jauciaus, pilvukas dar nebuvo didelis  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Aa, na jeigu papildomai geri progesteroną, tai jo neturi trūkti.

Tai jau nuo 10 sav. persileidimo tikimybė labai maža, o jeigu jau praėjo pavojingiausios 12, tai čia labai geras ženklas  :4u:

Gal teplioja, nes gimda plečiasi, įtrūksta gleivinė  :hmm:  O gausiau teplioja ar keli lašiukai būna?

Ir taip, ir taip buna  kad teplioja. Galvojau gal nuo kruvio tai priklauso, bet paskui isitikinau, kad ne.

Atsakyti

As kuri laika gal nesivaidensiu, cia gi pasnekesiai nestukiu, o as kaip ir ne... bet kad pas planiukes as jau vs ne naujoke su savo puspenktu metu stazu. Jums visoms linkiu sekmes dideliausios! 

Atsakyti

Ceroc :4u:  Vaidenkis kiek tik nori! jokie žodžiai nepadės, nes savojo laukiau 9 metus ir žinau ką jauti..  Palinkėsiu tik daug daug kantrybės ir ryžto eiti į priekį ir jokių būdu nesustoti!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiolienė: 16 rugsėjo 2018 - 09:04

Ir taip, ir taip buna  kad teplioja. Galvojau gal nuo kruvio tai priklauso, bet paskui isitikinau, kad ne.

Aišku. Na matyt bus, kad dėl neaiškių priežasčių teplioja, tai gerai, kad gydytoja stebi nuolat  :)  :4u:  

Atsakyti

As kuri laika gal nesivaidensiu, cia gi pasnekesiai nestukiu, o as kaip ir ne... bet kad pas planiukes as jau vs ne naujoke su savo puspenktu metu stazu. Jums visoms linkiu sekmes dideliausios! 

Nepradink, pabūk su mumis, vis geriau, kai gali išsikalbėti, pabendrauti :) 

Atsakyti

As kuri laika gal nesivaidensiu, cia gi pasnekesiai nestukiu, o as kaip ir ne... bet kad pas planiukes as jau vs ne naujoke su savo puspenktu metu stazu. Jums visoms linkiu sekmes dideliausios! 

Rasyk cia, jei tik norisi :4u: 

Zinau ta nusivilimo skauduli... Linkiu stiprybes, nepaluzti ir nepasiduoti.

Atsakyti

Sveikos

 

2018.09.18 gimė mūsų coliukė 2005g, 46cm. Amžius 38+3. Abi jaučiamės sveikos ir be proto laimingos!

Atsakyti