Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Gruodinukai

QUOTE(Lotari @ 2018 11 05, 17:45)
lova paruošta, vežimas irgi (blyn ratai išsileido  blink.gif ), šliaužtų pirmiem 4 mėn irgi turiu, pampersai keliomis rūšimis apsirūpinom ir laukiu, visgi tik 4 savaitės ir kelios dienos-  ir laukiu, ir bijau  bigsmile.gif
ja ja su tuo kraustymusi, aš į naują spintą bandau vieną kambarį sutalpinti- misija neįmanoma  biggrin.gif  pusę išmest arba išmest blink.gif

o sakykit kiek mazdaug sliauztu ar kompletuku pirkot 56 ir 62 dydzio? pirkot kokiu kojnyciu, kepuryciu, pirstinyciu? (man drauges turincios vaiku sako nereik, kojnytes vistiek vilnones reik deti)..ir del pampiu - pirkot keliu rusiu tai keliu gamintoju (jei netiktu) ar keliu dydziu?
as pampiu 1 dydzio turiu maziuka pakiuka, sakiau aj jei reikes vyras visko dapirks smile.gif jis zada pirmaji menesi imt atostogas ir but su mumis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 11 06, 12:39)
o sakykit kiek mazdaug sliauztu ar kompletuku pirkot 56 ir 62 dydzio? pirkot kokiu kojnyciu, kepuryciu, pirstinyciu? (man drauges turincios vaiku sako nereik, kojnytes vistiek vilnones reik deti)..ir del pampiu - pirkot keliu rusiu tai keliu gamintoju (jei netiktu) ar keliu dydziu?
as pampiu 1 dydzio turiu maziuka pakiuka, sakiau aj jei reikes vyras visko dapirks smile.gif jis zada pirmaji menesi imt atostogas ir but su mumis smile.gif

56 išvis neėmiau, nes vyras 59, aš 60 buvau, tai manau ir mūsų bus ilgas. o šliaužtų dvi tašes pasirengiau, iki 3 mėn rami būsiu. kojnių vilnonių keleto dydžių ir kelias kepures. sauskelnių ėmiau newborn (2-5 kg) bet keliu firmų: žiūrėsiu kurios tiks ir bus geros: pampersai ir vienos tokios vokiškos. mano vyras irgi žada imt pirmą mėnesį, vat tada ir pripirksom ko truks.
siandien nugvelbiau geros kokybes mažai naudotą maitinimo kėdutę, tai jau komplektas paruoštas ilgesniam laikui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 06 lapkričio 2018 - 14:07
QUOTE(Lotari @ 2018 11 06, 12:07)
56 išvis neėmiau, nes vyras 59, aš 60 buvau, tai manau ir mūsų bus ilgas. o šliaužtų dvi tašes pasirengiau, iki 3 mėn rami būsiu.  kojnių vilnonių keleto dydžių ir kelias kepures. sauskelnių ėmiau newborn (2-5 kg) bet keliu firmų: žiūrėsiu kurios tiks ir bus geros: pampersai ir vienos tokios vokiškos.  mano vyras irgi žada imt pirmą mėnesį, vat tada ir pripirksom ko truks.
siandien nugvelbiau geros kokybes mažai naudotą maitinimo kėdutę, tai jau komplektas paruoštas ilgesniam laikui  lotuliukas.gif

truputi neramu is tikro kad dar daug neturiu, na bet man terminas gruodzio pabaigoj (jei nesualvos pats leliukas anksciau ateit)..o sakykit pirkotes iskart ciulptuka? jei taip kokios firmos pirkot? o pvz antspenius? gal durnai klausiu bet man tai tokia biski nezinia ko reik ko nereik unsure.gif
as isvis taip sunkiai viska issirenku, man kelis menesius reik studijuot ivairius aspektus gamintoju kad lovyte issirinkciau tai jaucu net ciulptuka menesi rinksiuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2018 11 06, 16:01)
truputi neramu is tikro kad dar daug neturiu, na bet man terminas gruodzio pabaigoj (jei nesualvos pats leliukas anksciau ateit)..o sakykit pirkotes iskart ciulptuka? jei taip kokios firmos pirkot? o pvz antspenius? gal durnai klausiu bet man tai tokia biski nezinia ko reik ko nereik unsure.gif
as isvis taip sunkiai viska issirenku, man kelis menesius reik studijuot ivairius aspektus gamintoju kad lovyte issirinkciau tai jaucu net ciulptuka menesi rinksiuos rolleyes.gif

čiupltuką ėmiau A dydžio (niekad į firmas nesidairau, bet ėmiau Canpol), nors čia mano pirmasis lelius tai irgi visko nežinau, kiek iš mamos, kiek iš sesers, draugių ir kiek pati nuojauta pakužda.
Siūlyčiau labai netempti, nes nežinai kaip paskutinės savaitės bėgs, man va rodos liko 4 savaitės- bet vos judu, uždustu, jau sunku toli važiuoti ir džiaugiuosi kad jau tikrai daug ką pirkau anksčiau.
Atsakyti

Teisingai sakote kad viska susipirkti galima ir veliau. Vis dėlto sau higienos reikmiu nepamirskit susideti. Tokiu kaip nors keleta sauskelniu(po gimdymo), vienkartiniu paluciu, dregnu serweteliu, iklotu i liemenele, taip pat rankšluosti,. As dar isideti ketinu mikrolax klizmuciu. Kad po gindymo jei prireiktu.

O pampersu maziukui tikrai verta isideti daugiau, nes jei esat pirmąkarte tai i para as sunaudodawau kokius 7_8.

Ciulptuka jau nusipirkau ir vesiuosi. Man visai patinka avent firmos gaminiai. 🙂

Atsakyti
ar kuri naudojo ar bent girdėjo, kaip yra pasiteisinęs šis daiktas:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Sveikos 🙂

Šian kovoju su paruošiamaisiais. Buvau vakar pas gyd., ale greit viską ten sužiūrėjo, paėmė streptokoko pasėlį ir išlėkė į gimdymą, nes kaip tik jos pamaina buvo. Dar spėjo vandenų kiekį pažiūrėt, nes su antru buvo jų ant ribos, tai viskas ok. O man norėjosi ir apytiksli svorį sužinot, ir šiaip pacekavint į ekraną 😐 o likau nieko nepešus  :( sakė sėdėt kojas suglaudus dar bent savaitę, kol pasėlio atsakymai bus. Aha, kur čia pasėdėsi su mažuoju... 

Turiu kelis šliaužtus 56 dydžio, kuriuos į ligoninę susikroviau, bet daugiau rūbų 62 dydžio. Abu gimė 54 cm, tai tikėtina, kad ir mažoji neatsiliks. 😁

Nu ir laukiu finišo. Ryt 37 savaitės, meškų meška esu. Apetitas kažkaip dingsta, nors nesiskundžiau visą nėštumą juo, užtai pomidorus su jogurtu, persimonus ir kuuuuugelį ėsčiau kasdien 😁

Atsakyti

Multti, ir kaip tau paruosiamieji pasireiskia? 

Atsakyti
QUOTE(Multti @ 2018 11 07, 19:12)
<p>Sveikos 🙂</p><p></p><p>Šian kovoju su paruošiamaisiais. Buvau vakar pas gyd., ale greit viską ten sužiūrėjo, paėmė streptokoko pasėlį ir išlėkė į gimdymą, nes kaip tik jos pamaina buvo. Dar spėjo vandenų kiekį pažiūrėt, nes su antru buvo jų ant ribos, tai viskas ok. O man norėjosi ir apytiksli svorį sužinot, ir šiaip pacekavint į ekraną 😐 o likau nieko nepešus  verysad.gif sakė sėdėt kojas suglaudus dar bent savaitę, kol pasėlio atsakymai bus. Aha, kur čia pasėdėsi su mažuoju... </p><p></p><p>Turiu kelis šliaužtus 56 dydžio, kuriuos į ligoninę susikroviau, bet daugiau rūbų 62 dydžio. Abu gimė 54 cm, tai tikėtina, kad ir mažoji neatsiliks. 😁</p><p></p><p>Nu ir laukiu finišo. Ryt 37 savaitės, meškų meška esu. Apetitas kažkaip dingsta, nors nesiskundžiau visą nėštumą juo, užtai pomidorus su jogurtu, persimonus ir kuuuuugelį ėsčiau kasdien 😁</p><p></p>

manęs irgi ryt laukia pasėlio tyrimas. bet kiek buvau paskaitose, tai sakė nuo 37 sav gimdyti visai norma. meška ir aš jaučiuosi ne tas žodis biggrin.gif
Paruošiamieji - tokie įdomūs, sunku supaisyti - užeina tokie spazmai net įkvėpt sunku unsure.gif blink.gif
Atsakyti

Multti, ir kaip tau paruosiamieji pasireiskia? 

Skausmas prasideda pilvo apačioj, kietėja gimda, jaučiamas nemenkas spaudimas į pilvo apačią, ir bent jau man kvapą užima. Bent jau man dažnai skausmingi jie būna.

Skambinau dėl streptokoko tyrimo, tai bliam dar nėr atsakymo, tai galėčiau savaitgalį dar ir negimdyt  :unsure:​ 

Atsakyti

Teisingai sakote kad viska susipirkti galima ir veliau. Vis dėlto sau higienos reikmiu nepamirskit susideti. Tokiu kaip nors keleta sauskelniu(po gimdymo), vienkartiniu paluciu, dregnu serweteliu, iklotu i liemenele, taip pat rankšluosti,. As dar isideti ketinu mikrolax klizmuciu. Kad po gindymo jei prireiktu.

O pampersu maziukui tikrai verta isideti daugiau, nes jei esat pirmąkarte tai i para as sunaudodawau kokius 7_8.

Ciulptuka jau nusipirkau ir vesiuosi. Man visai patinka avent firmos gaminiai. 🙂

Higienos priemonės sau tikrai būtinos. Kadangi žindysiu pati, čiulptuko nesivešiu ir tikiuos apseit be jo, kaip ir su antru, užaugo ir neprireikė, nors bandžiau duot. Iklotų į liemenėlę irgi neprireikė, priešpienis nebėga upeliais 🙂 bet turėjau.

Dušo želė, šampūną, kremą ir tt pyliausi į mažus kelioninis buteliukus - laaabai sutaupo vietos. A, pasiėmiau kompresų MultiMam ir (.) (.), ir apatinei daliai. Kas daaaar. Tinklinės kelnaitės labai pravertė, kol gimda intensyviai valėsi, palutes naudojau mažojo pervistymui. 

Atsakyti
Sveikos, kažkada bendravau su Jumis, bet dabar jau terminas sausio pirmomis dienoms:)
Sekasi gerai, pagaliau dekretas.
Kažką turiu, kažko ne.. bet įtariu reiktų pradėti rimčiau krautis bigsmile.gif
Gal pasakysit kokius įklotus sau pirkotės po gimdymo? Ar geri tie rinkiniai, kur būna po gimdymo? Kokį dydį imat? 4u.gif ax.gif
Atsakyti