Įkraunama...
Įkraunama...

Sunku suprasti vaikiną

jusu draugyste tiesiog eina i pabaiga. Meiles net greiciausiai nebuvo, tik aistra, nes ir dabar aktualiausios kalbos apie seksa.
Ka siulau? Pagalvoti apie ateities perspektyvas. Ar tau reikalinga tokia draugyste ir kokia jos ateitis
Beja. O kiek jums abiems metu?.

Na, meilei turbūt dar ankstoka, meile iš pirmo žvilgsnio nelabai tikiu. Man 21, jam 24

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toma1994: 16 balandžio 2018 - 13:40

draugaujame jau du mėnesius

Jus juokaujat? Tiek rasymo is 2 menesiu draugystes? Kiek kartu is vis buvot susitike kokius net 4? biggrin.gifDraugaukit tik toliau ir matytis i kur kas pakryps, tik nepulkit i lova, kokie dar stiprus jausmai? doh.gifaistra greiciau, ir ka tiek apie ta seksa kalbeti su tiek mazai pazystamu zmogum??
Pirma puda druskos kartu suvalgykit, nueikit i koki zygi sudetinga, kur pamatysit daugiau zmogaus savybiu, tada darykit isvadas. mirksiukas.gif
Duokit viskam laiko ir neforsuokit, megaukites bendravimu, neprisikurkit kazkokiu veju is tokios trumpos pazinties, kad matai turi draugu atsisakyti , o sedeti pakibes su jumis ant telefono.

 

Tiesą sakant, galėjau parašyti ir daugiau, bet parašiau tik bendrai, sutrumpintą versiją :D Patikėkite, man pačiai keista, kad taip greitai viskas per trumpą laiką (ne pirmi mano santykiai), todėl ir kreipiuosi į jus, nes viskas labai jau greit ir kiek keistai, kol dar neįsibėgėjau visa širdimi, tai ir nutariau paklausti. Tikrai nedraudžiu matytis su draugais ir nekeliu scenų, kad kažkur išeina, viską suprantu, tiesiog, po to karto jis neperskambino nei kitą dieną, nei dar kitą. Tą kartą atsisveikinom ir tiek, paleidau eiti, bet daviau suprasti, kad man jo trūksta. Sunkoka, kai man reikia bent kažkokio bendravimo, o jis nelabai pripažįsta internetinį bendravimą, bet, kai skiria 300km, tai kažkaip kitaip nelabai ir išeina. Atrodo, iš jo pusės, jau geriau tada visai nieko, kelios žinutės per dieną ir nesimatyti ilgą laiką, negu per tą nesimatymo laiką susiskambinti ir pan... Kažkaip nelogiška, negi gali tiek erzinti žinutės ir tas internetinis bendravimas, kad svarbiau nei žmogutis, kurio negali bet kada susitikti? Juk tai bent šis tas..
 

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 04 16, 14:27)
draugaujame jau du mėnesius

Jus juokaujat? Tiek rasymo is 2 menesiu draugystes? Kiek kartu is vis buvot susitike kokius net 4?  biggrin.gif  Draugaukit tik toliau ir matytis i kur kas pakryps, tik nepulkit i lova, kokie dar stiprus jausmai? doh.gif aistra greiciau, ir ka tiek apie ta seksa kalbeti su tiek mazai pazystamu zmogum??
Pirma puda druskos kartu suvalgykit, nueikit i koki zygi sudetinga, kur pamatysit daugiau zmogaus savybiu, tada darykit isvadas.  mirksiukas.gif
Duokit viskam laiko ir neforsuokit, megaukites bendravimu, neprisikurkit kazkokiu veju is tokios trumpos pazinties, kad matai turi draugu atsisakyti , o sedeti pakibes su jumis ant telefono.

Vistiek galėtų daugiau pasidomėti ja, jos aplinka, todėl ir neramu merginai, jei ji rimtai mąsto apie jį
Atsakyti
QUOTE(toma1994 @ 2018 04 16, 14:08)
Patikėkite, man pačiai keista, kad taip greitai viskas per trumpą laiką

Kažkaip nelogiška, negi gali tiek erzinti žinutės ir tas internetinis bendravimas, kad svarbiau nei žmogutis, kurio negali bet kada susitikti? Juk tai bent šis tas..


Ai, nu baikit biggrin.gif Kas čia tas "viskas" - kelios naktys sekso ir keli pokalbiai apie tai? Jei žmogus nepripažįsta nuotolinio bendravimo, tai apie kokius santykius Jūs čia kalbat? Pasilinksminot ir tiek. Jauni jūs dar. Abudu.

Viskas labai netgi logiška. Jis tiesiog santykių tokių, kokių Jūs norit, nenori. O tada ir žinutės erzina, ir laiko nėr, ir šiaip kiti užsiėmimai daug svarbiau ir geriau yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 16 balandžio 2018 - 14:21

Ai, nu baikit biggrin.gifKas čia tas "viskas" - kelios naktys sekso ir keli pokalbiai apie tai? Jei žmogus nepripažįsta nuotolinio bendravimo, tai apie kokius santykius Jūs čia kalbat? Pasilinksminot ir tiek. Jauni jūs dar. Abudu.

Sekso nebuvo dar. Kalbu iš emocinės pusės, labai jau stipriai veikia ir traukia tas žmogus. Na juk pasiryžo kurti santykius, juk žinojo, kad skirs atstumas, tai kaip ir turėtų pripažinti nuotolinį bendravimą, todėl man ir keista, kad dabar taip įdomiai klostosi.

Atsakyti
QUOTE(toma1994 @ 2018 04 16, 15:25)
Sekso nebuvo dar. Kalbu iš emocinės pusės, labai jau stipriai veikia ir traukia tas žmogus. Na juk pasiryžo kurti santykius, juk žinojo, kad skirs atstumas, tai kaip ir turėtų pripažinti nuotolinį bendravimą, todėl man ir keista, kad dabar taip įdomiai klostosi.
</p>

Galėjo apsigalvoti. Juk jam ne trisdešimt+. Dar gal pats nežino ko nori iki galo, gal finansų tiek daug neturi, kad dažnai atvažiuotų, juk visgi atstumas tai nemažas, kainuoja.
Atsakyti

Sekso nebuvo dar. Kalbu iš emocinės pusės, labai jau stipriai veikia ir traukia tas žmogus. Na juk pasiryžo kurti santykius, juk žinojo, kad skirs atstumas, tai kaip ir turėtų pripažinti nuotolinį bendravimą, todėl man ir keista, kad dabar taip įdomiai klostosi.

As labai siulau nekurt jokiu teoriju, nebandyti teisinti, gilintis ir nagrineti. Vaikinas pirmais menesiais nerodo demesio, nes nenori. Apskritai man tas jo noras apie seksa kalbeti labai nepatinka. Per anksti, per greitai, ne laiku ir ne vietoj. 

Atsakyti

As labai siulau nekurt jokiu teoriju, nebandyti teisinti, gilintis ir nagrineti. Vaikinas pirmais menesiais nerodo demesio, nes nenori. Apskritai man tas jo noras apie seksa kalbeti labai nepatinka. Per anksti, per greitai, ne laiku ir ne vietoj. 

Jei gerai supratau, siūlote pasiduoti ir leisti arba jam manęs siekti, arba leisti viskam užgesti?

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 04 16, 14:11)
Vistiek galėtų daugiau pasidomėti ja, jos aplinka, todėl ir neramu merginai, jei ji rimtai mąsto apie jį

Tai gal ir pasidomejo smile.gif Tai tik 2 menesiai dar tos pazinties, galima sakyti tik susipazino ir viskas.
Atsakyti

Jei gerai supratau, siūlote pasiduoti ir leisti arba jam manęs siekti, arba leisti viskam užgesti?

As is patirties galiu pasakyti, kad 

1. Tokie santykiai kur nuo pradzios stumk-trauk dazniausiai pasibaigia anksciau ar veliau

2. Seksas yra ok, tiek moterys tiek vyrai jo nori, bet dalis vaikinu iesko tik to. Jei jis neranda apie ka su jumis sneketi siaip, o apie seksa labai noriai, tai...Plius kiek kartu jus matetes? 4, 5? As suprantu, kad niekas dabar nelaukia metais, bet iki lovos turi buti vistiek intensyvus bendravimas, fizinis kontaktas, apsikabinimai ir t.t. Tokius vyrus, kurie labai tiesiai eina prie to verta mesti per borta. 

Nesakau ka jums daryti, ko ne. Tiesiog jus dar tokia jauna... Jums viskas pries akis, mylekite save, mylekite savo kuna, nedalinkite be reikalo. Su vyrais, ypac nepazistamais, kurie toli, reikia atsargiai. Yra labai daug melagiu, kuriu tikslas tik vienas.

As jums siulau pasitiketi savo intuicija. Po keliu menesiu pazinties kurti tema del vaikino jau yra zenklas, kad tikrai ne viskas ok. :) 

Atsakyti

Tai gal ir pasidomejo smile.gifTai tik 2 menesiai dar tos pazinties, galima sakyti tik susipazino ir viskas.

Tai bet santykiu pradzioje hormonai galvon trenkia, stoga rauna ir norisi lekti pas savo simpatija laukais palaidais plaukais. 

Atsakyti
QUOTE(toma1994 @ 2018 04 16, 14:08)
Tiesą sakant, galėjau parašyti ir daugiau, bet parašiau tik bendrai, sutrumpintą versiją biggrin.gif Patikėkite, man pačiai keista, kad taip greitai viskas per trumpą laiką (ne pirmi mano santykiai), todėl ir kreipiuosi į jus, nes viskas labai jau greit ir kiek keistai, kol dar neįsibėgėjau visa širdimi, tai ir nutariau paklausti.
Tikrai nedraudžiu matytis su draugais ir nekeliu scenų, kad kažkur išeina, viską suprantu, tiesiog, po to karto jis neperskambino nei kitą dieną, nei dar kitą. Tą kartą atsisveikinom ir tiek, paleidau eiti, bet daviau suprasti, kad man jo trūksta. Sunkoka, kai man reikia bent kažkokio bendravimo, o jis nelabai pripažįsta internetinį bendravimą, bet, kai skiria 300km, tai kažkaip kitaip nelabai ir išeina.

Atrodo, iš jo pusės, jau geriau tada visai nieko, kelios žinutės per dieną ir nesimatyti ilgą laiką, negu per tą nesimatymo laiką susiskambinti ir pan... Kažkaip nelogiška, negi gali tiek erzinti žinutės ir tas internetinis bendravimas, kad svarbiau nei žmogutis, kurio negali bet kada susitikti? Juk tai bent šis tas..


O ko jus bijot paleisti ta sirdi? Myleti nuostabu mirksiukas.gif Tik nereikia, kaip ir sakiau sekso, kol nera uztikrintumo del ateities, del santykiu, o draugaukit, mylekit i sveikata.

Dar to betruko, kad draustumet, snekejau apie jusu nusyvilima, kad ne su Jumis kalbejo, o isejo. Jis gyvena realu gyvenima ir taip turi buti. Jausmai kyla ne is ilgo plepejimo internete ar telefonu, o sirdyje. Karts nuo kartu susirasot, susiskambinat ir uztenka. Aisku, jei nedomintumet, tai nei skambintu, nei vaziuotu. Jus kazkaip norit visko cia ir dabar, neskubekit, visko dar bus. Po 2 metu jusu nuogastavimai butu kazkokie rimti, dabar perdeta smarkiai reakcija.

Logiska ir visiskai normalu, yra tokiu zmoniu. As sakyciau, netgi geras, kaip vyro bruozas smile.gif Juk nenoretumet, kad susituokus, jis mirktu, kur internete laisvalaikiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 04 16, 14:53)
Tai bet santykiu pradzioje hormonai galvon trenkia, stoga rauna ir norisi lekti pas savo simpatija laukais palaidais plaukais. </p>

Nebutinai, visokiu tu santykiuu ir ju pradziu buna.
Tai galu gale, jei ir noretusi, 300km, juk sake atstumas, kelis k, kaip supratau, buvo susitike, gal dazniau negali.
Atsakyti