Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

arėtjant link paskutinio laiko, darosi neramu. o kaip bus ? blink.gif unsure.gif namie iš kampo į kampą, per daug darbų pasidaryti trukdo pilvas, greit pavargstu rolleyes.gif kažkaip keista neiti į darbą, ramiai namie unsure.gif jaučiuosi ne savimi blink.gif

O jums kaip ?
Atsakyti

arėtjant link paskutinio laiko, darosi neramu. o kaip bus ? blink.gifunsure.gifnamie iš kampo į kampą, per daug darbų pasidaryti trukdo pilvas, greit pavargstu rolleyes.gifkažkaip keista neiti į darbą, ramiai namie unsure.gifjaučiuosi ne savimi blink.gif

O jums kaip ?

Man atrodo daug laiko dar :D , nors aisku pasiruost reik ir anksciau :rolleyes: as su savo pirmokeliu turiu veiklos ir namuose vis kazka tvarkyt, atnaujint, perdeliot vis randu. Balkonas jau sutvarkytas ir vezimui vieta bus. Dar sandeliuka reik perziuret, nes man vis mazai vietos, tai delioju perdelioju :D atlaisvinu vieta dar vienam gyventojui ir jo daiktams :) va ir drauges aplankau per pietu pertrauka, po parduotuves pavaikstau ir man tas laikas taip greit praeina, tik spek dar vagyt paruost, po to vel sutvarkyt ir as jau pavargus :D jei dar i darba reiktu....  :oh: per paskutines dvi savaites ir pilvukas paaugo ir judesiai sustiprejo, vakar net suskaudo kaip spyre :lol:​ 

Atsakyti

:4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oceanica: 11 spalio 2018 - 19:06

Laba visom.

Kaip gyvenate? As greit perzwelgiau bet nepamaciau saraso kas kada turetu gimdyti.

Gal kuri is mamyciu gali padarytii toki sarasiuka gruodinukems? 🙂

Atsakyti

Nedaug musu cia matau yra prisijungusiu. Bet gal todel kad jau turim po viena ar daugiau vaiku ir to laiswesnio laiko pritruksta cia apsireiksti.

As ir cia retas swecias... Bet visai smagu kad jus ir jusu vaikiukai auga ir nera kaskokiu didesniu problemu. 

🙂

Atsakyti

Laba visom.

Kaip gyvenate? As greit perzwelgiau bet nepamaciau saraso kas kada turetu gimdyti.

Gal kuri is mamyciu gali padarytii toki sarasiuka gruodinukems? 🙂

Tai kad sarašiuką padaryti reikia žinoti datas. Tai pradedam pildyti ir kiekviena įsirašo savo informaciją nukopijuodama paskutinį įrašą :nestuke  :rolleyes:  galiu pradėti.

Oceanica 12.10, antras vaikelis, laukiamas berniukas.

Atsakyti

Elindree. Antras vaikiukas. Gruodzio 9.berniukas🙂

Atsakyti
1. Oceanica 12.10, antras vaikelis, laukiamas berniukas.
2. Elindree. 12.09.Antras vaikiukas, berniukas
3. Mimi88, 12.26, pirmas vaikelis, paslaptukas slepiasi kas
Papildyta:
QUOTE(Oceanica @ 2018 10 11, 17:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Lotari" data-cid="72225859" data-time="1538986020"><div><p>arėtjant link paskutinio laiko, darosi neramu. o kaip bus ? vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotraukanamie iš kampo į kampą, per daug darbų pasidaryti trukdo pilvas, greit pavargstu vartotojo įkelta nuotraukakažkaip keista neiti į darbą, ramiai namie vartotojo įkelta nuotraukajaučiuosi ne savimi vartotojo įkelta nuotrauka

O jums kaip ?</p></div></blockquote><p>Man atrodo daug laiko dar biggrin.gif , nors aisku pasiruost reik ir anksciau rolleyes.gif as su savo pirmokeliu turiu veiklos ir namuose vis kazka tvarkyt, atnaujint, perdeliot vis randu. Balkonas jau sutvarkytas ir vezimui vieta bus. Dar sandeliuka reik perziuret, nes man vis mazai vietos, tai delioju perdelioju biggrin.gif atlaisvinu vieta dar vienam gyventojui ir jo daiktams smile.gif va ir drauges aplankau per pietu pertrauka, po parduotuves pavaikstau ir man tas laikas taip greit praeina, tik spek dar vagyt paruost, po to vel sutvarkyt ir as jau pavargus biggrin.gif jei dar i darba reiktu....  doh.gif per paskutines dvi savaites ir pilvukas paaugo ir judesiai sustiprejo, vakar net suskaudo kaip spyre lotuliukas.gif​ </p>

rytoj mano paskutine diena darbe blink.gif biggrin.gif dar net nepradejau tvarkytis nei stalciu, nei darbo vietos,nei kompo kuris per pastaruosius 5 metus tapo beveik asmeninis - ty milijonas mano failu nuotrauku ir tt doh.gif dar negaliy patiket kad jau, bet aisku planuoju ir treciadieni i darba eiti ir tikriausiai sia savaite dar esiu nes reik ir darbelius kelis pabaigt noriu pati ir susitvarkyt jei ateis greit nauja i mano vieta, aisku ne ant 8 ryto gal bet veliau, uzsisakiau siandien torta jau, klausia gal ka uzrasyt, tai net juokas sueme - sakau sudiev arba as sugrisiu, bet cia tik juokais aisku biggrin.gif vaidensiuos as kolegoms dar jauciu ne kart, jei viskas ok net i kaledini rengini tikiuos nueit smile.gif
o pilvas ir mano paaugo jau, nors jau tikrai matyt bet ir tai dar ne visi mato biggrin.gif atejo pas mus naujas kolega pries pora savaiciu, susipazindinejam, kita kolege sako cia Migle, bet ji mus tuoj paliks, sako kodel - as taip ranka i pilva, o tas kad puole atsprasinet, kad nemate biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kazkaip po savaitgalio jau atsistojus is sedimos padeties taip visai tempa, pirmi koki 10 zingsniu kaip susukta einu kol issivaikstau, reikes sakiau jau dirza pirktis..nesiojat kuri ta nesciosios dirza? pasiteisina?
Atsakyti

A idomu ir man apie ta dirza bet as kolkas jo nebandziau🙂

Atsakyti

1. Oceanica 12.10, antras vaikelis, laukiamas berniukas.
2. Elindree. 12.09.Antras vaikiukas, berniukas
3. Mimi88, 12.26, pirmas vaikelis, paslaptukas slepiasi kas
Papildyta:
rytoj mano paskutine diena darbe blink.gifbiggrin.gifdar net nepradejau tvarkytis nei stalciu, nei darbo vietos,nei kompo kuris per pastaruosius 5 metus tapo beveik asmeninis - ty milijonas mano failu nuotrauku ir tt doh.gifdar negaliy patiket kad jau, bet aisku planuoju ir treciadieni i darba eiti ir tikriausiai sia savaite dar esiu nes reik ir darbelius kelis pabaigt noriu pati ir susitvarkyt jei ateis greit nauja i mano vieta, aisku ne ant 8 ryto gal bet veliau, uzsisakiau siandien torta jau, klausia gal ka uzrasyt, tai net juokas sueme - sakau sudiev arba as sugrisiu, bet cia tik juokais aisku biggrin.gifvaidensiuos as kolegoms dar jauciu ne kart, jei viskas ok net i kaledini rengini tikiuos nueit smile.gif
o pilvas ir mano paaugo jau, nors jau tikrai matyt bet ir tai dar ne visi mato biggrin.gifatejo pas mus naujas kolega pries pora savaiciu, susipazindinejam, kita kolege sako cia Migle, bet ji mus tuoj paliks, sako kodel - as taip ranka i pilva, o tas kad puole atsprasinet, kad nemate biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifkazkaip po savaitgalio jau atsistojus is sedimos padeties taip visai tempa, pirmi koki 10 zingsniu kaip susukta einu kol issivaikstau, reikes sakiau jau dirza pirktis..nesiojat kuri ta nesciosios dirza? pasiteisina?

aš jau aną savaitę buvau susitikusi su kolegėm pietų, mėnesį nesimatėm, tai tiek kalbėjom, jau darbe tiek pokyčių, na bet jau grįžt nenoriu, jau ne tas galvoje. Net nupurto, jeigu reiktų visuose tuose reikaluose suktis, jau norisi mėgautis ramesniu gyvenimu :) bent kol kas. Dabar toks perėjimas pas mane iš rimto, strateguoto, suplanuoto grafiko į tokį laisvesnį, meniškesnį, kūryba, kaip čia tuos namus patogiau perstatyt ir pan. :D Tik aš jau prieš išeinant pasirūpinau ir susitvarkiau visus reikalus, kad po išleistuvių jau negrįžti į darbus :) 

aš jau vakar neradau jokios patogios padėties, nei sėdint, nei gulint. Vis atrodė, kad spaudžia skrandį, lyg į šonkaulius įsirėmęs. Diržo dar neužsidėjau, turiu nuo pirmo vaiko, tada tai nešiojau, tik nepamenu nuo kada, na manau, jei jau taip auga, tai greitu metu reiks uzsidėti, jis prilaiko pilvą, ne taip tempia žemyn, gal tada ir oda ne taip tempiasi, bet kartu ir nugaros ne taip vargina, kai prilaiko. Manau nauda yra, žinoma, dar priklauso nuo pilvuko dydžio, jei labai didelis, tai būtina.

Vakar taip nemenkai prasiėjau kelis km apie valandą, tai jaučiausi gerai pasportavusi, šiandien ryte net klubus jaučiau, bet jau lyg praėjo, reik daugiau pajudėt  :rolleyes: 

Atsakyti
1. Oceanica 12.10, antras vaikelis, laukiamas berniukas.
2. Elindree. 12.09.Antras vaikiukas, berniukas
3. Mimi88, 12.26, pirmas vaikelis, paslaptukas slepiasi kas
4. Lotari, 12.10, pirmasis, daktarai nesusitaria kas biggrin.gif tai laukiam stebūklo.

QUOTE(elindree @ 2018 10 16, 09:25)
<p>A idomu ir man apie ta dirza bet as kolkas jo nebandziau🙂</p>

Turiu ir nešioju, tačiau kai sėdi labai nuspaudžia ir po ilgesnio sedėjimo būna tikrai nepatogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 17 spalio 2018 - 11:01

Labas, prisijungiu į jūsų gretas :)

1. Oceanica 12.10, antras vaikelis, laukiamas berniukas.

2. Elindree. 12.09.Antras vaikiukas, berniukas 3. Mimi88, 12.26, pirmas vaikelis, paslaptukas slepiasi kas

4. Lotari, 12.10, pirmasis, daktarai nesusitaria kas  :D tai laukiam stebūklo.

5. a_drute, 12.26, antras vaikas, mergaitė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a_drute: 21 spalio 2018 - 16:42