Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

QUOTE(Oceanica @ 2018 10 24, 22:14)
Aš tai vis randu ką veikti, ir dar pilna darbų ir planų iki vaikelio gimimo, miegot dažniau patraukia dienos metu ar vakare, o va po to neužmiegu. Dar remontai nebaigti, šiandien buvo meistras užsakiau nauja spinta, labai laukiu, kažkaip paskutiniu metu negaliu pakęsti daiktų matomoj vietoj.  biggrin.gif dėl baldų ne visai sekasi. Nusipirkę naują lovą, o ji taip girgžda, rytoj atvažiuoja pardavėjai ją apžiūrėti, tikiuosi rasim kompromisą, labai susinervinus dėl to jaučiuosi, nors žinau, kad nervuotis negalima verysad.gif </p><p>Dėl išmokos, tai taip, pastebėjau, irgi nepatiko tas jų skaičiavimas, mums gruodį visoms nelabai pasisekė, lyg gyvenam tik darbo dienom lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  per laisvadienius nereik pinigų doh.gif  o pinigus gavau po 13dienų nuo prašymo pateikimo. Ir maždaug po poros dienų nuo galutinio paskaičiavimo. Ir kaip suprantu, dabar gausim tik kovo mėn. huh.gif </p><p>Oj dar taip nemaloniai rūgštys kyla, dažniausiai vakare, kai guliu unsure.gif kartais net akys ašaroja nuo to unsure.gif  na bent valgyt vakarais netraukia, gal daug svorio nepriaugsiu  biggrin.gif </p>

miegot tai mane ir kartais patraukia jei tik ta diena kavos negeriu, bet vakare apie kokia 20val atjungia smile.gif bet kadangi as visada einu miegot apie 12val nakties tai miegasi normaliai dazniausiai, bubvo cia sia savaite pora naktu sunkiau uzmigt bet kolkas viskas tvarkoj (mane drauges prigasdinusios kad nuo trisdesimt kazkelintos savaites nesimiega biggrin.gif ) o as tik uzklausiau ir kita diena pinigus gavau, tai realiai praejo gal kokios 5 d nuo prasymo pildymo..bet jo guodis kolkas toks labiausiai nuskausmintas su tom sventinem dienom unsure.gif
as tai kadangi pasidariau ismokas gauti per dvi dalis tai gausiu dar po nauju metu uz sausi ir vasario puse..(nes zinodama save issigandau kad viska isleisiu greiciau biggrin.gif )

QUOTE(elindree @ 2018 10 25, 19:29)
<p>As ir taip galvoju kad kitas pajamas gausim nuo kovo men.. </p><p>O man irgi labai kyla rugstys, kad sawaite galvojau kad gerkle skauda naktim nes labai griauzia, o tada prisidėjo ir kosulys. Bet ir gydytoja paaiskino, kad ten skrandis neuzsidaro ir todel atrodo kad gerkle skauda. O kosulys ir nuo to nes jau vaistus geriau ir nieko negerėja man...</p><p>Tam kartui biski sumazint rugsti padeda rennie tabletes. Bet nakti tai miegit neina kai sukyla. </p><p>Tada niekas nepadeda, nei siltas pienas😐</p><p></p><p>O kuriai jau pasirode priespenis? </p>

pas mane tai toks rugstys sukyla kartais bet kolkas gyvent netrugdo (ka reiskia tas kosulys tai zinau, man pries nestuma pora metu tai ziauru su rugstim buvo, istisai vaistus geriau, istisai gerkle skaudedavo..bet paskui pradejau laikytis tokios kaip ir dietos, sveikiau maitintis tai susitvarke viskas
- bet tik uzvalgydavau kokio valgyklinio ar net naminio tokio tipinio lietuvisko maisto nu pvz kotletu kokiu su bulvem ir iskart rugstys..),

nors dabar tokia stadija kad ant nakties as tai kaip tik prisivalgau, nes diena skrandis gurgia valgyt noriu bet nezinau ka - kas besautu i galva nieko nenoriu net tokiu kur paprastai visada noredavau - nei sushi nei salotu nei picu nei kosiu, nu zodziu kas beateitu i galva nieko neoriu tai suvalgau vaisiu arba kokio jogurto o kokia 9-10 val vakaro bu7tinai sugalvosiu kokia nesamone ko noriu - pvz vakar juodos duonos sumustinio su rukyta desra - siunciau vyra i parde nes pas mus tokio dalyko kaip rukyta desra net ner namie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai vyras jau juokiasi is manes sako i teveli vaiko genai nes valgau to ko paprastai nevalgau apskritai biggrin.gif uztat va mane kokia trecia diena troskina kaip nzn kas - parastai tai to vandesn reik prisiverst o dbr maukiu po kelis litrus bet norisi ir gazuotu visokiu borjomiu tai ta visa annt karto irgi isgeriu buteli biggrin.gif uztat nuo to vandens dabar reik keltis nakti i tuoleta, anksciau ismiegodavau visa nakti normaliai iki ryto o dabar primaukus prabundu jau..

o kelinta savaite mazdaug turetu pasirodyti tas priespienis? pas mane tai dar nieko panasaus nera, bet gal man dar ir ankstoka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 26 spalio 2018 - 15:49

Dėl to priespienip turbut kiekvienai skirtingai. 

Man su pirmu vaikeliu buvo pasirode nuo 30sawaites, ir budawo nuo pat pradziu gausiai, kad i paprasta liemenele dedawausi po iklota, 2kart dienoje... Jau galvojau kad baisiai nenormalu.

O dabar tai atsiranda po kelis mazus laselius bet nesukele dar nemalonumo. 

Dėl mitybos ir rugsciu tai nepastebejau kad nuo kokio maisto man labiau uzkiltu, nes ir seip ta mityba pas mane kiek pakoreguota del gestacinio diabeto. 

O del paruosiamuju tai gal ju dar nera😁arba nesuprantu ju😁

Ar ir jus bijot antro/trecio karto gimdyt ar daug esate ramesnes nei 1kart gimdete?

As kai pagalvoju, kad jau nedaug laiko liko tada prisimenu 1gimdyma ir baisu pasidaro.. 

Atsakyti

Dėl to priespienip turbut kiekvienai skirtingai. 

Man su pirmu vaikeliu buvo pasirode nuo 30sawaites, ir budawo nuo pat pradziu gausiai, kad i paprasta liemenele dedawausi po iklota, 2kart dienoje... Jau galvojau kad baisiai nenormalu.

O dabar tai atsiranda po kelis mazus laselius bet nesukele dar nemalonumo. 

Dėl mitybos ir rugsciu tai nepastebejau kad nuo kokio maisto man labiau uzkiltu, nes ir seip ta mityba pas mane kiek pakoreguota del gestacinio diabeto. 

O del paruosiamuju tai gal ju dar nera😁arba nesuprantu ju😁

Ar ir jus bijot antro/trecio karto gimdyt ar daug esate ramesnes nei 1kart gimdete?

As kai pagalvoju, kad jau nedaug laiko liko tada prisimenu 1gimdyma ir baisu pasidaro.. 

Lyginant su pirmu gimdymu, tai baimės skiriasi. Tada labiau bijojau nežinomybės, skausmo. O dabar labiau bijau komplikacijų gimdymo metu. Nes su pirmu ne kokia patirtis, kuri baigėsi gana sėkmingai, palyginti kaip galėjo baigtis. Na o liko 6sav., jei nesugalvos anksčiau pasibelsti. Tai su kiekviena diena tas jauduliukas didėja. Reik bent pabaigt daiktus susikraut ir ramiai laukti  :rolleyes: mažiau streso bus į pabaigą  :D​ 

Atsakyti

As ir turbut bijau komplikacijos... As kasdien pagalvoju pradet krautis daiktus, bet atsidarau spinta ir vėl uzdarau, aj da anksti pagalvoju😁

Atsakyti

Aš tai tiesiog lankausi pas ginekologę-akušerę antakalnio p-koje. O tas mokymo centras, jis mokamas? Kokios naudos iš jo, gal kiek plačiau būtų galima?

Man 1 trimestrą reikėdavo burbuliukų, kasdien vytauto mineralinį gerdavau, 2 trimestrą girą, na o dabar vanduo labai gerai eina. Kartais išmuša toks prakaitėlis, šiek tiek silpnumas, tai reik įkvėpt gryno oro ir daug vandens atsigert.

Pas mane kai dar tik 33+4, tai dar nėra jokių paruošiamųjų, vienoj nėščiųjų paskaitėlėj sakė, kad lyg nuo ~36sav.gali prasidėt, internete daug anksčiau rašo. Man būna tiesiog pilvas sukietėja ir lyg suspaudžia šiek tiek. Bet negalvoju, kad čia paruošiamieji. O ir su pirmu lyg nejutau, arba nėra, arba nežymūs, arba nemoku atskirti  :lol:  :ax: na bet jau bet kokiu atveju turėtum būti iš mūsų pirmoji, tai lauksim žinių :)  :bigsmile: kelių savaičių kiti vaikeliai gimė?

Antakalnio motinystės centre paslaugos mokamos, tačiau įskaičiuoti visi tyrimai. Užsirašius gydytoją galima pasirinkti pačiai ir lankytis visą nėštumą, kreiptis bet kuriuo metu 😉 man kažkaip ten smagiau nei poliklinikoj, su antru ten vaikščiojau, tai ir šį kart ten, o ir echo aparatas rimtesnis. Bet žinoma, visos pasirenkam pagal save 😉

Pirmasis gimė 37+5, antrasis 39+4, su trečiąją smarkūs paruošiamukai kankina jau senokai, o šiąnakt jau net pagalvojau kad rimti sąrėmiai pareina! Taip užspaudė, kad uch..  Bent iki 37 savaičių norėčiau ištempt...

Lyginant su pirmu gimdymu, tai baimės skiriasi. Tada labiau bijojau nežinomybės, skausmo. O dabar labiau bijau komplikacijų gimdymo metu. Nes su pirmu ne kokia patirtis, kuri baigėsi gana sėkmingai, palyginti kaip galėjo baigtis. Na o liko 6sav., jei nesugalvos anksčiau pasibelsti. Tai su kiekviena diena tas jauduliukas didėja. Reik bent pabaigt daiktus susikraut ir ramiai laukti  :rolleyes: mažiau streso bus į pabaigą  :D​ 

Jei būčiau pirmąkartė, ko gero kas savaitę būčiau važiavus į priimamąjį, nes man praktiškai visą nėštumą visus galus tempia, maudžia, skauda, daugiau pajudėjus pilvo apačią skauda, nugarą, strėnas. Naktį dar ir klubų skausmas dasideda. Žodžiu, jau laukiu finalo. Pradžioj, visos laukiam tų saugių 12 sav... Tada pergyvenam ar viskas vystosi gerai ir bijom ankstyvo gimdymo. O pabaigoj gimdymo komplikacijų. O sako, džiaukis, labai gražus laikas 😁 aha. Judu kaip pingvinas, lovoj verčiuos kaip banginis, iš lovos ne tai, kad lipu, bet kočiojuos, su svoriu pas mane standartiškai, su visai nėštumais po mažai neišeina, tai gazelė iš manęs nekokia 😁😁😁

Atsakyti

Oi prajuokinot😁multi😁😁👍

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elindree: 28 spalio 2018 - 20:26
aš kaip tik pagalvojau, kad laikas jau ir tašė sudėt ir viska paruošt.. o dar krūva kursų užsirašiau, dar kinezeterapija vandenyje ir t.t. vis tiek ramiau gyventi man neišeina 4u.gif
Atsakyti

As kai trečiadienį uzejo viso pilvo skausmas, tai greit susidejau tase. 

Bet nuvykus i priemima nuramino kad dar negimdau bet kodėl tas skausmas buvo nerado priežasties.

Gawau nui skausmo zvakute. Tai vakar buvo viskas liujs o šiandien vėl keliauju i poliklinika, 

Atsakyti

Tašiuką susikroviau gal 33 savaitę kažkur. Tada dar 2 kartus perdėliojau 😁 

Atsakyti
aš jau kraunuosi tašę bigsmile.gif o ką jūs dedatės ? kokias rekomendacijas Jūs girdėtoje ar patyrėte ?
Atsakyti

cia tik visos tases i ligonine kraunasi, as tai dar ne biggrin.gif dar tiesa pasakius kiek visko susipirkti reikia, kad turet ka i ta tase kraut tai vaje vaje..sliauztus ir tuos tik kelis turim, prikau 62 tai pagalvojau kad geriau 56 reik nusipirkti..(vyro seses pirmagimis tai iskart i 62 buvo) dar net lovytes neturiu, tik nusiziurejus kelis modelius, ale vat akciju laukiu, black friday biggrin.gif biggrin.gif
su tuo priespieniu ir nugasdinot, jei ne ocaenicos komentaras kad su pirmu nebuvo jau turbut nerimauciau..
man didesnis galvos skausmas dabar persiraustymas, dieve is kur mes tiek tu daiktu prikaupem atrodo, issikraustom nuo gruodzio 1 is nuomojamo buto, atrodo jau tiek visko isvezem o dar kiek like, kartais jau net depresyvi nuotaika nuo to pakavimo ima..bet reik nepasiduot, nes zinodama save tai zinau kad cia ir nuo oro didzioji nuotaiku kaita - man kai saules ner tai negyvenimas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 11 05, 18:55)
cia tik visos tases i ligonine kraunasi, as tai dar ne biggrin.gif dar tiesa pasakius kiek visko susipirkti reikia, kad turet ka i ta tase kraut tai vaje vaje..sliauztus ir tuos tik kelis turim, prikau 62 tai pagalvojau kad geriau 56 reik nusipirkti..(vyro seses pirmagimis tai iskart i 62 buvo) dar net lovytes neturiu, tik nusiziurejus kelis modelius, ale vat akciju laukiu, black friday biggrin.gif  biggrin.gif
su tuo priespieniu ir nugasdinot, jei ne ocaenicos komentaras kad su pirmu nebuvo jau turbut nerimauciau..
man didesnis galvos skausmas dabar persiraustymas, dieve is kur mes tiek tu daiktu prikaupem atrodo, issikraustom nuo gruodzio 1 is nuomojamo buto, atrodo jau tiek visko isvezem o dar kiek like, kartais jau net depresyvi nuotaika nuo to pakavimo ima..bet reik nepasiduot, nes zinodama save tai zinau kad cia ir nuo oro didzioji nuotaiku kaita - man kai saules ner tai negyvenimas atrodo biggrin.gif

lova paruošta, vežimas irgi (blyn ratai išsileido blink.gif ), šliaužtų pirmiem 4 mėn irgi turiu, pampersai keliomis rūšimis apsirūpinom ir laukiu, visgi tik 4 savaitės ir kelios dienos- ir laukiu, ir bijau bigsmile.gif
ja ja su tuo kraustymusi, aš į naują spintą bandau vieną kambarį sutalpinti- misija neįmanoma biggrin.gif pusę išmest arba išmest blink.gif
Atsakyti